трябва ли да кажа на всички че сам бременна

  • 14 203
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
поредната глупост Mr. Green

# 16
  • Мнения: 925
Ох, наистина, не се връзвайте на толкова много и глупави суеверия Simple Smile Гледайте си бременността и й се радвайте, страхотен период е това!

# 17
  • Мнения: 4 053
поредната глупост не, амиииииииии нямам думи  ooooh!
аз съм на мнение, че хубавите неща трябва да се казват.

# 18
  • Мнения: 4 335
Поредната глупост ooooh!Аз не бьрзах да казвам Laughing

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.....поредното суеверие  Laughing

Кажи за бремеността си на който ти прецениш ...а другите ще разберат в последствие  Hug


Леко бременеене   bouquet

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз не съм суеверна,но не избързах с раздуването,похвалихме се някъде към края на 2 месец! bowuu
Peace

# 21
  • Мнения: 2 111
Поредното суеверие  Simple Smile
В началото казах само на близките си,а колегите и приятелите разбраха в началото на 3 месец когато се наложи да полежа в болница.
Не е нужно всички да знаят,че си бременна.Кажи на най-близките си хора.

# 22
# 23
  • Мнения: 9 436
Аз лично не съм крила,че чекам бебе.С моя приятел се бяхме разбрали да не казваме на неговите родители,защото той отсъстваше от България и държеше да присъства в този момент!Но това за по-късното проговаряне съм го чувала!

# 24
Поредното суеверие.  Peace

# 25
  • Мнения: 174
Честито   bouquet Радвай се на бременноста си и не вярвай на такива куротии  Peace

# 26
  • Мнения: 7 201
.....поредното суеверие  Laughing

Кажи за бремеността си на който ти прецениш ...а другите ще разберат в последствие  Hug


Леко бременеене   bouquet
Peace Изказвам мнението.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Това не е вярно. Даже една приятелка беше разтръбила на всички, че е бременна още в началото, а дъщеря й е на 2 години и половина и още не говори Wink
 Знам че не е хубаво да се казва до 3-ия месец, защото в началото на бременността често стават спонтанни аборти.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Сама си реши кога и на кой да кажеш за бременността си.
Лека бременност.  bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 4 052
На най-близките казах веднага, а останалите разбраха когато ми пролича. Поне така ми се искаше Mr. Green Иначе нали знаеш "махалата малка, устите големи"
Така че, не се връзвай много, много на суеверия, а направи както ти е кеф Wink И честита и лека бременност! preggo

Общи условия

Активация на акаунт