Незабравима /Unutulmaz/ тема 49

  • 27 312
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 914
UNUTULMAZ - "НЕЗАБРАВИМА"
НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА,
А ЛЮБОВТА- НИКОГА.

 
Фрагмент от 47 епизод

Превод на резюме от 47 Епизод

Докато Харун изживява щастието да държи Еда в прегръдките си, Толга е в голям шок. Какво търси името на Харун на акта за раждане на Ямур? Какво обяснение може да има това? Докато въпросите и съмненията го гризат, Харун и Еда изживяват един от най-хубавите си дни заедно.

Mелда иска да разкрие интригите на Бурак и търси помощ от Гюлай. В това време Толга търси както Еда, така и отговор на въпросите...С още по-разбъркана глава от приказките на Мелда, ще може ли Толга да получи желаният отговор от Харун?

Вечерта на прекрасния ден, който изживяват, крие една неприятна изненада за Харун...Ще получи най-болезнения удар... Обхващата го вълна на ярост, ще нарстне с появата на Толга насреща му... В това време Феяз има една добра новина за семейството си... Крайно притиснат от банковите заеми за Феяз има само един изход...Един дълбоко разтърсващ изход...
Докато Ферда изживява шока от срещата с първата си любов Уур след толкова години, Керем се старае да получи извинение от Гьозде. Няма нещо, което няма да направи. Дори да умре от глад. Наближаващата сватба/брак на Толга и Еда още повече рязярява Харун. На каквато и цена да е, трябва да попречи на това..
Готов на всичко, Харун ще реши.. Пред него има само един път и той ще го извърви докрая.. Какъвто и да е този край!




Не ме оставяй - Без Теб не мога да живея.
Бебнцето ми Ямур, Мъничката ми Ямур !
Моето мъничко момиченце !
Ти си моето слабо място - бебнцето ми Ямур, мъничката ми Ямур
Моето мъничко момиче ....


ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 22.20

 TO BE CONTINUED


Тук се качват най-бързо частите на епизодите по АТВ

С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ, Гьозде Мукавелат  и др.



Музика: Kıraç , Halil Kurt
Режисьор: Ersoy Güler , Cem Tabak
Продуцент: Аhmet Bayram
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009


     


Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда


    
Музикални теми:
                     

   Kıraç - Turnalar     Kıraç - Acı çekmek özgürlükse    Kıraç - Unutulmaz     Kıraç - Ayrılık    Halil Kurt - Ben seninle  
Halil Kurt - Senden Başka

 
Музикални теми с ПРЕВОД :

Kıraç - Turnalar   Kıraç - Unutulmaz   Halil Kurt- Ben Seninle   Halil Kurt - Senden Başka




                          Ямур                                    

   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял           Ниса


 
ЕПИЗОДИТЕ В TORRENTS MASTERS   ЕПИЗОДИТЕ В NİTROBG   EПИЗОДИТЕ В LAPACHE   ЕПИЗОДИТЕ В ЗАМУНДА        SOUNDTRACK - TORRENT

МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА СЕРХАН ЯВАШ   МОЛЯ, ГЛАСУВАЙТЕ ТУК ЗА ЙОЗЛЕМ ИЛММАЗ  ГЛАСУВАНЕТО Е ВЪЗМОЖНО ПРЕЗ ЧАС


Епизоди (АТВ) с български субтитри, благодарение на:
GOODLY, forbes, binzi, lbaltova,Емел,Queen MD,г-жа Бороносец
(и други знайни и незнайни Simple Smile)


26/1   26/2    26/3   26/4   26/5   26/6   26/7   26/8     26/9   26/10

27/1   27/2   27/3   27/4   27/5   27/6   27/7   27/8    27/9    27/10   27/11

28/1   28/2   28/3     28/4    28/5     28/6   28/7      28/8 28/9   28/10 28/11     28/12

  29/1    29/2    29/3      29/4      29/5      29/6       29/7      29/8  

  30/1    30/2     30/3      30/4     30/5      30/6      30/7     30/8      30/9    30/10

 31/1      31/2      31/3      31/4      31/5  

 32/1      32/2      32/3  

 40/1      40/2      40/3      40/4      40/4      40/5      40/6      40/7      40/8  

 41/1      41/2        41/3        41/4        41/5      41/6      41/7      41/8      41/9      41/10  

 42/1  

 44/1      44/2  


тема1    тема2      тема 3    тема4      тема5      тема6   тема7    тема8   тема9    тема10   тема11     тема12
   тема 13    тема 14   тема 15   тема 16   тема 17   тема 18   тема19  тема20  тема21  тема22  тема23  тема24  тема25  тема26  тема27  тема28  тема29  тема30  тема31  тема32  тема33  тема34  тема35  тема36  тема37  тема38  тема39  тема40  тема41  тема42  тема43   тема44  тема45  тема46  тема47  тема48




Интервю с актьорите от "Незабравима" (Еда, Харун и Толга) Част 1  Част 2

ПОДАРЪКЪТ НА КАРПАТИЯ ЗА ВСИЧКИ НИ  


Незабравима - преводи по епизоди в текстов вариант


32 Епизод   33 Епизод     34 Епизод   35 Епизод     36 Епизод   37 Епизод      38 Епизод   39 Епизод   40 Епизод  
41 Епизод   45 Епизод
 
 


Welcome to UNUTULMAZIA(Have fun)

Част от сценария на 47 еп. (Предполагаемо продължение от bghelp)

Мелда: Аз съм малко смутена, не знам как да го кажа....
Фаяз: Не се притеснявай моето момиче, карай направо.
Мелда: Ами, аз, аз, сега разбрах, Еда и Толга не са женени, нали така Харун...
Харун:(злобно) Мелдаааа! (напуска)
Фаяз: Спокойно. Ние тебе оженихме, та Еда ли няма да я сложим под венчило. ( вдига телефона и дава нареждане утре в 9 часа Толга, Еда, Харун, Мелда и Джамил да бъдат в кабинета ми)

На другата сутрин в 9 часа изправени пред бюрото стоят строени децата на Джамил и Фаяз, а Джамил и Фаяз с вперени погледи в тях седят в тежки кресла)

Фаяз: Не искам обяснение,не приемам оправдания, до една седмица Еда и Толга трябва да узаконят брака си.
Джамил: Подкрепям предложението, честта на семействата ни е много важна.
Мелда: Така де, нали Харун, и ние сме съгласни.
Харун: Мелдаааа.
Еда: Ами аз...., аз....., ние..... Ямур.......
Толга: Аз бързо ще придвижа въпроса. Ние с Еда отдавна го искаме.... Не се притеснявайте.....
Еда: Толга.... ( поглежда тъжно към Харун).....
Харун: Аз не съм съгласен. Щом до сега не са се оженили, значи така е трябвало..... Толга не е баща на детето....
Толга: Много си сигурен ти.....
Еда: Толга..... Татко..... Како..... Добре..... Както кажете...... ( обръща се към Харун и съвсем тихо му казва)
Не се притеснявай, аз ще избягам преди сватбата.
Фаяз: (към  Джамил) Децата ще бъдат щастливи. Ще им осигуря много спокойствие.
Харун: Извинете ме. (ядосан се извинява и напуска)
Джамил: Не се съмнявам. Та те имат вече и дете.
Мелда: Ние с Харун ще сме до тях.Нали така Харун ( оглежда се но Харун го няма)
Толга: Благодара ти татко. ( отива и целува ръка на баща си)
Еда: Прегръща Джамил и си мисли ( Щом сега ми прости ще ми простиш и когато изчезна отново) Татко много съжалявам. Аз не знаех.
Джамил: ( мисли си - Какво не е знаела моята дъщеря, ах тази Тюркян пак е скрила нещо от мен.)
Толга: Ще ви държа в течение за подготовката за сватбата.
Еда: (мисли си - Трябва да се обадя на Хаяд, да намери нова къща)

Край на тази сцена

(Харун е прегърнал Ямур  стои на двора)
Харун: Малкото ми ангелче. Майка ти отново превъртя.На проба отишла на булчинската си рокля. Голяма лудост. Но ние ще я спрем детето ми. Нали така, звездичке моя.
Толга: (ядосан се приближава до Харун) не разбирам, защо без мое разрешение си изнесъл дъщеря ми.
Харун: ( мисли си - Дъщеря ти, а дъщеря ти, това е моята дъщеря) Нямаше никой в стаята, но защо да искам от теб разрешение, тя Мелда щом няма нищо против.
Толга: Мелда, Мелда, какво общо има Мелда. Аз съм таткото.
Харун: Ти си таткото,колкото аз съм съпруга на Мелда.

Еда пристига с автомобила и Толга се втурва към нея и я прегръща.

Толга: Добре дошла. Харесва ли ти роклята.
Харун: си мисли - Добре дошла, роклята... сватба няма да има, не го ли разбра.
Еда: (смутена от прегръдката) Ами, ами да хубава е..... и тръгва към Харун) Къде е моето пиленце. Слушка ли ( на ум - татко си. Кога ще свърши най после този цирк)? Харун благодаря ти, че си я извел навън на слънце  ( на ум - Ти си щастливо моето дете с такъв татко)

От къщата викат Толга,че го търсят по телефона и той влиза в къщата. Еда прегръща Ямур)

Харун: Скъпа,днес Тарък ще ви закара в новия ни дом. Не вземай дрехи, за да не се усъмнят, че напускате мавзолея.
Еда: Ами кака,Толга.... Ох, Харун не прибързваме ли....Да изчакаме, татко няма да ми прости.... Моля те скъпи. Ти си толкова търпелив.
Харун: Търпелив, търпелив, но всичко си има граници. Трябва да избереш най накрая кака ти или аз.
Еда: Аз отдавна съм избрала скъпи, но не знам как да им го съобщя.
Харун: Ти имаш вече опит и свой начин, не говориш, а бягаш и те сами разбират.
Еда: Прав си ще бъда готова скъпи. ( тръгва към къщата)

Еда: ( оставя детето ма спалнята и приготвя неща от първа необходимост за нея и Ямур, сякаш се подготвя за разходка.) Милото ми детенце, майка ти никога няма да позволи да растеш далеч от баща ти. Той толкова ни обича. Ще бъдем едно много щастливо семейство. Нали пиленцето ми? Всичко,което правя е заради теб (на ум - е не съм, съвсем искрена и аз не искам да съм далеч от него. Когато съм с
него в света сме  само аз, ти и той.)

Толга влиза в спалнята.

Толга: Еда,какво правиш, за къде пак си стягаш багажа? ( много е учуден)
Еда: Толга,какви ги говориш. много съм развълнувана и отивам при майка Хаяд да и разкажа, за подготовката на сватбата. Днес не беше в ателието, чувствала се неразположена и си останала в къщи.
Толга: ( с облекчение ) Хубаво, аз отивам на работа, след това ще мина да ви взема. Довиждане, любов моя.

Толга излиза и звъни телефона на Еда.

Харун: Любов моя, ще ви чакам с Тарък при яхтата, забравих да му оставя ключа от новия ни дом. Как е моята звездичка?
Еда: Добре скъпи. След малко тръгваме. Твоята звездичка ти изпраща целувки. И ние те обичаме много. ( затваря телефона)

На двора Мелда разговаря с Толга.

Мелда: Много се радвам за вас, макар, че съм ви сърдита,че сте крили от мен,че не сте женени.
Толга: Како Мелда, такова беше желанието на Еда. Моля да ни извиниш.
Мелда: ( вижда, че Еда се качва в автомобила на Тарък и си казва на ум: Какви ги вършиш пак Еда) Толга, трябва да си много внимателен, Еда да не се срещне отново с Хъкъ. Този човек е способен отново да размъти главата на моята глупава сестра.
Толга: Не се беспокой, всичко свърши между тях, иначе Еда нямаше да се съгласи да се оженим, како Мелда. Довиждане и лек ден.

Еда потегля с Тарък. Толга и той се качва в автомобила си и тръгва на работа, но е много обезпокоен от това,което беше казала Мелда. Ето защо решава да проследи Еда. На пристана пред яхтата Харун очаква Еда. Еда слиза от колата и се хвърля в прегръдките на Харун.

Еда: Всичко свърши любими.
Харун: Не се притеснявай повече. Ще се разведа с Мелда и ще бъдем щастливи, ти аз и Ямур. Само ние тримата.

От далеч Толга вижда всичко това и е съкрушен.

Толга: Ех Еда, това ли заслужавах, така ли се отплащаш за моите добрини. Знаех си, че е той, но ме беше страх да си го призная. Дявол да го вземе, господи, помогни ми. Не не може да бъде. Каква мръсница е била само. Като за мен не помисли, защо не помисли за сестра си, за семейството си. Всички ни изигра.    

КРАЙ НА 47 ЕПИЗОД

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 14:59 от dejavue

# 1
# 2
  • Мнения: 19
        С НОВАТА ТЕМА

# 3
  • София
  • Мнения: 1 395
Не знам дали някой гледа в момента филма по БиТиВи - 1:1 Незабравима - две сестри и едната се запознава и май харесва с годеника на сестра си, но чак след това разбира, че й е годеник.

# 4
  • Мнения: 328
Запис  Hug
Благодаря за новата тема  Hug  bouquet
а сега по нова почват сериите от 14 юни  Crazy, а някой знае ли колко серий са купени и дали скоро ще свършва по ATV  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 914
Не знам как смятат Нова телевизия но тоя филм започва когато започвало и световното първенство и ако някои гледат и двете как ще ги съчетават доста кофти а пък за такива като мен трябва да бягат на другия телевизор още от сега са недоволни че и двете почват по едно време

# 6
  • Мнения: 914
Между другото в другата тема вече има не само Харун на балкона ni а и Еда на балкона ни. Tака че има и Петко за какво да говори за нашия балкон.

Имам предвид тема 48 а не оная друга тема Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 15:15 от dejavue

# 7
# 8
  • Мнения: 328
еха колко е хубава от къде я намери тази снимка няма ли други от тази серия  Crazy кой ли е младоженеца  Crazy

# 9
# 10
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.
Видях клипчето най - накрая страхотно е. Направо ми се подкосиха краката - спокойно, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 не съм паднала защото съм седнала.

# 11
# 12
  • Мнения: 914
АБе очертава се че Йозлемката няма черна коса а тъмно кафява

# 13
# 14
  • Мнения: 0
страхотни снимки

Общи условия

Активация на акаунт