Къде за седмица на море с бюджет от 500 лв- лято 2011

  • 76 846
  • 749
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 2 323
ЕТО НОВАТА ТЕМА, ЗАПОВЯДАЙТЕ В НЕЯ С НОВИ ИДЕИ !  Wink



миналогодишната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510028.0

# 1
  • Мнения: 123
Благодаря,Трънче Hug

# 2
  • Враца
  • Мнения: 2 323
за нищо Grinning

а на колко е малката ти щерка? ако е до 7 г почни навсякъде е на половин цена- имам предвид хотели, къщи...

няма ли някой друг който да ходи на море в нач на юни? само аз ли съм толкова луда? Laughing

# 3
  • Мнения: 123
Не си луда,бе.Малката е на 5.Тук бяхме миналата година и то в началото на юни.
http://www.vladimirovbg.com/prices/
Още не са пуснали цени за тази година обаче.Иначе съм много доволна от къщата.
Изкарахме си чудничко направо.

# 4
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Благодаря трънче.За Приморско мога да кажа,че там няма да се върна никога повече.Толкова претъпкано,шумно.Когато си с дете не се получава.То постоянно го държиш за ръката,аба гадно беше.

# 5
  • Враца
  • Мнения: 2 323
че то без пари направо!
добра идея е.

аз нещо такова търся, но в обзор.

ние на приморско не сме били досега, но гледам доста фенове има- тема са пуснали тук  Wink


значи малкото ти дете при всички случаи е с отстъпка  Simple Smile

3xi, ние затова ходим в нисък сезон.
преди да родя и през ум не ми е минавало да ходя юни или септмври, за мен морето беше август Laughing
но като се роди детето отидохме през септември за да не е много горещо- той беше на 4 месеца само.
следващото лято решихме да пробваме юни, пак заради температурите.... открихме колко е приятно да няма колони коли по пътя, да няма лудница на плажа и по улиците... спокойно и чисто.
това е нашето време.
отплеснах се, исках да кажа, че където и да идеш във висок сезон, не само на приморско- пак ще е така като си с малко дете.


Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 10:53 от Трън в Очите

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 508
Записвам се от рано тази година ,да не изпусна нещо Mr. GreenИ едно предложение от мен,миналата година септември се канехме за там ,но така и не отидохме  http://www.vilamaraja.com/

# 7
  • Враца
  • Мнения: 2 323
Записвам се от рано тази година ,да не изпусна нещо Mr. GreenИ едно предложение от мен,миналата година септември се канехме за там ,но така и не отидохме  http://www.vilamaraja.com/

цените изглеждат добре, а и царево е чудесно малко градче, но за самата вила не видях да пише нищо, нито пък има снимки... аз ли нещо не гледам където трябва? newsm78

# 8
  • Мнения: 123
Да, в началото на сезона не е лудница, много ми хареса на мен.Това лято обаче с каката ще се наложи да идем след като свърши училище.Или да я освободя за 5-7 дни през юни newsm78
Фаворитнах си Марая, хареса ми Peace

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 508
На линка ,който съм дала ,като дръпнеш надолу има снимки и описание.Ето описанието  : Вила “МАРАЯ”  е  изградена на площ от 4.5 декара намираща се на 150  метра от морето в град Царево. Зеленината с която е заобиколена я прави идеалното място за вашата почивка. Тихото и спокойно място ще допринесе допълнително за комфорта на Вас и вашето семейство.

Вила “МАРАЯ” 1 се състои  от 5 двуфамилни луксозни вилисъс собствен вход , стая, антре, отделен санитарен възел,телевизор, минибар, веранда, паркинг, детски кът, 2 , 3 и 4 легла. Два луксозни апартамента с 2 и 3 стаи, собствен санитарен възелантре, телевизор, минибар, паркинг, ресторант.

Вила “МАРАЯ”  2 се състои от 10 двуфамилни вили, с отделен вход, стая, антре, санитарен възел, мини бар, веранда, паркинг, ресторант, детски кът, 2,3 и 4 легла.


И ето ,какво ми беше писала една мама миналото лято за вилите :
До колкото знам може да си платиш само спане или само спане и закуска или спане закуска и вечеря също и пълен пансион.Не си притиснат,а имаш избор.Може да и да си купуваш храна имаш хладилник,и изобилие от плодове на прилични цени.Порциите бяха нормални,а храната вкусна.
Закуска примерно принцеси,на обяд има готвеносупи,мусака...,вечер нещо печено.Може да се обадиш и да разпиташ как е менюто тази година.
Както казах не е някакаъв лукс,но е повече от прилично без да са спестили от нужното,а и готвачката си я бива.Мнението не е само мое.Повечето почиващи там не са за първа година.На нас ни го препоръчаха приятели.Ние БЯХМЕ С КОЛА и за нас не бе проблем че хубавите плажове не са близо.Пътя беше хубав ,а проблем с паркиране нямахме.

 


# 10
  • Враца
  • Мнения: 2 323
моля, благодаря, тя няма да се противи, но по това време не се ли правят класни и оформят оценки?

куку, мерси, знаех си, че нещо недоглеждам Whistling

царево е много сладко градче и е приятно за малки деца- имат широка централна улица и градинки.


прави ми впечатление, че масово по сайтовете стоят старите цени и не са сложили актуалните.
защо се мотая така, незнам.
според мен е повече от нормално да си планираш годишната почивка от януари- февруари, очевидно обаче е малко трудно, като нямаш цени на набелязаните места Confused

# 11
  • Мнения: 123
Ми май се оформят, ама тя проблеми няма/умря ни циганката/ Joy
Направо към Царево ще се запътим ми се струва....стига да пуснат актуалните цени скоро.

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 181
Ние сме се запътили насам,като имам още 2 оферти за Арапя,ако на някой ще му е полезно ето поне единя линк  http://www.vitosha-bg.com/reservations.php

# 14
  • Мнения: 1 172
Аз също съм за ранното море, защото тогава няма хора,водата е чиста, кръчмите са тихи и разбира се,цените са ниски. Но тази година детската градината ще почива юли+август и ще се ходи на море в този период.
Търся оферти за Созопол. Предпочитаме квартири,не търсим лукс, само обичайните удобства. Плануваме почивката за първите 2 седмици на юли.

Общи условия

Активация на акаунт