Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 14

  • 25 853
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 793
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа


Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма


Участват:


               
 Erkan Petekkaya   Ayça Bingöl        Emir Zincidi       Yıldız Atiksoy     Tolga Gülec  
  Али              Джемиле             Осман                Беррин            Ахмет
 
               
  Aras İynemli     Yeliz Kuvancı      Farah Abdullah   Mete Horozoğlu      Wilma Elles  
      Мете              Инджи                 Айлин                Сонер              Каролин  
 
               
Meral Çetinkaya   Mehmet Gürhan  Zeyno Okdemir  Nilperi Şahinkaya  Orhan Alkaya  
Хасефе              Кемал               Нериман            Месуде            Балъкджи

               
Dila Akbaş         Salih Bademci      Sercan Bodur      Ahmet Varlı       Ferit Kaya  
Айтен               Хакан               Неджати            Илхан              Кюршат



Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:











Трейлър - Епизод 29



Назад към Тема:   #1;  #2;  #3;  #4;  #5;  #6;  #7;   #8;  #9; #10;  #11;  #12;  #13;

Добавяне на снимка
ББ: height – височина на снимката
width – ширина на снимката

[img height=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img width=100 (200, 300,..600)]http://……..[/ img]

или

[img height=?? width=??]http://……..[/ img]


Последна редакция: пт, 15 апр 2011, 13:20 от ♥BELL♥

# 1
  • Мнения: 417
Благодаря за новата тема  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 381



ПРЕКРАСНА ТЕМА № 14, БЕЛЛ !! .....в ЛИЛАВО....супееер! Joy Joy Joy Поздравления, дарлинг, може да не ни радваш всеки ден, с присъствието си, ала ...накрая се реваншираш, само както ти..можеш! smile3521 newsm10 smile3506 smile3501  love001 newsm51

За теб, скъпа!....

# 3
  • Мнения: 36 751


Белл за новата тема в лила

# 4
  • Мнения: 4 381


       Малко,   настроение...Великденско                     






 
 
 
             

# 5
  • Мнения: 0

Bell, и ти не се отказваш, благодарим ти!


# 6
  • Мнения: 4 381
 
Мамче, браво скъпа, Санито позна...че докато се появиш и ще успокоиш, такива душички..като нас! Поздравления....страхотно завръщане, съжелявам за...техн. ти проблеми....май, си ги разрешила, вече? Тъкмо си мислех, аз..де че като мене ти иде да фанем, гората..... Joy Joy Joy Joy
Радвам се, ако наистина моя пост ви е подействал като успокоение. За каква гора говориш.....няма да ходим в никакви гори. Там няма да можем да гледаме на какво още ще подложат нашия любимец......Както казва Сани - ще изпием горчивата чаша до край....Само дано да сме живи и здрави - пожелавам го на всички  Hug Hug Hug Hug Hug
Бъди, сигурна bowuu.....че, като си сама, нали знаеш...какво е в темата!? newsm78
Благодаря ти, Мамче! Hug  Докрай, ще го гледаме, ако ще да дойде...да срути и моята къща, с лодката...само дето май, си нямаше лодка, горкия  ooooh!....както се оплака на Джемиле, тя бе.. на Каролин! hahaha hahaha hahaha  Язък, жената остана без.....придобивката си, сега какво ли ще...измисли, дали ще е в състояние, newsm78 май й приседна...така, желаната някога женитба....с Али! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 

# 7
  • Мнения: 4 381
Това за срутването на къщата ми, една оттатък в Дизито ..бе, написала че като гледала кадрите, с полуделия Али....си мислела, че идва към нейната къща...я подкарал! Та, и аз...сега, като нея...  Joy Joy Joy Joy
Като, нас жената от ужас, направо....се сбъркала, страхотни кадри...бяха, наистина...толкова реалистича хрумка..как да го заснемат! Naughty Въздействаше, страхотно....... bowuu bowuu bowuu

 

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 0
Цитат
Здравейте Кралице, Сани. Видях, че сте проявили интерес към моята особа. Имах малко ежедневни  и технически проблеми затова не съм се появявала. Сани, нямам такива способности  да внасям спокойствие в независещи от мен случки.
Екипът, който реализира филма умело и умишлено създава „истерия” сред зрителите, за да вдига рейтинга, а от там да се пълнят джобовете им с пари….Но не съм убедена колко си струва това, не съм видяла някъде да пише, че сериала е създаден по литературна творба. Всичко това което ни се показва е родено в главите на сценаристите…..Но аз се замислям за друго…..Какво искат да ни покажат с този „извратен сценарий”, защото за да сложиш 6 годишно дете да бъде свидетел на изнасилването на майка му, за мен си е чисто извращение……Но за какво си мисля. Коя е истината за нашите съседи – това, което сме гледали до сега – блясъка, красотите на единствения град разположен природно по един великолепен начин на два континента…..позабравени у нас европейците отколешни традиции на почит и уважение към родители, стремежа на възрастните да спестяват драматичните събития на децата, за да не товарят детската психика…..и много, много други неща които са ни карали да се замислим и да се променим към по-добро в нашето забързано ежедневие, или това което ни представят в този сериал……..Истината вече предполагам, че е по-близка до това което ни представят тук в този сериал. Много жалко за съседите……Още от времето, когато с „Перла” се запалих да гледам турски сериали, моят съпруг винаги ми е казвал, че това което гледам няма нищо общо с действителността и да не си губя времето – по добре да продължа да си чета романите….И май ще излезе прав. Винаги, когато не съм го „чула”  съм сбъркала…..
Но аз си задавам още един въпрос. Целта на всеки създаден продукт е да се продаде навън, за да се спечели повече. Е представям си този филм да бъде продаден на някоя електронна медия във Франция или Германия…..Това са двете страни твърди противници за това Турция да бъде приета в Европейския съюз именно за това, че не са се реформирали и все още има да работят по въпроса за правата на човека……Какво впечатление ще остави този сериал у обикновения зрител в тези страни….., защото сериала не е в групата на историческите филми,не е фантастика а е драма……която драма трябва да представя нещо истинско от живота на един народ…..Това ли е истината за народа в Турция – едно дете травмирано още на 6 години и по-късно да убие баща си…….Има нещо сбъркано и дано екипа създаващ сериала да се вслушат в протестите на зрителите. В техния форум има един адрес, където да изпращат мнения до създателите на сериала….Много от хората казват, че вече са писали на този адрес – че не е нужно да има такава сцена. Но това, че беше изнесено нещо много съществено от кухнята на сценария, не е случайно….Тези 2 -3 серии ще бъдат гледани дори от хора, които до сега не са имали интерес към този сериал…..Трябва им рейтинг, за класацията на 30 април…..Отново става въпрос за пари……..
Аз ще гледам тези серии – предполагам, че изнасилването ще бъде показано, толкова, колкото и целувките им в другите сериали, но даже и да не бъде показано, само факта, че се е случило е ужасяващо, а най-ужасяващото е, че Осман става свидетел на това…..
По нашия християнски календар следващата седмица е страстната седмица – седмица на смирението, а какво ще ни се наложи да гледаме…..
Желая ви приятен ден и по-спокойно…….Все пак това е само един филм…….

Мама Ан, Реших да копирам поста ти от предишната тема, защото е нужен тук още на първа страница. Разбрах и защо "отсъстваше". Прости ни! Оня ден беше такава какфония, всеки искаше да напише нещо , смяташе че е прав.. За турските сериали - хубаво е че го осъзнаваш, реалността е съвсем различна от лъскавите кадри и европейски отношения, които се рекламират в някои други сериали, заради това не са ми привличали за дълго интереса. Само не разбирам тази истерия ефира ни да се залива от тях, или поне се заливаше сега не знам как е. Доколкото знам в Турция интереса към тези филми е бил огромен в преди, но вече и там не им "вярвали" много.. и пазара им се измествал не в Германия и Франция, а в Близкия изток, където се купували като топъл хляб..
Но ние, както разбирам, ще изгледаме всичко докрай, заради този невероятен актьор. Стискам му палци на Еркан, дано е изиграл всичко без страх, така както е по сценарий, колкото и тежко да е.


# 11
  • Мнения: 36 751
Това за срутването на къщата ми, една оттатък в Дизито ..бе, написала че като гледала кадрите, с полуделия Али....си мислела, че идва към нейната къща...я подкарал! Та, и аз...сега, като нея...  Joy Joy Joy Joy
Като, нас жената от ужас, направо....се сбъркала, страхотни кадри...бяха, наистина...толкова реалистича хрумка..как да го заснемат! Naughty Въздействаше, страхотно....... bowuu bowuu bowuu

 

Да и аз го четох....HAMUŞ  -най голямата му фенка  Joy Joy Joy Joy....Толкова истинско й се е видяло - направо ме развесели  Peace

# 12
  • Мнения: 0
От напрежение за предстоящите епизоди, спряхме да коментираме предишния епизод.. Кралева ни направи превод на разговора Джемиле - Али - Каролин. Днес изгледах още веднъж тази последна четвърта част. Хубаво започна Али, добре я посрещна, каква обстановка й бе приготвил само, каква музика.. И песента която пееха (пак я имаме като превод) и тя беше подходяща за случая, всичко беше измислил, и как да я "извика" на тази среща - също.
Джемиле можеше поне да му каже, че няма да се жени за рибаря..

# 13
  • Мнения: 0
Това за срутването на къщата ми, една оттатък в Дизито ..бе, написала че като гледала кадрите, с полуделия Али....си мислела, че идва към нейната къща...я подкарал! Та, и аз...сега, като нея...  Joy Joy Joy Joy
Като, нас жената от ужас, направо....се сбъркала, страхотни кадри...бяха, наистина...толкова реалистича хрумка..как да го заснемат! Naughty Въздействаше, страхотно....... bowuu bowuu bowuu

 

Да и аз го четох....HAMUŞ  -най голямата му фенка  Joy Joy Joy Joy....Толкова истинско й се е видяло - направо ме развесели  Peace


Най-голямата му фенка???.. по-голяма от мен??  newsm03 newsm03 newsm03
........
Всичко беше много истинско, не само катастрофата..
заснемането, режисурата - невероятни са.

# 14
  • Мнения: 36 751
Цитат

Мама Ан, Реших да копирам поста ти от предишната тема, защото е нужен тук още на първа страница. Разбрах и защо "отсъстваше". Прости ни! Оня ден беше такава какфония, всеки искаше да напише нещо , смяташе че е прав.. За турските сериали - хубаво е че го осъзнаваш, реалността е съвсем различна от лъскавите кадри и европейски отношения, които се рекламират в някои други сериали, заради това не са ми привличали за дълго интереса. Само не разбирам тази истерия ефира ни да се залива от тях, или поне се заливаше сега не знам как е. Доколкото знам в Турция интереса към тези филми е бил огромен в преди, но вече и там не им "вярвали" много.. и пазара им се измествал не в Германия и Франция, а в Близкия изток, където се купували като топъл хляб..
Но ние, както разбирам, ще изгледаме всичко докрай, заради този невероятен актьор. Стискам му палци на Еркан, дано е изиграл всичко без страх, така както е по сценарий, колкото и тежко да е.

Сани ще се опитам да отговоря за този интерес у нас към турските сериали - това, което се е излъчвало до сега тук е приемливо що годе за нашите разбирания за живота....макар, че и в любимия на пишещите в тази тема сериал имаше неща, които аз лично приемах като отживелица, имаше неща които се разминаваха с моите разбирания  - например за силна  жена....Но след като сме ги гледали означава, че сме намирали нещо, което ни е липсвало в ежедневието, пък било то и една перфектна актьорска игра......
Актьорите им са на много високо ниво, независимо, че не всички имат актьорско образование, но играта на всички е перфактна. Спомням си, че много пъти сме писали, че в някои епизоди дори и Каролин е играла добре.....Това означава, че турската школа е на нужното ниво.....Но аз бих искала да правят сериали, за които ще има интерес не само в Турция и Близкия изток.....С такива качествени актьори и режисьори погледа им трябва да бъде на запад, не толкова на изток.....Те в тяхните форуми много често сравняват този сериал и с Фатмагюл....И там имало някакво изнасилване.....
Но независимо на къде ще гледат сериалите им трябва да имат и възпитателно въздействие върху зрителите....От този сериал какво ще научи един 18-20 годишен млад човек - че може и така - да изнасилва....нормално е, дори го е гледал на филм....
Разбирам, че сега на бързо ще уморят Инджи, Мурат, може би и Ахмет - трябват им нови персонажи, нови лица...Ок, но има зрители, които не искат толкова бързо и нелепо да се разделят с досегашните си любимци -  те и за това протестират в тяхния форум......
Много пъти съм писала - дано да са си написали сценария докрай, защото както в момента филма е с най-висок рейтинг може да се сгромоляса......Имам чувството,че ще се опетлаят като пиле в кълчища......Драмата която пресъздават вече идва в повече на много от зрителите....Няма светлинка в тунела.......
А за Еркан мога да кажа, че наистина е голям актьор......Той сам казва, че ролята му е много трудна, но той се справя перфектно във всяка ситуация....Няма значение дали изглежда добре или зле в някои от сцените - човека ги изиграва като истински....
Но ще поживеем и ще видим на какви изпитания още ще ни подложат.....Аз отдавна възприех случващото се като на филм, нямам големи тревоги, повече любопитство има, но това което са измислили с това изнасилване си е меко казано .............

Общи условия

Активация на акаунт