Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 490
  • 241
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 154
Миии, понеже отдавна не ми се е случвало, реших да пусна седмичната тема Mr. Green
Хайййде на хубавите емоциии, за всички ще има, не се блъскайте, моляяя! Smile

Само една мъъънинка молбичка - не я превръщайте в чат. БуГударя.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Я веднъж и аз да се разпиша в Седмична тема... не ги чета много-много, ама поне участие да запиша...  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 825
Ей пак не успях, мислех си ей сега влизам и отварям нова седми4на тема (досега не съм го правила) , а то Съни ме е изпреварила  Wink
Весела седмица и от мене, моми4ета... много усмивки и слън4ево време ви желая Hug

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Абе момичета вие не спите ли Mr. Green Аз едва отварям очи и гледам вече забързани пишете BlushКак го правите номера със стоенето до късно Crossing Arms
Весела седмица Hug Много слънчево настроение...и замириса на морееееее...ехехеее еее и замираса на морееее Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 730
Ха дубрютру и от мен!
Много слънце и щастливи моменти желая на всички. Хайде на тестчетатааааааааааа. За всички поне по едно с 2 чертички !!!

# 5
  • Мнения: 1 329
Та нали имам гостииии вчера си направихме образователен тур из София:
- Църквата Ал.Невски
- Руската църква (всички знаете какво си пожелах на листчето Laughing)
- Природо-научния музей
- Халите
- Магазини
Направо се разбихме от гледане и ходене, ама така е - трябва децата да се разхождат... Heart Eyes
Целувки и страхотно настроение

# 6
  • Мнения: 2 825
Абе момичета вие не спите ли Mr. Green Аз едва отварям очи и гледам вече забързани пишете BlushКак го правите номера със стоенето до късно Crossing Arms
Весела седмица Hug Много слънчево настроение...и замириса на морееееее...ехехеее еее и замираса на морееее Mr. Green
Ами никак Хер4е, тормозимсе.... ама а де, твърди глави и не увират...Айде и аз да се опла4а ...  явно имаме нови комшии над нас и предполагам, 4е са тука но по4ивка. Снощи (по то4но тази сутрин) до 4 4аса подрежда нещо патката, после пък се караха.... мани мани, а сутринта в 7:30 по4на да трака с ток4етата smile3511 А аз едва гледам....

# 7
  • Мнения: 806
Здравейте и от мен момимичета  bouquet
Желая ви седмица изпълнена със слънчево,лятно  настроение  Nature Sunny,много усмивки Joy Laughing Joy на всички, които чакаме тази седмица тестчетата ни да покажат EFP, а всички онези които са отпускари- хубаво,ама много хубаво и слънчево време  Nature Sunny, лятни емоции  sport027 help  Nature Sun With Face и всичко да е newsm10

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Здравейте! Аз плажувах 2 дни и сега се връщам с нови сили  Hug
Да видим колко чертички ще се появят тази седмица  Party

# 9
  • Мнения: 402
Добрю утро и от мен!Много усмивки и всичко най-най!Аз в събота бях на сватба и беши много весело и познайте какво - след повече от година опити - булката бременна Grinning!Пожелавам на всички да им се случи  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен! Grinning Ние в събота семейно бяхме в Борисовата градина и ритахме. В резултат на което още имам мускулна треска Sad Иначе хубаво се поизпотих и раздвижих. Ей, не бях ритала от ученическите години. Да взема и аз да кандидатствам при Стоичков newsm78 ама май съм попрехвърлила възрастта Wink
Иначе в края на тази седмица си очаквам лелката. Друг месец не съм била по-сигурна, че ще дойде. Не усещам никакво напрежение или болки в гърдите. Само ям като за трима. А снощи колко пъти вечерях, вече не помня...Да идва лелята, та да се маха тоя вълчи глад #Cussing out
На всички вас, обаче, пожелавам да не я дочакате! Усмихнат ден! Sunglasses

# 11
  • Мнения: 4 428
Здравейте, момичета Hug Много усмивки и радости ви пожелавам през седмицата. Аз съм още по-щастлива, защото тази работна седмица за мен приключва в сряда и ще си почина малко Grinning Освен това трябва да ми дойде утре или др ден и най-накрая ще си задоволя любопиството има ли нещо или не. Успех на всички във всичко! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 3 973
Успешна седмица на всички! Пожелавам ви тази седмица да видите  EFP

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте и от мен момичета, при мен нищо интересно, лелята вече е на път да си тръгва, надявам се за дълго  Simple Smile
Другата седмица излизам в отпуск и вече нямам търпение, имам нужда от огрооомна почивка.
Пожелавам ви много бебеносна и плодотворна седмица  Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Искам да попитам нещо, с риск да сте го обсъждали вече  Embarassed
От вчера ме болят гърдите  Shocked направо по никое време - много рано ми е за ПМС  Thinking
Та питам, може ли гърди да болят по причина различна от ПМС и бременност, т.е. може ли да има трета причина за това  newsm78

# 15
  • Мнения: 264
 Hug здравейте, момичета!  изпращам ви въздушна пратка с много  хубаво настроение, гарнирана с планинска прохлада и свежест! завърнахме се от вилата в родопите след изключително весел уикенд: бяхме се събрали цялата фамилия  и една братовчеди, и 2 бебета и празнувахме сватбена годишнина на нашите и 1 година от както се сгодихме.. комбинирахме го с малък преход из горите около чепеларе и днес имам чувството, че са ми понинали крилца! айде да оздравявам,че да започваме с активното  luvbed ;о))))
всякакви хубавини ви пожелавам!  smile3535  animal085 newsm18 Two Hearts

# 16
  • Мнения: 9 096
Та питам, може ли гърди да болят по причина различна от ПМС и бременност, т.е. може ли да има трета причина за това  newsm78
Да Grinning Овулация Sunglasses

# 17
  • Мнения: 355
Хубава седмица и от мен! Дано всичко, за което мечтаете, ви се сбъдне точно през следващите седем дни!!!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug   Wink Wink Wink Wink Wink Wink

# 18
  • Мнения: 437
Здравейте и от мен! Simple Smile
Пожелавам ви една прекрасна седмица с много положителни емоции!
Да ви питам нещо - Имам сенна хрема и сега се появи (от вчера). Мислех, че ще ми се размине, обикновено ме хваща от пролетта. До сега пиех Зиртек и много ми помагаше. Ама сега като искам бебе не е за препоръчване и се чудя какво да правя. Много кихам и ме сърби носа и като почнат и едни сополи Sad направо нямат край до септември. Ако се сетите  за нещо, което не е противопоказно при евентуална бременност - пишете. Май ще си подсмърчам цялото лято Sad
Айде целувки от мен и весела седмица! Hug Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Та питам, може ли гърди да болят по причина различна от ПМС и бременност, т.е. може ли да има трета причина за това  newsm78
Да Grinning Овулация Sunglasses

Стеф, овулацията ми беше миналата сряда - няма как да е от нея  Thinking

# 20
  • Мнения: 3 376
Светли, мен примерно по принцип ме болят гърдите веднага след ову и продължава до около 1 седмица преди М. Както ми обясниха момичетата от Проблемното, причината е в прогестерона. След ову нивата му растат, за да се подготви организмът за евентуална бременност. Но след като яйцеклетката не се имплантира в матката (1 седмица преди М), нивото на прогестерон спада, и гърдите се отпускат. Дали и при теб не се наблюдава същият "феномен"?
Естествено, може и да е бременност Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Момичета, тук може да видите как минава един обичаен мой ден. Естествено, голяма част от него заема Боби Grinning По Нова година се бях включила в един проект Опиши един свой ден в снимки. Ако ви е интересно, разгледайте. Само са ме състарили. Пише, че съм на 33 г., ама хайде, за 1г. - простено е...
http://www.everyday-life.net/women.htm

# 22
  • Мнения: 3 154
Леа, страхотно е това! Heart Eyes

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
Аха Леа , много готино  Grinning !

# 24
  • Мнения: 2 825
Леа, досега гледах снимките ти. Страхотно е Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси много, момичета Wink А как мечтая за едно албумче с бременни снимки от 1 до 9 месец! Ама и тоя месец лелята няма да ме пропусне! Вече усещам как ми се гади Sick То от сутринта ми е така, но как ще издържа цяла седмица, не знам...Дайте идея какво да правя с това гадене.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Леа, яж шоколад  Party

# 27
  • Мнения: 3 154
Ъъм, Леа, дали ментови бонбонки или дъвки няма да помогнат? Щото по принцип знам, че като ти е лошо се дъвче нещо ментово, ама при мен не действа това Rolling Eyes По - скоро има обратния ефект Sick

# 28
  • Мнения: 2 825
На мене ми помага ментова дъвка или резен лимон (ама второто май не е за всеки  Wink)

# 29
  • София
  • Мнения: 4 272
Ще пробвам с мента. От лимона още повече ми се повръща. След 1 час съм на очен лекар и при мисълта, че трябва да изляза навън в тая жега и в това състояние...и още повече Sick Айде, повече няма да ви занимавам с проблемите си. Кажете нещо весело, моля ви!

# 30
  • Мнения: 2 120
Здравейте и от мен, момичета.
Лея, страхотни снимчици.
Светлии, след ову обикновено наболяват гърдите, при мен поне е така.
Аз, момичета, май ще се отпиша от списъка на неидващата лелка този месец, защото съм с едно грипче, та каквото и да е станало, то няма да издържи.
гадното е, че сега не мога да си хвана каква е
действителната ми БТ, защото знам, че покачването от настинката влияе и на нея. така ли е и колко градуса трябва да сваля, за да преценя горе долу.
иначе, ама хич не се чувствам забременяла, каквото беше симптом и ме болеше спря, когато се разболях.
Успех на чакащите две черти.

# 31
  • Мнения: 1 441
Здравейте мили мои колежки по съдба (демек кандидат-мами) Laughing Laughing Laughing
Май днес аз ще вляза в ролята на лиглата ...  Laughing Laughing Laughing Дано не ме държи цяла седмица.....
Тъй - аз нищо и никой не чакам, не броя и не гледам.... Направо ми омръзна жестоко... Crossing Arms
След като в петък ми дойде, след всички лечения, изследвания, реканализация (уж!) и т.н., които са успешни, направо ми идеше да убия някой....#2gunfire #2gunfire #Cussing out После реших, че вече ми писна - не ми пука - не ща никви бебета, никви опити  и изследвания.... некви мъки само......АМАН!
Във връзка с туй ми решение, мисля малко да се оттегля от бебеправене и за един два месеца... newsm78 Thinking Белким ми се рефрешне съзнанието, че сега само за това мисля...
Тъй... нов етап в моя летен живот Laughing Не знам още с какво ще го пълня, но ще реша, още повече, че моичкия ще ме изостави след седмица сама за цял месец........ заради крави (представяте ли си Shocked, но това е друга тема)
Желая ви много успех момичета и се надявам всички до една да ви заваря в мамешкия форум като се появя следващия път  Laughing

P.S. Абе Леа, не стига че сме от един град родом, ами и в София живееш на 2 крачки от мен  Laughing Grinning. Аз живея в Редута, до скоро всеки ден минавах покрай вас със 72  Simple Smile

# 32
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Лея, страхотни са снимките! А и баницата.... как изглежда апетитна.. ами нали съм ламята Спаска, дояде ми се!

Това за идеята за бременни снимки е много добро. Ако позволиш ще я използвам, нищо че съм пропуснала около 4 месеца.

А ето и обещаните в другата тема снимки от рожденния ден на Борко. Беше готин купон!
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6458&AlbumId=16955


Весела и бебеносна седмица!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Кажете ми, ако съвсем ми се свърши търпението и не дочакам деня на М. за теста за бременност, кога по-рано има смисъл да си направя кръвен тест? Никога не съм правила такова нещо и ще съм ви благодарна, ако ме осветлите малко  Flutter

# 34
  • Мнения: 9 096
BAN, хубаво си решила Thinking Отпочини си малко от всички бебешки мисли, вярно че в един момент на човек му идва до гуша от всичко Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 3 376
Мимито, много хубави снимки! Много сте сладки всички, особено малкия Борко. Ама то няма как да не ви е хубаво момчето при такива хубави мама и тати. Пу, пу, пу.

Аз, момичета, да ви се оплача и аз от майстори. Идваха преди 2 седмици да ни слагат нова врата. И какво се оказва: рамката, която направили, е малка и не се събира Twisted Evil Взеха си я те и си заминаха с обещанието да направят нова. Идват днес с новата рамка и какво се оказва: пак е малка! #Cussing out Иде ми да ги #2gunfire Егати и майсторите.

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
 #2gunfire  бе Гриз , к'во се кумиш , те са едно племе майсторско ... да не опираш до тях  #Cussing out  ... не че няма и изключения де !

Светли ,  изчакай поне 9-10и ден след овуто , та да се имплантира евентуално . Дано   Grinning!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Мерси, Моренка! Това значи да чакам поне до края на седмицата  Crazy голяма гадост, извинете за израза  ooooh!

# 38
  • Мнения: X
Svetli, ще чакаме заедно  Simple Smile

Вече съм в отпуска, утре отивам при детето и ще постоя на гости няколко дни, така че няма да имам време да мисля за тестове.

Лека и спокойна седмица на всички, които чакат резултати!

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 271
ТУК ЩЕ СЕ РАЗПИША...ВЕЧЕ

ЩЕ СЕ БОРИМ НИЕ И ТУЙ ТО! fingerscrossed

ПЪК ДАНО, КАКТО СЪМ СИ ЗАПЛЮЛА СЕДМИЧКАТА ВЗЕМЕ, ЧЕ МЕ ОГРЕЕ  smile3521

# 40
  • Мнения: 2 825
Ей то много 4акащи тази седмица, стискам ви палци и ви пожелавам да видите ме4танир=те две 4ерти4киж Praynig
Мимито, много сте сладки, пу пу пу

# 41
  • Мнения: 634
Здравейте Grinning

И аз се включвам в пожеланията за много усмихната и бебеносна седмица Praynig

# 42
  • Мнения: 2 849
Весела седмица и от мен . Дано има повече  EFP

# 43
  • Мнения: 529
Здравейте и от мен, аз тепърва ще наваксвам с форума, че миналата седмица покрай това местене в новия офис полудях, бях денонощно на работа, нямах време ни за нет, ни за мъж, едвам намирах време да поспя малко  Embarassed.
Но! днес вече сме в новия офис, стана много хубав и аз съм много доволна от себе си. Друг е въпроса, че колегите ще ме подлудят  #Cussing out докато всеки си намери мястото, нещата, компютъра...по цял ден само крещят за помощ #2gunfire
На бебешкия фронт най-после има новина и при мен  - днес цъфна гадната лелка.  Rolling EyesТа след 63 дни изнервящо чакане #2gunfire сега пак броя дните и рисувам по календара, че нали доктора ми е предписал разни странни хапчета за стимулация на яйчниците с надежда да се появи най-после ову. Та дано да имат ефект, стискайте ми палци Praynig
Това е от мен, желая ви много усмивки тази седмица и повече радостни новини Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 471
   Скъпи момичета, започвам да стискам много усилено палци, с надеждата съвсем скоро да се похвалите с две чертички. Аз едва започвам този месец, меря си БТ и чакам да започне да се повишава, но междувременно ми се случи нещо не много хубаво Sad Имам една кистичка, която преди една година ми цепнаха и трябваше да оперирам, но не го направих и сега пак започна да се подува и да ме боли. Така че в неделя се наложи отново да ми я цепнат и сега  ще я чакам да зарастне. Големият ми въпрос е - налага се да пия и антибиотик, все още не ми е минала овулацията, сега ми е 10-ти ден от началото и имам хапчета за още 2 дена. Смятате ли, че този месец трябва да се откажем от бебето или това не е проблем??? Не искам да пропускаме и този месец Sad
  Весела и усмихната седмичка на всички и много, много целувки !!! Simple Smile

# 45
  • Мнения: 4 212
Здравейте оби4ни мои Heart Eyes

Леа, пий бира при гадене. Гледах ти снимките, много ми помогнаха,стана ми 4ак студено.Имаш много симпати4на кухня, а онова на снимка номер 18 какво е?Аз сега съм на нещо като диета и имам въл4и поглед.

Мимито, супер фамилия сте и супер торти4ка, мммм обожавам торти4ки, особено ако са сиропирани Crazy

Лека седмица на вси4ки и о4аквайте само хубави изненади.   bouquet

# 46
  • Мнения: 9 096
Тея на диета-  smile3532

Слончетка,предполагам че щом ще си на антибиотици,трябва да оставиш тоя месец бебеправенето...а как така цепват кистата? Не я ли махат окончателно? И няма ли начин да се махне с медикаменти?

# 47
  • Мнения: 4 212

Ама аз казах "нещо като диета". И не се смей, за сефте ми е.

...нещо не ми се спи, като ме хванат едни мисли и....

# 48
  • Мнения: 9 096
Подкрепям те в диетата Crazy Днес по изключение можеш да си хапнеш тортичка,виждам че имаш рожден ден Hug Цунки и гунки за талисманчето на форума,желая ти мнооого щастие и не забравяй, че най-хубавото тепърва предстои  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте, милички, от мен! Вчера ми разшириха зениците и днес не фокусирам много добре, но успях да попрочета туй-онуй.
Мими, много ти е сладък Борко! И въобще цялото семейство сте много хубави. Нацелувай го от мен!
Тея, ами на снимка 18 приготвям баница. Ако я отвориш цялат, ще видиш. Това в тенджерата е плънката. Ама няма да обяснявам в подробности, че нали си на нещо като диета Wink
Какичка, дано има ефект стимулацията! Стискам палци!
Тея, забравих: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Hug А поздравленията - във форума Календар на събитията.

# 50
  • Мнения: 806
Добро утро мили момичета waveyПърво -Тея, Честит Рожден Ден  newsm59  ura nbirthday - Нека лодката на живота да те отвежда винаги на желания бряг.Надявам се и ви пожелавам  днешния ден да ви донесе много радостни и слънчеви   Nature Sunnyмоменти и на чакащите EFP.За съжаление тази сутрин на мен ми доиде Weary и сега ми е много тъжно smile3518, на всичкото отгоре ме боли коремчето, а трябва да уча за държавен изпит.т А така се надявах......................
Е нямя да ви отекчавам повече.
От мен много   love001

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Здравейте и от мен и ЧРД на Тея   ura

При мен нищо ново под слънцето, само продължавам да се тревожа какъв е тоя ПМС 10 дена преди датата  newsm78 
На всичкото отгоре снощи пак дигнах температура заради пустия бъбрек и много му се ядосах  smile3512 За щастие трая само около час, та се успокоих и заспах...
Весел ден на всички.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Светли, пази ги тия бъбреци! И ме тия дни ме наболяват и си слагам бутилка с топла вода на кръста и ям много диня, пия течности...за лекарства, не смея да говоря. Оправяй се бързо!

# 53
  • Мнения: 3 376
Ооо, имаме си рожденичка Tada Е как може точно рожденичката да е на диета? Това е върла несправедливост. Тея, в твоите ръце е да я поправиш!

Светли, лекувай бъбреците както са ти казали момичетата, че е много лошо така! То и аз с моя цистит се лекувам по подобен начин.

Слончетка, и аз се тревожа малко този месец, защото и аз пия антибиотици. Но най-добре говори с лекаря си по въпроса. Зависи от антибиотиците май, защото има неща, които ги изписват и на бременни. По принцип почти на всичко слагат предупреждение да не се използва по време на бременност, но при много от лекарствата това си е само презастраховане от страна на производителя. Но трябва да се провери задължително как стоят нещата при твоя антибиотик.

# 54
  • Мнения: 4 428
От емоции забравих - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТЕЯ nbirthday  party023

# 55
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Браво браво Веселина  smile3501 дано и нас ни споходи същото щастие!

Леа, и аз не пия лекарства, но не смея и да се топля - нали при евентуално забременяване не трябва да се претопля коремът и кръстът  Thinking Просто чакам да свършат тези пясъци, дето ги изхвърлям вече месец  Praynig

# 56
  • Мнения: 4 362
Хайде честито на бременликата,дано скоро да има още и както винаги казвам Врене е старото да се уволнява а да идват други по млади!
Момичета аз се промъквам тук докато Коко спи  че не се трае,при мен нищо интересно все още,деня ми преминава скучно,гледкаме филмчета с Коко,после рахождаме е оня звер дето е отдолу и така.Готвим се тауж за почивка пак,ама ще видим то големи наводнения голямо чудо дали времето ще е хубаво незнам,а и се чудя че моята пра баба бог да я прости ще и правим 3 години в събота дали да не уважа дядо си и да остана или да тръгваме.Хайде целувки на всички и много усмивки днес Mr. Green

А кака ви Хера къде се е изгубила? newsm78

# 57
  • Мнения: 1 441
Честито - на рожденичката  newsm59 и на новата бъдеща мама  preggo
Пожелавам ви много здраве - другото само ще дойде  Laughing

А иначе момичета, заразни сте - не мога да стоя настрана, все ме тегли към вас  newsm62 newsm62 newsm62

# 58
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей Весиии! Честито!  preggoДа изкараш леко бременността, да имаш само положителни емоции и дано повлечеш крак! stork-girl stork-boy

# 59
  • Мнения: 1 329
Честита втора черта на Веси EFP
Лека бременност preggo и сладко newsm32



Честит РД на ТЕЯ newsm59
Жива, здрава, щастлива и усмихната!


В събота сме на сватба и вчера ме сюрпризираха че искат нашата кола да е булчинската  car003. Голяма подготовка ще падне Shocked

Айде, весел и успешен от мен Joy

# 60
  • Мнения: 806
Весе,ЧЕСТИТО smile3501Лека и безпроблемна бременност preggo и накрая едно сладко newsm30

# 61
  • Мнения: 7 716
Честит рожден ден на Тея.

# 62
  • Мнения: 9 096
Eeee, Лали- най-сетне се върна  bouquet Как изкара почивката?

# 63
  • Мнения: 7 716
Ами, почивка, хубаво, разнообразно,  върнах се късно през нощта, а днес цял ден пера и чистя.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, а снимки имаш ли? И разкажи по-подробно, де. Някои хора тази година няма да ходят никъде на почивка.

# 65
  • Мнения: 437
Здравейте момичета  Simple Smile
Първо честит рожден ден на Тея и честита втора чертичка на Веси!
Вижте какво намерих  http://www.medicalbg.com/free_software.php
Има програма за изчертаване на графиката на БТ. Не мога да я пробвам на моя компютър, защото съм с Mac, но на вас може да ви е от полза.

# 66
  • Мнения: 9 096
Момичета имам въпрос : нормално ли е да ме боли яйчника, ако е минала вече овулацията? Цервикалната слуз е като за след ову,но имам болки Thinking

# 67
  • Мнения: 2 723
Как сте мацки Hug
Ние се върнахме от импровизираната сватбена почивка. Та аз съм госпожа за пореден път Mr. Green Беше много приятна мини сватба, само ние, кумувете и родителите. Ще получите снимки ж наи скоро време Heart Eyes

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
Уауууу  Лали  Hug ! Добре си си дошла !
На мен лично ми липсваше ! Simple Smile
А така се надявах да ни зарадваш , ама може би този месец !  Grinning

Честито г-жо Никси  Grinning ! Много любов и разбирателство ти желая !
И чакам снимки !

Стеф ,  не мисля че трябва да боли , ама знам ли  Rolling Eyes .

# 69
  • Мнения: 7 716
Аз бях на разходка и гости из Германия.
Имам снимки, но още не съм ги качила.
Много съм впечатлена от хората - любезни, отзивчиви, много е чисто, разгледахме много старинни замъци.
На Никси честито.
Стефани, нормално е да те боли яйчника, но поносимо и не постоянно.
Ако имаш болка при натиск трябва да отиваш на лекар.

# 70
  • Мнения: 4 212
Ади бе, пийвате ли си за мое здраве Mr. Green
Лали, добре си дошла.Така е у немско, 4исто, подредено, хубаво и ску4но.
Замъците са и моята слабост.Бях впе4атлена от шатотата във Франция, а и историята им е интересна.

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ



Черпя, и наздраве от мен с мартини.

     

# 71
  • Мнения: 9 096
Напих се от мартинито на Тея  Drunk А тортичката беше...мляс мляс Crazy
Лали,мерси много за отговорчето,обаче май се оказа че ме болят бъбреците...като пишкам особено...пак явно съм настинала...вече и от двете страни ме боли Confused Много неприятно..сега си направих билки,май ще ме отпуснат до утре...

# 72
  • Мнения: 437
Здравейте момичета,
Имам въпрос - Днес 27 ден от цикъла си направих тест със сутрешна урина,  Sure Check e теста, резултата е много ама много бледа втора черта. И сега това дали е от маркировката на теста или наистина може и да съм бременна? Дори си помислих, че не виждам добре и го дадох на мъжа ми да гледа. И той я видя без да му казвам, ама е много бледа и сега незнам да се радвам ли? Иначе нямам никакви симптоми вече освен болки в яйчниците от време на време.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Ади, доколкото съм чела тук, чертата си е черта независимо колко е бледа. Май следва да ти кажа честито  Hug
Ама все пак утре повтори теста  Wink

# 74
  • София
  • Мнения: 4 272
Ади, дано дано! Изчакай още 2 дни и направи втори тест. Сигурна съм, че втората черта ще е по-ярка! Запазвам си честитките за тогава.
Лали, завиждам ти, че си била в Германия. Аз съм ходила там само веднъж и много ми хареса. И замъците, и катедралите, и чистотата, многото цветя, фонтанчета...ох, размечтах се!
Тея, мерси за почерпката! А ти как отпразнува снощи?
Стеф, и теб ли те мъчат бъбреци? И мен снощи ме понаболяваха, та заради тях и един проклет комар, който реши да ми изпие кръвчицата, спах много неспокойно.
Аз иначе търпеливо си чакам лелката. Днес ми е 29 ден. Снощи се наядох, като че ли ми беше за последно EmbarassedВ продължение на час редувах солено-сладко, солено-сладко, докато накрая мъжа ми не ме нарече СЛОН и спрях. Айде да идва тая лелка, че с тоя апетит не се трая...

# 75
  • Мнения: 437
Ще изчакам момичета и ще направя и втори тест, дано този път да я видя много по-ясно. Много ми се иска и силно се надявам. И аз така съм чела във форума, но ми е притеснено и затова реших да споделя с вас, че поне малко да ми олекне.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 272
Хубаво е , че сподели Ади! Силно ти стискам палци! А кажи как си със симптомите? Гърди болят ли те? Някакво напрежение? Нещо друго? Разкажи, защото съм почти сигурна, че си бременна.

# 77
  • Мнения: 3 376
Абре, момичета, къде ги видяхте тия замъци у немско? Аз като бях там ми обясниха, че повечето са били разрушени по време на втората световна война от братята американци. Всъщност, и аз ходих на един замък - Хайделбергския, но ми обясниха, че той по изключение бил запазен, защото този град имал някаква връзка с Марк Твен...

Ади, май май тая бледа чертичка може да значи само едно нещо... Все пак е рано за честитки, трябват и още тестчета и чичо доктор да се изкаже.

Стефи, и тебе ли те тормозят бъбречетата Cry Какво ни става в този форум, епидемия ли има... Пий чайчетата, много помагали, и дано бързичко се оправиш!

# 78
  • Мнения: 437
 Lea, гърдите ми изглеждат малко по-твърди и по-големи. Болят ме яйчниците и то по - скоро от дясно. Боли ме много кръста от няколко дни. И ми се спи, но на мен винаги ми се спи преди да ми идва. А всички тези симптоми си ги имам всеки месец като ПМС и затова се притеснявам. Други симптоми нямам за сега. Освен някакво вътрешно убеждение, че този път сме успяли. Силно се надявам, защото след тази черта ако ми дойде ще е голямо разочарование. Ама тая чертичка е една идея по тъмна от бялото на теста и това ме тревожи. Още утре ще си направя нов за успокоение.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 272
Ади, щом са ти по- едри и по-твърди гърдите, бременна си. Иначе не се безпокой, защото др. симптоми преди мензис и при бременност са еднакви. Поне при мен беше така с Боби. Аз тогава бях сигурна, че ще ми дойде, но не дойде. Устискай до утре! Успех!

# 80
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен сладки.Аз се завърнах от почивка бях една седмица на Берковица страхотно беше хич не ми се връщаше на морето ,но няма как работа.Сега да започна с честитките.
Честит РД на Тея със закъснение  всички твои желания Тея да са моите пожелания към теб.
Честити две чертички на Веси успешна бременност и здраво да си посурнеш краката, че и нас да ни огрее.
Честито на г-жа Никси пожелавам ти да бъдеш винаги желана и обичана от любимия мъж. Спорна и  stork-girl preggo ви пожелавам. Аз в края на седмицата си чакам лелката, дано да не дойде но май май няма много изглед за това. Целувам ви и много Hug Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 2 123
момичета,
пожелавам ви щастлива лятна седмица. прочетете в тематата ми с лошата новина, какво преживях поради лекарска некадърност след аборта и се пазете много!

# 82
  • Мнения: 431
Започваме с опитите за бебче  другата седмица. Вече съм нспълно здрава и не пия никакви антибиотици.Нямам търпение и аз да се похваля с две чертички. Целувки и усмихната седмичка на всички.

# 83
  • Мнения: 1 329
Честито на Г-жа Никси married

Ади, стискам палци да  е това, което всички желаем тук EFP

Лали, супер е че сте посетили Германия. Миналото лято бях в Хановер, Минден, Бремен ... В Бремен е страхотно, мога и снимки да показвам да видите за какви замъци става въпрос newsm09

Ири, съжелявам за всичко което си преживяла. Незнам тези лекари как спят спокойно.  newsm61
Бъди силна и ти желая най-голямото щастие!

Аз съм с ПМС, тъй че нищо не чакам, освен другата седмица да ми вземат кръв за останалите хормони.
Убеждавам се че всичко е от високия пролактин.

Случва ли ви се преди цикъл да сънувате, че ви идва и тече супер обилно.
Доста често се сънувам, което вече ме плаши. Sad

# 84
  • Мнения: 806
Здравийте момичета. wavey
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички.които празнуват днес  bigdance2-да им е свято името newsm53
Ади желая ти успех и Дай Боже утре да видиш EFP- тъмни и дебели newsm10.
Усмихнат ден на всички smile3503
 

# 85
  • Мнения: 4 428
Добро утро /то вече май не е утро/, момичета Grinning Ние днес с мъжа ми си имаме празник - правим 5 год откакто се срещнахме за първи път newsm76, довечева ще се отдадем на носталгични спомени и т.н.  1dating
Ади, най-добре си направи тест най-рано на датата когато трябва да ти дойде. Аз също, като теб издивявах от любопитство дали е станало, защото имах сумати симптоми три седмици преди цикъла /даже съм почти сигурна за датата на която сме си направили бебчето/, но за да се успокоиш че не те лъжат очите и резултата е верен изчакай два-три дни и пробвай пак. Успех и да се похвалиш на края на седмицата с ярка втора чертичка. Grinning
Хайде, хайде и други да се нареждат на опашката, март месец догодина ще си правим футболен отбор от мами с колички 1stroller 1stroller 1stroller  Mr. Green

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Да бе, честит имен ден на празнуващите днес  newsm51
Дарилка, аз съм с нещо като ПМС от деня на овуто  Rolling Eyes
Ама се надявам да не е ПМС  Wink

# 87
  • Мнения: 4 428
А, вяно бе днес е Илинден ooooh!, Димето ме подсети.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 4 272
Веси, като си се разписала така, я отиди да напишеш в темата Първи признаци какво точно усещаше, какви ти бяха признаците. Пропуснала си да пишеш там Wink

# 89
  • Мнения: 4 428
Веси, като си се разписала така, я отиди да напишеш в темата Първи признаци какво точно усещаше, какви ти бяха признаците. Пропуснала си да пишеш там Wink
СЛУШАМ И ИЗПЪЛНЯВАМ  Wink

# 90
  • Мнения: 3 376
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78

# 91
  • Мнения: 437
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78
Ами ако наистина съм бременна, както се надявам според калкулатора излиза 2 април за мен.

# 92
  • Мнения: 806
Весе, честита годишнина  loveuuu
Желая ви много, много, много разбирателство, хармония ,любов и още най-малко 20х5 да отпразнувате hug- с дечица внуци и правнуци
Весело изкарване довечера newsm68 newsm44 newsm68

# 93
  • Мнения: 402
Здрасти и от мен и честит имен ден на празнуващите! ЧРД на патерица на Тея - от това мартини рано сутрин ми се врътна главата, ама си го изпих Crazy! Честито и на бъдещите мами! След проблемите с ръката миналата седмица, тази пък съм в отбора на тези с бъбреците, обаче да ви кажа се чувствам изключително добре психически - друг път бих се побъркала, че все на мен се случват една след друга гадории, ама сега не - не ми пука smile3502 Единственото, което ми е странно е, че за пръв път в живота нямам ПМС, а след 6 дена чакам ламята! Много дълго стана - млъквам! Обичкам ви момичета и весел ден Heart Eyes  bouquet Heart EyesЧестито и на Весето!  bouquet

# 94
  • Мнения: 4 428
Веси и Ади, какъв март месец - не сте ли за април вече? newsm78
Ами ако наистина съм бременна, както се надявам според калкулатора излиза 2 април за мен.
На мен ми излиза за 29.03, но няма да издребняваме за ден-два Wink То е ясно, че сме все в един кюп Mr. Green

# 95
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ади, и аз чаках лелката да ме посети, пък тя взе че не дойде. Пропусна, надявам се за дълго Wink Така че пожелавам и на теб и на Веси само хубави емоции от тук нататък!

Тея, напих се бе жена от мартини и бира  Laughing А тортата беше вкусна!

Ако ви се гледат снимки как един кит ходи на плаж моля вижте

# 96
  • Мнения: 4 428
Mimito, хубави снимки  photo А къде го кита, за който говориш, аз виждам само една хубава бъдеща мама newsm03

# 97
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Mimito, хубави снимки  photo А къде го кита, за който говориш, аз виждам само една хубава бъдеща мама newsm03

Аз също   superuu

# 98
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ами Борко ми вика така "кита, аиде да ходим да се къпем" И като се обърна да плувам по гръб ме тупка по корма и казва"Бебе, плуваш ли ,бебе?" А и аз нищо против китовете нямам. Напротив, готино е да си кит(като мен)
Пожелавам скоро и на вса такива коремчета, че даже и по красиви!

# 99
  • Мнения: 806
Много готини и СВЕЖИ снимки smile3509 Mimi.  sport027 на моренцето е супер help Как ми се иска и аз сега да съм на плажа.но........... smile3529 уча-нямя начин.
Да ти кажа Мими ако си кит и аз искам скоро да стана кит с такова коремче- много си сладка-пу-пу-пу да не са ти уроки.
Черпя ви по едно виртуално следобедно кафенце:food010: kaffeetrmker_2  food010 и чао за сега от мен

# 100
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Мерси за кафенцето Диме, добре ми се отрази  Party
И аз изчезвам за днес, отивам да купувам дамаска за дивани.

# 101
  • Мнения: 471
Момичета, как сте? Аз днес сам в чудесно настроение, затова първо да честитя с закъснение (надявам се да ми простят) рождения ден на Тея и двете чертички на тези, които се похвалиха. А другите момичета не знам какво чакат - кога и вие ще се похвалите  smile3525 малко ме е хванало слънцето май, надявам се, че ще ме изтърпите  smile3534
  Днес термометърът отчете спад на БТ и аз викам на мъжа - не знам дали това значеше овулация, предстояща овулация или нищо не значи, обаче връщай се в леглото  luvbed. Та сутринта ми започна много добре и мисля и вечерта да завърши по същия начин, обаче по-дългичко, че сутринта нямахме много време  newsm53
 Ужас, надявам се че не съм ви досадила, обаче нали за първи месец сериозно си мерия БТ та реших да се похваля  Flushed
  Гледах снимките на Мими и така ми се прииска да съм на морето, още само 10 дена и заминаваме   car003  grinning039
  Айде, чао за сега, че ми писна да стоя на работа.  bye

# 102
  • Мнения: 1 329
Никой нищо не изкометира за сънищата си Cry

Знам че Лея и тя кат` мен сънува....

И поздрави на готиния кит! Искам всички да станем едно голямоооооооо морско  семейство китове Hug

# 103
  • Мнения: 4 428
Как ми се иска и аз сега да съм на плажа.но...........уча-нямя начин.
Споко, Диме, не си единствената. Аз до края на другия месец твябва да си предам дипломната работа и това лято спомените ще са ми свързани с творчески писания smile3523 Но нищо, като гледам ще имаме поне подобаващо голям снимков материал /отпускарите да не пускат фотото, поне да си изплакнем очите Mr. Green/

# 104
  • София
  • Мнения: 4 272
Мимито, ти си най-прекрасният кит, койтосъм виждала! Искам и аз да стана такъв кит Grinning А Борко да го нацелуваш сладура!
Дарилка, ами аз си сънувам, по цели филми даже, ама нещо бебета няма в моите сънища. Защо ли newsm78

# 105
  • Мнения: 806
Весе,аз лично предпочитах да пиша дипломна работа.на на нашия факлутет единствената възможност е държавен изпит.На теб лично ти желая много успех и вдъхновение да напишеш хубава дипломна- той бебо ще помага тайно отвътре preggo
Дарилче, аз незнам какво предричат сънищата- но на теб ти желая този сън да ти предрече точно обратното и да НЕ ти дойде newsm10
Лека вечер момичета-засега ако не се включа пак.защото ме изкушавате и се разсейвам малко от ученето.но тъкмо пък така си почивам.  love001

# 106
  • Мнения: 806
Ей Етина как е настроението в тази празнична вечер-май само ние с теб останахме тук.
Аз след малко отивам на имен ден-ще празнуваме.
Ако още някой ще празнува-весело изкарване на вечерта Joy Joy Joy

# 107
  • Мнения: 806
Вече не сме само двете Grinning
Весела вечер и на теб Иф и на всечки останали Joy

# 108
  • Мнения: 1 153
привет момичета  girluu
Тази седмица започна не много добре Sad с шефа ми решихме да си подадем оставките,обаче аз я оставих за края на месеца,демек другата седмица,а той си я подаде вчера.Ама много ни тормозят то вече не се издържаше #Cussing outама те ще загубят в крайна сметка,защото няма да намерят други като нас да работят савестно smile3537 Mr. Green

# 109
  • Мнения: 806
Иф,
Щом вече си взела това решение казвай си само едно нещо:
ВСЯКО ЗЛО-ЗА ДОБРОИ всичко ще е наред Peace
Успех Hug

# 110
  • Мнения: 1 153
ооооо ама аз не се притеснявам от това отдавна бях психически подготвена и изявявах желание да го направя,вапреки че нямам друга работа с която да започна,абе обхванало ме е едно спокойствие и само за пътешествия си мисля Laughing
Имам една питанка,трябваше да ми дойде в понеделник,обаче от миналата сряда имам зацапвания които по принцип са нещо нормално за мен,но единственото щантаво нещо е че не ми дойде,а зацапването си продалжи,та питам кво ми става? Rolling Eyes

# 111
  • Мнения: 806
Защо за всеки случай не си направиш тест.ами ако покаже Peace две чертички?

# 112
  • Мнения: 1 153
ами.............. Rolling Eyes не ми се вярва!!! Thinkingауууу ама само кви идеи ми даваш,честно казано от любопитство си мислех да го направя,обаче като не съм убедена вътрешно,че съм бремена и не ми се гледа ве4е EFN

# 113
  • Мнения: 806
Ако искаш за всеки случай го направи.защото аз този месец имах толкова голямо вътрешно чувство....абе продто знаех че съм бременна-ДА ама Не. Не съм.преди два дни ми доиде и страшно се разочаровах.та мисълта ми е че понякога това чувство лъже е може би точно като не го усещаш ще вземе да стане.
Айде успех Peace и ако решиш наистина да направиш тест- от сърце ти желая този път чертичките да са ДВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Пиши утре какво си решила и какво е станало.
Аз чакам всеки момент да ме вземат и да отиваме на именния ден Grinning
Чао и Hug

# 114
  • Мнения: 402
Направи си тест задължетелно! Надявам се на добри новини от теб и стискам палци!Аз на твое място досега щях да съм направила поне 5 Laughing Успех! Диме- ти къде изчезна newsm78?

# 115
  • Мнения: 806
Все още съм тук Етина но вече тръгвам за именния ден.Доидоха да ме вземат.Официално ви казвам ЧАО Stop.Весела Joy и приятна Grinning вечер на всички и Иф-давай направи утре теста и те чакаме с новини Peace.

# 116
  • Мнения: 1 153
 Grinning мерси Диме за пожеланията,мисля малко да изчакам -до края на седмицата,може да се сети да ми дойде.Не се надявам защото този месец имах малко преживявания,като престой в болницата(така и не се разбра кво ми има),проблеми в работата,притеснения заради близак човек,наводнения заради даждовете и май не бях много любовно настроена ,както и че този месец нещо не ми се бебеправеше,не че сме се пазили Partyами шантави работи Joy
 Hugи за теб една гушка Диме

# 117
  • Мнения: 806
Добро утро мили момичета  bouquet
Май днес аз съм най-раннобудна Laughing?
Ох да ви кажа чесно на мен ми се спинкаше още.но станах за да уча за предстоящия ми утре вече прословут hahaha държавен изпит.
Да ми стискате палци Peace и дай Боже да го взема Praynig
Нека днешния ден ни носи на всички само усмивки Grinning.весело настроение Joy и радостни новини за  появили се ДВЕ чертички baby_neutral на всички чакащи.
Ей Иф абе я направи тест-за да ни се похвалиш първа  Party
От мен Hug

# 118
  • Мнения: 437
Добро утро момичета,
И днес си направих тест. И пак я има тази втора чертичка Simple Smile, дори е малко по тъмна от вчера, но все пак е още бледа. Мисля да направя още един тест в неделя, дано пък тогава да я видя по-тъмна. На 5-тата минута Sure Check ми я показа, после след около 30 мин. вече беше станала много много бледа и почти не се виждаше. Моля ви, стискайте ми палци наистина всичко да е наред и в неделя да ви се похваля с 2 тъмни черти. А от днес започват да ме болят гърдите и всъщност съм в 3 седмица и 5 дни. Може би затова не я виждам ясно тази втора черта.
Успешен ден на всички!

# 119
  • Мнения: 1 153
 Hugохо Диме спорно учене,аз бързам за работа че и Heart Eyes
 без това закаснявам Whistling
а за теста ще си мисля още до вечерта Rolling Eyes
 Hug  Hug  Hug-за вси4ки

# 120
  • Мнения: 806
Ади стискаме силно палци Peace да ги видиш следващия път -ДВЕЕЕЕЕее тъмни и дебелииииииииииииииии
Всичко ще е наред-може да е по-бледа но я има.а щом я има сега ще я има и по нататък но тъмна Grinning
 Hug и  Grinning

# 121
  • Мнения: 806
Ох забравих да кажа :
Иф лека спорна и доходна работа.А денят ти да е усмихнат и носещ най-хубавата новина- положителен тест baby_neutral

# 122
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен! Много сте се разписали! Радвате ме Grinning
А ти Диме, как така успяваш да учиш като все пишеш Wink По какво ти е държавния изпит? Ще стискаме палци, да знаеш!
Ади, важното е, че втората чертичка я има! Вече мога да ти кажа ЧЕСТИТО! А това, че след 30 мин. е по-бледа, е нормално. Я кажи сега, това 3 седмици и 5 дни, какво значи? Че ти е 28 ден от цикъла ли?
Иф, дано и ти се похвалиш с две чертички! Завиждам ти на търпението!
Аз си чакам още лелята. Днес ми е 30 ден. Сутринта си измерих ей така, за статистиката БТ и беше 37,2. Обаче това нищо не значи. Може да ми дойде и на 32 или на 33 ден. Най-важният признак за бременност при мен го няма - напрегнатите гърди. Толкова са ми отпуснати...Както и да е. Сега нещо весело.
Боби каза, че освен шофьор на автобус, иска да стане  и шофьор на камион. Обаче на голям камион. Щял да вози прасета. Тези прасета, за да не се изсипят ще ги сложи в чували, а в чувалите - кали, т.е. кал, за да им е хубаво Joy
Та такива работи. Приятен ден  bouquet

# 123
  • Мнения: 437
Да, Леа - днес ми е 28 ден.
Диме, ще ти стискам палци! Peace
Леа, а това с гърдите незнам колко сигурен признак е. При мен от 2-3 дни бяха напрегнати, а от днес ме болят малко. Все пак имаш надежда докато не ти дойде! Ще ти стискам палци да се похвалиш скоро! Simple Smile

# 124
  • Мнения: 3 154
Леа, този Боби ще ме умори от смях Joy Спомням си едно време мнооооого исках да си имам кон и все убеждавах майка ми да ми купят... щях да си го държа в мазето Rolling Eyes Така и не се съгласиха Confused
Диме, една молба към теб - използвай бутончето горе в дясно на последния ти постинг, за да не се нареждат 2-3 твои постинга един след друг. И сядай да учиш, форума няма да избяга Wink Успех и късмет на изпита!
На чакащите - УСПЕХ!

# 125
  • Мнения: 1 329
Ади, Честито  EFP

Лея
, този сладур не знам откъде ги измисля тези бисери. Нацелувай го от нас.

Диме, ти само във форума висиш, а кой ще чете newsm53.
Стискаме палци за изпита...

Тази вечер ще купувам подарък за сватбата, а утре и колата ще се мие, лъска, за да е чиста и блестяща за младоженците... newsm01



# 126
  • Мнения: 402
Хелоуууу и от мен!Диме - отивай да учиш бе жена, ние за какво стискаме тия палци,а Laughing Леа много целувки и от мен на малкия  love001

# 127
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Здрасти и от мен  Sunglasses
Тази сутрин от работа не можах да влезна във форума  Crazy
При мен нищо ново, чакам си къде търпеливо, къде не съвсем да дойде датата на цикъла и да видим каква сме я спретнали  Flutter

Весел ден на всички  Hug

# 128
  • Мнения: 3 154
Еййййй, момичета, бясна съм! tantrum Rage Rage Да му  censored НОИ-то, да му  censored и ДжиПи-то! От какъв зор да внасям аз осигуровки, когато като ми потрябва направление, не ми дават?!?!?! Rage След 20-ти нямало! Ми днеска е 21 и вече няма! Направо в кожата си не се побирам в момента! Или сигурно аз съм крива, че ми идва по никое време smile3511 Ама кво й пука на тъпата лекарка, че за мене няма направление - тя нали си взема парите! От яд ми иде да й начупя прозорците  newsm66 (щото ни е комшийка) ей тей поне да знам къде ще отидат парите, които взема за мен от ЗК Twisted Evil
Оплаках се... сега отивам да си избивам нервите на някоя игра Close

# 129
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Шайни, не се ядосвай! Аз в продължение на 3 месеца ходих, докато ми дадат направление за очен лекар. А усещах, че вече са ми слаби очилата, обаче - не. През първия месец още на 15 число бяха свършили направленията, през втория - наложи се да ми изследват урината и да ми гледат на ехограф бъбреците и си изгърмях 2-те направления, на които имам право всеки месец. На третия месец - офталмоложката беше в отпуск. На четвъртия месец - успях да си взема направлението и да се прегледам. Сигурно трябва да ликувам. Да, ама не. Ако с такъв зор вземам всяко направление - ужас #Cussing out Не си сама в борбата с направления и Джи Пи-та.

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Божееее Слънчо направо ме уплащи постинга ти... ooooh!
Ама такива са доФторите беееееее...говоря за ДжПи-та. Те имат някакъв лимит...това е вярно нооооо винаги си пазят направленията за кът пациенти...вярвам ме разбираш #2gunfire Просто не се ядосвай щото тя и без това цялата ни държава ни е на едно дередже... #Cussing out Ако ще ти олекне върви и цупи прозорци...ейййй чак и аз се ядосах пак. Това си ми е болна тема значииииии. Моята доФторка дава ама забележете...защото си пият кайвенцето /че и други работки/ с нашите...познай дали доФтора на Антон му даваше направление...дава ама нцъ Twisted Evil За туй смених личния му ... няма само да се разкарваме като будали напред назад и за какво това....щото си плащаме осигуровките #2gunfire #2gunfire #2gunfire Еййййй и аз отивам да си излея яда на някой клиент.

# 131
  • Мнения: 2 825
Диме, те май другите ти се накараха...така 4е аз няма да го правя Wink
Ади, 4естита втора 4ерти4ка... сега много по4ивка, спокойствие и силна храна Simple Smile
Леа, стискам ти палци да те пропусне гадинката за следващите 9 месеца Praynig и да нацелуваш Боби от мене
Аз си имам гости от бг, свекъра ми пристигна във вторник, та и затова не мога да влизам и да пиша 4есто Sad Трябва да го забавляваме сега и то за цял месец. Май ще пропуснем и бебеправенето този месец (ако ве4е не сме) Sad , ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки  Sad

# 132
  • София
  • Мнения: 4 272
Цитат на: clara
ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки   
Ами правете го тихичко, бе Клара Wink Ние с Боби като спим в една стая, питаш ли ни newsm78

# 133
  • Мнения: 2 825
Цитат на: clara
ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки
Ами правете го тихичко, бе Клара Wink Ние с Боби като спим в една стая, питаш ли ни newsm78
ух, ами до сега не ни се е налагало да се крием и да сме тихи  Embarassed и ни е неудобно и притеснено...ама все ще измислим нещо, то инъ4е един месец без, не става  newsm78

# 134
  • Мнения: 3 154
Мале, Леа, значи тва мойто нищо не е Shocked Аз знам, че не съм сама в борбата, ама как можаха толкова скапано да я измислят тая здравна система?!?!? Да им таковам умовете на тия! Значи плащаш осигуровки, щото видиш ли задължително било (от какъв зор?), ама като опреш до тях - гризваш наааай-големия Close Като не можеш да чакаш - отиваш и си плащаш на частно... Е къде е смисъла на тъпите осигуровки тогава?
Лимити - дрън-дрън! Имат направления, ама не дават идиотите! Като щях да изследвам хормоните пак отидох по никое време (в смисъл в края на месеца) и ме посрещнаха с репликата "Няма" #Cussing out Обаче взех да правя чупки и да мърмора и о, чудо! Намери се направление! Е от де имаше? Нали уж нямаше? От задника си ли го изкопа? smile3515
А за смяна на личната не мога и да си мисля. Щото тука познайте колко са? Точно 2!!! Тая дето съм при нея и още една, дето се скарахме с нея заради интернета Sneaky Щото Иво трябвало да отиде да им изчисти вирусите, а това не му влиза в задълженията. И отидох да й кажа, че няма да стане и ако искат да си занесат компа в сервиза им. И оная като кресна насреща ми, като скочиха още някакви две и те да пищят и аз направо  #Crazy и си излязох. Пък като казах после на Иво на какво са ме направили, той като набра малииии, а той като избеснее да не стоиш насреща му (в туй много си приличаме Mr. Green) и ги наврял на.... Laughing

# 135
  • Мнения: 6 996
Милички, благодаря много за хубавите ви пожелания относно рождения ми ден (със закъснение, че чак сега намерих време за нет, спрели са го вкъщи Money ).Аз си изкарах приятно - една компания приятели на едно заведение в Пловдив. Направих си изкуствена татуировка (за истинска ме е страх), китайски йероглиф, който значи отдаденост, едно страхотно момче ( Two Hearts ) ми подари кинжал - висулка за медальон, страхотно е красив ( и кинжала и момчето Mr. Green), получих от баба ми пари, с които си купих много готин пръстен - халка с изгравирана паяжина. Получих и една много сладка блуза с качулка и въобще....А пък каква торта "сготвих" в магазина Crazy МНого беше вкусна и свещички духнах даже! Нямам снимки...тоест имам, но са на обикновен апарат и ако ги изкараме по Коледа , пак добре...На цифровия имаме снимки (с момчето Embarassed ), но пък нали няма нет и няма как да ги кача... Crazy Такива работи Wink

# 136
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!

Лея, абе твоя и моя син да вземем да ги съберем заедно. Хем ще обменят ценни мисли и идеи, хем ние ще си побъбрим. И понеже аз съм малко дебел и много чаровен  Mr. Green и е лято предлагам да дойдете на море! А това за гърдите, че не са ти напрегнати не значи нищо. При мен първата бременност адски ме боляха и бяха напрегнати. Сега нищо подобно. Само дето растат като замаяни. Сутиените с които съм кърмила са ми леко малки.....

Слънчице, това с направленията ми е до болка познато. Аз за направление за АГ се борих 5 месеца и не успях. Първо - за такива кат мен няма. Пазела си направления за баби и дядовци, дето редовно ходели #2gunfire После излезе в отпуск , после се обърна и ми каза сега нямам ама ако е спешно иди в онко диспансера. Там на всяка жена до .... години и се полага безплатен преглед, ако не стане езла другия месец и така се размотавхме и накрая забременях и се обаждам по телефона да питам кога аджеба ще ме огрее това направление и тя възкликна "О  ама няма проблем за бременни лимит няма. Ела давам ти го веднага" Е ама аз все бременна ли трябва да съм за да ми дават направления? Да не съм за разплод?

Айде спорен ден, че и аз запалих покрай тая ЗК #2gunfire

# 137
  • Мнения: 1 329
Вашите коментари относно ЗК ме убиха!

Ами тия ДжиПи-та що не ги  Bangheadизядете с парцалите. Аз нямах абсолютно никакви проблеми с направлението (боже какъв късмет) finger, но отидох в нач. на месеца.
Направлението важи 1 месец след датата на издаване му, така че след като го вземете (което е под въпрос Close), можете по всяко време да се явите в Аг-то.

Явно съм изглеждала страшно  newsm78 и веднага ми дадоха.

Ео, супер подаръци си получила. Браво!

Клара, напълно те разбирам с тънките стени.
Моята свеки като дойде на гости, хич не се сеща да си тръгне ooooh!.
И баща ми веднъж и казал : Ами ако нямат деца, да знаеш че е заради тебе. Ко прайш там, да не им светиш!
И тя казала - ами аз съм в другата стая, не им преча Sly

Ама аз й дадох да разбере, че всяко прекалено нещо не е на добро и сега не кисне много.
Ама в нейно присъствие, нещо ми убягва романиката.

# 138
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Мимито, уби ме с тая твоя лична лекарка! Ами айде и аз да забременявам и да почна да си искам направления за всичко, което ми скимне, щото после може да си искам, ама няма Wink Значи, изводът какъв е: За направление трябва да си или баба, или бременна Joy Чак смешно ми стана!
Ео, браво за купончето и за подаръците...ама сега ме гризе едно любопитство как ли изглежда туй готиното момче newsm78 Мара-любопитната се интересува ми ли нещо между вас...само приятелче ли е...Ама само ако си в настроение разказвай Wink
Дарилка, ние въобще не пускаме гости с приспиване, роднини де. То от тях отърване няма. Аз предпочитам Боби да ни чуе, че поскърцваме в леглото, поне ще каже някой бисер Flutter

# 139
  • Мнения: 1 441
Моята лична лекарка е много готина и винаги когато искам направление за гинеколог, а тя ги е изчерпала ми пише диагноза "бременност", щот' не се броят Laughing  Laughing  Laughing
И както казва тя с тайната надежда да прихвана, ма аз нещо се дърпам още  Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 1 329
Лея,
ами лошото е, че мъжо ги беше научил да идват и да остават и сега оттърване няма от гости. Било приятели от Ямбол, от Варна, гости от Банско, Видин и като се изредят роднините по няколко пъти в годината и представи си за какво говорим. Ами то не остава време за кекс Blush
Все едно сме хотел!!! #Cussing out

Ама ще сложа аз три звезди отпред на вратата, че поне да се подсещат Mr. Green

Дано се появи скоро някой мъник, че тогава ще имам оправдание и няма да ни безпокоят Mr. Green

# 141
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, сещам се, че преди време имахме съседи, които на вратата държаха изрязана от картон ябълка и надписите се сменяха: не сме вкъщи, спим, елате след половин час и др. такива. Беше много идейно Grinning Защо и вие не сложите надпис: Не приемаме гости! Правим секс Wink

# 142
  • Мнения: 1 329
Не приемаме гости! Правим секс Wink

Лея, това ми хареса!
Ами никак не е лоша идеята като може и да добавим:

Хотел! Платете на рецепцията! Grinning

П.П. То прах не ми остана, да пера и сменям чаршафи.

# 143
  • Мнения: 4 428
Ей, момичета, здравейте и от мен. Аз днес не съм на работа и като се пуснах по центъра, като отвързана Mr. Green и затова чак сега намирам време да пиша.
Ео, да си ползваш подаръците със здраве Gift
Диме, стискаме палци утре и да ги разбиеш newsm10 А, ти как изкара на именния ден снощи?
Ади, успех в неделя с теста, но на мен ми се струва че вече си присъединена към отбора на  preggo
На тези дето не могат да се отърват от свекърви и нежелани гости им пожелавам ползотворна избретателност newsm48
А за здравната система няма да горовя, че ме налягат едни такива "приятни" емоции Rage Аз за това по-често се ориентирам към частните кабинети и във тази връзка днес си записах час при АГ за петък другата седмица. Нямам търпение да видя какво ще ми каже.
ПРИЯТЕН ДЕН, за започвам да творя мойта дипломна smile3529

# 144
  • Мнения: 437
Момичета,
Да ви се оплача малко. Ей сега както си вечерях любимото ми пиле с картофи и половината не бях изяла и започна да ми се повдига  Sad Ами резултата е всичко повърнах. Ама възможно ли е толкова рано да ми се повръща - та днес е едва 28 ден и на бременните не им ли се повдига само сутрин? newsm78

# 145
  • Мнения: 3 154
Ади, няма такова нещо само сутрин. Може сутрин, може вечер, може през целия ден... Може само от определени миризми, абе всичко може Laughing Няма закони в туй нещо.

# 146
  • Мнения: 1 153
ей тази вечер сте поотихнали,аз все още не съм си направила тест и си мисля че няма и нужда,ще изчакам до края почивните дни и тогава ще му мисля.
Диме успех на даржавния Peace,А какво учиш?Или по то4но какво завършаш? newsm78
Като чета за личните лекари и направлвнията и направо ми иде да #2gunfire и мен са ме отрязвали така smile3513 и аз smile3515 smile3512 ама само си просят newsm66 newsm29

# 147
  • Мнения: 4 428
Ама възможно ли е толкова рано да ми се повръща - та днес е едва 28 ден и на бременните не им ли се повдига само сутрин? newsm78
Ади, прочети темата за първите признаци на бременността, на мен много ми помогна да се ориентирам в симптомите.

# 148
  • Мнения: 529
Здравейте девойки,
Аз вчера бях толкова разстроена, Cry че реших да не влизам във форума да ви се оплаквам само. Но днес, вече в по-добро настроение надниквам и какво да видя - обсъждали сте повода за моето лошо настороение вчера.
И аз като Слънчевата реших вчера да ходя да си взема направление за АГ, че нали сега ще пия лекарства по схема и трябва да ходя на 10 и 16 ден. И като влязох при личната и тя като ме почна  #Cussing out- това кое подред направление за гинеколог ти е/последното ми е 10.05/ , то твоето на нищо не прилича, взе вече да става ХРОНИЧНО Close #2gunfire. И аз  #Crazy обаче както ми беше нервно и ядосано от работата и като избухнах в един реееев  newsm45, рева и нареждам af . На две стотинки ги направих - ами така де, все едно на мен ми харесва да ходя нонстоп на доктор и само да се тъпча с хапчета, и нищо да не става. Banghead Та накрая получих разбира се направление, ама на каква цена.... Embarassed И на излизане им викам - а прокълнете ме сега, та 9 месеца да не идвам Wink
Иначе да ви се похваля - сватбата е почти готова, купих много хубави панделки и утре ще опаковам подаръци, правя им и един специален албум, много сладък става  Wink
Така де, все с  нещо трябва да се похваля и аз, а не само да мрънкам Sunglasses
На късметлийките с 2 чертички - голямо честито  newsm18, а на останалите, повече късмет желая  Heart Eyes

# 149
  • Мнения: 3 376
Леле Какичка, направо вече и на мене почва да ми прекипява срещу тия ваште джи пита #2gunfire Как така ще ти държат сметка колко пъти взимаш направления за гинеколог? И без това самата идея, че джи пито трябва да отпуска определен брой направления на месец е абсурдна, но вече да не ще и толкова да направи за тебе, това вече е #Cussing out Добре, че си отговорила подобаващо на атаката box и си си постигнала своето. Само така!!!!

# 150
  • София
  • Мнения: 4 272
Какичка, добре че все пак си постигнала своето. То на този, на когото не са му на главата нашите проблеми, май не може да ни влезе в положение...
На мен днес ми дойде лелката, но нямам сили дори да се ядосвам. Аз си я очаквах, защото не ме боляха гърдите. Явно наесен трябва пак да подхващам сериозно разни изследвания...ох, само като си помисля и ми става лошо Sad Ама по-добре да ми открият някакъв проблем и да го отстранявам, отколкото да си стоя безпроблемна и да се чудя какво става newsm78
Весел слънчев ден, момичета! Sunglasses Все пак да не забравяме, че днес е петък smile3558

# 151
  • Мнения: 4 307
Здравейте момичета, Cry
моля ви помогнете ми, много съм подтисната. От миналато лято почнаха едни "овулаторни кървене"-та, дето на моменти си бяха чиста М.  Ходих на лекар /най-добрия уж в Пловдив/ и всичко уж беше ок, стрес било и  blahblah blahblah blahblah трябваше да пия поне шест месеца противозачатъчни. Пих ги осем месеца, от юни вече ги спрях и почнахме да се надявам за бебе. А пък вчера, след едно диво пътуване по завои цял ден, като се връщам в къщи и гледам, че пак имах кървене Cry Cry Cry Пада се 17-ти ден от М. По никое време!
Пък от два дни така ме свиваше корема, и си мислех, че на 14-15 ден ми е ову-то и му ударихме активен живот с татето, пък то...

Ама защо така? Пак ли да пия разни боклуци?!

# 152
  • Мнения: 7 716
Трябва ти преглед, изследвания на хормони, а не на последно място добър лекар.
Бих ти препоръчала д-р Даскалов от Торакс.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Здравейте! Аз днес съм в настроение - защото сънувах хубави неща.
А именно - 2 котки раждаха котенца  Flutter
Гледах в съновника, това значело или че ще се задомя, или че ще имам потомство. Аз понеже съм задомена вече, остава второто.
Само не знам какво ще значат двете котки - близнаци ли  Joy
Само дето не можах да спя спокойно  Sad гърдите ми приличат на две едри болезнени топки и като се въртях насън ме боляха и се будих 100 пъти. Интересна работа  newsm78

Весел и усмихнат  smile3558 на всички!

# 154
  • Мнения: 4 307
Благодаря ти, но дали веднага да ходя или да изчакам до началото на следващия цикъл? Thinking

# 155
  • Мнения: 7 716
Отиди сега, не се притеснявай от кървенето, тъкмо лекарят ще придобие представа за състоянието ти.
Но, ако нямаш възможност не е спешно.

# 156
  • Мнения: 3 376
Леа, и на мен ми дойде лелката днес Laughing Аз също не се и надявах на друго, защото преди този цикъл гърдите ми бяха съвсем отпуснати... А и с тия лекарства, дето ги пих, е по-добре, че не стана бебе точно сега. Този път обаче лелката не е съвсем като хората. Почти няма истинско кървене, по-скоро е някакво кафяво-розово и само цапа. Но пък страшно ме боли кръста, и таза. Уф, по подобен начин ми идваше и няколко цикъла зимата, аз тъкмо се успокоих, че вече съм се оправила, и сега пак наново #2gunfire

Вера, а този доктор, който ти каза, че "всичко било наред", той направи ли ти хормонални изследвания, или само така си говореше?

# 157
  • Мнения: 4 428
Привет, момичета в този хубав ден  smile3558 Hug На Лея и Гризка им пожелавам много късмет другия месец и да си нямат подобни "гости" следващите девет месеца. Какичка, само така с тези доктори, те всичките са решили, че щом ни обръщат внимание сме им длъжни за нещо, нищо че това им е работата #Cussing out.
ДОБРО НАСТРОЕНИЕ НА ВСИЧКИ Grinning

# 158
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Гризка, и ти ли си с лелка? На мен ми омръзна вече да се чудя защо не става, защо понякога ме болят гърдите, а др. път - не и затова съм си казала наесен непременно да изследвам хормоните, да направим втора спермограма на мъжа ми и ако всичко е наред -лапароскопия. Място за повече колебания няма. Възрастта ми напредва и ми омръзна да чакам!
Светли, стискам палци след няколко дни да ни се похвалиш с добра новина! Мажду другото миналата година в нашия форум се подвизаваше една светлаа, която имаше същия аватар като твоя - усмихнато слънчице. И в края на юли очаква бебче. Дано този аватар и на теб ти помогне Wink

# 159
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Светли, стискам палци след няколко дни да ни се похвалиш с добра новина! Мажду другото миналата година в нашия форум се подвизаваше една светлаа, която имаше същия аватар като твоя - усмихнато слънчице. И в края на юли очаква бебче. Дано този аватар и на теб ти помогне Wink

Мерси, Леа, и дано  Praynig

# 160
  • Мнения: 9 096
Светли,с теб сме Peace

Аз имамвъпрос: за да се направи цитонамазка, гинеколожката сама ли преценява дали е необходимо или е нужно аз да си поискам Thinking Питам,защото последният път като ходих при моята, казах дали е необходимо да си пусна за изследване цитонамазка в лаборатория...тя каза, че не е необходимо, тъй като шийката изглежда чиста, ако имало нужда тя щяла сама да ме накара...Вие какво ще кажете?

# 161
  • София
  • Мнения: 4 272
Цитонамазка е необходимо да се прави профилактично поне веднъж годишно. На теб кога ти е правена за последно?

# 162
  • Мнения: 471
 Уф, тъкмо бях написала каквото имах да ви кажа и ми се затвори прозореца Sad сега пак ще го напиша  smile3523
 Лея, и аз мисля през есента, ако нищо не е станало до тогава, да си направя хормонални изследвания и да накарам мъжа да ходи да си направи малко изследвания   costumed050 doctor Но съм сигурна, че скоро и двете ще се похвалим с  EFP , нали  smile3525 Аз не съм сигурна как ще стане това при нас като се има предвид, че почти не  luvbed, голям мързел ме е обхванал мен, любимото ми мъжле пък заспива рано вечер и иска да си наваксваме сутрин, ноооо  newsm46 аз не мога да си отворя очите тогава. Дайте съвет, моля  newsm12
 

# 163
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Слончетка, много ми е познато  Rolling Eyes
Аз искам вечер, на него му се спи и иска сутрин, когато на мене ми се спи  ooooh!
В резултат се разбрахме, че по принцип това не ни пречи, ама в дните на бебеправене няма не искам, няма недей  Party
И така стана - вечер го държах буден (нямаше протести  Flutter), сутрин аз навивах будилника по-рано, и така нямаше недоволни.

Успех!

# 164
  • Мнения: 9 096
Досега не съм си правила именно поради тази причина, заради лекарката ми... Rolling Eyes Ходя на всеки 6 месеца, взима ми секрет и го гледа на микроскопчето Crazy, но не ми го е пращала в лаборатория...на моя приятелка,когато я заведох при нея- оплакваше се от силно течение с неприятна миризма, от доста години...веднага й прати цитонамазката за изследване в лаб. ...това ме навежда на мисълта че все пак не ще да е от лекарка некадърност Thinking както и да е,следващият път като ида ще поискам сама...

Слончетка, сутрин и на мен не ми се ще, та вечер по-добре Crazy

# 165
  • Мнения: 471
 Svetli, благодаря за съвета, още тази вечер започвам да го прилагам  Embarassed А по време на отпуската въобще няма да ни се размине Wink
  За съжаление мъжете са активни сутрин, а жените вечер - кой го е измислил това не мога да разбера  #2gunfire  #Cussing out

# 166
  • Мнения: 3 205
 любимото ми мъжле пък заспива рано вечер и иска да си наваксваме сутрин, ноооо newsm46 аз не мога да си отворя очите тогава. Дайте съвет, моля newsm12
 

Много познато. Ама при мен такива не минават. Чак взе да му харесва напоследък  Mr. Green

# 167
  • Мнения: 4 307
Сега се чух с моя лекар. Според него няма нищо чак толкова необичайно.
Стискайте палци, че в понеделник ще ходя на преглед Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 4 272
Вера, пак при същия лекар ли? И кое му обичайното на това кървене? Според мен, консултирай се и с друг лекар.
Слончетка, на мен проблемът май не ми е в липсата на секс. Този месец сме го правили 16 пъти и виж какъв е резултата Sad И през другите месеци се стараем, но все не става...Вече като си помисля колко сперма е отишла на вятъра... Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 806
Здравейте мили момичета.Как сте днес?Надявам се настроението да ви е  Laughing Аз преди малко се върнах от държавния изпит.В момента ми е много притеснено защото в 16.30 ч. ще излязат резултатите а аз до тогава имам чувството че ще #Crazy
Дай Боже Praynig да съм го взела и да имам с какво да ви се похваля.Искам да ви благодаря за подкрепата и за пожеланията за успех от вчера  bouquet
Слънчев следобед на всички Sunglasses Grinning Hug

# 170
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискаме палци, Диме! Сигурно си го взела! толкова хора се  Praynig за теб! А кава специалност завършваш? По какво ти беше държавния изпит?

# 171
  • Мнения: 806
Завършвам "маркетинг" в Бургаския Свободен Университет и изпита беше точно сборен-ученото през годините от всички специални предмети.-по точно от последните 2 години.Изтеглиха две теми по които писахме и така след час и половина ще видим резултата....толково много искам да съм го взела дай Боже Praynig
Още веднъж мерси на всички за Praynig и подкрепата.
Прегръщам ви  Hug

# 172
  • Мнения: 437
....толково много искам да съм го взела дай Боже Praynig
Още веднъж мерси на всички за Praynig и подкрепата.
Прегръщам ви  Hug
Цитат

ВЗЕЛА СИ ГО, СИГУРНА СЪМ! Simple Smile Hug
Не се притеснявай всичко ще бъде наред! Peace

# 173
  • Мнения: 471
Лея, ние пробваме от 6 пълни месеца, обаче два от тах пропуснахме заради антибиотици и сесия и може да се каже, че чак сега ни хвана нещо мързела, иначе през останалите месеци доста сериозно се потрудихме, дори в единия имах чувството, че не сме ставали от леглото и накрая разочарованието беше страхотно, аз затова малко съм притеснена и съм си направила такива планове.
Но както казах и преди, горе главата, всичко ще се нареди и скоро ще гушкаме поне по едно бебче  newsm10 Сигурна съм, само не се притеснявай и то ще си дойде само.
Аз днес чакам да дойде в офиса сина на шефа ми, той е на една годинка и ми е едно  хубаво, надявам се, че ще ми дадат да го погушкам малко Wink
Хайде, още съвсем малко остана до края на работната седмица. Поздрави на всички момичета от мен  smile3525

# 174
  • Мнения: 1 329
Този месец сме го правили 16 пъти

Абе хора, как 16 пъти.
При нас повече от 10 не върви, дори и в младоженския период.
Ами честно да си кажа,  newsm56, седмица преди цикъл нямам никакво желание за кекс. И като проим 1 седмица - цикъл, остават 2 седмици ползотворни от месеца.

Само аз ли съм така?! newsm78

На мен ми се струва абсолютно нормално Crazy

# 175
  • София
  • Мнения: 4 272
Дарилка, ами лято е, разгонени сме Wink И като ходим по-разсъблечени и се желаем повече Embarassed А иначе през зимата правим секс около 12-14 месечно. Всеки си има различни нужди. Няма нормално и ненормално в тая работа. Колкото ти харесва - толкова е нормално Grinning

# 176
  • Мнения: 6 996
Ео, браво за купончето и за подаръците...ама сега ме гризе едно любопитство как ли изглежда туй готиното момче newsm78 Мара-любопитната се интересува ми ли нещо между вас...само приятелче ли е...Ама само ако си в настроение разказвай Wink
Айде, в настроение съм Wink 185 цм висок, слаб е, но мускулест (в смисъл на килограми лек, но с добре развито тяло). Много е силен, мен ме носи на ръце и аз много се кефя, никой не ме е носил така Grinning  С дълга черна къдрава коса и мътнозелени очи. Като излезе от банята, къдриците му са много сладки. А че е повече от приятелче...май вече стана ясно Mr. Green Макар че е твърде бързо някак си и май прекалено задълбочихме нещата, от две седмици сме неразделни, първо аз за 4 дни у тях, прибрах се за 2, после още 2 у тях и после той 3 в София и 5 в Пловдив с мене...Сега като си тръгна и ...някак си е странно да го няма при мене  Crazy Казва, че неговата къща вече е и мой дом и ме пита "Кога ще СИ дойдеш"...По-странното е,че вече и аз така говоря,кога ще СИ ида...и не ми се прибира в София, а при него...Я ми ударете един шамар, не трябва така сериозно да приемам нещата baby_neutral Blush newsm78
За бройката секс няма да се изказвам, ако можех, щеше да е денонощно Blush

# 177
  • Мнения: 9 096
Как се казва тоз убавец Mr. Green Важното е да си щастлива, а явно си Crazy Явно е луда любоФ щом толкова набързо станаха нещата, нормално е да има и задълбочаване Wink

# 178
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, ЕО! Браво! Направо ти завиждам! С хубаво, високо гадже! Влюбени!!!! Сууупер! Искам и аз отново да съм на 21г.! Какви години бяха! Имах си гадже, високо 194 см, мускулесто, много красиво...ех, спомени...какви изпълнения бяха!
 Тичай сега при красивия момък, а недей да висиш по форумите! А, как се казва красавецът?

# 179
  • Мнения: 6 996
Тичай сега при красивия момък, а недей да висиш по форумите! А, как се казва красавецът?
Вързана съм в Пловдив за рождените дни на мама и татко, после си хващам багажа и право при него Hug Казва се Христо, а аз като му се размекна едно "Ице"...Че понеже като бях малка и разправях,че тва е най-гадното име, с което могат да нарекат мъж...Не Христо, а да му казват Ицо...Много ме дразнеше... Laughing

# 180
  • Мнения: 1 329
Леа,
тъй де - на кой колкото му е кеф. Важното е че сме се улучили с мойто мъж, да не иска много Blush

Ами, Ео
малко ме е срам да питам newsm56, ама на - пусто любопитство Embarassed
К`во стана с мъжо, та сега на Ицето?!

# 181
  • Мнения: 6 996
К`во стана с мъжо, та сега на Ицето?!
Ама теб съвсем ли те нямаше? Разделихме се по мое желание...Не питай за причините, и на мен не са ми съвсем ясни, освен ,че напоследък никак не се чувствах добре с него и имах чувството, че нещата на никъде не вървят Rolling Eyes Даже сега ми е малко гадно,че аз съм щастлива, а той страда Sad

# 182
  • Мнения: 1 329
Ами, сори - незнаех Embarassed

Дано с Ицето, нещата са блестящи, искрени, влюбени и звезден прах лети около вас Heart Eyes

# 183
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ео Mr. Greenскицо такава Mr. Green радвам се за теб. Ам Ицето кога ще го видим на снимка BlushНали знаеш, че си падам по разглеждане на снимки Flutter Бързо едно фото да пристигне при кака ти Хера Crossing Arms Mr. Green Преди да допрочета постинга ти...а бях още на описание...тъкмо щях да те захапя кога успя да го видиш като излиза от банята Mr. Green и после допрочочетох неразделянето ви толкоз дни Blush С пожелание този път да си намерила истинската си либоф Ео Heart Eyes Mr. Green

П.П Стеф готин аватар...просто винаги ме кефят твоите Blush

# 184
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ехо, много метнахеме момичето, за новото гадже!
Оставете я да си лудее и да се кефи. Чак и завиждам , мъъъъъъъъъъничко. Искам и аз една малка забежка Laughing Ей тъй на за малко, някой да ме глези, да ми готви, да ми подарява цветя и да ми прави комплименти Laughing Еххххххх луди млади 21.... кога бяхме и ние

Ео, живеи и заради нас ..............

# 185
  • Мнения: 6 996
тъкмо щях да те захапя кога успя да го видиш като излиза от банята Mr. Green
на втория ден дойде в хола с мокра коса, на третия вече се къпехме заедно Blush Срам, срааааааам...снимки имаме едни, ама у нас няма нет и не мога да ги кача още, но утре може да ги донеса на дискетка и да ги кача на бгфото да видите Grinning Иначе го имам на телефона и само целувам дисплея, от както реалния обект на целувките си замина Crazy
Иначе живея аз за всички ви, че даже и попрекалявам Joy...ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling

# 186
  • Мнения: 9 096
ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling

Я го разтълкувай това Crazy

Хера, аватара и на мене много ми е смешен...ако има време да се рови човек в сайтовете за аватари, много ще се забавлява Joy Имаше един як аватар с едно сладко пиленце, надписа на енглиш гласеше: то може да е сладко ,но ще ви убие докато спите Shocked Mr. Green

# 187
  • Мнения: 6 996
ама той цветя не подарява Laughing Ама на мене ми стига да гледам как майка му го кара на цепи дърва на двора...Хубава картинка Whistling
Я го разтълкувай това Crazy
разтълкувам - майка му вари компоти на двора и съответно и трябват дърва и имат един куп,ама големи и той трябва да ги нацепи гол до кръста Laughing И само като му видя силните ръце с брадвата (или каквото е там) и преглъщам на сухо   Blush Като замахва и се оформят ясно мускулите Heart Eyes Леле, много съм се издухала, бе! Ама съвсем съм за бой #Crazy

# 188
  • Мнения: 3 376
Ео, добре, че разтълкува, щото и мен ме беше заинтригувало това изказване, а изобщо не бях на верен път в самоталкуването Laughing Мислех, че те кефи, щото е силен и работлив и си представяш как ще цепи дърва за вашата обща камина... Ей такива работи. А то къде било пиленцето Peace

# 189
  • Мнения: 4 428
Ехр Ео, покрай твоите постинги си припомних доброто старо време, когато се запознахме с моя мъж и първите ни срещи Two Hearts Радвай се на тези моменти, много любов и щастие ти пожелавам Grinning

# 190
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
.....И само като му видя силните ръце с брадвата (или каквото е там) и преглъщам на сухо   Blush

Ех тази баня...или там каквото е  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 191
  • Мнения: 4 362
Йо йо и аз съм тук само да ви пожелая приятна събота и неделя и само хубави неща да правите Mr. Green

# 192
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте момичета, вече дойде и моя ред за отпуска и затова съм станала рано рано, че нещо не ме свърта на едно място.
Искам да ви пожелая много ама много хубави моменти,искам като се върна да прочета поне за  няколко бъдещи мами, няма да ви чета две седмици, но ще ви мисля да знаете. Simple Smile
Това е от мен,да ви кажа чао и .... радвайте се на лятото  love001

# 193
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
....Имаше един як аватар с едно сладко пиленце, надписа на енглиш гласеше: то може да е сладко ,но ще ви убие докато спите Shocked Mr. Green

Ей таквоз чудо ми трябва на мене...така твърди мъжО Mr. Green Щяло да ми приляга ooooh!

# 194
  • София
  • Мнения: 4 272
Ехооо, има ли някой тук в събота? Аз съм с ужасни болки ниско долу от лелката, ам болят и бъбреци Sad...абе ужас! Единственото болкоуспокояващо, за което се сещам, е форумът Wink
Днес Боби ми гледа подутият от М. корем и ми казва: Мамо, я виж! Коремът ти е взел да се надува Shocked Май ще имаш бебе?
Де да беше! Ама нов месец - нов късмет!

# 195
  • Мнения: 3 154
Леа, защо не пиеш но-шпа?
Роси, приятна отпуска и весело да си я изкараш! Sunglasses

# 196
  • София
  • Мнения: 4 272
Шайни, пия и Но-шпа, и Дуспаталин и роватинекс за бъбреците. За известно време има облекчение и после болките пак почват. Много силни! Ужасно е!

# 197
  • Мнения: 4 362
Леа и аз съм тук и Хера ама си пишем по ICQ-то аз след малко отивам на гробищата,след това сме във Сливен при Тити да я видим какво и правят хормонките Mr. Green Хайде да се оправяш ти!
Слънце ти къде се изгуби?

# 198
  • София
  • Мнения: 4 272
Да изпратите поздрави на Тити от мен!
А аз съм обезпокоена от факта, че днес изкарах един голям съсирек - някъде около 5см на 2 см. Не знам дали се шашкам напразно, но Теди ми каза: Леле, то това да не е бебето, дето сме го направили тоя месец newsm78 Ама че черен хумор!

# 199
  • Мнения: 3 154
Леа, дано да се оправиш Praynig, ама ако не нали знаеш - лекар...
Дея, тука съм аз, ама не пиша много. Ама малко нямах и нет няколко дни Confused

П.П. Що не влезете в чата, ама си говорите тайно на кю-то, аааа? Crossing Arms Леа, ела и ти Grinning

# 200
  • Мнения: 9 096
Ей, моми, да носите една торба поздрави на Тити Crazy

# 201
# 202
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Ей, моми, да носите една торба поздрави на Тити Crazy

ша нося Crazy

# 203
  • София
  • Мнения: 4 272
Ео, готини сладури сте двамата! Много да се обичкате!

# 204
  • Мнения: 806
Здравейте сладурани  love001
Как сте в този слънчев съботен ден?  Nature Sunny
Леа,миличка не се притеснявай-всичко може да е просто от М.Аз този месец също имах съсиреци но и мен така както тебе ме изплаши един доста голям-направо се разтреперих като го видях защото си помислих какви ли не глупости но найстина се оказа че е от М, но ако недай си Боже продължат отиди на лекар.
Роси приятна и релаксираща отпуска ти желая  Nature Sunny  sport027 help  grinning039 много яко да си я изкараш.И сега стигам до голямата новина-ВЗЕЕЕЕЕЕХ ИЗПИТАААААААА.Имам 5 и вече съм дипломиран маркетолог
newsm44 newsm44 newsm44ЗАВЪРШИХ-ДИПЛОМИРАХ СЕ newsm44 newsm44 newsm44Много съм щастлива и все още не мога да го повярвам.Като някакъв сън ми е newsm03
БЛАГОДОРЯ НА ВСИЧКИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЗА ПОДКРЕПАТА,ЗА КУРАЖА И ЗА ТОВА ЧЕ ПРОСТО ВИ ИМА.БЛАГОДАРЯ newsm51

# 205
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
    bouquetЧЕСТИТО ДИМЕ      bouquet

# 206
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
Честито Дими ! Браво на теб !   bouquet

Девойки и от мен поздрави и целувки на Тити и бебочество ! Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 3 154
Честито, Диме!  bouquet
Успешна реализация ти желая!

# 208
  • Мнения: 806
Благодаря ви момичета. smile3525
Желая същия успех на всички на които им предстои завършване.
А всички вас ви черпя за дипломирането с много и на корем виртуални:
 beer beer beer beer beer beer beer beer
                                                 и
 Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn Popcorn
                                 а които предпочита и
  food010  food010  food010  food010  food010  food010

newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38
 : cheers НАЗДРАВЕ  cheers;
 beer beer beer beer beer beer beer

# 209
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито Диме!
Сега ти желая едно хубаво разпускащо лято Sunglasses и другия месец да се похвалиш и с две чертички!
А почерпка за изпита Wink
Аз вече съм по-добре. Нямам други съсиреци, течението се нормализира, болките са поносими. Хапнах си 1 шоколад и се върна усмивката  на лицето ми Grinning

# 210
  • Мнения: 4 428
ЧЕСТИТО, ДИМЕ!!! Да си починеш добре сега и много успехи от тук нататък ти пожелавам Hug
Аз да се похваля, днес една приятелка е родила - момченце. Изревало е в 5.28 на 23.06. Терминът и беше за другата седмица, но явно мъникът е решил да излиза по-рано. Тя беше много ентусиезирана, че ще бъде лъвче и сега са хванали първите часове /буквално/ на тази зодия.
ПРИЯТНА СЪБОТА И НЕДЕЛЯ НА ВСИЧКИ! Grinning

# 211
  • Мнения: 806
Сладуранки,искам да ви пожелая много готин,ползотворен luvbed и релаксиращ уикенд  grinning039
Не се претоварвайте с newsm75 1ironing wash hang 1dishes ами се наслаждавайте на лятното яко време  261uu  Nature Sunny и в понеделник да има много момичета които да се похвалят с EFP newsm32
От мен МНОГО  love001.До понеделник wavey

# 212
  • Мнения: 2 120
Много сте изписали момичета, докато аз работих като луда, то рождени дни, завършвания, бременни девойки.
Хайде `с един куршум на всички зайци` -- ЧЕСТИТО.
На мен ми дойде и сега чакам да отмине и хайде пак с нови сили.
нормално ли е според вас вече втори месец след аборта М. да ми е с много съсиреци и обилна и да не става бебе.
Нали след спонтанен ставало лесно уж?

# 213
  • Мнения: 2 120
Чак сега прочетох.
как го правите 16 пъти, направо онемях.
Аз съм пет дни в М., после към 11-12 ми е овуто и гоправя 4 пъти до 12 ден, после се пазя от секса, че да не размърдаме нещо, то не, че има какво до този момент ама..

# 214
  • Мнения: 1 153
 Flutterпривет момичета Hug,1-во 4естито на Диме за изпита,на ади честито baby_neutral,то май за друго няма Rolling Eyes
 Closeа вчера ми доиде и много ме боля Cry  Cry  Cryднес се чувствам по добре,ама си релаксирам,утре ще домакинствам Whistling

# 215
  • Мнения: 980
Айде на края на седмичката да се раzпиШа и аz, тъй де да не съм капо Laughing
Вчера ми дойде и не съм спала от болки и гадене. Иzкарах невероятен ПМС_ с нервни иzблици, рев и буйстване (мъж ми как ме иzдържа нямам представа Rolling Eyes). Днес съм просто смляна, zа да креЩя или да се тръШкам. По едно време си мислех, че сигурно съм бременна, ЗаЩото не е нормално да гледаШ анимация и да те иzбива на рев. #Crazy А така ми е лоШо............
Оплаках се и отивам да zубкам. Надявам се да не съм досадила ама на мама не мога да кажа, че Ще се побърка и беz това само подсмърча по телефона колко й е домъчняло Sad

# 216
  • Мнения: 1 153
 HugТеди и аз имам болезнена менструация и винаги съм на болкоуспокояващи Cry и напълно те разбирам какво преживяваш,веднъж и аз като тебе преди да ми доиде цяла седмица бях много изнервена и крещях за наи малкото,ама добре че само 1 път че тогава и аз не се търпях #Crazy

# 217
  • Мнения: 4 362
Оф ето ме и мен поспаланата проспах срещата с Тити,но чакам снимки и аз,много ми е гадно,но ми беше лошо  и сме заспали с Коко а тел. в другата стая Sad жалко голяма съм такава значи яд ме е на менеси Crossing Arms а и ми беше гаден ден,днес правим на пра баба ми 3 години и се чувствам гадно,ама няма се оплаквам,боли ме главата
Диме хайде честито миличка
Леа мила иди на лекар много е голям този съсирек Shocked

# 218
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета!
Диме, честито дипломиране! Успешна професионална реализация ти пожелавам, а и сега като имаш един сериозен дерт по-малко на главата - бързо бързо да направите бебчето baby_neutral

Леа, абе от няколко дена като чета какво пишеш имам чувството, че аз съм го писала newsm78 Първо, по едно и също време ни дойде лелката. Второ, и при мен този път е доста болезнено покрай тоя цистит... Аа, да, и аз пия роватинекс, и мен ме боли зверски кръста... Но най-интересното е, че тази сутрин като станах видях и аз един огомен съсирек и доста се замислих в първия момент... Но постепенно през деня М-то се нормализира и съсиреците престанаха.

Ние с гарджето днес пътувахме до Копривщица. Ей така, беше ни хванал  ентусиазма, и бихме сума ти път просто за да разгледаме и без преспиване. И аз съответно тръгнах по една къса рокличка, защото беше луда жега като тръгвахме... Обаче точно пристигнахме в Копривщица, и като взе да се заоблачава... И стана ясно, че ще вали и няма да можем да разгледаме, обаче решихме поне да хапнем. Седнахме в една китна битова кръчмичка, обаче на мен ми стана бая студено...  с тоя моя цистит само ми е до простуди! Та на бърза ръка се качихме на колата и обратно към София! Въобще, една екскурзия направихме, не е истина... 6 часа път, 20 мин престой Laughing Но като цяло не съжалявам. Начесахме си крастата, видяхме колко е красиво и се зарекохме пак да дойдем.

Виждам, че някои от нас са си правили женски купон в родния ми Сливен... Аз, за съжаление, отдавна не съм се връщала натам, и този път го пропуснах. Дано да има следващ път, и него вече да не го пропусна. А, Дея, не се притеснявай, на теб отдавна съм ти обещала да ти дойда на гости като си дойда Mr. Green

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Точно се прибирам...дойдохме си  Mr. Green
Пет часа досаждахме на тити но тя геройски удържа франта Mr. Green Не ми се тръгваше но стана тъмно а пък и взе да се пресвятка така, че нямахме друг избор Crazy
 
Цитат
....проспах срещата с .....
поспалана...имате глоба две - три бирички...Туборк Crossing Arms Mr. Green ама за това ще се заправяме на кю-то hahaha

Цитат
.....Ние с гарджето днес пътувахме до Копривщица.......видяхме колко е красиво и се зарекохме пак да дойдем.....
Бива ли така бе Гриз Crossing Armsами свиркайте те...нали знаеш, че моите куфари са в бойна готовност Blush За следващия път да се обадите Mr. Green Не за друго ами да идем да хапнем за 20 минутки до Копривщица  chef Joy Айде лека, че аз и на работа бях днес и съм поуморена леко...ама лекинко. А какъв дъжд ни пра по пътя на връщане не е истина просто...абе плувахме буквално Twisted Evil

# 220
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Гризка! чета и не мога да повярвам Shocked Наистина сме 1:1 тоя месец. Да се похваля днес вече нямам НИКАКВИ болки. Мензисът ми е слаб, но пък вчера изкарах още 2 големи съсирека и бая се уплаших #CrazyНепременно като ми свърши ще отида на лекар да видя каквостава с мен. А между другото четох, че луната през тия дни е най-близо до Земята и това се отразява неблагоприятно на всякакви хронични заболявания. Майка ми и една нейна приятелка, които също страдат от бъбреци, тия дни имаха и двете бъбречни кризи. Така, че: Луната е виновна!!!
Гризка, жалко че толкова къса е била екскурзията, но все пак си сменила обстановката!
Хера, завиждам ти за твоите пътешествия! Как не се умори, бе жена newsm78 Трябва да те направят почетен член на някое туристическо дружество Wink
Дея, малка поспаланке, не съжалявай, срещи тепърва ще има. Дано хубаво да си си починала!

# 221
  • Мнения: 9 904
много благодаря за поздравчетата, тя Хера ми ги предаде, но и аз да си кажа Simple Smile
мноооого съм доволна аз....толкоз приказки изприказвахме, и пак се сещам сума ти неща дето пропуснахме да ги обсъдим....
То тва е - Хера - сериозен човек. Мисля дали да си го напиша като лозунг в подписа. smile3534
Хера, пък аз съм ви мислила, и хем ви мислих, хем ми беше неудобно да ви звънна дали се прибирате нормално, понеже в Сливен трещя, гърмя, беше много страшно. добре, че всичко е наред Simple Smile
а де са снимките бре?/Ако не са хубави, не ги показвай Simple Smile/

# 222
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
.....
Хера, завиждам ти за твоите пътешествия! Как не се умори, бе жена newsm78 Трябва да те направят почетен член на някое туристическо дружество Wink
...

Ами оная приказказа за лудия дето няма умора нали я знаеш, само се потял Mr. GreenАми аз съм нещо ей такова Blush само дето имаме кола с климатик та потта почти я увладявам Mr. Green То е хубаво да си хокаш така...само време да има...и хора на който да досаждам разбира се Mr. Green
След като си замине гадината направо при доФтора Леа и повече никакви такива "екстри" #2gunfire

# 223
  • София
  • Мнения: 4 272
Тити, лоши снимки с бременна жена няма Naughty А и аз лично се убедих колко добре ти се отразява бременността Grinning Така че, искам снимки!
Хера, ами ще тичам при доФторицата, то е ясно. Какви са тия излияния в червено Rolling Eyes Не ща да ги виждам следващите девет месеца #Cussing out

# 224
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
много благодаря за поздравчетата, тя Хера ми ги предаде, но и аз да си кажа Simple Smile
мноооого съм доволна аз....толкоз приказки изприказвахме, и пак се сещам сума ти неща дето пропуснахме да ги обсъдим....
То тва е - Хера - сериозен човек. Мисля дали да си го напиша като лозунг в подписа. smile3534
Хера, пък аз съм ви мислила, и хем ви мислих, хем ми беше неудобно да ви звънна дали се прибирате нормално, понеже в Сливен трещя, гърмя, беше много страшно. добре, че всичко е наред Simple Smile
а де са снимките бре?/Ако не са хубави, не ги показвай Simple Smile/

Вярваш ли, че и аз по пътя това си мислех...че толкова приказвахме а имаше за още толкова много да приказваме / ами отдава ни се пусто Blush/
Наистина си трещеше яко...и аз през минута две само питам Антон дали вижда пътя щото аз нищо не виждах Sick а той само  hahaha смешно му беше пък аз умряла на предната седалка / ей ква голяма жена съм а от гръмотевици умирам направо/
Снимките довечера, че аз съм на работа / нали работна го раздавам/ а снощи вече ми се спеше и не съм ги качила.  Да не са хубави ли???? То нашо лошо няма Crossing Arms Crazy Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush

# 225
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
...Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush


А така  ! Дай тука снимките !

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
...Хубави са но малко...то аз от приказки сетих ли се да снимам Blush


А така  ! Дай тука снимките !

Какво викаш Моренски  Rolling Eyes ..като ме бият тъй по умната главица забравям какво съм щяла да правя  newsm48

# 227
  • Мнения: 6 996
Честито на Диме за взетия изпит  bouquet Много професионални успехи за вбъдеще!
Иначе майка ми има днес рожден ден и след малко ме очаква вкусен обед и после почерпка нейде из центъра.
Аз прогресивно скучая, но не бих казала,че ми е зле. Спя сигурно по повече от 12 часа и ми е едно готино...Дори намерих време да чета нормални, а не френски книги newsm44
Това засега от мен, че ме мързи даже и да пиша Laughing Бтв, някой, който е с БТК АДСЛ да сподели, моля, доволен ли е, че баща ми пита...Ама той докато прекара, аз може и на луната да съм вече Rolling Eyes Ама да питам все пак Wink

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 21 688
Какво викаш Моренски  Rolling Eyes ..като ме бият тъй по умната главица забравям какво съм щяла да правя  newsm48

Оооо  и се разсейваш , а ?!  Shocked  Давай тук снимките !  Mr. Green

# 229
  • Мнения: 4 212
Дебна тука за едни снимки ама  Thinking

Ко си прайкате сладунки? Аз снощи си легнах мноооого късно, едно хамаво ми беше  Confused и станах съвсем скоро та закусих с пържена мерлуза и зелени маслинки Mr. Green, сега поливам отвътре с бира мойта нежна снага Whistling
В 4етвъртък ще ходим със скъпото в Мадрид и ще се видим с една от 4ужбинските мами (и таткото де) и да я ударим на лаф и бира (естествено).

Ео, този дългокос метъл новото гадже ли е? Или аз нещо не съм в 4ас,  newsm78 напоследък Ки4ка Конкретната изтърва доста клюкини покрай вас, ама.....ще си наваксам.

# 230
  • София
  • Мнения: 4 272
Тея, здрасти бе сладур! Ами и аз току-що се понапълних само че с печени пилешки бутчета, пържени картофки, салатка и диня. За бира място не остана Crazy Щях да стана аквариум Wink Много хубаво пътешествие до Мадрид сте намислили. Да се повеселиш хубаво Grinning
Отговарям ти вместо Ео: туй е новото гадже - високо, къдрокосо, зеленооко. Не спи нашата Ео. Кога заряза единия, кога е вече с нов...Тъй е младежта Whistling

# 231
  • Мнения: 856
Хубаво неделно лафче сте заформили пак. А аз съм се заровила в "Проблемното" и въртя-суча, мислите ми все са за сперматограмата, която ще правим другата седмица. Как ще изтърпя до петък не знам. Мисля да потъна в работа, та по-бързо да се изтърколят дните.
Малко със закъснение, честито дипломирана на Диме и успешна професионална реализация.
Честито ново гадже на Ео, много незабравими мигове ти желая.
Хера, да знаеш че се кандидатирам за титлата миткало 2- миналата седмица за 3 дни сме пропътували 1200 километра. Ама не се оплаквам, даже ми е кеф и искам пак Crazy

# 232
  • Мнения: 4 212
......Хера, да знаеш че се кандидатирам за титлата миткало 2- миналата седмица за 3 дни сме пропътували 1200 километра. Ама не се оплаквам, даже ми е кеф и искам пак Crazy

аз пе4еля за сега оба4е Mr. Green, минавали сме ги за 1 ден, м дааа. Миткала не ами по висша форма.  Laughing Зна4и Хери4ка е номер 2, а пък ти номер 3. Чакам си медала, ако няма и на бира съм съгласна. Flutter

# 233
  • Мнения: 856
Тея, на някоя срещича в Бг, на местенце удобно за всички миткала, ще си раздадем медалите...т.е бирите.

# 234
  • София
  • Мнения: 4 272
Мър, не я мисли толкова тая спермограма. Мъжът ти да му мисли какно ще прави в кабинката Wink А като сте заговорили за медали-бири, не може ли утешителни сокчета за по-малките миткала, които са такива по принуда Laughing

# 235
  • Мнения: 856
Леа и той сигурно я мисли, ама не заради кабинката, защото са ни дали специално шишенце и ще носим материала от вкъщи  Wink
И медали-сокчета ще има за такива като теб - ентусиасти Hug

# 236
  • Мнения: 2 494
Здравейте, мили момичета! Радвам се че ви намирам в добро настроение!!!!!!
Аз вчера се върнах от Варна, при мама си е супер, ама вече ми липсват всички, ама няма как, 3 седмици изкарах нямам право да се оплаквам!
Иначе сме добре, като изключим че много ми притиска корема и не мога да дишам и кръста ме боли и не мога да спя почти, но.......не е нищо фатално, ще спя догодина! Какво толкова!
Много ми липсвахте! Сега поне отвреме навреме ще си ви чета!
Много ви прегръщам и целувам всички!

# 237
  • Мнения: 4 428
Ей, Мегана, добре бошла на софийска територия Hug А за коремчето, не се притеснявай, то време не остана. След някой и друг месец пак ще можеш да припкаш. Wink

# 238
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Здравейте момичета!

Диме, честито дипломиране!

Ео, много сте готини!

Маеган, а ти зашо не обаждаш че си във Варна?

# 239
  • Мнения: 471
Момичета, как сте? Последни часове преди началото на новата седмица  smile3518 Пак докато се усетя и минаха почивните дни. Но поне ги оползотворих хубаво - в събота си купихме куфар за почивката след една седмица  newsm44 newsm44 newsm44 Още само 7 дни и заминаваме за Гърция, направо не мога да повярвам.
  А днес ходихме с приятели по Копитото, един друг приятел ни препоръча да отидем там и наистина гледката е невероятна  newsm09 вижда се цяла София, обаче хотела (мисля, че беше хотел) - 5 звезди - кафе  Coffee 2 лева !!! Но заради гледката си заслужава да се дадат. Само лошото време малко разваляше гледката  Wear Umbrella
 Айде стига толкова от мен, само да поздравя Димето за дипломирането й и много целувки от мен за всички останали   love001

# 240
  • Мнения: 3 376
Как тече купона, момичета:) Виждам, че точно такъв се заформя последните дни. Всеки миткал, спал, купонясвал, гаджета въртял, ееех...  newsm35Така ни действа то лятното време. Е, някои ни изненада неприятно леля ни от Каспичан, но какво да се прави, някои хора просто не разбират като им кажеш, че не са желани.

Хера, ама ти наистина си просто невероятно миткало... Не стига дето митка до Сливен да направите сладък лаф-моабет с тити, ами и искш едновременно с това да идваш с нас и до Копривщица.  Scatter Е, не става, душко, това даже и най-големите миткала не го могат. Ще трябва да изчакаш до следващия път, когато и ние с моето ЛС решим да миткаме (че на мен рядко ми се удава да го убедя колко е хубаво да си помитка човек), и тогава ще митнем заедно.

Абе момичета, прави ми впечатление нещо всеки път като ида до Метро: имам чувството, че 2/3 от жените, които обикалят там, са от бременни по-бременни. Я вие бременните, кажете, има ли нещо специално в това Метро, което ви привлича като магнит? Че вече почна доста да ми занимава плоското мосъче този феномен. newsm78

Слончетка, и на мен ми е малко мъчно, че купона свършва, щото свършва и уикенда, но пък на работа животът не свършва... Там също човек може да се забавлява доста добре. А и особено като знаеш, че скоро идва и отпускатс, тогава вече съвсем лесно би трябвало да текат работните дни... А и... форумът нали за това е тук: да открадваме по някоя минутка живот и е работно време Wink

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 360
Бременните ходят в Метро сигурно защото там си е хладничко....хладинка на аванта карат май Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт