Къде в Русе?!Тема-7

  • 89 230
  • 728
  •   1
Отговори
# 630
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Пак аз Simple Smile, имам два въпроса:
1. Да имате идея къде мога да сменя батерия на ръчен часовник?
2. Имате ли идея откъде могат да се купят само късметчета каквито дават по заведенията с кафето? Обаче да няма надписи на марка кафе на тях. Питахме в Еваса и още 1-2 магазина в района, но нямат идея.

# 631
  • Русе
  • Мнения: 764
Meggysan, батерия на ръчен часовник съм сменяла в сградата с/у Евас. Там има м-н за часовници, в него.

# 632
  • Мнения: 977
Пак аз Simple Smile, имам два въпроса:
1. Да имате идея къде мога да сменя батерия на ръчен часовник?
2. Имате ли идея откъде могат да се купят само късметчета каквито дават по заведенията с кафето? Обаче да няма надписи на марка кафе на тях. Питахме в Еваса и още 1-2 магазина в района, но нямат идея.

Батерии сменят и там където продават часовници срещу "Странджата", до вестник "Утро"
за късметчетата:
https://www.facebook.com/wishboxesbg
http://www.podarime.net/%D0%BA%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%B8-%D1%81-%D … D0%B5%D1%82%D0%B0

# 633
  • Мнения: 11 865
Меги батерии сменят почти на всякъде където продават часовници Peace, аз съм сменяла в комплекса на Дав, последно сменях на пазара на ъгъла където е магазина за часовници.

# 634
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Ами кой да се сети, аз ходих при един часовникар, ама той вече го няма се чудех къде има въобще такива. Ще мина до Странджата или Еваса така като гледам. Благодаря ви

А късметчета, намерих ги тези във ФБ, писах им дали имат налични. Трябват ми само такива, без кутии и .... На лаваца има за под 20 лв много, ама са рекламни.

# 635
  • Мнения: 356
Здравейте,здравейте от мен!  Hug Heart Eyes
Отдавна не съм писала... Crazy
Да попитам:от къде мога да закупя готово шкембе? Whistling

Готово, готово, колко готово? Купи си от Лидл охладена талерка и ела да ти го сготвя  Hug не ми е стандартно шкембето, но на вкус е убиец. Последният път дори забравих за чесън, оцет и люто и го изядох така  Whistling
Агнес,купих днес някакво телешко,килограм,за 7 лева.Или казвай как го правиш чудно вкусно,или наистина ще ти го донеса да го сготвиш.  Crazy Hug Mr. Green Шкембе моя обожава.Аз също.И ти си виртуоз в рецептата му:убедена съм.    Hands Clap  Heart Eyes

Дайте отзиви за добър дерматолог.... Tired

Оооо,и друго се сетих:мнения къде да ходя за лазерна епилация на лице? newsm78  Бе не че имам нещо си:мъхчета....Обаче ме дразнят.Мислех да си взимам един уред на Филипс ,дето става и за тяло и за лице.Но доста негативни отзиви прочетох в Интернет,и се отказах.Пък такива коментари четох в Интернет:то на тях хем ми стана смешто,хем кофти че се смея.  ooooh! Някаква написала:"Купих си уред за домашна епилация,пишеше да се бръсна преди процедурата...Бръснах се,ползвах го,но станах с черна брада и мустаци като на мъжа ми." ooooh! ooooh! ooooh!Хем комично,хем трагично... amiiii
И,моля дайте ми отзиви за добро студио...Нали се обичаме... newsm76 Да няма след два месеца да пиша:станах като мъж:ще сменям и пола... Laughing Гушкам ви всички: Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 01:28 от milenka333

# 636
  • Мнения: 20
Здравейте, случайно да има в Русе магазин за турски препарати (предимно ме интересуват омекотителите)...  newsm78

# 637
  • Мнения: 11 865
Здравейте, случайно да има в Русе магазин за турски препарати (предимно ме интересуват омекотителите)...  newsm78

Турското Коколино съм го виждала в магазин Марсел този до ДСК.
Скрит текст:

# 638
  • Русе
  • Мнения: 7 072
milenka333, преди да се изместим да живеем в Ловеч, ходех на фотоепилация в студио "Тяло". Отстрани на Здравната каса се намира, на ул. "Духовно възраждане". Бях доволна и цената беше сносна.

s.i.l.v.e.t.o, на светофара на Търговията(чакайки с колата) съм виждала прахове и препарати на Тест и АВС. Вътре не съм влизала, може и други да има  newsm78

# 639
  • Русе
  • Мнения: 520
Магазин за турски прахове има в уличката (мисля, че се казва "Николай Здравков") до сладкарница Русчук. Не съм се оглеждала за омекотители, но вероятно има. Зареждат шампоани, балсами, парфюми.......

# 640
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте, случайно да има в Русе магазин за турски препарати (предимно ме интересуват омекотителите)...  newsm78

Турското Коколино съм го виждала в магазин Марсел този до ДСК.
Скрит текст:

И аз, но е доста скъп там. Юмус съм купувала миналата година 1-2 пъти от пазара, от едно магазинче в началото посока прелеза, тип 1 лв.

парашутани, мерси, ще мина да го видя това магазинче, минавам от там с колата, но не съм обръщала внимание.

# 641
  • Мнения: 20
Здравейте, случайно да има в Русе магазин за турски препарати (предимно ме интересуват омекотителите)...  newsm78

Турското Коколино съм го виждала в магазин Марсел този до ДСК.
Скрит текст:
Благодаря, точно него искам да пробвам    bouquet

# 642
  • Мнения: 152
Здравейте,здравейте от мен!  Hug Heart Eyes
Отдавна не съм писала... Crazy
Да попитам:от къде мога да закупя готово шкембе? Whistling

Готово, готово, колко готово? Купи си от Лидл охладена талерка и ела да ти го сготвя  Hug не ми е стандартно шкембето, но на вкус е убиец. Последният път дори забравих за чесън, оцет и люто и го изядох така  Whistling
Агнес,купих днес някакво телешко,килограм,за 7 лева.Или казвай как го правиш чудно вкусно,или наистина ще ти го донеса да го сготвиш.  Crazy Hug Mr. Green Шкембе моя обожава.Аз също.И ти си виртуоз в рецептата му:убедена съм.    Hands Clap  Heart Eyes

Дайте отзиви за добър дерматолог.... Tired

Оооо,и друго се сетих:мнения къде да ходя за лазерна епилация на лице? newsm78  Бе не че имам нещо си:мъхчета....Обаче ме дразнят.Мислех да си взимам един уред на Филипс ,дето става и за тяло и за лице.Но доста негативни отзиви прочетох в Интернет,и се отказах.Пък такива коментари четох в Интернет:то на тях хем ми стана смешто,хем кофти че се смея.  ooooh! Някаква написала:"Купих си уред за домашна епилация,пишеше да се бръсна преди процедурата...Бръснах се,ползвах го,но станах с черна брада и мустаци като на мъжа ми." ooooh! ooooh! ooooh!Хем комично,хем трагично... amiiii
И,моля дайте ми отзиви за добро студио...Нали се обичаме... newsm76 Да няма след два месеца да пиша:станах като мъж:ще сменям и пола... Laughing Гушкам ви всички: Hug Hug Hug

За епилация на лице съм ходила в адара, но съм страшно разочарована. Освен епилацията плащаш и първоначален преглед при дерматолог. На всичкото отгоре и бръснат лицето. Втори път не повторих. Сега ходя при една лекарка срещу руското консулство в уличката.
За горна устна 25 лв и за под устната аз имам 5-6 косъма ми взема още 30 лв. Цените са май най-високите но е лекар. За козметичните салони е в пъти по-евтино, но мен ме е страх да се доверя на  козметички.

# 643
  • Русе
  • Мнения: 7 072
За епилация на лице съм ходила в адара, но съм страшно разочарована. Освен епилацията плащаш и първоначален преглед при дерматолог. На всичкото отгоре и бръснат лицето. Втори път не повторих. Сега ходя при една лекарка срещу руското консулство в уличката.
За горна устна 25 лв и за под устната аз имам 5-6 косъма ми взема още 30 лв. Цените са май най-високите но е лекар. За козметичните салони е в пъти по-евтино, но мен ме е страх да се доверя на  козметички.
Аз в Ловеч и за брада и за горна устна плащам по 15 лв. В Русе в Тяло ми вземаха 4 лв./импулс, като на брада ми вкарваше 2-3 импулса.

# 644
  • Русе
  • Мнения: 764
Магазин за турски прахове има в уличката (мисля, че се казва "Николай Здравков") до сладкарница Русчук. Не съм се оглеждала за омекотители, но вероятно има. Зареждат шампоани, балсами, парфюми.......
Къде се намират това магазинче за прахове и сладкарница Русчук- към спирка Чайка или към Борисова по Н.Здравков?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт