Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 133

  • 69 910
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 327
Здравейте патюшки HugДобре заварили в новата тема  bouquet

Светле ето ти линк за Карагюл-а с руски субтитри,ако предпочиташ.

http://bigcinema.tv/series/chernaya-roza---karagul.html

Аз го почнах на БГ,но бързо минах на субове,че наште съсипват филмите с този дублаж Sad

zarani Hug знаеш ли дали Явуз Бингьол има нещо общо с Айча newsm78 Нещо са ми на сърце тази фамилия JoyЧетох за него,но разбрах само,че е и певец Heart Eyes

Хубава вечер Hug

Последна редакция: сб, 14 юни 2014, 21:31 от elena_bgsf

# 3
  • Мнения: 233
Цоп!
Лакун , за гьола нов   bouquet !
На всичките патюшки пък привет!  Hug
Скрит текст:

# 4
  • София
  • Мнения: 6 287
  bouquet

Ели, доколкото знам нямат роднинска връзка. Само съвпадение на имената.  Hug
Много добър е той, но вие си знаете.  Laughing За първи път го гледах в един сериал, в който играе и моята слабост Мете  Heart Eyes  - Yanık koza. На български май го бяха превели като "Пътища на съдбата".  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 327
  bouquet

Ели, доколкото знам нямат роднинска връзка. Само съвпадение на имената.  Hug
Много добър е той, но вие си знаете.  Laughing За първи път го гледах в един сериал, в който играе и моята слабост Мете  Heart Eyes  - Yanık koza. На български май го бяха превели като "Пътища на съдбата".  Rolling Eyes
Благодаря ти за отговора Grinning Направо си злато ти,толкова неща знаеш HugАз тепърва почвам да ги откривам един по един тези талантливи хора Heart EyesСамо дето не мога да гледам дублираните, ще го потърся и този при рускините Wink

# 6
  • Мнения: 485
    bouquet


На 12 юни 2014 е била гала- премиерата на филма "Зимен сън" в Турция на Нури Билге Джейлан, носител на тазгодишната Голяма награда на кинофестивала в Кан. Филмът вече е в киносалоните.

За нас остава някой да го свали в НЕТ-а с превод и суб

# 7
  • Мнения: 485
Това е инфо за Ваня  Grinning, нищо че сигурно има вече повече инфо за аватара си и новата му роля Wink
Фарук Тургут - Gold Film, е обявил имената на главните изпълнители в новия си сериал "Назаем" (Emanet) по FOX от септември.
Това са Mehmet Akif Alakurt и Özlem Yılmaz.
Скрит текст:
Сценарият е на Sergin Akyaz.
Режисьор ще бъде Nisan Akman.

Снимките ще бъдат в Кападокия. Известно е участието на още един актьор - Engin Şenkan в ролята на Numan Ağa. Енгин Шенкан напуска сериала "Kurt Seyit ve Şura" .
Скрит текст:
http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=221634

 

# 8
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Хайде да подхващаме летния гьол!  Laughing Как сте, патюшки?
Връщам се да ви чета. Лек ден и седмица на всички и много целувки!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 485

Седмичен рейтинг 09.06.2014 - 15.06.2014
Скрит текст:


Geçen Haftanın En Çok İzlenen 10 DizisiИзображение http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=221652

# 10
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 11
  • Мнения: 3 547
тия все пак си пробутаха тъпата нова версия на бг.мамма и то без опция за ползване на старата версия....

заболява ме главата от този вариант

аман от тъпи реклами навсякъде #Crazy

# 12
  • Мнения: 13 427
Някой може ли да ми даде линк за "Чеpна pоза" (Karagul) с бг субове?  newsm78 От пъpви епизод, моля. Praynig Епизодите с бг аудио във Vbox са некачествени и засичат от самото начало.  Cry Всъщност има ли фоpум за филма? newsm78 newsm78

# 13
  • Мнения: 233
тия все пак си пробутаха тъпата нова версия на бг.мамма и то без опция за ползване на старата версия....

заболява ме главата от този вариант

аман от тъпи реклами навсякъде #Crazy

+1
Отвратително просто и на това му викат демокрация, битер ЕРДО Mr. Green ОТ тъпотии навсякъде по страницата, темата се губи.Пробвах да разтегна максимално,за да разчистя простотиите, но буквите стават толкова големи, че ще ми извадят очите.Подписите са в отвратително състояние, неоразмерени.Дали да не вземем да се местим в другата мама newsm78

# 14
  • Мнения: 5 231
Момичета, здравейте всички! Нямаше ме няколко дни, а и с тази нова визия на сайта трудно се оправям все още. Най-напред не можах да намеря новата ни тема и си писах в старата... Но ето ме тук. Надявам се, че всики сте добре. Приятна вечер!

Общи условия

Активация на акаунт