Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 130

  • 41 793
  • 755
  •   1
Отговори
# 1
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лакунич, тенкю за темата, диър!
Ей ти едно букетче newsm51

Все да питам какво е туй Чапулджу кулюбю, и ей на, сега му дойде времето. Та що е туй?

Аз изглежда съм станала капризна, та нищо не ме грабва напоследък - каквото и да загледам, все кусури ми се набиват в очите, а ако има хубави неща, не са ми достатъчни да затрептя по сериала и да чакам с нетърпение следващата порция. Чак се чувствам гузно пред хората, които ги харесват и не искам да си пиша критиките, да не им развалям кефа от гледането. Всеки има право да се кефи на каквото си иска..

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 10:33 от svetal4o27

# 2
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Чапулджии наричаше Ердо миналата година протестиращите в Турция. Обидна квалификация, естествено - мародерчета, това -онова  Wink Кулюбю - клуб.
А пък ние се заиграхме със заглавието на филма kaybedenler kulübü, с участието на Нежо и Ийит. Така станахме клуб на мародера  Joy

http://en.wikipedia.org/wiki/Chapulling обяснено на инглиш  Peace



химна  Laughing

# 3
  • Мнения: 233
Лакун Heart Eyes- 130 номер гьол
Най -красноречиво тук показва
че всеки е добре дошъл
и квото иска си приказва. Peace
Цунки, гунки за всички патешки муцунки!


Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 11:10 от nikita1

# 4
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лакунич, благодаря! Никога нямаше да се сетя. Много е готино - и асоциативните връзки, и химнът. Гледала съм "Клубът на неудачниците" (естествено, нали наш Нежо е там), хареса ми. И на темата й отива това подзаглавие или пък може би подзаглавието е повлияло на съдържанието на темата? Яйцето или кокошката?
 Hug

# 5
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ние с кокошки не се занимаваме  Laughing така че не знам кое е първото  Wink Hug



Турция след спирането на туитър  Joy

# 6
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Анкара, хората туитват на улицата  Peace

а това как да го разбирам  Shocked newsm78 https://pbs.twimg.com/media/BjZtjXSIYAEk87J.jpg

# 7
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Цоп и аз в новия гьол  ooooh!

# 8
  • Мнения: 1 064
Привет на измъчените от АПК, ТКЗС, СКШ и други подобни елементи  Party

# 9
  • Мнения: 654
Привет на всички в новото гьолче! АПК-2 е наред да изгледам. Коментарът ми ще следва! Първа серия даде заявка за криминале, едни диаманти се търкаляха тук и там, да видим колко ще съберем във втората!
СКШ ще продължа да гледам, дано не е пак по 2,5 часа. Интересно ми е какво ни очаква в Инстанбул!

# 10
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170

лакун, туй го разбирай съвсем буквално: в турските полицейски академии са забранили всички частни тв канали. Бъдещите полицаи могат да гледат само държавната TRT.

Между другото, само за инфо: забраната за туитъра продължава с пълна сила и вече са прекратили достъпа до безплатните DNS на Гугъл (8.8.8.8. и 8.8.4.4), които хората използваха най-много през първите два дни на забраната. Обръчът се затяга и много от безплатните VPN-и и DNS-и вече са напълно блокирани  Sad също Ердо е поискал от Ютюб да изтрие видеата с "монтираните" записи на телефонните му разговори. Засега удря на камък, но да видим... До изборите има точно една седмица - демек, време е за екшън на макс  #2gunfire

# 11
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Фенерите днес са били на поклонение на Ата-та  Peace






# 12
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Майко мила, няма почивка за идиота!  ooooh!
Представям си какво ще е около деня на изборите  Rolling Eyes

# 13
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Идиотът на един от многото си митинги днес излая, че туитър, фейсбук и ютюб трябва да зачитат турските закони!  Shocked Щото видите ли, Турция не била бананова република!

В добавка, днес турските военновъздушни сили свалиха сирийски военен самолет, навлязъл във въздушното им пространство и съвсем случайно точно в този момент една от проправителствените телевизии предава наживо точно оттам, точно докато това се случва  newsm78 :



# 14
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Това със самолета го видях. Нали се сещаш на кой ровят в ... с този акт? Ся, на всички ни е ясно. Идеята е бате Путин да се разчекне на няколко стана.




ех, а беше време!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 20:40 от lacunababe

Общи условия

Активация на акаунт