ПРЕДСТОИ МИ ИНСЕМИНАЦИЯ - ДА ПОГОВОРИМ 2

  • 41 385
  • 764
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 16 208
И сега да продължим от старата тема  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=428545.0

# 1
  • Мнения: 312
.....здравейте моми4ета.....
не съм писала в тази тема...но ме развълнува факта......за инсеминациите.ТЪЙ като и аз имам една неуспещна зад гърба си....сега спокоини4ко си 4акам инвитрото през март...та исках да ви посъветвам...ако иамте въжможност..правете директно инвитро.Според мен инсеминациите са губене на време и средства............
късмет на вси4ки  bouquet  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 6 232
jdesika, и за мен ин-витрото е по-реалната процедура,защото там,определено, лекарите като че ли се старят повече и оглеждат нещата по-обстойно  newsm78,но пък и хормоналното натоварване е повече  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 312
...да за хормоналното натоварване съм съгласна.....но така или ина4е ще се тъп4еш..и дуп4еш,поне да занеш защо.За мен  инсеминациата е слиапо на4инание.....само истински си остават притесненията,,,,4акането..и после в много проценти разо44оованието.Днес разбраь 4е една моя позната...от инвитро е родила мом4е...да е  живо и здраво....те са с мъжки фактор.....и се убеждавам 4е двоиките с женски фактор..по трудно успиават от другите.АЗ се надявам...дори дасме такав....все пак само надеждата ми остана ........

# 4
  • София
  • Мнения: 6 232
не знам,все си мисля,че,ако лекарите подхождаха с повече "интерес" към инсеминациите, резултатите щяха да са по-различни  newsm78. На мен ми пуснаха имунологични изследвания и клетъчен имунитет едва след 4 неуспешни инсета и едно неуспешно ин-витро /основно,се бяха вторачили в мъжа ми,заради недобра морфология и всичко друго перфектно/-оказа се,че имам проблем /дано да е това вече/. Просто се чудех,ако след първото инсе го знаехме, дали щях да чакам сега второто ин-витро  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 486
Хайде и аз тук!Много да ни върви в тази тема! Hug

# 6
  • Мнения: 137
Да си пожелаем късмет всички! Praynig  На мен ми предстои първа инсеминация в петък и както докторката каза..." ...при толкова проблеми, трябва да стане...."  Grinning
Днес ми биха овитрел...вчера хидротубация, коята мина без проблем, при все че на ЦС преди няколко месеца  ми излезе слаба пропускливост...имаме и слаба преживяемост на спермозоидите Mr. Green  Абе, отчайващо, но пък ще пробваме, защо не...Иначе днес имам един доминантен фоликул в дясно - 23 мм, в ляво - два -16мм и 17 мм...лигавица - 8 мм...Незнам дали е ок, ама дано да е...Ще видим в петък....Стискайте палци  Praynig

# 7
  • Мнения: 817
Е, момичета желая късмет и сбъднати желания на всички в тази темичка, стискам палци да успеете. Аз ще се местя в темата за Инвитро, утре ще се обадя за резултатите /спермограма и SDI тест/ и ако всичко е ОК док каза, че края на м. декември може да стартираме ИнВитро по дълъг протокол.

# 8
  • Мнения: 28
Raela имаш моите  fingerscrossedи да се похвалиш с две чертички.Успех на всички в новата темичка Hug

# 9
  • Мнения: 45
Хайде и аз да се запиша!   Simple Smile  И както е казала  pashic, много да ни върви в новата темичка и само   EFP  да има!    bouquet
Успех на всички!   Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 6 232
Raela,пожелавам ти късмет в петък- с толкова много фоликули, дано поне един да стане бебче  Praynig
Pingvin4e, дано в другата тема да имаш повече късмет и да сбъднеш мечтите си. Май ще си  чакаме заедно, и аз планирам за януари продължението Hug

# 11
  • Мнения: 213
Да се запиша и аз в новата тема!След 2 неуспешни инсеминации мисля малко да почина и да се заема пак след нова година!И като ви чета тук незнам и аз дали да се пробвам с 3,4 инсе,това са си пари на вятъра май или да тегля един заем и да се захвана с нещо по сериозно,ох незнам нещо загубих надежда в тези инсета!Успех на всички и трябва да успеем,авно това не е нашата година ще чакаме новата 2010г.дано тогава имаме повече късмет!Айде някой да я разведри тази тема!

# 12
  • Мнения: 1 045
Raela дано успееш в петък Praynig
Изглежда доста от тук пишещите момичета ще се прехвърляме към другата тема.
Дано да има повече успели момичета при инсеминации. Все пак това е доста по-лека процедура.
Пожелавам късмет на всички  Hug

# 13
  • Мнения: 46
Дано на всички им провърви с новата темичка!!! Дано се случат много Коледни Чудеса! Дано!
На мен ми предстои втора инсеминация следващата седмица и се моля този път да се получи  Praynig
Успех на всички!

# 14
  • Мнения: 137
Благодаря за подкрепата, момичета! И дали в тази или в другата тема, дано в крайна сметка всички успеем.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт