Седи ли пред съвременната жена дилемата...

  • 28 070
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 927
А къде остана работата с генетичния матрял? Накрая пак до боклука и крушката опря!

Какво за него. Има мъж, има матрял, няма мъж, няма такъв. Четеш ли.

# 736
  • София
  • Мнения: 62 595
Четеш.  hahaha Сега очаквам да направиш поход за унищожаване на материала из банките.

# 737
  • Мнения: 927
Четеш.  hahaha Сега очаквам да направиш поход за унищожаване на материала из банките.

Чакай, поне ще направя живота ти интересен и напрегнат. Сладурка. Лъка не ти ли стига. Мъжа ми изработва арбалети, ако имаш нужда - свиркай. Wink

# 738
  • София
  • Мнения: 62 595
като за начало ще ти подаря една граматика на българския език, специално с акцент на членуването на съществителни от мъжки род, единствено число.  hahaha

# 739
  • Мнения: 927
като за начало ще ти подаря една граматика на българския език, специално с акцент на членуването на съществителни от мъжки род, единствено число.  hahaha

Няма нужда, аз тях ги членувам с уста. Вярвай ми приятно е. Wink

# 740
  • София
  • Мнения: 62 595
това вече е за модератор. Последните ти постове са вулгарни.

# 741
  • Мнения: 927
това вече е за модератор. Последните ти постове са вулгарни.

Кои. За арбалетите беше съвсем сериозно, нямаше намек. То остана да ти предложа мъжа си. Трябва да си луда, да си помислиш подобна оферта. ПП А за членуването, говорех за устно изговаряне.Ти, май наистина не четеш. Flutter

# 742
  • София
  • Мнения: 5 606
Представям си бъдещето като един девически манастир... Mr. Green бррр....
Grinning. Аз се местя на Марс.

# 743
  • Мнения: X
Ехее, купонясвали сте тук чак до три часа.
А, добро утро - добре, че телефона ме събужда приятно - един страхотен глас тази  сутрин ми изпя ` момиче трябва ва промениш своя луд начин на живот, от едноименната песен на Бон Джоуви.
Че след малко излитам и аз, но първо през Шела да заредя. Laughing пред мен стои дилемата - кариерата или децата.

# 744
  • Мнения: 449
Точно тази дилема стои пред мен. Работя много, съответно изкарвам не малко пари. От една страна се чувствам сигурна и независима финансово, от друга обаче се чувствам виновна, че не прекарвам достатъчно време с детето си... Искам и още едно детенце, но ми е ясно че тогава пък съвсем кардинално трябва да променя нещата. Замислям се дали да не използвам периода на евентуалната си втора бременност и майчинство, и за преквалификация... Когато детето ми плаче преди градина и ми казва, че не иска да ходя на работа ми се иска и аз да ревна... Баща му също работи много, но поне работи за себе си и може да си тръгне навреме, за да го прибере от градина и да си доработи от вкъщи. Мен често ме няма до късно вечер, като се прибера малкия отдавна спи.  
Времето минава толкова бързо, един ден той няма да има нужда от близоста ми, а аз ще съм пропуснала толкова много... Трудно ми е. чисто емоционално и психически ми е трудно.
От друга страна работя нещо което обичам. Работя с удоволствие и не ми се иска да загърбя толкова години учене и да работя нещо друго. Не знам къде е златната среда. Ако имам второ детенце за 2 години и без друго ще изостана много, може би точно това ще е момента за нещо ново.

# 745
  • София
  • Мнения: 38 628
О, пак излезе тази тема.
Аз от ден на ден все повече и повече започвам да си ценя свободата и свободното време, което ми дава преподаването и работата от вкъщи.
Имам чувството, че даже и да ми предложат хубава офис работа, бих се поколебала доста дали да я приема.

# 746
  • Мнения: 10 547
Питаш ли ме мен, след два месеца пълен релакс как ще се върна на работа на пълен работен ден и то посред лято?

# 747
  • Мнения: X
Аз си реших дилемата .Оставам да работя от къщи.
А сега ще се наслаждавам на 2 месеца ваканция с кеф  Peace

Общи условия

Активация на акаунт