Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 934
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 534
...защо не виждам този антицелулитен крем в сайта newsm78
Дали ще го има на Вашето изложение "Произведено в България"?
Благодаря!

# 31
  • Мнения: 48
 Здравейте ivalinai
Информация за антицелулитния крем ще намерите в сайта на Лавена www.lavena.bg в продукти за тяло и ароматерапия. На двете изложения в София- Алея на здравето и Произведено в България на щандовете на фирмата ще можете да купите продукта.

Здравейте kiara_sl
Благодаря за суперлативите по повод препарата за миене на бебешки съдове.
Мотивирани от Вашето добро отношение, през последните 3 години ние започнахме да разширяваме серията Бочко Бебе.
За всички нас в Лавена е изключително важно продуктите ни за бебета и деца да са не само с отлично качество, но също така да са удобни, практични, достъпни, да доставят удоволствие и най-вече наистина да помагат в ежедневната грижа за здравето и комфорта на малките палавници.


Ние от Лавена ще направим всичко, което зависи от нас, за да Ви е по-лесно при отглеждането Вашите деца, за да растат те здрави и щастливи, а Вие да бъдете спокойни и да имате повече свободно време да им се радвате.

# 32
  • Мнения: 686
Здравейте,просто бих искала да ви поздравя!
Харесвам бебешката серия на Бочко.Крема за подсичане съм ползвала още с голямото си дете.Сега с малкия се радвам,че виждам по магазините по-широк асортимент от марката Бочко.Ползвала съм повечето от продуктите(дори върху себе си лосиона за тяло Embarassed).Много харесвам аромата на продуктите и обезателно ще си взема и от препарата за съдове.

# 33
  • Мнения: 48
Здравейте mamaYanni
Благодаря за топлите думи, които сте написали  bouquet
от името на целия екип на фирма Лавена  Grinning
Форума бгмамма наистина ни дава уникалната възможност да бъдем в пряк контакт с Вас- нашите клиенти и най вече майките, които ползват или са ползвали крем Бочко. Защото крема Бочко смрадлика вече не е сам, роди се серия от 14 продукта и ние искаме да ви я предложим и да ви консултираме в това как да я ползвате, къде можете да  намерите продуктите и най- вече да ви помогнем в отглеждането на вашите мили рожби.
Благодаря още веднъж за писмото!  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 190
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?

Извинявам се, че ви спамя темата, но искам да отговоря на rrhh.

Ползваш или олио, или мляко. Аз лично в първите месеци и студените сезони ползвах олиото, т.е по-мазния продукт. А в жегите, тогава малката беше 10-11 месеца миинах на млека. Кожата на бебета почти няма мастни жлези и затова се подхранва допълнително. А и бебета се нуждаят от масаж, за да се развиват мускулчетата им.

Сапун или шампоан - твърдо шампоан. Мият по различен начин (в училище се учеше). При твърда вода, сапуните не се изплакват добре (пак по химия го учехме). Дори и да ползваш сапун - нека да е специален бебешки, в никакъв случай домашен.
Бебешките шампоани ВИНАГИ са с подходящо рН (поне на сериозните фирми, за гаражните, не знам), по нежни и щадящи са.

Желая ти леко бременеене и раждане. Щастието да станеш майка е невероятно.

# 35
  • Мнения: 790
Във Варна каде? Кауфланд?

# 36
  • Мнения: 48

В отговор на  oleto
В Кауфланд се зарежда редовно. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика.
А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика. Днес и утре 10 и 11.10.08г. от 16 до 20 часа във всички магазини Кауфланд в страната ще се проведе кампания с раздаване на тестери от препарата  и брошури на серия Бочко бебе Laughing

# 37
  • Мнения: 354
Хм, интересно.
Ако някой каже в Пловдив от къде да го взема и евентуално ориентировъчна цена?

# 38
  • Мнения: 219
Здравейте!

И аз съм доволна от крема за подсичане - друг не сме ползвали.  Peace Ще изпробвам и други продукти от серията Simple Smile

Ако направите и пазаруването online мисля, че това ще е в плюс както на вас, така и на нас, защото има и хора от малко градове, където няма Кауфланд и Била, така, че надявам се да помислите и по този въпрос.

И продължавайте все так а Hug

# 39
  • Мнения: 48
Здравейте tanzen
В Пловдив можете да намерите продуктите от серия Бочко бебе в Кауфланд, Била и в аптеките. Специалният препарат за измиване на бебешки съдове за сега го има само в Кауфланд. Simple Smile
Днес и утре са раздаването на тестерите и брошурите Laughing

# 40
  • Мнения: 48
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning

# 41
  • Мнения: 3 314
Здравейте , продуктите ви са страхотни  Party 

# 42
  • Мнения: 790

В отговор на  oleto
В Кауфланд се зарежда редовно. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика.
А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика. Днес и утре 10 и 11.10.08г. от 16 до 20 часа във всички магазини Кауфланд в страната ще се проведе кампания с раздаване на тестери от препарата  и брошури на серия Бочко бебе Laughing


Там сме значи утре. Благодарско!!!  Wink

# 43
  • Мнения: 2 190
Отидох вчера до кауфланд в младост. Препаратът за съдове Бочко беше на щанда с бебешки продукти, а не при другите препарати за съдове (защо ли кауфланд не го сложат и на двете места?). Едно много хубаво младо момиче обясняваше всичко за серията.

Купихме си и розовия шампоан (тя винаги избира розово, и розов прах за пране купихме  Laughing). Като го пробва ще пиша, дали е доволна.

# 44
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте. И аз ползвам крема за подсичане Бочко за дъщеря си. Тя обаче е с по-чувствителна кожа и въпреки хигиената, понякога се зачервява. За съжаление кремчето не ми помага в такива случаи и мисля, че ефектът му е по-скоро превантивен, от колкото лечебен при вече фактически проблем. Като цяло обаче съм доволна и реших да пробвам и други ваши продукти. Купих кърпичките в кутия и бях меко казано разочарована. Кърпичките са много малки, много тънки, а материята е възможно най-неподходящата за целта-приличат на найлонови и с тях не може нищо да се забърше или почисти. Освен това са толкова напоени, че после трябва или да се подсуши с кърпа, или да се чака доста време докато кожата изсъхне.
Що се отнася за препарата за съдове, определено мисля да го потърся. Ще се радвам ако започнете предлагането му във Фантастико, защото това е верига с най-много магазини и ще ни бъде много по-лесно да го намираме.

Общи условия

Активация на акаунт