?Въпроси всякакви?

  • 5 270 852
  • 96 496
  •   4
Отговори
# 37 695
  • Мнения: 13 582
Къде в София има магазини "Бата". Днес бяхме в Сити Център София, но вече там няма. Благодаря предварително.

# 37 696
  • Мнения: 1 792
Това не ми звучи възможно. Преди няма и месец говорих със свещеник, задължително искат документ за сключен граждански брак.
Може да звучи невъзможно, но си е самият факт. С когото и да сме говорили по въпроса казваше все едно и също - зависи от конкретния поп. Не споря от законова гледна точка или по каноните как трябва да е.

# 37 697
  • София-Младост
  • Мнения: 23 371
Къде в София има магазини "Бата". Днес бяхме в Сити Център София, но вече там няма. Благодаря предварително.
В The mall и България мол

# 37 698
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 787
Къде в София има магазини "Бата". Днес бяхме в Сити Център София, но вече там няма. Благодаря предварително.
В The Mall имаше тази пролет.

# 37 699
  • Мнения: 13 582
Ала-бала,  благодаря ти.

# 37 700
  • София
  • Мнения: 7 924
-=Деси=-, не споря за това какво иска синодът. Само казвам, че предишният текст "Религиозен обряд се допуска само след сключването на граждански брак" е отпаднал.
...

В официалното църковно календарче издадено от Светия Синод на БПЦ това изискване не е отпаднало и даже стои на първо място!

Що се касае до Законите в страната, те нямат абсолютно никакво отношение, какво БПЦ ще изисква при сключване на църковен брак. Това църквата си го решава сама. Законодателството единствено обявява, че юридическа стойност у нас има само и единствено гражданския брак.

# 37 701
  • София
  • Мнения: 3 789
Кремчето, благодаря, ще поразпитам, че ми стана интересно Simple Smile

# 37 702
  • Мнения: 340
Здравейте, никога не съм писала тук и не знам дали съм на правилното място, т.е. сигурно има тема за проблеми с форума, но не успях да я открия.  Blush
Проблема ми е, че днес смених мейла си тук в профила и явно ми се объркаха настройките. Следя 1 тема, в която не съм писала и съм използвала бутона за следене. В началото започнах да получава по 1 мейл само за първото непрочетено мнение, после правих някакви отписване уж, но разбрах, че съм се отписала от темата, не от известяването по мейл. Включих  пак известията за темата, но сега започнах да получавам мейл за всеки един коментар, 8 ми цъфнаха ги гледам за сега. В настройките рових, рових нищо не стана. Там има 4 точки за известяване, но на нито една нямам тикче.
Ох, малко дълго стана, но дано някой помогне.

# 37 703
  • Мнения: 4 569
Какви може да са причините пералнята да не изсмуква вода след центрофугата? Пълни барабана, върти и спира защото е край на програмата.
Цедката е чиста, не е запушена.

Когато предния път писах тук, не успях да я накарам да изсмуче водата. Дрехите бяха прогизнали от мръсната вода и лигави. Доизпрах ги ръчно.

# 37 704
  • Мнения: 10 073
Под цедка - филтър ли имаш предвид?
Ако нещо е преминало през филтъра и е влязло и запушило изходящия шланг, няма как
да се изсмуче водата.

# 37 705
  • Мнения: 6 570
Ще си пускам филм днес и откривам, че имам някакъв player или нещо подобно, който никога не съм инсталирала. Опасявам се да не е някакъв вирус или друго, което да активирам и да ми създаде неприятности. Преди време така имах някакви програмки, чиито иконки стояха, не ми създаваха проблем, не съм имала вирус от тях, но ме дразнеха. Не помня как ги изчистих. Та сега, в конкретната ситуация, в контрол панела няма нищо подобно инсталирано, т.е. от там не мога да го премахна. Някакви идеи как да го премахна? Praynig
Скрит текст:

# 37 706
  • Мнения: 7 779
Под цедка - филтър ли имаш предвид?
Ако нещо е преминало през филтъра и е влязло и запушило изходящия шланг, няма как
да се изсмуче водата.

по-вероятно е да се запуши преди филтъра , отколкото след него.
какъв филтър е тогава щом пропуска и се запушва след него ?

# 37 707
  • Мнения: 10 073
Под цедка - филтър ли имаш предвид?
Ако нещо е преминало през филтъра и е влязло и запушило изходящия шланг, няма как
да се изсмуче водата.

по-вероятно е да се запуши преди филтъра , отколкото след него.
какъв филтър е тогава щом пропуска и се запушва след него ?

Прав си,по-вероятно е преди него.

# 37 708
  • Мнения: 6 324
... явно ми се объркаха настройките

Не е това правилната тема за този въпрос.
Въпроси към модераторите и администраторите е правилното място.

В момента имате включени известия за 3 теми.
Като в настройките сте указали, че искате да получавате известия за всеки отговор в тях.

Ако искате да получавате имейл известие само за първия непрочетен отговор, трябва да маркирате опцията
Изпращане на известия за отговори само за първия непрочетен отговор.

Ако не желаете да получавате известия по имейл, то от падащия списък трябва да изберете Нищо

Ако искате да прекратите известията за дадена тема, то влезте в настройките на известия, маркирайте квадратчето до заглавието на темата, от която искате да се отпишете, и натиснете бутона Спри известията.

# 37 709
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 023
Какви може да са причините пералнята да не изсмуква вода след центрофугата? Пълни барабана, върти и спира защото е край на програмата.
Цедката е чиста, не е запушена.

Когато предния път писах тук, не успях да я накарам да изсмуче водата. Дрехите бяха прогизнали от мръсната вода и лигави. Доизпрах ги ръчно.
Имах такъв проблем със старата пералня, затова сега имам нова. Щом като пералнята стига до процес изплакване с центрофуга, значи всички пъти преди това си е изсмуквала и сменяла водата без проблем, т.е. никъде нищо няма запушено и вода се зарежда и изпразва нормално. Значи и ниво регулаторът е наред. В такъв случай остава повредата да е в програматора. Следователно - майстор и/или нова пералня. Peace Естествено, не съм специалист.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт