Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 106
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Бо, благодаря! Това , което описваш звучи подходящо, само растоянието би могло окаже проблем за гостите, а не знам и бате Ицо дали ще може... Все пак уговорката е за Еко парка и гледам да е по-близо до града.
Coco Mademiselle , пикника е идеален вариант, но ще е хубаво да има ток за озвучаване на представлението, а на местата, където ходим на пикници няма тази възможност, както и маси за 40-50 човека, от които  20 деца, да речем те няма да стоят седнали, но останалите ...
Продължавам да умувам...

# 616
  • Мнения: 2 018
аз го написах и в предния пост, но и тук ще кажа - че всъщност можете да го видите в Гугъл с човечето. Има един разклон - V образен - точно преди селото и там в горичката със скрола приближавате - можете и отзад да го видите това е единия път, може и отпред - другия път .. до колкото го позволява гората.

 Hug разстоянието е голямо, така е. Сега го гледах на картата 50км е.

# 617
  • Мнения: 3 211
Моля дайте идеи за къща за гости, бунгала, малък хотел на не повече от 100км от Варна. Ако може кухнята да се ползва за лично приготвяне на храна и да има басейн/че. Става въпрос за 17 +/-1 лица, половината деца. Евентуално 2 нощувки, месец Юли. Ще празнуваме 5-ти РД на дъщерята.  Wink

Благодаря предварително!   bouquet

"Каменни двори"-с.Ген Киселово, на 45км от Варна. 2 къщи с огромен двор, общо 8 стаи, точно за вашата компания.

# 618
  • Мнения: 142
Моля дайте идеи за къща за гости, бунгала, малък хотел на не повече от 100км от Варна. Ако може кухнята да се ползва за лично приготвяне на храна и да има басейн/че. Става въпрос за 17 +/-1 лица, половината деца. Евентуално 2 нощувки, месец Юли. Ще празнуваме 5-ти РД на дъщерята.  Wink

Благодаря предварително!   bouquet

"Каменни двори"-с.Ген Киселово, на 45км от Варна. 2 къщи с огромен двор, общо 8 стаи, точно за вашата компания.

Страхотна идея! Не зъм се сещала за нещо такова! Можете да проверите и в комплекс "Овчага". Питайте Чичко Гугъл да ви го покаже.
Ехеее, Марчела, то вашето като сватба с толкова гости! Вярно, че ще ви е по- трудно да намерите подходящо място...За озвучаването винаги можете да жертвате един акумулатор, предварително зареден и донесен. всеки сам си знае, де.

# 619
  • Варна
  • Мнения: 1 241
"Каменни двори" е страхотна къща, но е заета за този период. Както и почти всички хубави /и не прекалено скъпи/ места, които открихме.

Запазихме една къща в Балчик.

# 620
  • Мнения: 1
Здравейте мили мами,страхотна и полезна тема, благодаря ви.
Тази година ни предстои празнуване на детски РД на двете ми слънца - Маги на 4г. и Йоанна - 2г.
Тъй като са родени на 29.08 и 06.09, съм решила да ги празнуваме заедно на 31.08.2013г.
Пред мен стоят два огромени въпроса Rolling Eyes.
Трябва да реша кое ще е мястото и с или без аниматор.
Като желанието ми е да сме на открито - стига да не е дъждовно времето.
Децата които ще поканя са четири на 2г. и шест на 4г.
Дайте съвети и препоръки.
Благодаря ви.

# 621
  • Мнения: 8
Здравейте, момичета можете ли да ми препоръчате място на открито за 2-ри рожден ден. Това, което харесах от изчетеното до тук са Панамера и Бонели. Има ли друго място- пицария,бистро или сладкарница с детски кът на открито с люлки и пързалки? И по възможност да е заградено, че иначе голямо гонене ще пада  Simple Smile Идеята ми е да избягаме от закритите детски кътове и децата да играят и бягат на въздух. Ако трябва ще си занесем играчки, топки, шишенца за правене на балончета и т.н Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 622
  • Мнения: 48
моят син има на 19 юни рожден ден и става на 2 години. И аз като теб четох, чудих, то не бяха Панамера, то не беше Еко парка, разни други детски центрове...... ходене по мъките. Накрая запазихме място в забавачка Светулка, има анимация а и към заведението има пързалки и люлки пък и място за бягане колкото искаш. Това е заведението, което е точно пред аквариума. Поръчали сме си анимация за един час, която ще съдържа рисуване, игри, машина която прави сапунени балончета и дискотека с детски песнички. Малко ме притеснява, че нашето е още само на 2, но се надявам да се получи добре, т.к. всичко което изброих в анимацията е много обичано от него.
М/у другото ходихме и в Пико на плажа. Супер приятно, с пързалки и люлки и мноооого пясък разбира се  Grinning, който децата обожават. За съжаление след 15-ти не правят детски рд през почивните дни а само през седмицата а това не ни устройваше никак.
Дано съм помогнала  Peace

# 623
  • Мнения: 8
Vami, благодаря ти много.  bouquet Определено ще проуча и тези места Simple Smile и после ще пиша на какво сме се спрели и как е минало Simple Smile

# 624
  • Мнения: 48
Vami, благодаря ти много.  bouquet Определено ще проуча и тези места Simple Smile и после ще пиша на какво сме се спрели и как е минало Simple Smile


да, аз също ще пиша. Сетих се за още едно заведение, Иванова чешма. Имат страхотен двор, заграден с пързалки и люлки. Виждам, че не ви пречи да си носите играчки, пък и аниматор да си вземете мисля, че ще стане прекрасно. За мое съжаление се сетихме за него твърде късно.
http://www.ivanova-cheshma.com/

# 625
  • Варна
  • Мнения: 227
Здравейте,

миналото лято празнувахме първи РД на малкия - градинско парти тук:
https://plus.google.com/photos/108471627614004422076/albums/5760 … ey=CLT-p8LX_YSJJw

малко след галата, апарт-комплекс с градина, обаче тази година искам да ида - да ми сервират - да си платя - да отсервират, защото миналата година останах без крака докато наредим всичко, после да приберем... иначе беше прекрасно Simple Smile И аз искам навън и май ласт минит пак там ще е, нямам идеи...

# 626
  • Мнения: 2 018
2011г DZ е изкарала доста заведения и част от мненията за тях, но защо не се е приело да се поставят на първа страница?
Може да се конкретизира и кое е подходящо за летен, кое за зимен рожден ден.
Всяка година влизам в тази тема и всеки път се лутам между 50-100-150 страници да прочета... и да намеря подходящо, а такъв пост в началото би спестило време на всички ни.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549807.465

# 627
  • Варна
  • Мнения: 915
не е лошо да има синтезирана информация, но няма да е толкова актуална като да попрочетеш 10-20 страници назад.
Някои от заведенията вече не съществуват, други са преместени, трети имат промяна в цените.

# 628
  • Мнения: 2 018
на всяка тема може да се актуализира първата страница и така ще се знае, че има да се чете само последната тема.. пък който има по-прясна информация, като я сподели - може на момента да се актуализира.
нека не сме само потребители, ами и създатели  Hug

В темата за Турция и хотелите там - към всеки хотел има качени по-обстойните мнения на потребителите, като линкове. Това също е от полза.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 227
Избрахме за другата седмица - Иванова чешма.

Идея за аниматор? Децата са от 2 до 4 г. Въпросния Мимо четох по назад в темата?

Общи условия

Активация на акаунт