Еркан Петеккайа в Öyle Bir Geçer Zaman ki # 16

• 20 756
  • 753
  •   1
Отговори
Öyle Bir Geçer Zaman ki

Всеки вторник по Kanal D от 20.00 часа

Продукция: Kanal D , 2010
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever
Жанр: Драма

Последна редакция: пт, 20 май 2011, 10:32 от BELL-

# 1
34. Bölüm Fragmanı  I

Mesude: Eğer bu nişan bozulduysa geride kalan hiçbir şey sağlam kalamaz.
Soner: Kes sesini!
Murat: Mesude'nin anlatacaklarını duymak istiyorum.
Mesude: Aylin senle paran için evlendi. Gerisi palavra. Soner Aylin'e senle evlenmesi karşılığında para, mal, mülk teklif etti.
(Soner silahını çıkarır, Aylin çığlık atar.)
Soner: Konuşmayacaksın demedim mi Mesude? Neyi anlamadın?
Aylin: Soner yapma.
Soner: He?
Aylin: Murat'ı düşün.

# 2
34. bölüm fragmanı  II

Osman (dış ses): hayatım boyunca sınırları aşmamam gerektiği öğretildi bana, önceden çizilmiş resimlerin içini boyamamı istediler. çizgilerden taşmadan, sınırları aşmadan. oysa renk renk boyalarım vardı benim. bir gün kırmızım yanlışlıkla çizgiden taştı, sınırları aştı silmedim peşine takıldım o kırmızının, sonra yanına maviyi koydum, sonra yeşili, sonra diğerlerini. o günden sonra içinde önceden çizilmiş resimlerin bulunduğu boyama kitaplarının yüzüne bakmadım. boş, beyaz kağıtların üzerine kendi çizgilerimi çizdim renk renk... hayattaki en zevkli şey çizgileri aşmak ve dünyayı kendi renklerinle boyamaktır. bunu ben keşfettim.

# 3
Резюме- Епизод 34

Gerçekler açığa çıkıyor

Nişanın bozulduğunu anlayan Mesude, konuşuyor...
19.05.2011 00:21:48

İzlenme rekorları kıran dizi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde Mesude'nin nişanı bozuluyor. Soner, nişan yüzüğünü iade edince tüm hayalleri yıkılan Mesude hırsını bir türlü alamıyor. Murat'a Aylin'in onunla para için evlendiğini, bu evliliğe karşılık olarak da Aylin'e yüklü miktarda para ve mülk teklif edildiğini söylüyor. Mesude'nin sözleri karşısında Murat şoke olurken Soner de kendini kaybediyor. Cebindeki silahı Mesude'ye doğrultan Soner, bu kez çok kararlı görünüyor. Aylin ona engel olmak istiyor. Acaba Aylin, Soner'e engel olabilecek mi?

Okuyun: Gerçekler açığa çıkıyor / Kanal D Haber
Bu haber Kanald.com.tr özel haberidir. Kanald.com.tr’yi kaynak olarak göstermeden kullanmayınız.

# 4
Колко много от любимите ми лалета имало в градината на Сонер!  hahaha hahaha hahaha

# 5
Привет ,момичета !!! Hug Hug Hug
Днес съм малко по добре, и ще се поровя из нета за нещо ново около нашите любимци....

Но...най напред Прекрасна нова тема, Белл... thumbsup Heart Eyes bowuu

За теб с една голяяяяма  Hug

Сега да отговоря на анкетата ...едната двойка ми е ясна....независимо от всичко ,което сътвори,изневярата,шамарите,виковете и крясаците,побиищата над Мете,пренебрежението към Берин....Али е в сърцето ми ....с Джемиле....и все си мисля ,че ще се появи и светлинка в тунела....как Thinking....не зная newsm78...но ще я чакам bowuu
За другата двойка не мога да реша ...всички са ми мили ....Хайде ....по късно ще гласувам.... bowuu

# 6
Благодаря ти Све, лалетата са прекрасни, радвам се че вече си по-добре  newsm51

Аз гласувах за Сонер и Айлин и за Ахмед и Беррин  Wink

# 7
FLAŞ!.. VİDEO HABER!.. “ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ”DE ŞOK!.. TÜM GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR!.. İŞTE FRAGMAN!.. TIKLAYIN, İZLEYİN... 

19/5/2011 20:40 

İzlenme rekorları kıran dizi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümünde Mesude'nin nişanı bozuluyor. Soner, nişan yüzüğünü iade edince tüm hayalleri yıkılan Mesude hırsını bir türlü alamıyor.

Murat'a Aylin'in onunla para için evlendiğini, bu evliliğe karşılık olarak da Aylin'e yüklü miktarda para ve mülk teklif edildiğini söylüyor. Mesude'nin sözleri karşısında Murat şoke olurken Soner de kendini kaybediyor. Cebindeki silahı Mesude'ye doğrultan Soner, bu kez çok kararlı görünüyor. Aylin ona engel olmak istiyor.

Acaba Aylin, Soner'e engel olabilecek mi?

# 8
# 9
# 10
# 11
# 12
# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт