Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 7

  • 20 235
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 793




Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа


Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма


Участват:


               
 Erkan Petekkaya   Ayça Bingöl        Emir Zincidi       Yıldız Atiksoy     Tolga Güleç  
  Али              Джемиле             Осман                Беррин            Ахмет
 
               
  Aras İynemli     Yeliz Kuvancı      Farah Abdullah   Mete Horozoğlu      Wilma Elles  
      Мете              Инджи                 Айлин                Сонер              Каролин  
 
               
Meral Çetinkaya   Mehmet Gürhan  Zeyno Okdemir  Nilperi Şahinkaya  Orhan Alkaya  
Хасефе              Кемал               Нериман            Месуде            Балъкджи

               
Dila Akbaş         Salih Bademci      Sercan Bodur      Ahmet Varlı       Ferit Kaya  
Айтен               Хакан               Неджати            Илхан              Кюршат



Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:













Трейлър - Епизод 13




Гласувайте за Еркан Петеккайа –


Назад към Тема:   #1;  #2;  #3;  #4;  #5;  #6;


Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 14:15 от BELL-

# 1
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Поздравявам BELL за новата тема и изобщо за всички направени теми за въпросния филм и за Sonbahar!
Обикновено не пиша много, но сега изгледах 13-ти еп. в youtube и не се
стърпях да питам какво става нататък.. Знам, че понякога се появява такава информация.
Мен повече ме интересува Али, една от причините да гледам този филм е ролята му, която е поставена доста интересно.. Ще бъде жалко, ако не получи шанс за хепи енд, само защото се е влюбил и това едва ли не е виновно за всички неразбории в този дом.

И още – ще има ли серия следващата седмица, че да видим дали ще изгори тази проклета къща най-накрая.
Благодаря ако някой отговори и приятен ден!

# 2
  • Мнения: 10 803
Сани ,джанъм Hug ....още сме в предната тема ,докато не я изпишем...но,колкото мога
ще ти отговоря.... Thinking
Не знаем какво става нататък....в турския форум пише ,че Али и Каролин се женят,но Каролин не е щастлива .За Али нищо не пишат.
Джемиле откривала шивашко ателие и така издържала децата .Това знам....Ааа , някъде пишееше ,че Осман отивал по някое време
да живее при баща си и Каролин ,другаде пък ,че се оставял от у-ще и издържал ,тоест работел за прехрана на семейството .
Това зная.... Grinning За следваща серия дали ще има Thinking ,още не знаем...идват празници и май този епизод е последен за сезона. newsm78
Чао ...и приятен следобед !!! Hug  bouquet Hug

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 13:24 от Светла Иванова

# 3
  • Мнения: 10 803
Понеже отивам на работа  ooooh!...да се разпиша и тук.... Joy Joy Joy...божке ...аз се разписах ooooh! Joy

БЕЛ, благодаря за новата тема !!!

# 4
  • Мнения: 36 751


Белл за новата тема и за всичко, което правиш за нас  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 0
Благодаря Све!
Гледам, че има нова тема от 2 дни и реших да съм първа, да не ме изпревари някойjavascript:void(0);

# 6
  • Мнения: 36 751
Здравейте момичета,

Поздравявам BELL за новата тема и изобщо за всички направени теми за въпросния филм и за Sonbahar!
Обикновено не пиша много, но сега изгледах 13-ти еп. в youtube и не се
стърпях да питам какво става нататък.. Знам, че понякога се появява такава информация.
Мен повече ме интересува Али, една от причините да гледам този филм е ролята му, която е поставена доста интересно.. Ще бъде жалко, ако не получи шанс за хепи енд, само защото се е влюбил и това едва ли не е виновно за всички неразбории в този дом.[/color]

И още – ще има ли серия следващата седмица, че да видим дали ще изгори тази проклета къща най-накрая.
Благодаря ако някой отговори и приятен ден!



Този въпрос за влюбването го направиха световен проблем.....Едва ли не той е първия човек който се е влюбил след като вече е бил женен и има деца. Но според мен не това е целта на филма.... Аз за себе си съм направила някои заключения, но зависи как човек вижда нещата....

# 7
  • Мнения: 793
МеРсАж МаЦкИ зА КрАсИвИтЕ цВеТя!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 14:19 от BELL-

# 8
  • Мнения: 36 751



http://www.youtube.com/watch?v=9muzyOd4Lh8


Нощ в бял сатен

***

Нощ в бял сатен
Никога не завърших започнатото
Писах писма......
Без да мисля да ги изпращам....

Преди пропуснах
красотата с очите си....
Каква е просто истината.....
Не мога да кажа вече.....

Защото те обичам...
Да, обичам те
О, как те обичам.....

Гледах хората
някои ръка за ръка
Само защото подминавам
те не могат да разберат.....

Някои се опитват да ми кажат
Мислите си не могат да скрият..
Само това, което искаш да бъдеш
Такъв ще бъдеш накрая...

И аз те обичам...
Да, обичам те...
О, как те обичам.....


# 9
  • Мнения: 36 751


 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Гласувайте за неповторимия Еркан Петеккайа

Еркан Петеккайа          http://www.whopopular.com/Erkan-Petekkaya


Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 10
  • Мнения: 36 751
   

   


       





# 11
  • Мнения: 10 803
Привет  wavey...отново Joy... от мен.... Hug Hug Hug

Нарде сте  newsm78 мацки ??? Thinking

# 12
  • Мнения: 0
Привет и от мен Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 22:23 от jidimova

# 13
# 14
  • Мнения: 10 803
smile3501Две от мацките се появиха.... smile3525 smile3525

За какво ще си говорим...кого ще нищим  Joy тази вечер.... newsm78  ....дайте предложение.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт