Сватба 2018 - II-ра част

  • 46 531
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 882
Аз искам да питам някой ходил ли е мола на булевард българия  bridal house  както и в парадайс. 

# 676
  • London, UK
  • Мнения: 301
На булевард България не съм ходила, но в Парадайс бях, случайно и реших да мина да видя какво имат. Въпреки че нямаше друга булка и не изглеждаше, че ще имат (беше 30/31 Декември) ми казаха, че без записан час не може. Продавачката беше нацупена лелка, бутна ми една визитка и ме отпрати. Повече не се върнах.

# 677
  • Мнения: 519
Пет рокли е лимитът в Сватбения център, ако си без час. "Часът" наистина е един астрономически час, в който пробваш колкото искаш. Но с обличането, отглеждането, нагласянето и коментарите трудно би пробвала повече от 5-6 за това време. Така че не виждам смисъл да плащаш за нещо, което така и така ще получиш. Да не говорим, че в един момент всички ти се сливат пред очитв. Joy Аз съм била там без час, през уикенда, консултантката беше много мила. Даваха да се снима.

# 678
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Да, абсолютно, аз съм съгласна с Роузи.
По-добре да се  раздели ходенето на два пъти, както направих аз и не съжалявам. И да се пробват различни 5 рокли. Просто наистина всичко става мъгла след 3-4 рокли.

# 679
  • Мнения: X
Аз стигна ли дотам да премеря 5 рокли и да се колебая между някоя от тях, значи няма да си взема нито една.

Обикновено, когато се харесам в някоя дреха, веднага разбирам, че е тя. Но така като гледам повечето модели сватбени рокли, ми се струва, че изборът ще е нелека задача.

# 680
  • Мнения: 519
Не е лека, защото всякак сме хубави! Sunglasses

# 681
  • Мнения: X
Вие сигурно, да. Но на мен повечето със сигурност ще са ми поне въздълги Wink

# 682
  • Мнения: 884
Аз съм същата.Висока съм 1.55 не искам да си представям как ще изглеждам като пробвам
Grinning

Вие сигурно, да. Но на мен повечето със сигурност ще са ми поне въздълги Wink

# 683
  • London, UK
  • Мнения: 301
Не се притеснявайте момичета. Аз съм 1.58, в повечето магазини дават обучки на токчета, или може вие да си носите някакви, колкото да видите как стои. Ако пробвате рокля собръч също доста помага и дължината не е такъв проблем Simple Smile Най-лесното нещо е да се скъси роклята, важното е да харесате модела Simple Smile

# 684
  • Мнения: X
Значи сме се събрали дребосъчки тази година в тази тема. Аз обръч определено не ща. Но и като "русалка" не се виждам. Усещам как ще изнервя доста консултантките в магазина.

# 685
  • Мнения: 884
Аз също не искам обрач.Но в един магазин ми казаха,че не можело бухнала рокля без обрач.




Значи сме се събрали дребосъчки тази година в тази тема. Аз обръч определено не ща. Но и като "русалка" не се виждам. Усещам как ще изнервя доста консултантките в магазина.

# 686
  • London, UK
  • Мнения: 301
Аз също не исках обръч, но след доста проби установих, че с принцеска рокля се върви много по-лесно, ако има обръч. Русалка и аз не исках, понеже според мен ограничава движенията и не можех да си представя, че ще се хавана на хоро с такава. Успех с търсенето и помни, че на консултантките това им е работата и важното е ти да си доволна Simple Smile

# 687
  • София
  • Мнения: 22 982

Качвам ви една забавна снимка от нашата фотосесия. Моята рокля не беше по тялото, но нямаше и обръчи.

# 688
  • Мнения: X
Sea_Sea, много весели сте били. Smile Това в ръката ти точилка ли е?
Роклята ми харесва и ти стои добре. Само че аз със такова горнище като кума си имах проблеми и определено ще търся нещо с ръкавче или презрамки този път.

# 689
  • София
  • Мнения: 22 982
О, да. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт