Ъъъъъъъ..... нещо не разбирам....

  • 7 064
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 458
Та иде реч за новия хубавец с който се похвалих не отдавна.

Аз ли съм станала страшно мнителна и претенциозна незнам ама нещо не разбирам и не ми се връзват някои неща......

Довечера той ще идва в нашия град да се видим, петък ще е по работа и вечерта ще пътуваме заедно до тях за weekend.
До тук добре ама не мога да разбера що най-добрата му приятелка ще се дотътри довечера, че и ще спят в една стая  newsm78

Човека ме уверява че няма нищо м/у тях и тя му е като сестра, била сгодена.... държал да се запознаеме защото била страхотен човек. Извинете ме ако убиждам някой, но като ми каза рускиня....... ами не искам да я виждам, не искам да се запознавам с нея и определено не ми допада идеята са в една стая.....
Щяли да ходят на кино и после да заведение та ако искам да се присъединя   Shocked

Не му се размина разбира се сериозния разговор и 100% му стана ясно че не ми е приятно ама..... Човека си ме приема като много доверена приятелка или сериозна връзка на поне няколко месеца и ми натриса на-добрата си приятелка - да сме се запознаели......... Аааааааа, има си време и място за такива неща ...... поне аз така мисля......

Ами, казах си мъката....

Да видим довечера какво ще се случи, ама оная кокошка не ща и да  я познавам. Ама тя що не се усети като му е приятелка????? И за какво ми е - да ми свети????? Еййййй, това женската нация сме си....майката

# 1
  • Мнения: 1 559
Интересно ми е защо ще спят в една стая? #CrazyКъде ще е това,на хотел,във вас..къде newsm78?Баси,много странна история,хич не си мнителна,а си даже доста прозорлива...

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Има такива хора, които поддържат близки приятелства с противоположният пол. Най-добре е да му кажеш още веднъж какво мислиш, да се запознаеш с нея и тя да спи...в другата стая /ама ако няма друга???/. Понякога жените са по-мнителни, отколкото трябва и си създават проблеми, но понякога и имат право. Така че, успех!

# 3
  • Мнения: 2 180
Съжалявам,ама той ако иска да сте заедно и жадува за интимности с теб,няма да си води някой с него,било то мъж или жена.Та дори и да нямат нищо общо с рускинята!
Искрено се надявам да не съм права,още повече,че ти се е искало да чуеш нещо по-позитивно Tired

# 4
  • Мнения: 583
о,о о,това с приятелката не мога да го разбера.тя ако наистина му е толкова добра приятелка няма да позволи такова нещо-да се шматкат заедно,да спят в една стая и т.н. newsm78 извинявай,че ще съм директна,но с оглед на представеното за мен това направо си е интимна приятелка/тя/ и нищо друго #2gunfire.не позволявай да те правят на луда.извинявай ако съм била по-рязка,това е само лично мнение. Sad

# 5
  • Мнения: 4 458
Ами да ви кажа, обяснението беше че тя имала работа в града и ще пристигне по-рано.

А ще са в една стая в хотел!

# 6
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Ако е от финансова гледна точка, мога да разбера..хотелите са скъпи...Разузнай каква точно работа има тя?

# 7
  • Мнения: 583
ами като има работа в града-да си прави сметка.ако приятелят и нямаше работа там тя с кого щеше да дели таксата като и е скъп хотела?според мен трябва да се съобрази с това че до него има друга жена и може да  засегне връзката им/нали му е приятелка!/.а той да не се прави на луд.

# 8
  • Мнения: 235
Малко ми е мъглява историята. Вие колко често се виждате? А те от един град ли са и често ли се виждат или е рядко, и сега иска да се види и с нея и с теб? Но винаги има едно но....С нея може да се види преди или след срещата с теб, или поне тя можеше да се включи за малко колкото да се запознаете ако това е целта. Още нещо не разбрах....защо ти е казал, че ще спят в една стая, когато може спокойно да го премълчи??

# 9
  • Мнения: 1 493
Определено не ми харесва тази история! Не си мнителна, просто нещата никак не се връзват ! Ако е от финансова гледна точка, предложи им ти да платиш втората стая за рускинята ! Внимавай !

# 10
  • Мнения: 1 559
Ако е от финансова гледна точка, предложи им ти да платиш втората стая за рускинята ! Внимавай !

Да бе стаята да и плаща... #Cussing out #Cussing out.тя ако не можеше да си го позволи,едва ли щеше да отиде..Абе мирише,мирише,чак от тук осещам смръднята Naughty Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 2 863
Мда, това е прекалено дори за моите шиоко скроени възгледи newsm78

Изобщо, с риск да те залея с вряла /студена вода (по избор) мисля, че с две девойки и грижата за теб самата е повече от здравословно МНОГО ДА ВНИМАВАш! И ДА, ПО -ДОБРЕ ДА СИ МНИТЕЛНА, ОТКОЛКОТО ДА ИГРАЕш В НЯКОЙ ЛАТИНО СЕРИАЛ СЛЕД ВРЕМЕ:)))слушай ме, аз главно такива сценарий пиша Joy
И той като се предполага да няма да търпение да те види, какво ще дири на хотел, че и с друга жена, била то и приятелка???да кажем, че е е заради твоите деца?-Ок нека е в  хотел, но САМ В СТАЯ!!!бАСИ ДОВЕРИЕТО ДА НЕ ГО ПРОДАВАТ В БАКАЛИЯТА БЕ, ТО СЕ ПЕчЕЛИ #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • Мнения: 1 761
Само ти си знаеш как се чувстваш.Единственото, което мога да те посъветвам е да не му позволяваш да се държи така с теб,щом не ти е приятно.ПОкажи му,че не желаеш да те третира като далечна братовчедка.И по постъпката му ще разбереш струва ли си да се ядосваш.

# 13
Рускиня?????!!!!!!!
Без коментар!

# 14
  • Мнения: 934
Ей доесга искрено си скачах от възторг и тайно ти завиждах , къдего го тоя готин и разбран мъж?????Ама тук вече и моята "мнителност" която граничи с минус безкрайност, изскочи някак си от забвението. Кой е този бе????? дето ще идва с теб да се вижда, а и ще дели стая с друга /било то рускиня/ newsm78??? Хей хей то си има, ако не общо приети, то нормални граници дето не БИВА /дори и в нормална ситуация, демек без да имаш зъб на мъжкото съсловие/ да се пристъпват, а това си е "леко" извън всичко разбираемо.
МНИТЕЛНОСТ ПО ВСЯКО ВРЕМЕ И НАЩРЕК АКО СЕ ОКАЖЕ ЧЕ Е НАПРАЗНО - ПРИКАЗКА, АКО НЕ ТОГАВА СИ Е ОПРАВДАНО ПОРАДИ ДВЕТЕ НАЙ-ВАЖНИ ПРИЧИНИ НА СВЕТА - ДЕЦАТА ТИ.
Хайде да си имаме уважението, може някой "хора" да са културни, ама ние патилите си знаем, кой рускиня кой не, ама не сме от вчера!!!!

# 15
  • Мнения: 3 146
Този пич да не е намислил някоя тройка? Само това ми идва на акъла... И как я мисли - те ще ходят по заведения и ще се приберат в хотела, пък ти - какво ще правиш?  не е ли дошъл , за да спи с теб в крайна сметка?

# 16
be ima li russian girl, otpisvai go toia. Mnogo hubavo ne e na hubavo i mislia, che tozi pich ne si zaslujava gubeneto na vremeto.

# 17
  • Мнения: 1 327
ако ше го разкарваш - сега е момента... не му е чиста работата, да знаеш...
и аз поддържам приятелства с мъже. ама да взема да спя с някой от тях в една стая  newsm78 все си мисля, че това вече не е чисто приятелство.. освен ако пича не си пада по "по-задълбочени приятелства"  Laughing
иначе и аз си имам едно приятелче, за което всичко давам! виждаме се често, чуваме се. ходя до тях. на една екскурзия спахме в един апартамент, ама там бяхме и с другия шофьор и жена му, всеки в отделна стая. ползвахме само общо банята и тоалетната и коридора, който превърнахме в хол с една маса (пиене, папане и веселба...
с жена му поддържаме също добра връзка, но не мога да си представя да спя в една стая с него... това вече не е просто приятелство.
знаеш ли, когато питах жена му нали не ревнува, че ние така се чуваме и пиеме кафе и тя каза не, щото го прави много явно и никога не се е крил да ти звъне или да говорите пред мене.. може би трябва да обърнеш внимание и когато говори с нея как говори!!!
по-миналата година на един курс от Кушадасъ трябваше да пътувам на стълбите от там до Пловдив. направо ми се ревеше накрая, още повече, че стигнахме до Кушадасъ и веднага наобратно - никакъв сън. е, тогава ми идеше да ходя и да го сритам да направи малко място да си легна и аз в леглото на автобуса, и пак не ми се стори редно.
те, рускините, имат по-различно мнение за живота, но с рускиня в една стая и нищо да не прави  newsm78 да не е импотентен??? я провери стаята с 1 легло ли е или с 2? що не им отидеш на гости в хотела за малко?

# 18
  • Мнения: 508
Не ми харесват,такива приятелства от смесения пол.Добре си поговорила с него.Не си мнителна.Такава трябва да си.Да по4акаме малко да видим какво ще и3ле3е от цялата тая работа.Па3и си 4увствата,3а да не те нарани.

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам приятели и бих спала в една стая
НО! Сега по твоя тип - варианта това наистина да е приятелка : според мен той е на средна възраст, а ти си поне 10г по-млада. Това гто прави неуверен, + това той е ергенин - без опит. И той я е довел на сгледа - да те прецени, да си каже тежката дума. Ще оставя без коментар техните взаимоотношения - щото обикновено това са САМО приятелски, но са минали и през друго.... НО не е задължително да е имало сексуален контакт.
Уви никой от вариантите не е добър - ако е бивша,, ако е просто несигурен и има нужда от чужда намеса да реши... Както и да е - това говори за известна незрялост на взаимоотношенията ви.

НО! НЕ бързай да късаш - излишно е, харесвати с него, той приема децата ти... защо да не се позабавлявате всички още? Пък неведоми са пътищата божии... аз ако някой ми беше казал, че ще съм жененеа за мъжа ми вече 2 г и че даже ще живеем заедно вече повече от половин година... щях да помисля, че е луд или че нищо не разбира... Ма е факт - аз самата си се смея понякога... Да живота е смях, или сълзи, а често смях през сълзи. ТАка, че не виждам що да го разкарваш? Имаш по-добри предложения? Или? НИто пари ти иска, нито те задължава с нещо... Просто нищо не губиш - а печелиш забавя и приятно прекарване за всички ви, + може би хубав секс /само тук внимателно/ Wink Поне аз така мисля. Отдавна загърбих старите си монашески разбирания - никой мъж не оценява това, че си водила затворнически живот и даже си хванала паяжина на опр места... Ама никой /освен може би баща ти, и то ако е консервативен Wink/!
Затова - забавлявай се, само не влагай много чувства.... изчакай с тях докато ти се разясни истинското положение на нещата...

п.п. как мина сгледата?

# 20
  • Мнения: 351
Здравейте и според мен е много странно. Ти попита ли го защо точно в една стая? Когато съм пътувала в командировка- винаги сме били в различни стаи... та те двойните са тъй интимни... Но щом пък толкова открито ти го заявява, може би няма нищо лошо... просто са му по-свободни разбиранията на човека. Ти го познаваш по-добре от нас-прецени дали е нормално за него такова поведение.

# 21
  • Мнения: 1 172
Не съм чела предишните ти теми, но от това, което си написала, смятам, че серизно трябва да си помислиш. Има два варианта:
- наистина човекът да е широко скроен, открит и т.н. (т.е. да няма нищо повече от приятелство м/у тази жена и него)... Но явно тези му разбирания те дразнят. Мислиш ли, че можеш да имаш бъдеще с такъв човек - днес ще те изнерви тази му проява, утре ще те дразни че някоя прятелка му звъни и си говорят много лични неща ... и така все нещо ще ти идва "в повече"...
- човекът има нещо общо с тази жена ... тогава пак трябва да мислиш какво бъдеще имате...
Дали жената е рускиня или не, няма никакво значение в случая... Въпроса е дали мъжът е честен към теб и ако да, дали ти наистина ще можеш да живееш с толкова широко скроен човек, т.е. доколко това съвпада с твоите разбирания и ти можеш да го понесеш и търпиш в бъдеще.

# 22
  • Мнения: 2 327
Както казват хората - много хубаво, не е на хубаво.
Но недей да се стряскаш толкова лесно. Не си обвързана с него и ти можеш да размислиш във всеки един момент.
Аз самата имам приятел с когото бих и спала в една стая, че се е налагало и в едно легло и нищо не сме правили Simple Smile Ама ние много отдавна сме се разбрали какви са ни отношенията и до къде можем да стигнем. Има и такива случаи...
Малко кофти звучи това, че те кани ти да отидеш с тях, а не те пита дали искаш тя да ви придружи, защото все пак ти трябва да си на първо място, но не си писала наистина колко ви е дълга връзката и колко сериозна освен чуването по телефона.
Хора разни, не бързай с изводите, но и не си затваряй очите. И късмет Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 413
Хей, я стига! Оставете жената да се радва на новата си връзка!
Защо да не са просто приятели, а човекът да е казал на Киара, че са наели една стая с надеждата, че тя ще го покани да спи в нейния дом Wink
Може да иска мнение от старата приятелка относно Киара - защо не.
Не очерняйте предварително картината! Киара, както подходиш към ситуацията, така ще я видиш.
Чак пък да къса с него newsm78
Успех и дано нещата продължат да са розови за теб, Киара!

# 24
  • Мнения: 2 332
Ха, ами явно и аз не съм широко скроена, но и на мен всичко това ми звучи твърде подозрително... айде всичко останало - как да е, ама в една стая с мацката?? kiara, пожелавам ти бързо да си изясниш ситуацията, и ако това, което научиш, не ти харесва, бързо да се махаш оттам.
Успех!

# 25
  • Мнения: 487
Не само, че съм мнителна, но може да кажа, че моето прилича чак на болестно състояние. Дано се окаже, че съм в голяма заблуда.
Трудно ми е да повярвам, че човек улегнал, който търси сериозно запознанство и след като ти е говорил всички тези неща за къщи, коли и те е накарал да повярваш, че става въпрос за сериозна вързка, след като сте заедно и се срещате от известно време и е дошъл да те вземе за да отидете в неговия град за почивните дни, наясно е, че имаш две дечица с които трябва да се съобразява...след всичко това ще дойде с приятелката си, която е рускиня, ще спят в една стая в хотел....абе спирам да пиша.
..Киара, пази си дечицата и дано съм много далеч от истината...щото моето може да е и професионално изкривяване.

# 26
  • Мнения: 4 458
Съвсем се обърках вече Simple Smile

уж да запомня на кой какво да отговоря и ..... те станаха много нещата. Ще карам направо. Вчера не можах да довърша постинга (втория) та остана с 2 реда.

Ми, какво да кажа. Аз му казах, че не мие приятна цялата тази история и го попитах как той би реагирал ако аз направя същото след почти месец от както не сме се виждали.
Човека просто изкал да си изкара хубава вечер с на-добрата си приятелка и гаджето си. Искал да е честен с мен и не искал да крие нищо защото те наистина били само приятели.
Той и тя живеят и работят в съседен град и идват тук по работа за един ден но са решили да дойдат предната вечер за да гледат Кинг Конг и да ходят на заведение.
Та, аз като казах колко съм възмутена от ситуацията той ме попита какво друго можело да се направи. Дирекно му казах, че щеше да е по-добре да не идва отколкото да идва по този начин.

Та, както и да е. За самата вечер.... ами не се видяхме  Mr. Green
Аз трябваше да пътувам по работа в друг град и се върнаг чак в 8.30 вечерта а филма беше от 8. Ходих да си взема децата от една позната която ги гледаше докато се върна. Написах му смс че току-що идвам. Отговора беше че са на кино но няма търпение да се видим. Е да ама аз след 7 часа по пътищата издържах едва до 9.30 а филма свършваше в 11 и му казах че си лягам и му пожелавам весело изкаване на вечерта.

Сутринта се запознах със заветната най-добра приятелка. Оставих ги да си довършат закуската..... Малко по-късно му се обадих да питам дали е още в хотела или са излязли вече. Та, отидох до стаята  да го видя за малко. Стаята беше с 2 легла  Grinning въпреки че това не пречи.... Оная кукумявка беше в банята и като излезе ми вика "ооооо, ти ли си?" (а не камериерката съм  Crossing Arms ) и после изръси нещо.... нер на място " мислех, че ще доведеш децата да се запознаеме"  като се има в предвид, че преди по-малко от ..... 10 минути и казах, че те току-що са отишли на градина. После добави "е, значи ще имам честта да се запозная с тях чак довечера като пътуваме"  Thinking

Прави сте че не трябва да прибързвам с мнения и решения ама... знам ли нещо не ми се връзват тия....

Имаше въпрос от колко време се познават - от една година се познават и вече са най-добри приятели! А, тя много кратно натякна че е сгодена и ще се мести в Швейцария.... както и той това ми го повтаря....
Абе аре бе не на мене тия, като е сгодена та какво, да не е свършил света за нея.
Аз тая жена не я харесвам от момента в който ми беше казано, че си води приятелка с цел да се запознае с моя човек и да са заедно и твърдяла, че много ще си допаднат и ще се харесат  Close Верно че е мааалко преди мене в смисъл, че ние с него се знаехме и тя знае че той ме харсва...... ама що за сводничество е това. Ааааа, той да не е малък? Или това е хронична черта на рускините? Като видят някой готин и богат се лепват за него и уреждат приятелките си с останалите  Close
Ами, не я харесвам!

Ааааа, и след филма не са ходили никъде направо в стаята.....

Давам още един, последен шанс и тогава решавам. Може наистина де само приятелство, но ако не е  Thinking Не се е свършил света, ако не е той ще е друг ама няма да търпя и премълчавам. Ако не му харесва така да си ходи, на мен също не ми харсва по неговия начин! Точка!  уфффф че се ядосах накрая

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Мила, напълно си права да си ядосана! Аз си признавам, че доста ме ООчуди такова предложение от страна на твоя човек #Crazy Макар, че БНД има такава приятелка, с която по студентски години са били и в едно легло, при положение, че мадамата вече е била женена! Но от мадамата знам, че никога не се е стигало до нещо друго.....Но ако това се беше случило докато сме заедно определено бих си поговорила сериозно!
Ако решиш да не влагаш много емоции, а да си поживееш - тогава не разпитвай много...Но ако господина опита да играе двойни игри - хем да се прави на много влюбен, хем да забърква лепкави ситуации - тогава внимателно проучи нещата! newsm78
Ух, дано се оправят нещата при теб и след време да се смеете на тази ситуация! Пожелавам ти от сърце и душа да се случи най-доброто за теб! Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 235
Съгласна съм че ситуацията е доста необичайна, но бих те посъветвала (до колкото имам право да го правя разбира се) да не избързваш с изводите. Хората имаме различно разбиране за живота и това което е правилно и редно за едни е не редно за други, и обратното. Не търси под вола теле. Възможно е нещата да са такива каквито той ги описва. Ако ти е хубаво с него отдай се на тази връзка безрезервно, а когато имаш сериозно основание, че той не е коректен към теб и децата лесно ще се разделите. Съгласна съм че неминуемо в един момент ще се появят и чувствата и ако се стигне до фатален край, който не ти пожелавам много ще боли. За съжалението хубавото и лошото вървят ръка за ръка.  Ако ще си  мнителна за всяка негова постъпка и дума рискуваш да го загубиш още преди да си го имала. Пожелавам ти една истинска и изпепеляваща любов Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 317
Не искам да те обезкуражавам,но тази история ми се струва доста съмнителна. newsm78
Как така ще спят в една стая? NaughtyНе е възможно да нямат пари за друга.Странно е това приятелство между мъж и жена,които се познават от една година. #Cussing out #Cussing out #Cussing out
И точно тази вечер ли трябва да си изкара хубаво с нея,при положение че не сте се виждали един месец.

Много съм ревнива и може би затова така разсъждавам  Thinking,не ми обръщай внимание.


Пожелавам ти от сърце много щастие и любов. Heart Eyes

# 30
  • Мнения: 4 458
Пожелавам ти една истинска и изпепеляваща любов Simple Smile

Виж за истинската ти благодаря, но аз изпепеляваща..... не мерси то вече съм на пепел и няма на къде повече  Grinning

Момичета, господина ми казва че знае и предполага какво ми е заради бившия и т.н. но твърди че не всички мъже са такива и той е от малкото изключения...... Колко ми се иска да го повярвам..... ама пусто някак...... как да пипна горещ котлон отново като веднъж съм се опарила.

Ще разказвам в понеделник за продължението на сериала  Mr. Green  Ама и ще си поговориме де, не може така да му се размине само с един сериозен разговор по телефона Naughty

# 31
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ми само да ти кажа, че каквото и да е  - опр ако имаше какво да скрие - ти нямаше и да предполагаш за въпросната мадама, камо ли да знаеш, че са в една стая. ТАка, че ми се вижда нелогично да демонстрира открито фриволност.
По-скоро или иска да види ти до къде си захапала въдицата - дали и колко ревнуваш. Или както ти казах е сгледа.
Все пак ако не е неуверен застаряващ ерген без опит - значи пак не ми допада причината поради която постъпва така.
ДОри да иска да види как ще реагираш - още повече тогава - има нещо малко садистично в този похват. А акщо е сгледа, а е уверен в себе си - пак не говори добре.
НАй-добрия но не безобиден вариант /но поне изчистен от лоши подбуди/ е този на неуверен в себе си мъж.
БЕ забавлявай се от сърце с него, но пази сърцето си по-далеч. Щото ми се струва, че си лапнала въдицата - поне гледай да не е дъброко!

# 32
  • Мнения: 1 559
Ми само да ти кажа, че каквото и да е  - опр ако имаше какво да скрие - ти нямаше и да предполагаш за въпросната мадама, камо ли да знаеш, че са в една стая. ТАка, че ми се вижда нелогично да демонстрира открито фриволност.

Искам да ти кажа,че доста хора използват точно това,за да не се крият.Лично аз съм го правила.Така че не може от това да си вадиша заключения.
Кяра,просто бъди много внимателна,и нащерк,по добре така,от-колкото накрая да разбереш всичко последна.Аз имам малко по странни разбирания ,голям егоист сам и искам всичко ,което обичам и ми харесва да е само мое,па макар и за кратко... bowuu

# 33
  • Мнения: 2 327
Сега се съняваш в него заради тая постъпка, ама преди това пък ти се виждаше прекалено идеален и пак се съмняваше Simple Smile
Може пък това да му е кусура на човека - малко по свободни разбирания, но нищо повече Simple Smile
Дано всичко завърши или продължи добре за теб Simple Smile

# 34
  • Мнения: 583
аз пък искам да кажа,че има едно чувство и то се казва интуиция.то ва по повод съмнението на киара.от собственият си скромен житейски опит мога да кажа,че винаги,когато не съм се доверила на интуицията си съм била излъгана.но в любовта винаги човек я подтиска-съзнателно или не.дано всичко се нареди както го искаш ,киара. newsm10

# 35
  • Мнения: 4 458
Значи, да споделя последни впечатления от въпросната .... жена. Определено се усеща нещо повече, но не мога да го определя. Може би е имало нещо в самото начало, но сега няма нищо - поне така мисля де   newsm78  или се надявам.

megan79, и аз поради същите причини се съмнявам  Wink Знам ги аз тези "добри приятелства" имала съм ги такива и съм била от другата страна на мрежата където мен са ме представяли за най-добра приятелка и сме си ....... били компания  Mr. Green

Ама да ви кажа май вече няма значение каво има или няма м/у тях. В неделя вечерта реших че ще е най-добре да се разделиме с него. Колкото и да не го искам и колкото и да ми е трудно, мисля че така е най-добре. И той човека плака и ме моли да не се разделяме ама.....  (Тук причината е друга, не рускинята)

Май не е чак толкова перфектен колкото изглеждаше в началото  Sad

# 36
# 37
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киара, идеални няма.
Защо го правиш? Какво губиш ако останиш?
И последно - значи повечето сте били от другата страна... ми с кого остана мъжа? А тогава що не ви пречеше, че мъжа се държи така и с вас и с жена си/приятелката си?
И най-последно - това, че вие сте били в лоша ситуация и вие лъжете - не значи автоматично, че подобна ситуация значи, че и човека срещу вас лъже - може той да не е като вас!
Киарче, аз имам приятел с който имахме един период в който сме спали преди 5-6 години... Ако пак бъдем в една стая - може за някого с чувствителна натура - да усети нещо по-специфично.
Но реално и на двама ни е ясно, че нищо няма и не може да има между нас! И ти би се разделила напр. с него само заради това? А тй би ме завел на сгледа...

# 38
  • Мнения: 1 559

И последно - значи повечето сте били от другата страна... ми с кого остана мъжа? А тогава що не ви пречеше, че мъжа се държи така и с вас и с жена си/приятелката си?

При мен ситуацията беше ,че аз си представях"приярелите",на гаджетата,не съм била любовницата или нещо такова.И знаеш ли какво сам забелязвала преди(сега вече доста се промених),че когато казвах истината,никoй не ми вярваше,а като лъжех ми вярваха...е не мога да разбера що ставаше все така newsm78

# 39
  • Мнения: 945
Първо искам да коментирам иzкаzването "Рускиня?... Беz коментар"(цитирам по памет).
Момичета, покажете малко толерантност към нациите. Това иzкаzване много ме ядоса. По няколко причини. Псрвата е, че съм омъжена zа руснак и имам много приятелки рускини. Втората е, че въпросната дама си поzволи да дава такъв краен коментар zа човек, който дори и от 100км не е виждала. Третото е, че тук има и руски момичета, коиот пишат. А аz държа на толерантността.

Сега по въпроса на Кяра. Аz имам един такъв приятел, с който сме си само приятели. Една година ни стигаше напълно да станем такива. И когато се прибирам в БГ си спя или спим с мъжа ми при него(в една стя, раzбира се, не в едно легло), zа да можем да си бъбрим. И когато се zапоzнах с мъжа ми се случи точно тогава моя приятел да е в Германия (и пак спа в моята стая). И моя настоящ мъж реагира точно като ти с недоверие. А аz просто бях много щастлива с гаджето си и исках да споделя моето щастие с най добрия си приятел. По точно исках да се иzфукам с новото си "готино гадже". Приятелят ми пък с голямо удоволствие се zапоzна с човека, който ме прави толкова щастлив. Сега те двамата са нещо като приятели и даже мъжа ми се смее и каzва "помниш ли колко глупав бях и те ревнувах от Иван Laughing"

От друга страна, ако той е имал нещо с таzи рускиня, дори не би я споменавал. А и zащо тогава тя ще иска да се zапоzнава с теб? Те двамата трябва или да се супер супер подли хора, zа да направят такъв театър, или просто да нямат какво да крият.

# 40
  • Мнения: 4 458
Киара, идеални няма.
Защо го правиш? Какво губиш ако останиш?

Ами..... да си кажа и другата мъка тогава и дефакто причината да реша да се разделиме.
Той, преди да ме срешне мен излизал с една която живее в САЩ (мексиканка) и бил сигурен че това е жената на живота му. За негово огромно съжеление и тотално объркване се появявам аз която също е жената на живота му. И дефакто се получава, че иска и двете ни - едната тук, другата там. Имал бил нужда от време да реши коя от двете като с мене си ляга а с нея още не. Нямах нищо против ама не издържах когато в неделя вечерта(от петък му бяхме на гости) заяви че трябва да и се обади за да не се разсърди че не я е търсил два дена. Питах не може ли да го направи като си тръгнем на сутринта но не, важно било че шяла да се сърди и да пита какво толкова имал да прави та не звънял. Казах че ще е добре да и каже истината, но се оказа че тя дори не знае за мен.
Та от там си направих извода, че държи повече на нея и а това да не нарани нея а не мен. Казах му го и съответно казах, че съм до тук освен ако скоро той не реши друго.
Последва дълъг разговор и сума молби от негова страна. Казва че иска да е с мен и много държи на връзката ни и че съм сбор от всико което търси в една жена........ НО имал чувства и към другата.
Е, не става така, аз не го приемам!
И сега ми е много мъчно и трудно но........
 Cry Cry Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 2 958
Ех, тези истории колко съм ги изгледала  Sad На такива дори не трябва да проговаряш. После постоянно ще се чудиш дали наистина майка му е болна и трябва да отиде при нея или е с другата. Дано скоро намериш сродна душа, чиито недостатъци са достатъчно малки, за да бъдат пренебрегнати с лекота от теб и дечковците. Нацелувай сладурките от мен! Heart Eyes На теб пращам виртуална прегръдка  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 863
Ех, Киара, как ми стана мъчно като прочетох последния ти постинг.... Хем си "опарена" жена и пак вървиш огън да търсиш. Ми още като ти е казал, че има друга не помислили какво ти предстои? Откъде се взима  тоя мазохизъм в някой от нас, дето все си мислим,че нещата накрая ще са  в наша полза....По добре да ти е мъчно сега, но не виждам нищо хубаво да излезе от това.

Имал бил нужда от време да реши коя от двете като с мене си ляга а с нея още не. Нямах нищо против ама не издържах когато в неделя вечерта(от петък му бяхме на гости) заяви че трябва да и се обади за да не се разсърди че не я е търсил два дена. Питах не може ли да го направи като си тръгнем на сутринта но не, важно било че шяла да се сърди и да пита какво толкова имал да прави та не звънял. Казах че ще е добре да и каже истината, но се оказа че тя дори не знае за мен.Та от там си направих извода, че държи повече на нея и а това да не нарани нея а не мен. Казах му го и съответно казах, че съм до тук освен ако скоро той не реши друго.

Как така няма да имаш нищо против бе скъпа, това да не е серигия бе #2gunfire И защо ще оставяш някой друг да решава твоя живот? И какво по точно да реши- да дойде и да каже аз избрах теб???? До кога???

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 09:40 от Jaly1

# 43
  • Мнения: 1 425
Kiara
ако му вярваш на тоя, че не спи с мексиканката трябва да ти съвсем заслепена.

# 44
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, при тези обстоятелства - излъжеш ли ме веднъж - срам за тебе, излъжеш ли ме дваж - срам за мене.
МИ то от разстояние мирише - горния факт не беше достатъчен, но това което сега сподели - аз не бих се захванала с такъв неориентиран тип.

Мислех, че е или тъп или от тия дето карат жените да страдат и ги кефи това - е той обича да кара жените да си падат по него и после да им разказва играта - извратеняк е.
Затова личен съвет след последната инфо - БЯГАЙ далече от него! ЗАбрави за него, защото той може да промени играта само да те задържи - така, че не се чуди ако до седмица промени държанието си тотално - така, че да ти се хареса пак.... НО томва, ще е само да спечели позиция... Затова - далече от него!
ПОне аз така мисля - просто не ми беше ясно какъв тип е и реших, че е просто безобидно тъп, но явно не е такъв!

# 45
  • Мнения: 1 559
Затова личен съвет след последната инфо - БЯГАЙ далече от него! ЗАбрави за него, защото той може да промени играта само да те задържи - така, че не се чуди ако до седмица промени държанието си тотално - така, че да ти се хареса пак.... НО томва, ще е само да спечели позиция... Затова - далече от него!

На абсолютно същото нмнение сам.Егати баровеца,иска две да шляпа,че и съвсем легално. #Crazy..Не си мисли,че с мексиканката са си само дружки-21 век сме все пак.А по тази логика според мен си шляпа всяка ,която може,извинявай ако сам брутална,но това е мое мнение..
Отрежи го,дори и да ти пада на колене след време.Знай че историята пак ще се повтори,потрети и т.н.Това не е маj,които знае какво иска от живота,а путка(опс извенете за тона). Blush..

# 46
  • Мнения: 2 327
Това последното вече хич не звучи добре...
Но можеш да си му благодарна, че ти е казал, поне сега го знаеш що за стока е...
Ама тоя много интернационална личност - мексиканки, рускини, българки Simple Smile
Тегли му една българска и да не ти пука.

# 47
  • Мнения: 4 458
Ама чакайте бе хора, аз не казвам че я приемам оная. За това и така съм решила. Не знаех за нея в началото и за това тръгнах с него. Като разбрах му казах че не може така и да избира. Каза че като се върне след празниците ще каже какво е решил - дефакто му дадох месец време да мисли.
И сега като ми изтърси това разбрах, че още нищо не е решил и няма скоро да го направи и право в очите му казах, че не съм му любовницата която трябва да седи, приема и се примирява с това, че е влюбен в друга. И че не му вярвам като казва че държи на мен и не иска да ме нарянява като дефакто не помисли за минута преди да каже че трябва да и звъни. Казах също че тогава тази вечер той е взел решение да е с нея и ми е показал че тя е по-важна от мен. Ама защо по дяволите ще щади нейните чувства а моите не???? Аааааа, аз да не съм....
Аи на това със сълзите..... не вярвам вече. Бившия колко ми  ревал и ми се е молил и е минавал номера само в името надецата. Но сега няма такова нещо и показах колко мога да съм жестока и студена като се наложи. Нека си реве и да си блъска главата колкото иска, сам си го е направил.
Само се чудя дали изобщо да давам втори шанс ако нещата се поправят  Thinking
Ха, ей заради такива чудения съм на тоя хал, все да дам шанс и да помогна и разбера другия.... уфффф че се мразя понякога Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 2 863
Киарче, аз на себе си създадох следното правило( съвсем ново ми е да знаеш, ама ти го споделям:)))
Ако е точен човек, няма да му се налага да му давам втори шанс, щото ще търси всячески начин да се говори за нещата и да бъде коректен към мен. Истината е, че човек това  или го може или не, шансове да се научи на тая възраст- НЯМА!!!

# 49
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, аз на себе си създадох следното правило( съвсем ново ми е да знаеш, ама ти го споделям:)))
Ако е точен човек, няма да му се налага да му давам втори шанс, щото ще търси всячески начин да се говори за нещата и да бъде коректен към мен. Истината е, че човек това или го може или не, шансове да се научи на тая възраст- НЯМА!!!
Това много ми хареса!
Бих казала, че май Jaly1 е права.
Честно - обърках се за твоя, и май и аз мисля, че той е към тия дето няма да се научат. НО...Киарче, просто не знам и не ми стига охит да дам мнение, което да е нещо повече от голо предположение

# 50
  • Мнения: 4 458
Да и на мен ми допада това, но що се отнася до следното:

Ако е точен човек, няма да му се налага да му давам втори шанс, щото ще търси всячески начин да се говори за нещата и да бъде коректен към мен.

Той човека се опитва да е точен и да ми казва нещата каквито са и ме моли за време защото е с нея преди мене и .... не може ей така изведнъж да я зареже

Поне така казва де.

Преди малко му исках снимка на въпросната мексиканка. Поне да имам представа за какво говориме, че съм от визуалните типове.
Ами много сме различни!

# 51
  • Мнения: 2 863
Мда, позволявам си да не се съглася...аз не знам за друг вид зарязване освен "отведнъж" !!! Всичко друго е "мижи да те лажем" и рано или късно някой излиза от положението с един ред сопли и два реда сълзи... Гледай да не си ти:))
Какво значи не може отведнъж? А как -постепенно??? Понеже ти е размътено съзнанието от налхулите любовни чувства, дай да му направим една дисекция на положението??? Значи има две жени и двете са любовта на живота му #Cussing out  С теб спи, с нея уж не - че  какво да избира тогава?Ще чака да види дали секса с нея няма да е по-гот??? И тогава постепенно ще реши.... МИСЛИ!!! Ти ако се сваляш с двама мъже, свободна си да си правиш избора, с едния вече си била, а с другия не- КАКВО СЛЕДВа?- това ако приемем за вярно казаното от него... Едно ще ти  кажа- аз си сложих не една, а десет обици на ушите- почна ли някой да му търся оправдания, било за пред мен си или за пред другите... спукана ми е работата.  Ако искаше да е точен, нямаше да те занимава изобщо, щеше да е теглил чертата на другата "не връзка" щото нали не спи с нея newsm78 и щеше да свободен и необременен да поеме риска да задълбочи отношенията си с теб...

# 52
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, той не те обича. Не обича и мексиканката.
Просто или не умее да обича, или ви прави луди калинки и като му се вържете - почва да ви гледа сеира - като ви "измъчва" дена с друга или с някоя приятелка, дето спят в една стая...
Послушай поне Jaly1 ако не вярваш, че това е много фин садизъм.
ПОслушай я - тя рядко дава лоши съвети и обикновено добре схваща нещата.

Уви - ти си влюбена .... тая гад добре се е постарал.

# 53
  • Мнения: 4 458
Много сте прави всички - за съжеление.

Сега да ви кажа какво стана след като успях да видя красавицата. Признавам че е красива - спор няма.

На него казах, че вече съм 100% сигурна в решението си да се разделиме защото факта, че е И красива прави решението му наистина трудно. Знам си минусите - 2 деца въпреки, че той няма проблем с това и си имам сума по-важни главоболия с които трябва да се справям за да се занимавам с пубертетски изблици на несигурна любов. Нямам сили и нерви да мисля за разпадаща се връзка която едва е започнала и за това по-добре да приключим сега и за винаги. Казах му също, че нямам нищо птротив да си е с нея во век и веков  Mr. Green такак де, криво ми е!
Мога да си му кажа всичко ама си ми е криво, но ще ми мине не е за сефте.
И така до следващия път......

# 54
  • Мнения: 1 493
Разкарай го !
Не си заслужава да си губиш времето с такъв ... !
Ще срещнеш баща за децата си !

# 55
  • Мнения: 2 180
Хм....а да ти е минавало през ума,че когато един мъж не е спал с една жена му остава дерт,т.е. все я мисли докато не я мине най-сетне и да си начеше крастата.Дали случая не е такъв-мексиканката да не му е задоволила егото / и не само/ ако наистина не са правили секс и затова да клинчи и увърта.
Аз също когато срешнах мъжа на живота си имах "гадже",с което се виждахме 2 пъти годишно,не бяхме правили секс,но ме глождеше да го направим.Да ама срещам НЕГО ИСТИНСКИЯ и решавам,че трябва да разкарам "импотентника".Споделих за наличието му и обясних,че ще му кажа КРАЙ когато намеря подходящ случай.Милия ми го прие,беше му кофти,но може би факта,че не се срещах с предишния не породи конфликти.Приключих с него и съм с "идеалния" вече 2 г.
Та извода е:дали пък наистина не иска да сте заедно,а да е от несигурните мъже тип "мразя да наранявам" /въпреки,че не пощади теб/; или наистина оная да му е тръпка,щото не пуска.......абе времето ще покаже-ако е настоятелен и показва,че те иска.
Другото много важно нещо е да си изясниш дали можеш да бъдеш с такъв тип мъж който не може да взема решения и е несигурен.Това за една жена е по-допустимо /както и аз се изявих по-горе/,но ако мислиш ти да го играеш мъжа.....Не знам,помисли си.
Успех! Hug

# 56
  • Мнения: 4 458
Хм....а да ти е минавало през ума,че когато един мъж не е спал с една жена му остава дерт,т.е. все я мисли докато не я мине най-сетне и да си начеше крастата.Дали случая не е такъв-..........

 newsm78  newsm78  Thinking  Confused

Е тук вече ме хвърли в размисъл.... Не се бях сещала за това.....

Той определено казва, че означавам много за него и не иска да ме загуби и ако я нямало оная вече да живеем заедно и да правим всичко възможно за осъществаване на плановете си за къща и т.н.
Даже като скъсахме, (но останах да спя у тях понеже е в друг град и нямаше как да се прибера вечерта) ми говореше каква искал да е сватбата ни и къде искал да раждам - в САЩ че съм знаела английски а не в Б-я защото той не знае български.....

Ама аз не му вярвах някак си, но сега ти като казваш тези неща и че сама си го преживяла.......

Аууууу, съвсем ми се замотаха нещата вече  Blush

Ами аз и да искам не мога да му звънна въпреки, че казах, че ще го потърся когато съм приключила с решаването на проблема с бившия. Изтрих всичките му телефони!!!!!  Whistling
Сега наистина всичко зависи от него а той казва че за нищо на света няма да се откаже от мен.... Да видим, но за мен нещата вече не са същите.

Моя много добра приятелка ме посъветва да сведа малко глава понеже ми трябват документи.... може и да е права но предпочитам без никакви документи отколкото да ме нараняват постоянно  Crossing Arms

# 57
  • София
  • Мнения: 1 752
Стига се кахъри и ако можеш разкарай съмненията. Аз нали вечно подгласвам на Джали, ама както пише и Надето, тя най-добре го е казала - ако ще е мъж на място, не би позволил подобна ситуация. А на теб и децата им трябва точно Мъж, а не п.... . Нервите си ги пази за децата, че им трябва свежа и спокойна мама Simple Smile За никой мъж не си заслужава (освен за истинския, ако го има newsm78 (самоиронизирам се) да се кахъриш и страдаш. Само се сети колко вероятно си се измъчвала и покрай бившия, като си се влюбила в него... И струвало ли си е??? Wink

# 58
  • Мнения: 4 458
За никой мъж не си заслужава (освен за истинския, ако го има newsm78 (самоиронизирам се) да се кахъриш и страдаш. Само се сети колко вероятно си се измъчвала и покрай бившия, като си се влюбила в него... И струвало ли си е??? Wink

Ееееее, по тази логика никой и нищо не си заслужава  Grinning Че аз от къде да знам дали е истинския или не? Ако знаех, че бившия ще е такъв нямаше да се занимавам с него, а нещата почнаха така добре.... А, с тоя нещата почват наопаки.....

Абе вече съм оставила нещата в негови ръце - нали и без това му нямам телефоните вече...
(Имам @ и msn ама там няма да пиша, че през деня съм заета и мога да устоя  Wink )

# 59
  • Мнения: 843
ааа, чакай бре,   приятелката ти е донякъде права..  Щом ти трябват документи.. използвай го  / но се опитай да елиминираш чувства и пр.,  доколкото е възможно/

 Гаднаряско  е , това, което прави...  Честност, честност, ама не бих наранила човека до мен с такова споделяне, ако наистина държа на него.  Замотах се,  Джали го е казала..фантастично.
     Той не е съвсем чист пред теб... използвай го../ако това ще помогне на теб и децата ти.   Ясно е, че не е той Човекът,  поне не в момента..
  Меркантилно? Да.ммм.  Така е.  Чак не мога да повярвам, че точно аз  давам такъв съвет..Но приятелката ти има някакво интуитивно точно решение.. май!
  Опитвам се да кажа -- не гори мостовете... / и контролирай емоциите си.. едно наум - винаги!/

бряхх....Дано ме разбра..

# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, прости ми, но подобни съмнения са подходящи на 16, 19 или 27, но без деца.
ЗА една МАЙКА сигурността й и тази на децата стои над разни съмнения - ми ако я нае..е и му мине...
МИ утре ще срещне друга и ако пак се влюби ли го заглождят други съмнения???
Ако ги е имал тия съмнения - да не се е хващал с теб. А не - ем една, ем втора, а трета дето да обитава спалнята му.
ХАйде остави го - ако премисли - и ти добре премисли. Нещо дето е тръгнало с толкова болка и неприятности - как ли ще свърши?!?

# 61
  • Мнения: 4 458
Но приятелката ти има някакво интуитивно точно решение.. май!
 Опитвам се да кажа -- не гори мостовете... / и контролирай емоциите си.. едно наум - винаги!/

бряхх....Дано ме разбра..

Разбрах, разбрах  Mr. Green

Ама и аз се чудя на приятелката ми дето ми дава такива съвети, че като я знам колко е по-безпардонна към мъжете.... и ги зарязва за 100 пъти по-малко нещо - тя дама ли е или какво  Grinning
И сега ме шокира с това да сведа глава.

А за това дали ще помогне евентуален брак с въпросния неориентиран тип - да и то много. Поне ще мога да се преместя по щатско с децата и да започнеме свестен живот на по-сносно място където познавам поне няколко души които биха помогнали при нужда. Сега съм съвсем сама тук с децата и недай боже нещо да се случи няма на кой да разчитам.
НО аз много държа нещата да са колкото може по-истински не искам да се преструвам и да насилвам само заради това. Имаше и други предложения от други приятели да забременея защото тогава ми е 100 % сигурен брака, но не съм като мексиканките (не всики) които са готови на всичко само и само да се доберат до обетованата земя.....

Искаше ми се да е .... по-друго, но поне ще опитам да последвам съвета ти да не горя мостовете. НЯма да го търся но ако той ме търси... може и да пиеме по кафе  Wink


ХАйде остави го - ако премисли - и ти добре премисли. Нещо дето е тръгнало с толкова болка и неприятности - как ли ще свърши?!?

Да, много си права и ти. Това и ще направя.
Няма да горя мостовете но и няма да го търся повече. Само дето обещах аз да се обадя като разреша проблема с бившия но.... какво пък да видим кога ще се сети за мен  Wink

Последна редакция: чт, 19 яну 2006, 23:16 от kiara

# 62
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, довери се на интуицията си /е внимавай де вече имаш горчив опит/.
Но ще ти кажа - там си, сама, но поне знаеш на какво да разчиташ.
 Може да се окаже, че едн лош брак ще е по-опасен от положението в което си. Занеш колко трудно се махна от първия и как. Е там си  и в др държава, без да знаеш законите и без родители да помагат.
Ако загазиш - няма кой и какво да ти помогне още повече че си чужда гражданка.
Аз не бих рискувала да се примиря заради гражданството. Щото може да загазиш по-лошо от мизерстване и несигурност.

# 63
  • Мнения: 4 458
Е там си  и в др държава, без да знаеш законите и без родители да помагат.
Ако загазиш - няма кой и какво да ти помогне още повече че си чужда гражданка.

Мила ценя загрижеността ти и много благодра, че го казваш.
 
Само че, и той и аз сме чужди граждани на тази държава в която сме сега, това като първо и второ, и в България никой от семейството ми не е помагал - сама съм се борила с всичко.

Точно заради хора като тебе споделям в този форум   bouquet

# 64
  • Мнения: 3 146
Човекът чужденец ли е ?

# 65
  • Мнения: 2 863
Киара!
Разпечатай си това дето го написвам отдолу,  лепни го на стената и си го гледай по 5 на ден:))

"от трън та на глог" отиваш...

И никъде не чух да се трвожиш децата ти как ще я понесат цялата тая работа, и какво ще стане ако господина вземе, че размисли след едно известно време( това при хипотезата, че нещо се получи между вас)??? Много са ти малки децата, за да ги лашкаш насам-натам.
Не знам за къде си се разбързала да се обвързаш, като нищо, ама нищо не го налага. Щом сега и без документи се оправяш, какво те кара да мислиш изобщо в тая посока???Дето се вика едвам се разведе и вече за сватба взе да мислиш  newsm78

# 66
  • Мнения: 4 458
Човекът чужденец ли е ?

Да, чужденец е - американец, но не сме в САЩ


Не знам за къде си се разбързала да се обвързаш, като нищо, ама нищо не го налага. Щом сега и без документи се оправяш, какво те кара да мислиш изобщо в тая посока???

Виж мила ако питаш мен изобщо няма да се женя. До сега съм си живяла така и ми харесва. Не бих искала да подписвам като знам че това ще ми създава само главоболия евентуално след време. С бащата на децата ми нямам брак и оценявам колко съм щастлива че не съм подписала.
И точно заради децата и защото мисля за тях ми е зор да подпиша и да си уредя нещата документално. Това че не споменавам никъде децата незначи че не ги мисля. Нали точно заради това не искам да продължава тази връзка, майната му че ще си загубя времето, по-важно е че децата ще свикнат с него и ще е трудно после да им обяснявам какво и защо е станало, че не сме заедно вече.
Да не се отклонявам от въпроса : какъв ми е зора?
Има още една тема от мен : как да обясня на бившия? там става ясно че отърване от него няма. Единствения вариант да се откъсна малко от него и той да престане да ме преследва и заплашва със съд и лишаване от права и тем подобни е да се омъжа. Ще кажеш защо пък точно да се омъжа. Ами много просто... Целта на бившия е да подпиша с него и да ме има во век и веков - да заключи диаманта в сейфа! И дефакто ако вече съм омъжена той няма да има тази възможност и няма да настоява да се върна при него и да подписвам с него!
И пак казвам, ако зависи от мен - никакъв брак особено така на бързо но когато няма друг избор.....
Е, имам втори вариант - да се върна при бившия и да подпиша с него, но това ще е равностойно на да си подпиша доживотна присъда.
Та, така в скучая си блъскам главата кое ще най-малкото зло и повярвай ми не ми е лесно особено като се има в предвид децата защото каквото правя го правя заради тях - искам да растат спокойни и необезпокоявани от факта че всеки момент могат да ни разделят

# 67
  • Мнения: 2 180
Какви са тия варианти,бе жена? newsm78
Как така ще ТРЯБВА да сключиш брак с бившия,за да се отървеш от заплахите му-че щом не искаш да си с него този вариант не съществува!!! А казваш и,че нямаш избор???
Ти ме уби направо #Crazy #Crazy #Crazy

# 68
  • Мнения: 4 458
Какви са тия варианти,бе жена? newsm78
Как така ще ТРЯБВА да сключиш брак с бившия,за да се отървеш от заплахите му-че щом не искаш да си с него този вариант не съществува!!! А казваш и,че нямаш избор???
Ти ме уби направо #Crazy #Crazy #Crazy

 Mr. Green не питай. То се смея щото ми е до рев ама....

Аз за това съм тук щото оня се е заинатил че иска да се жениме и че ме обича и не може да живее без мене и т.н. и е готов на всякакви мъсотии само и само да ме подчини и накара да подпиша. Та условието е - или подпис или не си виждаш децата повече. абе... да не навлизам по-навътре по темата че......  #2gunfire

# 69
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, ясно е че нито може да те стигне бившия, нито ти си длъжна да се върнеш. Това си е извинение. А както си живяла до сега - ще живееш и за напред. В Бг надали ще си по-богата, в по-добър квартал.
Въобще премисли си нещата - само ти знаеш точно как са. Но ако не те гонят да те екстрадират - не виждам причина да се жениш, още повече за чужд гражданин - провери тогава къде би могла да бъдеш - имаш ли право чрез брак да идеш в САЩ? ТОва, че имаш брак значи ли, че получаваш гражданство? Като скл брак където сте - значи ли, че там може да живеете.
Бе въобще провери всичкото това щото да не се окажеш яко овързана за някой /неясно той точно какво иска и да не се окаже по-голямо психо и от бившия ти/.

Доста време си в чужбина - до сега се справяше, защо сега изведнъж така рипна, че трябва нещо да предприемаш? Имай търпетие. НЕ мисля, че той е добър избор защото подбудите му, ми се виждат много такива едни особлени. Все си мисля, че си попаднала от една откачалка, на друг интелигентен садист /не в буквалния смисъл, ма не знам как да изразя усещането си/. Не ми харесва, че се опитва да те кара да страдаш и ревнуваш още от сега.
Успех

# 70
  • Мнения: 2 863
Киара, аз това за подписването с бившия никак не го разбрах. newsm78 Предполагам, че просто има важни неща, които не казваш. Но каквито и да са тези неща, да казваш,че нямаш избор и трябва или да се ожениш експресно или да се върнеш при бившия НИКАК АМА НИКАК НЕ СЕ ВРЪЗВА, лишено е от всякаква логика, освен от тази находяща се в твоята глава:) Ако си изправена пред екстрадиране, Ок ще се върнеш тука, това  би било мноог кофти, но пак не те задължава да подписваш с бившия, нито пък е толкова лесно да ти вземе децата. Изобщо като вземат  мъже да плашат с това направо си падам- умрял някой мъж зорлен да си слага таралеж в гащите, те тия деца искат гледане.... Освен това, след като си успяла да се отзовеш с две деца, в друга държава и да си там толкова време без документи (а ми се върти в главата, че май и работиш???) значи се оправяш по някакъв начин??? Омотала си се здраво и честно ти казвам мъка ми е да гледам накъде си тръгнала.
Не е вярно, че понякога човек няма избор- ВИНАГИ ИМАШ ИЗБОР! А това с бившия ти просто ми развали цялата вечер,  ма как ще подписваш бе и то щото те заплашва, ми да плаши гаргите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 71
  • Мнения: 3 146
Киара, бягай надалеч от разни такива "американци". Има такава порода чужденци ( знам за американец, грък, италианец, германец и двама англичани - хората много обичат секса с хубави жени ( кой ли не го обича!!) в евтини страни. Мексиканки, рускини..... работата е повече от ясна. Рускинята не е била никаква "приятелка", а някоя жертва като теб. Кой знае пък на нея какви й ги е говорил. Само се учудвам как си се вързала -  2-3 неща ми бяха нужни да разбера, за да ти кажа в прав текст този какво представлява. Гледай да го забравиш на секундата , но все пак този горчив житейски опит трябва да те предпази от подобни ситуации.

# 72
  • Мнения: 4 458
хората много обичат секса с хубави жени ( кой ли не го обича!!) в евтини страни.

Ех ама си мнителна......  Grinning

Ама човека работи и живее тук бе душа......
Въпреки, че това не пречи да се класира в тази класация - то никога няма гаранция за нищо.

И без това съм оставила нещата за сега.
Даже съм поставила условие играта да е "на чисто" и всеки да знае за всеки и за положението пък после каквото ще да става. Сиреч оная не само да знае за мен, но да знае истината така както аз я знам  Wink Да видим какво ще стане - в събота щял да говори с нея.

# 73
  • Мнения: 1 002
не те обича , дори не те и уважава , каквото и да ти говори ...
ега ти бройкаджията е тоя ...

# 74
  • Мнения: 7 716
Киара, според мен вече имаш чувства към този човек.
На твое място аз бих се хвърлила с главата надолу, бих се оставила на водовъртежа на събитията, бих изживяла пълно чувствата си, без съмнения, без въпроси.
Пък после каквото дойде.
Най-много да се разделите, какво повече?
Но може и да се стабилизирате, да сте щастливи...
А никога няма да разбереш, докаго не опиташ. Wink

# 75
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киара, според мен вече имаш чувства към този човек.
На твое място аз бих се хвърлила с главата надолу, бих се оставила на водовъртежа на събитията, бих изживяла пълно чувствата си, без съмнения, без въпроси.
Пък после каквото дойде.
Най-много да се разделите, какво повече?
Но може и да се стабилизирате, да сте щастливи...
А никога няма да разбереш, докаго не опиташ. Wink

И това при две деца? Ти сериозни ли говориш? Ако си самотна майка така ли ще постъпиш????????
Без да те интересува нищо друго освен себе си?????

# 76
  • Мнения: 7 716
Е, хайде сега, да не би той да е Джак Изкормвачът и да изяде децата?
Като чета и сега децата не са в много сигурни условия - бившия ги заплашва, неуреден статут в страната и т.н.
И откъде да знаеш, че новото положение няма да е по-добро за децата?

# 77
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ми обикновино при деца човек залага САМО на сигурно
ми АКО се окаже джак изкормвача?
ти би ли рискувала детето си САМО заради някаква си любоФ? или дори по-молко от любов?
при дете - нямаш право да предполагаш - залагаш САМО и ЕДИНСТВЕНО ако си твърдо УБЕДЕНА че другия не е джак изкормвача /това в преносен смисъл разбира се/
Киара сама е казала, че ако и този мъж си тръгне - не е ясно децата как ще го понесат. ТЕ жадуват за татко и ако тя се отдаде на нещо дето не е ясно как ще свърши /и още откъм главата вони/ - това ще си е жива безотговорност към децата
Веднъж се е подлъгала... мисля, че времето да летиш от любоФ без да мислиш свършва в момента когато родиш детето си - или поне при нормалните майки е така  или би трябвало да е така!
Сигурността на децата се заплаща и с живота ти ако е необходимо! ТАка е при животните и само

# 78
  • Мнения: 2 863
мисля, че времето да летиш от любоФ без да мислиш свършва в момента когато родиш детето си - или поне при нормалните майки е така или би трябвало да е така!

  newsm10 Аз бих казала само в допълнение към написаното преди това от мен, че аз лично не бих запознавала детето си с когото и да се срещам, докато не съм 200% сигурна, че този мъж ще споделя живота ми занапред. Тогава бих го запознавала с детето си и бих изграждала отношения. В този смисъл, именно понеже децата на  Киара копнеят за баща, личното ми мнение е, че е било прибързано да ги въвлича в отношения с този мъж. Най-малкото майката трябва да държи сметка как ще изглежда това в очите на децата след време. Ако Киара е млада (както предполагам) едва ли ще завърши живота си с този мъж, значи ли при всяка следваща връзка децата да страдат заедно с нея??? така, че връзки -ОК, но нека децата са настрана.
Освен това една жена с две деца, без документи и явни затруднения е лесна жертва...което прави нещата още по тревожни... поне на мен ми изглеждат такива....

# 79
  • Мнения: 7 716
Е, хубаво, но за добро или лошо децата вече го познават, били са на гости в неговия град за уикенда, така че този  довод отпада.
И защо Киара да не завърши живота си с този мъж?
Вероятността да го завърши и да не го завърши е еднаква.
Човек трябва да подхожда позитивно настроен към живота и събитията.
Факт е, че нещата са тревожни и без този мъж.

# 80
  • Мнения: 2 863
Оставам с впечатление, че не си чела постовете по нагоре, защото мъж, който може да обясни на две жени, че са любовта на живота му по едно и също време и мъж, който ще каже на една жена" чакай малко да реша искам ли да съм с теб".... и не ми се изборява нататък, едва ли е мъжа, с който можеш да опиташ вариянта "и заживели те щастливо"...да си позитивен е много хубаво нещо, но според  мен ти я съветваш да бъде лекомислена и да си затваря очите пред очеизваждащи факти за нелоялност....

Интересно ми е ако в твое присъствие мъж, с когото си във връзка от скоро ти каже" трябва да се обадя на ей тази другата, щото и нея я обичам" и дори не може да изчака да си тръгнеш, защото виждаш ли тази другата ще се сърди, дали ще си толкова позитивна и с лекота ще  подминеш такова явно и за мен лично грозно несъобразяване????

# 81
  • Мнения: 7 716
А, на мен със сигурност ще ми бъде последната среща с него.  Twisted Evil
Но пък толкова искам Киара да бъде обичана. Praynig
Иначе следя темата отначалото.

# 82
  • Мнения: 2 863
Хубаво:), ама защо става така, че нещо, което ти не би приела, смяташ, че няма лошо тя да го приеме? И не  е ли точно подобно мислене причната да го има този  форум? Видно е, че някой не може да ти даде това, което искаш, видно е, че търсиш оправдания за какви ли не изцепки на отсрещната страна  и накрая събираме тука сълзи и онази другата субстанция:))
Лично аз не всеки път успявам, но се старая, когато пиша на някого, не само да имам предвид нещата, които никога не бих приела, но особено такива, които знам, че трябва да правя, а самата аз не успявам... иначе каква полза от всичките ни писания.... дано ме разбра newsm78

# 83
  • Мнения: 7 716
Не разбрах много Embarassed
Но бих казала, че животът ми е доста бурен.
Преди няколко години реших да се хвърля с главата надолу и не съжалявам.
Ако гледам от позицията на разума - доста неразумна постъпка.
Но започнах да живея, опознах любовта и видях, че  е прекрасно да обичаш и да бъдеш обичана.
Ако бях проявила разум, ако бях мислила, никога нямаше да усетя живота с прекрасните усещания, страдания, нямаше да знам какво е щастието.
Имам вече голямо дете, то върви по своя път, има своите емоции и именно от позицията на родител с голямо дете, казвам, че един ден ще останеш сама /емоционално/ и тогава ще почнеш да съжаляваш за пропуснатите моменти.
Децата усещат когато ги обичаш и рано или късно ще ти простят.
И може да се сърдят и ревнуват когато са малки, но като срещнат те самите любовта винаги прощават.

# 84
  • Мнения: 1 559
Lali ,даваш много лоши и неразумни съвети според мен. Crossing Arms Naughty

# 85
  • Мнения: 2 863
Ох Лали, тука не става въпрос за разум бе момиче, става въпрос  за очевадни неприятни моменти, като  за  посочения пример ти сама каза, че би била последната ти среща с подобен мъж. За това става въпрос, не по принцип дали да поеме риск в любовта, а за вече оформена ситуация, в която е видно, че ще пострада.... След като ти казваш, че не би останала с такъв мъж, за какво скачане без разум говориш???
Ако пак не се ме разбрала Mr. Green отказвам се:))

# 86
  • Мнения: 7 716
Е, сега разбрах Laughing
Обаче аз не съм казала нито да живее с него, нито да се женят.
Казвам, че трябва да опита.
Може би това е любовта за нея.
Може той също да е объркан, чуди се накъде да поеме.
Освен това ние виждаме нещата пречупени само през нейните очи.
А ако можехме да чуем неговото мнение?
Може би не е лош човек, просто е объркан, преживял и той и любов и разочарования.
Аз усещам, че самата Киара иска да му даде шанс.
Защо да не му даде?
В края на краищата винаги може да го отреже.

# 87
  • Мнения: 2 863
Ами не можа да ме разбереш Лали, за съжаление. Както явно не разбираш, че в такава ситуация човек търси да чуе точно каквото му се иска и много малко му е нужно, за да се подхлъзне... Вярно е, че търсейки съвет в нета човек си поема рисковете и така или иначе сам ще си вземе решението, но никак не са малко примерите, в  които  подвеждащи и убедителни съвети могат здраво да объркат нещата, особено, когато човека и без друго си е объркан....Ми тя вече е опитала и имено опита й я е довел до поредната неприятна ситуация. Е, аз мога само да й пожелая късмет, ако реши все пак да упорства и да си продължи отношенията си с въпросния господин.А на теб бих казала да внимаваш какво съветваш, защото понякога най-добрите намерения постилат пътя към ада.

# 88
  • Мнения: 1 425
Е, сега разбрах Laughing
...
Mоже той също да е объркан, чуди се накъде да поеме.
Освен това ние виждаме нещата пречупени само през нейните очи.
А ако можехме да чуем неговото мнение?
Може би не е лош човек, просто е объркан, преживял и той и любов и разочарования.
Аз усещам, че самата Киара иска да му даде шанс.
Защо да не му даде?
В края на краищата винаги може да го отреже.
Както каза Jali, нищо не разбираш.
Ето заради такива "разсъждения" е създаден този раздел на форума. От даване на шансове на "объркани" мъже.
На такива лъжци, веднъж като им повярваш, после те мотат както си искат. Знаеш ли какви безумни глупости съм слушал преразказани от момиче в подобно положение? И тя му вярва. И като и казват приятелите и роднините че я лъже отговора е: Аз знам как изглежда отстрани, ама аз знам истината, а всички други бъркат.
На една жена като е уязвима и има нужда от внимание - точно най-голямата паплач и налита.
А ти продължавай да й даваш акъли да му даде шанс...
Ко му е - нали винаги може да го отреже? Ще си пропилее 1-2 години от живота с тоя боклук, евентуално ще си роди още едно дете дето ще го гледа сама и това му е.

@киара
Ако ти харесва човека за секс - забавлявай се. Ама не очаквай нещо сериозно от него. Ако разчиташ на негова помощ за уреждане на документи - има малък шанс да стане, ама ако не се изисква той да предприеме някоя важна стъпка. Иначе - забрави. Според мен и секса не е много разумна постъпка като ви знам жените как се привързвате, ама това ти си го решаваш вече.

# 89
  • Мнения: 7 716
А, защо приемате само вашите разсъждения за правилни?
Защото сте наранени ли, изпадали в подобни ситуации?
А няма ли да пропилее една-две години от живота си в самота, без любов, една-две години в мухлясало самосъжаление, самотни нощи, никакви вълнения, само защото е страшно.
Ами който го е страх от мечки, да не ходи в гората.
И вие, които толкова "правилно" разсъждавате, защо си мислите, че вие имате право на съвети, а аз не?
Нали това е форумът, всеки свободно да си изкаже мнението.
В края на краищата аз я съветвам да се среща с него, а не да обере банка.
Понякога човек трябва малко да рискува, да подпомогне малко съдбата, понякога трябва да се бориш за любовта и щастието си, а не при първата трудност - и друм.
Jaly1 и Panther, нищо лично към вас, с най-добри чувства. newsm51

# 90
  • Мнения: 1 425
И към теб нищо лично Лали.
За Jali не знам, аз не претендирам че моите разсъждения са абсолютно верни и правилни - просто си казвам какво смятам че ще се получи.
А иначе - всеки си взима сам решенията и после си носи (предимно) сам последствията.
Ако не си забелязала - и аз казах че ако иска само секс от човека - да си се среща на воля. Ако иска повече - пак може да си се среща, само че не виждам човека да си струва и не мисля че нещо ще се получи.
А иначе - определено човек трябва да рискува и да се бори за любовта си, то ако играеш само на сигурно никога нищо няма да стане. (Тук аз не съм съгласен с теб Наде Wink)

# 91
  • Мнения: 4 458
Ами да, всички сте много прави и доста добре се аргументирате.

Да отговоря на въпроса що по дяволите въвличам децата в това. Ами има една единствена причина - сама съм и няма кой да ги гледа за 3 денонощия. Мое мнение е че не трябва да се запознават децата с партньора докато не сте решили да ... поне да сте сериозна връзка знам ли. В смисъл може и да се познават, но не и по този начин. Та, преди да отида на гости много мислих и премислях. В крайна сметка отидохме - хем децата да се разсеят малко от ежедневието хем и да имам възможност да опозная човека в дома му. И да си призная страшно много ми се иска да има поне един познат който да загледа децата поне за няколко часа, но уви, реалността е друга.....

За шансовете които давам или не давам..... предполагам ще пиша малко по-късно или утре. Поставила съм му условие да каже на другата за мен (цялата истина) и той обеща да го направи събота. Още не съм се чула с него днес.
Двата дена разбира се ми писа смс и ми звъня да каже, че страшно му липсвам и ей такива неща но.... що и някак вече не вярвам и не се връзвам на голи думи..... Та, чакам разрвръзка но до тогава съм си  пълен пас.

Panther, не мисля че си заслужава за единия секс да се вдигам до друг град и то с децата.... че да не са свършили мъжете в моя град..... Ако е само до секса и тук мога да си го получа. Wink  Въпроса беше, че този човек изглеждаше да е различен и ми се искаше връзката да е малко по-различна и да си заслужава усилията.

Лали  е права, че не може да разбереш докато не пробваш, но и не може да се впускаш безразсъдно както казват Jali и catnadeen
За съжеление с деца винаги мислиш двойно и поставяш винаги първо тях и си позволяваш или не чувства към някой.

Както казва моя приятелка която страшно много обичам : не трябва да съжеляваш, че децата са с теб и това ти пречи във връзките. Те са твоя късмет и благодарение на тях ще намериш правилния човек.
Изцяло съм съгласна с нея.

А и да ви кажа сега съм много по-добре - емоционално и психически и нямам нужда от някой на чието рамо да плача  Wink (това е по другата тема за бившия, получих успокояващи новини от Пела)

# 92
  • Мнения: 2 863
За съжаление, наистина мисля, че говорим за различни неща и предполагам, че шанса да се разберем кой за какво говори е колкото,  ако гoворим на английски и български и се надяваме по жестовете да стане ясно кой какво казва newsm78
Нямам претенции да съм права, старая се, ако някой търси  съвет или странично мение да дам такова, изхождайки разбира се от собствения си опит. Рядко си позволявам да взлизам в спорове, не за друго, а защото съм напълно сигурна, че влезлите  в спора само втърдяват още повече позициите си.
Щях да съм напълно съгласна с написаното от Лали, ако ставаше въпрос за сама жена, която си търси  партньор, а не за жена с две деца, сама и в чужбина, както разбирам без документи и с един куп проблеми. Доколкото разбрах поста на Надя и ако съм го разбрала правилно го подкрепям, от момента, в който жената има дете/деца, те би следвало да са приоритета и в този смисъл е търсенето на сигурност и премерен риск в отношенията и два пъти повече, когато се търси"татко"- т.е залага се на продължителна врyзка, с переспектива съвместно съжителство или даже брак... И толкова повече, ако иска жената само секс, аз казах,че не бих въвличала децата именно защото следва да се държи сметка за тях какво значи и как изглежда това...
Така, че да форумите са всеки да си казва мението а питащия да преценява, но практикaта показва, че много често, когато човек е на път да взмее лошо решение събира от девет кладенеца вода, за да си осигури подкрепа(най-вече пред себе си) затова беше и репликата да се внимава със съветите.
Аз не гледам на това, което пиша като на съвети, защото мразя да давам такива, просто споделям горчив опит с надеждата на някой друг да му горчи по-малко, ако го вземе предвид.  Както и в живота предполагам , че и във форумите хората рядко си взимат поука и примери Бог дал.
Поне сме дали хляб за размисъл на Кира, тя да му мисли какво ще прави с толкова мъдри съвети Joy

Мда, ама докато успея да си постна мнението Киара е отговорила и се радвам да  разбера, че  мислим еднакво за някои неща... А най- ми хареса  това:


Както казва моя приятелка която страшно много обичам : не трябва да съжеляваш, че децата са с теб и това ти пречи във връзките. Те са твоя късмет и благодарение на тях ще намериш правилния човек.
Изцяло съм съгласна с нея.


# 93
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Jaly1 - правилно си разбрала!
Киарка, послушай Jaly1 - аз мислех да напиша същото - че се отказвам да споря, защото уви оставам с впечатлението, че ще намериш начин да си намериш подкрепа за своето си желание и ... ми думите ми са излишни - само ще се намери някой да ти каже "ооо давай Киарче кво толкова..." а на теб ти трябва толкоз...
ДАно бъркам.
Аз спирам - съвет не мога да дат, само мнение. Ти ще вземеш решение, но премисли добре, моля те.
Не е въпроса даже до връзката, а до обвързване в страна, където после ще е много трудно да развържеш тези възли - и законово и както искаш иначе. И ако откриеш, че пак си привлякла някой психар - ще е късно и трудно, щото доли ако искаш - нямаш парична възможност да избягаш. А и къде ще идеш? ТА за да подобриш положението си - да не се окаже, че сама ще си наденеш белезници. Ако имаш начин избегни поне брака, пък за връзката - както си решиш. Но той сега толкова време не може да реши, кво ще прави като му омръзнеш след време и срещне някоя красива полякиня например??? Просто не харесвам морал базиращ се -"оу не съм виновен, и двете ги обичах" - още повече знае през какво си минала и че имаш две деца, за които отговаряш...

Уф пак се увлякох - наистина отдавна следя темите ти, даже четох да видя защо ти се е наложило да се махнеш... просто някак не си ми безразлична. Винаги ми е харесвала твоята борбеност - никога до сега не си показвала дезориентираност и несигурност. НАдявам се, и сега това да е временно. Успех, и знай, че и при теб ще дойде спокойствието и щастието - прросто ги дочакай, не ги гони - че тогава бягат. ПОвярвай - това последното за избързването го знам от горчив опит. Когато насилиш руслото на своя живот в дадена посока - знай, че цял живот ще ти е трудно да поддържаш тая посока... още повече с ясното съзнание, че ти сам си си виновен за избора...
За последно пиша - не защото не ме интересуваш, а защото МЕ интересуваш, ма май най-добре ще е да спрем със съветите - имаш над какво да мислиш - и да те оставим сама да си решаваш.
ПАк ти казвам - даже не е въпроса в децата, секса, любовта - а в простата иде ДАЛИ да се обвържеш. ТОва е по-страшно от факта да се влюбиш, да разочароваш децата и всичко друго - щото те излага на голяма опасност и да искаш - да не можеш да се махнеш. СЕга поне само емоционално си обвързана.

# 94
  • Мнения: X
Може той също да е объркан, чуди се накъде да поеме.
.......Може би не е лош човек, просто е объркан....В края на краищата винаги може да го отреже.
Тц тц  Naughty
това съм го минала вече.... питайте баба си както казва Jaly.
С това даване на шанс за мен мина 1/2 година пропиляна в напразни опити.
Човекът или е читав, или не е и точка.
тия объркани мъже... че и жени... цял живот са си объркани. Далече от такива, мила!
Аз усещам, че самата Киара иска да му даде шанс.
Защо да не му даде?
В края на краищата винаги може да го отреже.
Ето заради такива "разсъждения" е създаден този раздел на форума. От даване на шансове на "объркани" мъже.
.....
На една жена като е уязвима и има нужда от внимание - точно най-голямата паплач и налита.
....
 Според мен и секса не е много разумна постъпка като ви знам жените как се привързвате, ама това ти си го решаваш вече.
съгласна и с трите на 100%.
бе и моя донор така ме забърса.......
сега  иди се оправяй.... ooooh!

# 95
  • Мнения: 1 761
Киара,чудя ти се толкова ли си закъсала,та се държиш като удавник за сламка за този тип.Можеш да си сигурна,че той го усеща и страшно му харесва.

Не си губи времето с мъже, които не уважават чувствата ти,когато най-малко очакваш този, на когото не обръщаш внимание и ти е под носа ще те направи щастлива.

Понякога не си даваме сметка, че нещата, които не стават както искаме са за добро......

# 96
  • Мнения: 4 458
Човекът или е читав, или не е и точка.
тия объркани мъже... че и жени... цял живот са си объркани. Далече от такива, мила!

Ами мисля, че си много права. Не изключвам възможността да му се случва за първи път, но.... и не искам да рискувам.


аз мислех да напиша същото - че се отказвам да споря, защото уви оставам с впечатлението, че ще намериш начин да си намериш подкрепа за своето си желание и ... ми думите ми са излишни - само ще се намери някой да ти каже "ооо давай Киарче кво толкова..." а на теб ти трябва толкоз...
ДАно бъркам.

За успокоение на всички мога да кажа, че бъркаш  Grinning

Значи както казах и по-рано много ми се искаше този човек да беше по-различен и да харесвам го и искам да съм с него. От самото начало направи невероятно впечатление и определено изглеждаше да е "Мъжа" с който бих живяла.

Точно заради това съм пуснала и темата.
Исках да разбера дали само на мен ми се струва ненормална тази ситуация. Исках да събера мнения по въпроса и да затвърдя вече взетото си решение - да се разделим. Чудех се дали този път този човек си заслужава шанса. Дали наистина е възможно да е объркан и да му трябва малко време за да реши както той твърди.

Абе изобщо си се чудя и понеже на мъжки сълзи не вярвам вече (след бившия) си мислех дали пък не постъпвам така с човека който може да е искрен само защото веднъж съм била наранена и приравнявам мъжете  Thinking Дали в опита си да се предпазя не правя грешка?.......... и сума още такива въпросчета които ме тормозят. Това разбира се не пречи на здравия ми разум - за щастие, надявам се  Sunglasses

# 97
  • Мнения: 3 146
Киара, не се обиждай, но ми се струва, че те интересува паспорта, а не човека. И всички тези уж компромиси ги правиш с цел да се омъжиш за него и да отидеш в Щатите. Да, разбирам, че търсиш някаква стабилност, но не е това начина. Ако не сте един за друг няма да си щастлива с него - е, ако паспорта ще те направи щастлива - дерзай. Всеки има право да допуска колкото си иска грешки.

# 98
  • Мнения: 4 458
Киара, не се обиждай, но ми се струва, че те интересува паспорта, а не човека. И всички тези уж компромиси ги правиш с цел да се омъжиш за него и да отидеш в Щатите. Да, разбирам, че търсиш някаква стабилност, но не е това начина. Ако не сте един за друг няма да си щастлива с него - е, ако паспорта ще те направи щастлива - дерзай. Всеки има право да допуска колкото си иска грешки.

Не мила не ме интересува паспорта а човека.
Ако ме е интересувал паспорта или са ме интересували някакви финансови облаги отдавна да съм .... където да съм си поискала и то много добре осигурена.
Винаги съм казвала, че САЩ е последната държава в която бих искала да живея.
Сега обаче като сравнявам живота тук определено мога да кажа, че предпочитам САЩ. Паспорта не е самоцел а само последствие от евентуален брак, но не бих се унищожила заради един паспорт. Не съм го направила до сега и нямам манерение  да го направя.
Ами то ако беше само за това нямаше да пускам темата и щях да си го търпя какъв то е само и само да съм с него.

# 99
  • Мнения: 4 306
Киара, бягай надалеч от разни такива "американци". Има такава порода чужденци ( знам за американец, грък, италианец, германец и двама англичани - хората много обичат секса с хубави жени ( кой ли не го обича!!) в евтини страни. Мексиканки, рускини..... работата е повече от ясна. Рускинята не е била никаква "приятелка", а някоя жертва като теб. Кой знае пък на нея какви й ги е говорил. Само се учудвам как си се вързала -  2-3 неща ми бяха нужни да разбера, за да ти кажа в прав текст този какво представлява. Гледай да го забравиш на секундата , но все пак този горчив житейски опит трябва да те предпази от подобни ситуации.

Подкрепям от личен опит, за съжаление!
Разликата беше в това, че в моя случай героя беше българин, но стила беше един и същ. smile3516
Според мен, въпросния мъж не желае обвързване. Изгражда си бариера с историята за любимата "мексиканка".
За съжаление има я тая порода мъже и както беше казал единствения мъж тук - Когато човек е най-уязвим, попада на възможно най-неподходящите хора!
Бягай далеч![/color]

Последна редакция: вт, 24 яну 2006, 22:44 от *vera

# 100
  • Мнения: 7 716
 Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes
Това за кой се отнася?
И пиши на кирилица.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 477
Следя темата с интерес, макар че не съм се включвала много. Не за друго, но аз съм доста крайна в решенията и преценките си и не бих искала да ги натрапвам и на другите. Както и да е - вярвам, че Киара ще успее да натрави това, което е най-добро за нея самата и за децата си!
Друго ме почуди - какъв беше предпоследния постинг, който е на латиница?! Към кого е адресиран и защо този, който го пише не се е регистрил, а се крие по този тъп начин?! Нали идеята на форумите е да се споделя мнения, а не дребнички и тъпи нападки и обиди? newsm78 сори за офф-а

# 102
  • Мнения: 1 559
И на мен ми е интересно,към кого е насочен този постинг на скритата "госпожа" V... newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 1 752
Предполагам, че някой случайно попаднал във форума прави опит да се базика безвкусно...

# 104
  • Мнения: 4 458
Znaesh li,
prosto ti si vredna za tozi forum. Jelaia da namerish shtastie v jovita, zashtoto vseko go zaslujava.
Prosto spri!
V.,

Ами към когото и да се отнася това "послание" мисля че е доста убидно и не на място!
По тази логика целия форум не трябва да съществува защото тук са наистина наранени хора търсещи начин да намерят пътя в живота....  А, ако на V не допадат някои постинги нека си каже, но не по този обобщаващ начин  Naughty

# 105
  • Мнения: 3 634
Извинете, приятели!
Изпуснала съм ГОСТА да оплеска нещата, сега го трийнах, да ви не безпокои.
Мир и любов на всички.

Ако госта иска пак да пише и да разясни кой вреден, защо вреден и защо госта се мисли за полезен, да заповяда!

# 106
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МОФ обичам те - и теб и метлата ти и най-вече ведрото ти чувство за хумор!
сорри Киарче за офф-а

# 107
  • Мнения: 4 458
Благодаря и аз на МОФ  Peace

А, за офчетата няма проблеми  Heart Eyes

Аз да информирам за развитието на нещата и пак да потвърдя заглавието на темата  Mr. Green

Човека твърди, че страшно много му липсвам и иска да се виждаме.
Аз не съм го потърсила, той ме търси. Вече втора седмица не сме се виждали. Кани ме на гости, но си имах "причини" да не отида  Wink Сега иска той да дойде щом аз не мога, но и този път удари на камък : " не мога да те приема при условие, че не сме никакви и не се знае дали изобщо има НИЕ" (буквално си го цитирах и обърнах думите му срещу него). Казах и че не искам пред децата да потдържаме "връзка" за да не страдат после и всички тези неща които сме обсъждали тук по темата.
Щяли сме да поговорим по въпроса през седмицата, но държал независимо от всичко да ме види. Искал да обсъдим и поговорим за нещо, но не било за телефона и чата.... 
Много ми е любопитно какво ли има да ми казва  newsm78  Не ще дори да подскаже но да си призная въпреки любопитството някак си не ми пука.

# 108
  • София
  • Мнения: 2 857
 Peace киара, айде пък дано е за добро Heart Eyes

# 109
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, възхищавам ти се! Браво! Аз с моиете съвети ... не знам дали бих успяла да ги спазя, но ти си перфектна!
Само като се видите не омеквай веднага - бъди твърда и просто не отстъпвай от принципите си! И ако той е стойностен - даже ще спечелиш така!

# 110
  • Мнения: 4 458
Киарче, възхищавам ти се! Браво! Аз с моиете съвети ... не знам дали бих успяла да ги спазя, но ти си перфектна!
Благодаря ти  Peace

Само като се видите не омеквай веднага - бъди твърда и просто не отстъпвай от принципите си!

Ха, на мен ли го казваш дето успях да устоя на изкушението да се върна при бившия където ми се размекваха колената само като го видех  Mr. Green
Много малко хора знаят колко коварна и безсърдечна мога да бъда когато ме настъпят по опашката.
Въпросния господин видя част от това когато му казах, че се разделяме и никак не му хареса. Каза, че съм като "Ледената кралица"  Joy
Колкото топла, търпелива и отстъпчива мога да бъда, толкова и непоносима ставам ако се наложи и хубавото е че въпреки всичко отстоявам на удара - вече съм тренирана  Wink

Ама наистина ми е любопитно какво толкова има да казва въпреки че каквото и да е няма да промени особено нещата, най-много да се смиля да се виждаме от време на време  Whistling (да не казвам голяа дума де)

# 111
  • София
  • Мнения: 2 857
Ама наистина ми е любопитно какво толкова има да казва въпреки че каквото и да е няма да промени особено нещата, най-много да се смиля да се виждаме от време на време  Whistling (да не казвам голяа дума де)
  айде пък ще разказваш Hug

# 112
  • Мнения: 4 458
Ами какво да разказвам, то си е ясно че е край ама поне да го чуем той какво ще измисли.  Grinning

Да си призная никога не съм виждала подобно нещо - тотално разминаване м/у думи и действия.
Човека каза, че много мислил и не бил готов за сериозно обвързване а в същото време ме хванал за ръка и не ме пуска, прегръща ме ..... насълзяват му се очите.....  newsm78.

А, и случайно забравил калъфката на фотоапарата ми у тях (апарата носи, но не и калъфката). В торбата с дрехите на децата (забравих им полите в тях) имаше и негова дреха  Mr. Green

Явно се разделяме окончателно, но пак ще се видим  Wink

Каза че го е страх да не се повтори миналата му връзка - заради децата.
оффффф ама като го е страх де ходи по гората.....

Та, верно историята с него си е "нещо не разбирам"  Joy

# 113
  • Мнения: 2 863
ХУбаво де, поне опита и няма да се кахъриш, че си изпуснала нещо:))
Слагай го в миналото и не го мисли, имаш си за какво да мислиш и да се трвожиш....

Общи условия

Активация на акаунт