Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 5

  • 96 159
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 321
Здр Вивиана, според мен може да вземеш аспирин и нещо за смучене за гърлото, по-добре превенция, а и аспирин аз пих по време на подготовката за зет, защото съм с тромбофилия...

# 46
  • Мнения: 123
Здравейте, бъдещи мамчета🌷
Събрах смелост да се запиша и аз сред Вас !
Предстои ми ЗЕТ на 2 снежинки на 5 ден
на 11.11 😍 Док. ми даде да слагам утрогестан, но забравих да го попитам, дали трябва да слагам и в деня на трансфера.. Бих се радвала, ако някоя от Вас има яснота по този въпрос ?! Пожелавам на всички много усмихнати бебета през 2018😍😍😍

# 47
  • София
  • Мнения: 10 642
Слагаш и в деня на трансфера

# 48
  • Мнения: X
В деня на трансфера утрогестана го пиех, така ми казаха в клиниката.

# 49
  • Мнения: 3 902
При мен в деня на трансфера не слагам нищо докато не мине, след това си изпълнявам цялата програма с естрофем и утрогестан.

# 50
  • Мнения: 123
Значи най-добре за си звънна на док.да каже при мен как ще е...
А тези които са минали вече през ЗЕТ, може ли да споделят по-колко време отнема процедурата ? Аз съм при д-р Владимиров, но той е толкова пестелив с думите си, че нищо повече не мога да разбера, от малкото което има той да каже, а когато съм при него ми се е толкова свило ❤ , че изключвам напълно какво искам да попитам..

# 51
  • Мнения: 1 221
При мен трансфера беше не повече от 20 мин с взимането от стаята. После лежах 30 мин без да мърдам на леглото и след това си тръгнахме Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 844
Моят трансфер беше на обяд, бях на 3х2 т. утрогестан, сутринта го сложих вагинално, на обяд преди да влеза за ЗЕТ го изпих. Преди трансфера правят и промивка. Самият трансфер да трае 30-на минути общо с подготовката, не повече, после лежах 1 час и си тръгнах.

# 53
  • Мнения: 123
И след ЗЕТ само лежахте ли в същия ден ?

# 54
  • Мнения: 321
Да, само в деня на ЗЕТ си лежах вкъщи, на следващия вече ходих на работа...според лекаря ми а и това, което четох не трябва само да се лежи, леки разходки са нужни за повече кислород, а и не е нужно да се стресирате, а да продължите нормален начин на живот.

# 55
  • Мнения: 3 902
Записвам се пак в темата за ЗЕТ, макар че ми предстои чак догодина. До тогава ще се възстановявам от БХ след фреш трансфер. Дано 3тият опит да ни е късметлийския и да си прибера 2 снежинки до термин.

# 56
  • Мнения: 1 221
Съжалявам за резултата Сън Sad Нищо нова година, нов късмет Simple Smile следващия опит ще е твоя!

# 57
  • Мнения: 123
Хайде, момичета...Аз вече прибрах двете си снежинки в събота(11.11) и всеки ден се моля да останат там за 9 месеца.. Само 3 дни са минали от ЗЕТ на 5 ден, а вече съм много нетърпелива... Д-р ми каза най-рано в събота да направя ЧХГ(а аз незнам защо се мисля,че събота (18.11) е много рано за ЧХГ) ...Успех на всички 🍀🍀🍀

# 58
  • Мнения: 143
Успех, Лина! Hug Докторът казва на 7-и ден след трансфер да се прави теста, за да се види дали е имало опит за имплантация. После се повтаря след 48 часа. И аз съм при Владимиров. Днес ми е 7 ден след трансфер на едно петдневно и правих тест, но ми излезе едва 13,75. Гледам при другите момичета, които са правили на 7-и ден е над 30. Дали имам шанс? И при предишната стимулация достигнах само биохимична...

# 59
  • Мнения: 123
Обади ли се на др. да му кажеш..?

Общи условия

Активация на акаунт