Помогнете ми да"стопя"корема?

  • 16 357
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 080
аз не разбирам как стигате до пулс 130 моят нормалният е 60-70, при тренировка може да мина 90 ама не е сигурно
Ей този въпрос ме човърка и мен.  Laughing Особено на тренажор не мога да докарам такова "пулсище".  Laughing Виж, ако тичам много бързо и дълго, да.  Rolling Eyes Дали не съм родена за космонавт?  Mr. Green
П.П. Опитайте калиева сол (но пак в малки количества). Аз лично съм фен на морската сол (и пак - в много малки количества). И домочадието яде безсолно заради мен. Който готви, той командва парада.  Crossing Arms
Laughing не е верно те солят и направо се вбесявам

# 46
  • Мнения: 4 678
аз не разбирам как стигате до пулс 130 моят нормалният е 60-70, при тренировка може да мина 90 ама не е сигурно
..значи..малко се товариш Peace..

# 47
  • varna
  • Мнения: 20
 newsm44 Здравейте момичета.И аз имам проблем с напълняването в областа на корема и дупето. Пробвах какво ли не но истински резултат се получи след среща с ендокринолог който откри нарушена обмяна на веществата - назначи ми диета-без алкохол.ядки.пържено.панирано.захарни и тестени изделия.месо-само пиле ириба може да се яде иза 1 месец свалих 3кг.За мен резултата е мн. добър.защото за5г.не можах да сваля и1кг.Освен диетата ми препоръча и10км. ходене пеш илиспорт.

# 48
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Според мен този начин на хранене си е универсален,това не е индивидуална диета....
Без пържено,панирано,захарни и тестени изделия,газирано....яде се крехки меса като пиле и риба,повече плодове и зеленчуци....много вода и спорт.И не само за сваляне на килограми,това е здравословно хранене и здравословен начин на живот и трябва да се спазва винаги,а не само докато се стопят сланинките.

Последна редакция: вт, 14 апр 2009, 11:38 от me4ta22

# 49
  • Мнения: 5 591
Според мен този начин на хранене си е универсален,това не е индивидуална диета....
Без пържено,панирано,захарни и тестени изделия,газирано....яде се крехки меса като пиле и риба,повече плодове и зеленчуци....много вода и спорт.И не само за сваляне на килограми,това е здравословно хранене и здравословен начин на живот и трябва да се спазва винаги,а не само докато се стопят сланинките.

На едно мнение сме. Peace
bombi70 ,поздравления за добрия резултат.  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 165
Аз имам въпрос към Поци.Тренирам минимум 3 пъти в седмицата и се храня по-гореописания начин с цел свалянето на 4-5кг., естествено в проблемните за всяка жена зони-бедра, дупе, корем.Какво представляват тренировките ми: 15 мин. кростренажор за загряване, след това долна или горна част по няколко упражнения и уреди/около 5 серии по 15-20 повторения/, корем -няколко различни упражнения за долна, горна и/или странични и гледам да завършвам пак с 15мин. крос.Според теб с тези тренировки мога ли да отслабна в проблемните места, без да трупам излишна мускулатура или да превръщам мазнините в мускули?

# 51
  • Мнения: 4 678
Аз имам въпрос към Поци.Тренирам минимум 3 пъти в седмицата и се храня по-гореописания начин с цел свалянето на 4-5кг., естествено в проблемните за всяка жена зони-бедра, дупе, корем.Какво представляват тренировките ми: 15 мин. кростренажор за загряване, след това долна или горна част по няколко упражнения и уреди/около 5 серии по 15-20 повторения/, корем -няколко различни упражнения за долна, горна и/или странични и гледам да завършвам пак с 15мин. крос.Според теб с тези тренировки мога ли да отслабна в проблемните места, без да трупам излишна мускулатура или да превръщам мазнините в мускули?
..за сваляне..прави повече кардио..накрая..и по-малко в началото Peace

# 52
  • Мнения: 1 165
Благодаря за съвета.

# 53
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ох,то е лесно на думи без пържено,газирано,солено,мазно,сладко,ама какво да направя примерно като по средата на някоя диета рязко ми се прияде и вафли и чипсове и подобни бързи въглехидрати #Crazy
Поци,дай съвет...... HugТи как се справяш,но не минавай с номера че един плод засища глада за сладко Hug

# 54
  • в моя свят
  • Мнения: 849
valeria81 аз мисля,че са много малко хората,които могат да издържат без всички тези неща.Аз например без тестяно свикнах и не употребяван въобще,както и с газраното.Но относно сладкото понякога си угаждам с едни френски еклери(любими са ми) или течен шоколад.Без пържено също мога,но примерно бяла риба или по специално хек харесвам най-много панирана и така си я правя.Въпроса е да се ограничаваш,но не и да се тормозиш ако много ти се прияде нещо "забранено".Долу горе 1 път седмично си хапвам нещо от тези неща и  не мисля,че е голям проблем.

# 55
  • Мнения: 4 678
Ох,то е лесно на думи без пържено,газирано,солено,мазно,сладко,ама какво да направя примерно като по средата на някоя диета рязко ми се прияде и вафли и чипсове и подобни бързи въглехидрати #Crazy
Поци,дай съвет...... HugТи как се справяш,но не минавай с номера че един плод засища глада за сладко Hug
..не знам ..как се справям..аз съм кон с капаци Mr. Green..като кажа не..значи не..хляб например не ям от години Peace
..ако рязко ти се прияде..не  е проблем..стига да не е постоянно Wink

# 56
  • Мнения: 4 678
valeria81 аз мисля,че са много малко хората,които могат да издържат без всички тези неща.Аз например без тестяно свикнах и не употребяван въобще,както и с газраното.Но относно сладкото понякога си угаждам с едни френски еклери(любими са ми) или течен шоколад.Без пържено също мога,но примерно бяла риба или по специално хек харесвам най-много панирана и така си я правя.Въпроса е да се ограничаваш,но не и да се тормозиш ако много ти се прияде нещо "забранено".Долу горе 1 път седмично си хапвам нещо от тези неща и  не мисля,че е голям проблем.
..не е проблем сладко..но да е след тренировка..или до 12 ч Peace

# 57
  • Мнения: 413
..не е проблем сладко..но да е след тренировка..или до 12 ч Peace
[/quote]

Поци, защо само до 12 часа на обяд, на мен винаги ми се прияжда сладко след  17 часа и ... ?
 и още една питанка имам към теб - върнах си килата преди раждането, ок, но остана коремът с който се боря  Confused гадно, но въпросът е, че вече ми е много трудно да свалям килограми, все едно организмът ми знае "аха тва са ти килата от преди раждане - няма мърдане повече надолу"...а искам да си върна килограмите с които бях в БГ - т.е. още 8-10 надолу.
  и тъй като нямам възможност да тренирам в зала, достатъчно ли е за корема  бягане по 40-50 минути всяка вечер /друго време нямам свободно/?  Sad

# 58
  • Мнения: 4 678
Супер е да бягаш Peace
..вечер не е добре сладко..защото по-бавно се разгражда..и се трупа като мазнина Peace
....както и фруктозата Peace

# 59
  • Мнения: 95
Извинявайте, че така нахълтвам в темата, но до сега само четях!  Simple Smile И изведнъж Поци казва сладко до 12:00!  Sad А аз без сладко не мога. Така съм от както се помня. Проблема ми е най-вече корема, но не мисля че е от сладкото. Но както и да е, нахълтвам защото и аз искам да знам защо само до 12:00 сладко?
Благодаря предварително!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт