Незабравима-Unutulmaz тема29

  • 26 654
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 914
UNUTULMAZ - "НЕЗАБРАВИМА"
НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА,
А ЛЮБОВТА- НИКОГА.

Фрагмент на 39 епизод
 Резюме на 39 епизод:

Стоящ пред заплахата на оръжието, единственото, за което може да мисли Харун, е измъчващата се от болки Еда. Надеждата на Еда, че Харун ще дойде да помогне на нея и бебето, бавно намалява с изминалото време.
Карайки Феяз да си признае, Бату сега има само една цел. Сестрата, чиито следи е загубил преди много години. И затова е готов на всичко. На всичко!
Докато всички се притесняват за Еда, тя изживява най-трудните минути от своя живот. Както и Харун.
Докато бебето Ямур приветства идването си на белия свят, опасностите за Еда още не са отминали.
Вземайки в скута си своята дъщеря, Харун отново ще се изправи пред опасността да изгуби обичната жена.
Изпаднал в силно безпокойсто за Еда, Толга ще получи подкрепата на Ниса.
За Тюркян, Ферда и Мелда е останало само да чакат безпомощни. Докато съвестта на Тюркян не и дава мира, Мелда силно ще се разбунтува срещу случващото се.
Чувствайки, че моментът да поеме по един път е вече дошъл, Харун ще вземе важно решение. За което ще потърси Ниса, но някой ще стане свидетел на този разговор ... Мелда!
Рабирайки хубавата новина, Тюркян най-накрая ще се успокои. Един важен въпрос няма да и дава мира
Разбирайки за раждането на Еда, щастието на Толга няма да трае дълго, защото още веднъж той ще се убеди, че Еда е при Хаккъ.
Без да уведоми никой, Мелда ще отиде в болницата. Вземайки на ръце бебето, в нея ще нахлуят смесени чувства. Това малко, невинно бебе нейната малка племенница ли е или символът на нейното нещастие?
За Мелда вече е дошло времето за решения. И тя ще реши.
Дори знаейки, че Хаккъ е при Еда, Толга пак ще отиде в болницата. Превъзмогвайки всичко, ще може ли да влезе в стаята?
Докато Еда и Харун изживяват своята радост, някой вече е предприел действия  да помрачи тяхното щастие.
Черните облаци, които се струпват, какви бури ще развихрят в живота на всички?    

Превод на фрагмента на 39 епизод
Feyyaz: Аз просто се опитах да защитя себе си и моето семейство.
Аарон: Еда!
Melda: ''Сега малкото ми момиче щеше да е до мен'' - кажи го ... ''Всичко е заради теб '' -  Хайде, кажи!
Бату: Отиват ли такива работи на добро момиче като теб?
Едже: Може би аз не съм толкова добро момиче, колкото си мислиш.
Melda: Повече няма да се боря за любовта, която загубих. Вместо това и двамата ще споделим изневярата.
Dr.Başak: Хайде, давай сега!
Еда: Ииииии
Аарон: Моя единствена ... Добре дошла сред нас!
Dr.Başak: Не мога да уловя пулса на майката! Незабавно подгответе устройството за шок!
Аарон: Едааа!


Песента от финалната сцена на 37 епизод
Ако теб те няма
не бих могъл да понеса толкова страданията на съдбата .
Не мога да свикна с липсата ти !
Дните ми нямат смисъл без теб !
Не ме оставяй - Без Теб не мога да живея.
Бебнцето ми Ямур, Мъничката ми Ямур !
Моето мъничко момиченце !
Ти си моето слабо място - бебнцето ми Ямур, мъничката ми Ямур
Моето мъничко момиче ....



ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 22.20

 TO BE CONTINUED


Тук се качват най-бързо частите на епизодите по АТВ

С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.



Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009


     



Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда


    
Музикални теми:
                     

   Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle  
Halil Kurt - Senden Başka

 
Музикални теми с ПРЕВОД :

Kıraç - Turnalar   Kıraç - Unutulmaz   Halil Kurt- Ben Seninle   Halil Kurt - Senden Başka




                          Ямур                                    

   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял           Ниса


 
ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS MASTERS   ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG   EПИЗОДИТЕ В LAPACHE   ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА        SOUNDTRACK - TORRENT

МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА СЕРХАН ЯВАШ   МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА ЙОЗЛЕМ ИЛММАЗ  ГЛАСУВАНЕТО Е ВЪЗМОЖНО ПРЕЗ ЧАС


Епизоди (АТВ) с български субтитри, благодарение на:
GOODLY, forbes, binzi, lbaltova,Емел,Queen MD


26/1   26/2    26/3   26/4   26/5   26/6   26/7   26/8     26/9   26/10

27/1   27/2   27/3   27/4   27/5   27/6   27/7   27/8    27/9    27/10   27/11

28/1   28/2   28/3     28/4    28/5     28/6   28/7      28/8 28/9   28/10 28/11     28/12

  29/1    29/2    29/3      29/4      29/5      29/6       29/7      29/8  

  30/1    30/2     30/3      30/4     30/5      30/6      30/7     30/8      30/9    30/10

   31/1      31/2      31/3      31/4      31/5  

 32/1      32/2      32/3  

тема1    тема2      тема 3    тема4      тема5      тема6   тема7    тема8   тема9    тема10   тема11     тема12
   тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема 18   тема19  тема20  тема21  тема22  тема23  тема24  тема25  тема26  тема27  тема28





Интервю с актьорите от "Незабравима" (Еда, Харун и Толга) Част 1  Част 2

ПОДАРЪКЪТ НА КАРПАТИЯ ЗА ВСИЧКИ НИ  

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 18:54 от degavu

# 1
  • Мнения: 0
ето ме,

благодаря за темата, съвсем навреме smile3525 smile3525 smile3525

# 2
# 3
  • Мнения: 8
Не беше Мелда със сигурност!
Със сигурност не беше нито нейна фигура,нито нейните ръце,защото докато късаше документите много добре огледах ръцете ѝ за да сравня после.

# 4
  • Мнения: 0
Зарадвах се много на половината от серията как може тези сценаристи да измислят такова нещо да отвлекат новородено от майка направо незнам. и следващата серия ще е много трудна , направо много адреналин. Мисля,че Човек на Бату е отвлякъл бебчето newsm78

# 5
  • Мнения: 0
Бравос за темичката!   bouquet

# 6
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема и за превода

# 7
  • Мнения: 914
за съжаление Бай ми петко нема да те огрее със кърменето както виждаш края го налага да забравиш за тая идея Grinning

Аз малко си говоря сама ще ме извинявате компанията ама какво да правя обещах да вкарам малко образ зарадо наш Петко

# 8
  • Мнения: 8
Лека нощ на всички! Още една вечер си изкарах много хубаво с вас newsm51

# 9
  • Мнения: 0
за съжаление Бай ми петко нема да те огрее със кърменето както вигдаш края го налага да забравиш за тая идея Grinning

 smile3532 smile3532 smile3532

# 10
  • Мнения: 0
Лека нощ и от мен.До  след малко с чаша кафе

# 11
  • Мнения: 0
единствените,които дойдоха в болницата и бяха високи/защото определено е висока фигурата/ бяха Мелда и Ниса ,но Бату проследи Ниса. Възможните са 3-ма:
1.Мелда - но незнам какво би искала да направи на новородено - освен да се е поболяла
2.Бату - искайки да постигне целта си
3.ниса - но пък тя защо да го взема - освен ако Харун не и е наредил - тя донесе двата паспорта,ако прибере и Ямур на сигурно място е за дабра - само че Харун и той беше изненадан - така че много е невъзможно да е Ниса

# 12
  • Мнения: 0
Тюркян казва на Джемил за раждането ,че минало благополучно. Той иска да отидат, но тя му казва че Хаят била до нея и не можело. ТОй я пита дали не крие нещо, и дали му казва истината. Не, утре щели да отидат, да не се притеснява.
Саадет пита кога се прибрал Харун, Мелда казва, много късно. Саадет се ядосва на Еда.
Ферда, много е хубаво майко, кога почна да го шиеш. Кога ще ходим да видим Еда, не знам Ферда. Хаят приготви всичко за Еда и си говорят пак че и е като майка. Пита я защо майка и не е до нея. Тя и казва че и е казала снощи че Харун е там и нито майка и нито баща и могат да са до нея в такъв случай. Хаят и казва че Х би направил всичко в името на нейното щастие, на това да вярва. Ниса ги вижда, пита какво прави Едже там. Излъгала я че ес приятел, била с Бату. Б я моли да се успокои, да му вярва. Казва на Б, че Еда е родила.
Е- Харун, виж усмихва се. Малката му вземала устните и брадичката.

# 13
  • Мнения: 0
Пак почвам да се набирам на мойта си тема - сценаристите! Не им ли обръзна с тая гоненица и тия приумици на всяка серия! На нас отдавна ни писна, е на мене де, ама на тях - йок!

Не знам за нашите творци във форума, ама ако вземем с Петко на нарочените сценаристи да им направим анализ на глупостите, дето ги съчиняват няма да ни стигнат три теми - първата ще са самооооооооо поздрави!  Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 0
Става ли утре сутринта, да постна другите две части, много ще ми дойде тази вечер. Пък и ще сте ощетени, вече ми се затварят очите и не разбирам много много.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт