Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 157
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Не искат ли изледвания за Хипатит B и C, микробиология, хламидия изобщо половите инфекции както преди инвитро процедура?

За инвитро процедура да,но за замразен трансфер, не!Само хормони.При кой лекар сте?

Вече съм при Д-р Стаменов в МБАЛ Надежда.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 844
На мен пък ми искаха вирусология, микробиология и цитонамазка, не в "Надежда" обаче. Хормони не съм изследвала, като изключим ТСХ.

# 32
  • Мнения: 599
Здравейте!След неуспешен опит през м.Септември сега ми предстои ЗЕТ.Лугавицата ми е 10М на единадестети ден а прогестерона е 0,22.Евентуално във вторник ще е трансфера.Имам 4 5дневни снежинки и чакам с нетърпение да си ги прибера Simple Smile

# 33
  • Варна
  • Мнения: 703
Успех, Shalona!!! Аз още събирам кураж за моя ЗЕТ и май ще е догодина Simple Smile

# 34
  • Мнения: 321
Здравейте момичета, ЧХГ 251mU/ml на 10 ден, дай Боже да е на късмет...след 14 дни съм на преглед при АГ, борбата продължава. Успех на борбените дами тук!

Последна редакция: чт, 02 ное 2017, 22:03 от Toni2017

# 35
  • Мнения: 1 275
Браво!Честито!Дай Боже такъв резултат на всички момичета!

# 36
  • Мнения: 599
Честито Тони!Желая ти спокойна бременност с прекрасен финал!
Моя ЗЕТ се отлага.Вчера прогестерона ми беше 0.22 а днес 8.1.Голяяяям ужас!!!Чудя се ,ако е настъпила овулация, която да е предизвикала този скок, как при вчерашния преглед нямаше дори малко съмнение за подобно нещо...

# 37
  • София
  • Мнения: 2 051
Shalona , странни неща се случиха при теб,  явно всичко сочи,  че не е бил сега момента за ЗЕТ Rolling Eyes.
Пиеше ли естрофем за подготовка,  струва ми се, че втория прогестерон е грешка.

# 38
  • Мнения: 599
Благодаря kupu за помоща, която ми оказа.И аз не разбрах защо така се получи, но явно така е трябвало да стане.И да го мисля, няма да променя нещата.И д-р Персенска се свърза с мен и решихме да не рискуваме този месец.Ще пия дуфастон и на предстоящия цикъл с нови сили.
Пък по Коледа се случват чудеса!Дано и моето чудо да се появи тогава Simple Smile

# 39
  • Мнения: 321
Shalona, благодаря ти за хубавите думи, надявам се да имаш успех на следващия цикъл, понякога не се знае какво ни е отредено, макар че е доста трудно да се гледа философски, когато искаш дете, а не се получава по някакви причини. Следвай съветите на лекарката ти и много позитивизъм!!

# 40
  • Мнения: 437
Здравейте имам нужда от малко помощ при замразен трансфер естрадиола дали се следи освен прогестерона благодаря ви желая късмет на всички

# 41
  • София
  • Мнения: 7 645
Не, не се следи ако цикъла е с естрофем.
На мен ми го пуснаха само на 3-ти ден.

# 42
  • Мнения: 437
Благодаря защото моят на 13ден от подготовката за трансфер е над 2 000

# 43
  • Мнения: 321
При мен подготовката за зет беше много лека, само естрофем 10 дни и 4 дни прогестерон, 2 прегледа при лекарката и слава Богу положителен тест. Много важна е положителната нагласа, както и правилната схема от лекарства след трансфера. Успех!

# 44
  • Мнения: 202
Здравейте момичета!От вчера съм в подготовка за ЗЕТ,но тази сутрин се събудих с болка в гърлото.Пия само Естрофем и фолиева,дали мога да взема някакви превантивни перки с хапчета за гърлото и нещо за нстинка?

Общи условия

Активация на акаунт