163та немска тема> Ред и възпитание от 0 до 7 г., че и до 77 г.!!!

  • 30 600
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

Старите теми
147 DE> Адвент, след Адвент отминава, среща с подаръците наближава
148 DE - Купонът продължава, Фашинг наближава!
149-DE, С (пред)пролетното настроение се заредете и наш'та немска тема посетете!
150 ДЕ: Ура!Ура! Скоро ще се боядисват в немско яйца
151 DE: Невероятно, но факт - слънце грее пак!
152-ра Чистак-бърсак нова НЕМСКА тема
Покрай Мондиала треска ни обхвана, други стягат куфарите за море-153 НЕМСКА тема
154 немска тема
155 есенен немски листопад
158 немска тема - тук пари от дърветата берем, крапфени на корем ядем
160та Немска тема    
161: Германия - дела и документи

162 отпускарки на гezме в НАП, КАТ и МеВеРe (Немската тема)


Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 
Речник за всеки случай Wink


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, бяла лястовица , niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~ , Iva_T, mayarm02, Малката Госпожица Мърморана, mama_mi, SMG, Toni4ka, Шанта, brandnewheavy

Ако някой иска да бъде добавен в списъка да ми прати едно ЛС!





# 1
  • Мнения: 7 605
Честит рожден ден на Борис, да расте весел, здрав и умен! Сбъдваща, весел ви празинк!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 687
Честит рожден ден на Борис и от нас. Всичко най добро. Весел празник.
Сърфи как е по вашия филиал алергията? Пооправихте ли се?
Ние сме по добре, да не казвам голяма дума.

# 3
  • Мнения: X
Не обичам виртуалните почерпки, ама на Сърфата как да възразя, не става. Граби народе:

# 4
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
 Peace за заглавието на темата.
Сбъдваща честит празник на цялото ви семейство.На Борис да е здрав и да има незабравимо детство. Tada

# 5
  • Мнения: 1 190
Сбъдваща, Честит Рожден Ден на Борката, много весели дни, безгрижни игри и безброй сбъднати мечти му  пожелаваме!

Да почерпя и аз заради 8-то години семеен живот Laughing


Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 19:19 от Toni4ka

# 6
  • Мнения: 9 052
4естито Сбъдваща. Много ти е виртуална по4ерпката , а у нас е свършила бирата ....

# 7
  • Мнения: 11 315
Сбъдваща, да ти е жив и здрав големия мъж!   bouquet

Аз съм бясна, тъжна и срината!
Най-големия ми кошмар (за момента) се сбъдна.
Телефонът звънна - училищната секретарка. Имало сблъсък в часа по спорт, Лени кърви, повикали са линейка, да дойда и аз...
Няма да забравя гледката като влязох в залата за спорт - детето ми проснато на пода, над него фелдшерите като закрилници го наблюдават, а учителките, провесили нос, седят отстрани.
Той хипервентилира, посинял, с черни сенки под очите и само чувам откъслечно, че много го боли.
Разбираме се с фелдшерите да го водят до съседния град при хирург за преглед. Има силна загуба на кръв от устата.
Отиваме при хирурга и тогава успявам да го видя в лице и забелязвам, че едната му половина на долната челюст е различна от другата (а той има доста симетрично лице). Споделям това с хирурга, още преди да го снимат, а той директно ни прати в униклиниката в Саарбрюкен за челюстен хирург.
Беж да бягаме крачета до там. Да вметна само, че си имам в колата ремарке - Тарзан кротко понася всичко. А Лени го водят с линейката.
Там на място не могат да го прегледат - той е на път да припадне от болка. Правят снимка, на която не се вижда нищо. Решават, че ще оперират, да видят има ли нещо и ако има, ще го наместят. Превеждат ни в детската хирургия (много познато място за мен отпреди 2 г) и там решават, че искат още една снимка, но с друг апарат.
На тази снимка вече виждат, че има счупване, но не  могат да ми кажат конкретно какво ще го правят утре - шини, мини, пирони, скоби или ...  ooooh! Crazy
А след 2 седмици ще пътуваме за България с планове за престой от 5 седмици.
Отиде коня у ряката....
Сега бягам обратно да му занеса чисти дрешки, че повърна в линейката, а там му дадоха една болнична пижама, дето два пъти ще влезе в нея.
Имала глава да пати!

Та мислете му какво може да се случи на децата ви, докато не сте наоколо.  Hug

# 8
  • Мнения: 1 584
Сбъдваща, честит ти рожденик! Да е жив и здрав и да има много щастливо детство.

Един колега постнал във Фейса - Какво става с днешните деца, джанките в Плевен си стоят по дърветата.

Замислих се и аз ..но се поуспокоих, че моите поне ядат от крайпътните къпини и диви ягоди Wink за ужас на всички преминаващи немски баби  Laughing

П.С. Веч,  Shocked Hug Hug Hug бързо да се оправя и дано не го боли вече

# 9
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Сбъдваща, честит рожденик!   bouquet

Веч, бързо оправяне  Hug Praynig

П.С. май бая сблъсък е било, чак ОП, счупени челюсти ....  Rolling Eyes Confused Sad УЖАС

# 10
  • Мнения: 1 091
Сбъдваща, Честит Рожден Ден на Борис!

Тоничка, Честит празник и на вас!

Веч,   Hug за Лени!

Ние днес бяхме на послещение в една ферма за камили, то не беше прегръщане, яздене и ресане. Децата много се радваха и искат пак да се връщаме там.  Wink

# 11
  • Мнения: 7 605
Скорошно оздравяване на Лени!  Praynig

СМГ, вместо ферма за камили, четох фИрма за камили  ooooh!  Laughing Милена вчера беше на зоо, и тя е много впечатлена.

# 12
  • Мнения: X
Веч, кураж и леко да мине възстановяването при Лени. Скоро пак да се наместят нещата обратно по местата им. Настръхнах като те четох. Това е големият ми страх и на мен.
Нещо не ми е ясно как се чупи челюст в час по спорт. Или е паднал от високо или удара е бил жесток. Учителя обяснение някакво даде ли? Видели ли са инцидента?

Мерси на всички за пожеланията!

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 21:15 от Анонимен

# 13
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 676
Сбъдваща, честито, да ви е жив и здрав Борис!  bouquet
Тоничка, честито, дълъг и щастлив семеен живот!  bouquet
Веч Hug имала глава да пати, ми дано мине всичко добре и детенце да се оправи бързо Praynig Hug

# 14
  • Мнения: 9 052
ве4 стискам палците  Peace
има ли някой хубав сайт zа букване на семейни по4ивки?
даа http://dnes.dir.bg/news.php?id=8842774 не свинска испанска краставица ами не zнам какво ще иzмислят тоzи път, zа да хвърлят прах в о4ите на хората. Гответе се zа нова епидемия , zа да не виждате как някой със zелени лапки ви отмъква спестяванията  Tired

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 21:24 от jabata_

Общи условия

Активация на акаунт