Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 11

  • 19 095
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 792
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа


Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма


Участват:


               
 Erkan Petekkaya   Ayça Bingöl        Emir Zincidi       Yıldız Atiksoy     Tolga Gülec  
  Али              Джемиле             Осман                Беррин            Ахмет
 
               
  Aras İynemli     Yeliz Kuvancı      Farah Abdullah   Mete Horozoğlu      Wilma Elles  
      Мете              Инджи                 Айлин                Сонер              Каролин  
 
               
Meral Çetinkaya   Mehmet Gürhan  Zeyno Okdemir  Nilperi Şahinkaya  Orhan Alkaya  
Хасефе              Кемал               Нериман            Месуде            Балъкджи

               
Dila Akbaş         Salih Bademci      Sercan Bodur      Ahmet Varlı       Ferit Kaya  
Айтен               Хакан               Неджати            Илхан              Кюршат





Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:












Гласувайте за Еркан Петеккайа –



Назад към Тема:   #1;  #2;  #3;  #4;  #5;  #6;  #7;   #8;  #9; #10;


Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]


Последна редакция: сб, 12 мар 2011, 04:20 от BELL-

# 1
  • Мнения: 4 381
Привет, отново........ имаме си тема, нова №11...супеееееер!   newsm10 smile3501 newsm44 newsm68  

Време е и за кафенце  .......горещо, както си му е реда...
.....приятен обяд, на всички!
 
А, това е....

 

за перлата на темата........създателката, която ни дава възможността ....полето
за изява, BELL ......хиляди благодарности, скъпа..
..най-хубавите ти и любими....цветя !!!  smile3521 smile3503 newsm47  smile3525 



Да ни е честита, много........позитивизъм, пожелавам!  bouquet   Hug    bouquet

 

Последна редакция: пт, 11 мар 2011, 12:54 от KraLeva66

# 2
# 3
# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 4 381

позд рав !   bouquet

# 7
  • Мнения: 0
Благодаря БЕЛ!
Тази тема е по-хубава от всякога,
прекрасни снимки и колажи - щастливата майка с любимите деца,
Сонер с целувка по челото на Айлин, а не такава каквато би искал,
Ахмет с Берин, Мете и Инджи..и Али, току-що зашлевил Джемиле ooooh!.

Ето ги цветята за теб, в очакване на времето когато ще разцъфтят навсякъде и при нас.



# 8
  • Мнения: 4 381
Страхотна песен..........напранила фурор във "Фейсбук", чета.......много въздействащ текст, накрая е убийствен...защото, то казва всичко! "В последната ми есен, в есентта ми....последната, въпреки всичко......пролетта си, пролетта.......моята, в последната ми есен!".....и ако някой, те попита.....откъде я имаш, кърпичката, когато ..... с очи пълни и устни, треперещи......преди да изтриеш, сълзите ....неотронени от очите си, можеш да кажеш, да отговориш....така, спомен е това, от едно...време, от една мечта......несбъднала се.....ето, така ...отговори, ако искаш! Cry Cry Cry
Страхотно, подходяща....за този момент при Сонер и Айлин......за тяхната, невъзможна...неочаквана любов, а като гледаме и ще е....изстрадана, накрая.....дано да има край, би трябвало да има.....иначе вярата и мечтата, защо ще е мечта.....несбъдната в песента, защото болката от това.....е родила, този текст! Thinking ooooh! ooooh! ooooh!
Хубав ден, на всички! Hug Hug Hug

# 9
  • Мнения: 0
Хубав ден и на теб Кралева, на Бел, на Мама Ан, Све, Емели!

Чудесна песен и текст, сякаш писан за любовта на Айлин,
но не знам дали да вярваме и в тяхната мечта,
този филм сякаш ни казва да не вярваме в мечти и добри намерения.
Аз вече ще съм доволна на поне една щастлива съдба от изброените по-горе двойки..
Дали това ще е тази на Айлин и Сонер - все по-малко вероятно..

# 10
  • Мнения: 0
Ee, сори не е честно да внасям такъв негативизъм още на първа страниць,
още повече, че Кралява ни пожела позитивизъм на нас или на случващото се в сериите.
Затова се поправям, дано в тази тема пишем за повече хубави неща случили се на любимите ни герои!!

# 11
  • Мнения: 36 751


За новата тема  Hug Hug Hug Да бъде изпълнена с много любов.... txtloves

# 12
  • Мнения: 0
В новита серия се занимават с Ахмет .. и с политическите му убеждения..
Ескалира напрежението, майка му си отива от този свят май,
харесваше ми тази жена..
Кралева, какво става там с това движение, може ли да ми разясниш
какво искат, за какво се борят, какво кроят Хакан и сие срещу тях..
Мерси ти предварително.. интересно ми просто..

# 13
  • Мнения: 4 381
В новита серия се занимават с Ахмет .. и с политическите му убеждения..
Ескалира напрежението, майка му си отива от този свят май,
харесваше ми тази жена..
Кралева, какво става там с това движение, може ли да ми разясниш
какво искат, за какво се борят, какво кроят Хакан и сие срещу тях..
Мерси ти предварително.. интересно ми просто..

Знаеме от историята, в тяхната страна никога не е било такъв комунизъм, като у нас...борбата на Ахмет....е прокомунистическа, а онези подкрепят...империализма! Баща му на Хакан, бидейки човек от....бившата власт, сега е...ориентиран, към новото време....пазарните възможности, които биха го направили по-богат....подготвя сина си, за новата власт.....за целта нищо не го спира! Възползвайки се, че Ахмет е против плитиката на сегашната власт.....и начело на движението на комунистите,  вижда заплаха за нещата които знае и методите за постигане на..........непременната власт, намесвайки се заради амбициите, Хакан....   на сина си....дори, поръчва убийството на Ахмет, сега на ...предстоящият митинг! Ще предизвикаме безредици и тогава свърши...работата, нареди на ....килъра, който нае! В същото време, Ахмет е в обтегнати отношения със своите, опитват се да го изолират...заради Амина, покрай връзката му с Берин.....вероятно нарежданията, отгоре са....такива, но Ахмет им заяви, че дори да не искат...заедно с тях да бъде на събирането-протеста, ако се наложи и сам...ще върви, но ще бъде ...там! Движението им е студентско......но, конците се дърпат от...политически фигури, предполагам и....работата ще загрубее....невинните млади, ще паднат жертва...на големите и скъпи цели и амбиции на.....властта, нищо чудно под Слънцето, не смятате ли??? Naughty Thinking newsm78 newsm78 newsm78

# 14
  • Мнения: 36 751
В новита серия се занимават с Ахмет .. и с политическите му убеждения..
Ескалира напрежението, майка му си отива от този свят май,
харесваше ми тази жена..

Кралева, какво става там с това движение, може ли да ми разясниш
какво искат, за какво се борят, какво кроят Хакан и сие срещу тях..
Мерси ти предварително.. интересно ми просто..

Какво се случва на майката на Ахмед????? И аз много я харесвах тази жена.....

Общи условия

Активация на акаунт