ЮЛСКИ мами 2018

  • 48 510
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 795
Добре дошли на новозаписалите се дами Simple Smile

Коралче, евала за куража. Аз сто пъти бих предпочела близнаци пред породени деца. А как искам сега да са близнацииии (ама всеки луд с номера си, такива като мен с цяла програма). Зацапване може да се случи и в момента на имплантиране Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 225
Desideskata, мен ме е малко шубе, но няма да го мисля. Дано всичко е наред и да карам по-хубава бременност от предишната, че миналата беше ужасно изтезание- много килограми (30), гадене, болящи киселини, високо кръвно, подуване на краката от 4 месец, окапаха ми миглите и през цялото време на бременността ужасно настроение, рев и депресия. Но резултата е невероятен, усмихнат, красив,чаровен и съм влюбена в него! Заслужаваше си!

# 47
  • София
  • Мнения: 795
Desideskata, мен ме е малко шубе, но няма да го мисля. Дано всичко е наред и да карам по-хубава бременност от предишната, че миналата беше ужасно изтезание- много килограми (30), гадене, болящи киселини, високо кръвно, подуване на краката от 4 месец, окапаха ми миглите и през цялото време на бременността ужасно настроение, рев и депресия. Но резултата е невероятен, усмихнат, красив,чаровен и съм влюбена в него! Заслужаваше си!

финала е най-важен Simple Smile
И аз миналия път качин 23кг, подуваха ми се краката, направих разширена вена, която това лято изгорихме с лазер, за щото ми създаваше проблеми, но госпожицата е такова съкровище, че хич не гледам назад Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 73
Записвам се в групата на Юлските мами 2018.  Успех на всички и едни пухкави, здравички бебчета следващото лято! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 127
Bla_bla_bla Добре дошла сред нас!

Аз през първата бременност качих 14кг,ужасно подути крака,страшни киселини,ужасни болки в кръста(бях един месец в болница заради това)Повръщах до седмия месец.Ноооооо, когато се роди моето момиченце 👶👶👶 забравих всичко!

# 50
  • Мнения: 686
Здравейте!Записвам се и аз в групата на Юлските мами 2018.Аз видях двете чертички на 28.10 и съм много щастлива!Желая на всички мами лека бременност Simple Smile

# 51
  • Мнения: 218
Здравейте момичета,днес ми излезна кръвния 276,900 според вас добре ли е?
Последния цикъл ми е бил на 07,10.В сряда мисля отново да пусна за да видя дали ще се удвои.

# 52
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,днес ми излезна кръвния 276,900 според вас добре ли е?
Последния цикъл ми е бил на 07,10.В сряда мисля отново да пусна за да видя дали ще се удвои.

Според мен е добре!

# 53
  • Мнения: 218
Здравейте момичета,днес ми излезна кръвния 276,900 според вас добре ли е?
Последния цикъл ми е бил на 07,10.В сряда мисля отново да пусна за да видя дали ще се удвои.

Според мен е добре!

Благодаря ,дано си права Simple Smile

# 54
  • Мнения: 136
Да ви разкажа за днес Simple Smile първо си пуснах втори кръвен тест и обобщението е:
03.11 - 563.19 miu/ml
06.11 - 2232,7 miu/ml

Доволна съм Simple Smile

Ходих и при доктора и видяхме точицата през корема Simple Smile
Сега той ще отсъства и каза да се чуем след 15-ти да уговорим следващото посещение, на което вече да видим сърчице и да ме запише на ЖК. Simple Smile

Сега съм на тема как да кажем на бабите и дядото Simple Smile другата седмица ще е, ако имате идеи, казвайте.

Лека вечер и прегръдки!

# 55
  • Мнения: 218
Да ви разкажа за днес Simple Smile първо си пуснах втори кръвен тест и обобщението е:
03.11 - 563.19 miu/ml
06.11 - 2232,7 miu/ml

Доволна съм Simple Smile

Ходих и при доктора и видяхме точицата през корема Simple Smile
Сега той ще отсъства и каза да се чуем след 15-ти да уговорим следващото посещение, на което вече да видим сърчице и да ме запише на ЖК. Simple Smile

Сега съм на тема как да кажем на бабите и дядото Simple Smile другата седмица ще е, ако имате идеи, казвайте.

Лека вечер и прегръдки!



Браво Simple Smile Все такива хубави новини да имаме Simple Smile

# 56
  • Мнения: 122
Все повече се увеличаваме Simple Smile добре дошли на всички нови мамчета 💋 аз успях да се уредя с по - ранен час при моя доктор - този четвъртък... нямам търпение. След това вече ще казваме и ние на бабите и дядовците... Аз едва се сдържах да кажа още тази събота, тъй като майка ми имаше рожден ден и това щеше да е идеалния подарък за нея, но все пак искам да съм сигурна, че вс в наред и тогава.... Simple Smile

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 22:18 от Margaritka_89

# 57
  • Мнения: 127
Аз утре трябва да занеса едни изследвания на АГ и се надявам да ме погледне.......Ако не в събота ми е часа!!!

# 58
  • Мнения: 122
Чакам с нетърпение да пишете, да разберем как вървят нещата Simple Smile вие в коя г.с. сте? Започна ли вече сутрешното гадене?

Последна редакция: пн, 06 ное 2017, 22:17 от Margaritka_89

# 59
  • Мнения: 9
Моите неразположения започнаха сравнително рано- едва на третия ден от закъснението на цикъла ми. И тъй като при първата ми бременност симптомите се появиха чак към 14-15-тия ден от закъснението, си помислих, че съм настинала или е някой вирус. Но цикъла продължи да липсва още няколко дена (нетипично за мен) и направих теста. Сега съм в 5 г.с, 10 дена закъснение и обмислям следващата седмица да посетя гинеколога си. При първата бременност нямах търпението да видя плодното сакче и избързах с първия преглед, при който нищо не се видя, за това сега ще изчакам малко повече. Хубава вечер на всички.

Общи условия

Активация на акаунт