Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 191

  • 27 060
  • 737
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Engin Akyurek - Sayende

Eдин клип направен с любов. А и за новата тема. Приятно гледане.

И тук:
http://www.youtube.com/watch?v=gq8NYG13y7I

И тук:
http://www.videoclip.bg/user/tiigar4ii

# 3
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Привет на всички!

Нова тема ли си имаме?
Марианка, благодаря! Много стилно оформление!

Знаете ли какво ми хрумна? Изписали сте 190 теми, по 50 стр. всяка, това прави 9500 стр.!!!
Момичета, това си е огромен труд, достоен за уважение. smile3501

Той Енгин ако знае, веднага ще дотича за лична среща с толкова верни почитателки. Ха, дано!

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А, още нещо. Марианче, все искам да попитам - доматите имат ли някакъв специален смисъл или
просто защото са красиви?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
А, още нещо. Марианче, все искам да попитам - доматите имат ли някакъв специален смисъл или
просто защото са красиви?

Да. Когато гледахме онлайн - на ден, през ден имахме нова тема. Мнения, разсъждения, дори обиди и нападки - страсти неудържими. Тогава ми хрумна да сложа тези домати, закачка. Замеряхме се стях, вместо обидни думи. Пиехме ги на сок, ядяхме ги на салата. Някои дори предварително си взимаха доматите и почваха постовете си. Цели камиони пращахме на сценаристките. Бой с домати вместо обиди. Но това остана в онези 9 500 стр. назад. След това взимахме студен душ с Енгин. Затова душът е след доматите. Е, може пак да ни потрябват.

Допълвам: Но не можеше да не е така. Пишеха по 200 момичета. При онлайн гледането, балконът беше пред падане, минавахме 700 и нагоре. Велики дни бяха. Но тук сме, любовта към сладурите ни крепи.

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 15:45 от mariana51

# 6
  • Мнения: 173
Благодарим за новата тема   Peace

# 7
  • Мнения: 1 026
Честита нова тема!  bouquet
Марианка  bouquet откриваш я с прекрасно клипче!



Сега да тръгвам по задачи,че съвсем закъснях ooooh! smile3539 smile3539
до после newsm53

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 9
  • Мнения: 2 293
Марианче, поздравления за новия клип и за новата тема!  bouquet  bouquet  bouquet
Да си кажа направо: Аз вероятно щях да се влюбя в него и да страдам и досега. Завиждам ви благородно за славните времена. Аз късно ви открих, но затова пък - завинаги. Иска ми се така, всичките, да дочакаме новия проект на Енгин, пък тогава...О-ле-ле майчице!  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 133
Оооо, да. Онлайн гледането беше върха. Спомням си, че не можех да изчета страниците, които се изписваха за секудни, камо ли да си публикувам мнението навреме. И беше толкова забавно и интересно да си съчиняваме истореии и да се опитваме да разгадаем подсказките.

Спомням си, че питах как точно да се „излекувам” от Енгин. Знаех , че ме чакат натоварени мезсеци, в които писането във форуми не е най-доброто заминание, но си казвах- до септември ще ми е минало. Боже, колко съм грешала.  Mr. Green #Crazy #Crazy #Crazy

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
А, още нещо. Марианче, все искам да попитам - доматите имат ли някакъв специален смисъл или
просто защото са красиви?

Позволявам си да ти споделя. Всяка снимка от 1 стр. е активна. Как се разбира това - появява се ръчичка - кликваш и гледаш видео. Всички текстове, почти всички са активни - кликваш и получаваш информация. Има и преведени видеоинтервюта. Само гифчетата не са активни, но те говорят сами. Имай търпение и разгледай 1 стр. Кликваш и готово - дори снимката с доматите е с клипче. До снимките на филмите с Берен и Енгин, линковете са активни и гледаш филмите с превод....Снимката за насилието над жени - е активна, препраща към организацията за защита на жените.

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 18:00 от mariana51

# 12
  • Мнения: 23 316


Привет на всички пишещи и четящи !!!

Нека и тази темичка да си я изпишем с настроение и хубави постове !

Да вдигнем наздравица за нашето любимо момче с пожелание да има нови и още по големи успехи !

Страхотен клип !!!

# 13
# 14
  • Мнения: 4 133
Аз лично не обичам домати, дори и на салата. Просто не са моят зеленчук. Така че бих предпочела второто- душ с Енгин.  Mr. Green Пък дори и да е леден.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт