Луди, бесни сме глави - Козирози и Стрелци - ДЕКЕМВРИ 2004

  • 15 014
  • 284
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 568

Александър на Stani- 01.12. 2004
Виктория на aleks1 /Алекс/- 01.12.2004 - София
Диана на Шоши - 2.12.2004 – Бон/София
Мартин на minimo /Моника/ - 2.12.2004 - Пловдив
Ангелина на Gerita - 2.12.04 - Варна
Александър на Ell - 2.12.2004г.
Михаел на taylor - 3.12.2004г. - Пловдив
Мирослава на Магс /Марги/- 5.12.2004 - София
Сава на Маймункa - 5.12.2004 - София
Ванеса на ssiiss - 5.12. 2004 - Пловдив
Даниела на todevam - 6.12.2004 -
Стела на mar_go - 6.12.2004
Михаил на doroty02 - 7.12.2004 - София
Алекс на kamelia77 - 7.12.2004
Анна на albenadi - 8.12.2004 - София
Габриела на dezyg /Деси/- 9.12.2004 - София
Христо на ralitza03 - 9.12.2004
Петър на Нинчето1 - 9.12.2004
Виктор на asa /Ася/- 10.12.2004 - София
Атли на Noia- 10.12.2004
Кристиян на Elena T - 10.12.2004 -
Рая на Радостина - 11.12.2004 - София
Борис на Mushu /Михаела/- 11.12.2004 - Шумен
Даниел на Раличка - 11.12.2004 - Шумен
Изабела на Amira - 11.12.2004 - САЩ
Саня на raika - 12.12.2004 - Бургас
Александър на dani mama - 12.12.2004 - София
Никол на pinka /Нина/ - 13.12.2004 - Мездра
Диана на elena ml - 13.12.2004
Лора на РалиЛД - 14.12.2004
Марио на dani_l - 14.12.2004 - Дупница
Радостин на ar4ela - 14.12.2004 - Добрич
Денис на Nadi_n - 15.12.2004
Камен на Mischievous - 15.12.2004 - Плевен
Александър на maia-k - 15.12.2004
Даниел на аngelcheto /Петя/ - 15.12.2004 - Шумен
Явор на Jenny - 16.12.2004 - София
Гергана на vesislava - 16.12.2004
Мариана на Future pere и Мирка - 17.12.2004 - София
Виктория на Marci - 17.12.2004 - Благоевград
Ирен на lyuba84 - 18.12.2004
Josef на peti_k - 18.12.2004 - Чехия
Борис на rai4ka - 19.12.2004 - София
Виктор на viki1 /Кристина/- 19.12.2004 – Нови Искър
Мая на Янчето - 19.12.2004 – София
Гого на joji94 /Нанка/ - 19.12.2004 - Бургас
Виктория на chocha /Алекс/- 20.12.2004 - София
Елеонора на Artful /Силвия/- 20.12.2004
Веселина на Роска - 21.12.2004
Михаела на Албена - 21.12.2004 – Нови Искър
Даниел на Vanilia- 23.12. 2004 - Пловдив
Дара на Смайли /Нели/ - 23.12.2004 - София
Тони на Jade /Живка/ - 23.12.2004 – Стара Загора
Валентин на lidyaa - 23.12.2004 Варна/София
Пламен на fionche - 24.12.2004г. - Пловдив
Любомир на Ioana-27.12.04г. - Видин
Габриела на dilqnka - 27.12.2004
Емма на Ели- 27.12.2004 Чехия
Мартин на Силвия- 28.12. 2004 - София
Мартин на muker - 28.12. 2004
Гавриил на Мама_To - 28.12.2004
Цветина на desij - 29.12. 2004
Весела на eleksir - 29.12.2004 - София
Дея на iva78 - 30.12.2004
Катя на fastuche /Диана/ - 31.12.2004 - София
Марк на Виктория_Р - 3.01.2005 - София
Ванеса Клара на МКП - 7.01.2005 - София
Данаил на Renni - 28.01.2005


Албум със снимки на декемврийчетата:
www.bgphoto.net/december2004
username:december2004
password: bebe

Снимки за албума "Растем и хубавеем" се изпращат на
адрес
nellyk@cablebg.net

Старите теми:

Бъдещи и настоящи мами с термин декември - VIII
НАСТОЯЩИ И БЪДЕЩИ МАМИ- ДЕКЕМВРИЙКИ 2004- IX
ДЕКЕМВРИЙСКИ ДЖУДЖЕНЦА - 2004
ДЕКЕМВРИЙСКИ ДЖУДЖЕНЦА 2 - 2004
Декемврийски джудженца 2004 - 3 част
Декемврийчета 2004 - 4 част
ДЕКЕМВРИЙ4ЕТА 2004- V 4АСТ
ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2004 - ЧАСТ 6
ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2004 малки маймунчета - ЧАСТ 7
ДЕКЕМВРИЙЧЕТА 2004 наддават добре - ЧАСТ 8
Искам да те гушна аз, ако през ДЕКЕМВРИ си дошло у нас!
ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ зверчета сладко хапват си пюрета
Декемврийчетата годинката преполовяват и майките си забавляват
От ДЕКЕМВРИ все лежа! Стига вече! Искам да седя!
Декемврийчетата чакат зъбчетата бели да покажат колко са големи
Декемврийчето море сънува, иска веч и то да плува
Декемврийчетата пак не спят, вече зъбки им растат!
ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА ОБИЧАТ ДА ПЪТУВАТ И НЕ СПИРАТ ДА ЛУДУВАТ!
Декемврийчета добрички хапват си сами бисквитки
Декемврийчето с усмивка се завръща от почивка
ДЕКЕМВРИЙСКАТА ДРУЖИНА ПРОДЪЛЖАВА БЮЛЕТИНА
Декемврийчета безчет пишат новия отчет
Декемврийчетата ходят и пълзят, нямат време те да спят!
ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА НАЙ-ОБИЧАТ КАТО КОНЧЕТА ДА ТИЧАТ
Декемврийските хлапета ровят с мама в интернета
ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ ДЖУДЖЕТА СТЯГАТ СРЕЩА ПОД ТЕПЕТАта
Декемврийчетата родината обикалят и към Европа се отправят
Декемврийче с олюляващи крачета прави първи стъпки по паркета
Декември наближава! Купонът продължава!
Декемврийчетата смели вече тичат като побеснели
Декемврийчето расте и вече иска да чете
Декемврийчетата със отворени обятия посрещат Емма във България!
Декемврийчетата оздравяват и игрите продължават
Декемврийските стрелчета и козички готвят се за първите свещички
ДЕКЕМВРИ приближава - време за РОЖДЕН ДЕН и забава
ДЕКЕМВРИЙСКОТО ЧОВЕЧЕ РОЖДЕНИЧЕ Е ВЕЧЕ!
ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ ДУШИЧКИ ДУХАТ ПЪРВИТЕ СВЕЩИЧКИ
ДЕКЕМВРИЙСКАТА ДРУЖИНКА СТАВА НА ЕДНА ГОДИНКА
ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ БОНБОНИ ПРАВЯТ ПАРТИ СЪС БАЛОНИ
ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА МИЛИ ЗА ПОДАРЪЦИ СА СЕ СТРОИЛИ
Рождениците-сурвакарчета готвят пъстри календарчета - ДEКЕМВРИ'04
Декемврийчета добрички слагат топли ръкавички
Декемврийските козички и стрелчета опаковаха на Любчо днес колета
Мамешката среща наближава, Декемврийчето се забавлява!
Декемврийчетата пакостливи правят майките си диви и щастливи
Декемврийки купонджийки са и страстни любовчийки
Мамите навън палуват, а Декемврийчетата с тати по цяла нощ кротуват
В ДЕКЕМВРИЙСКАТА НИ ЧЕТА МАМИТЕ СА НА ДИЕТА, НО НЕ СЕ ОТКАЗВАТ ОТ КОТЛЕТА
Декемврийски сладури обожават в планините, мама и татко да ги возят със шейните!
Хайде с патешка походка, ДЕКЕМВРИЙЧЕ, на разходка!
ДЕКЕМВРИЙЧЕТА ДОБРИЧКИ ДАРИХА С МАРТЕНИЧКA ВСИЧКИ
Свежа пролет се задава, ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на мама цвете подарява!
ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ дечица тичкат в нежна пролетна тревица
Лъчезарно слънце грее, ДЕКЕМВРИЙЧЕТО навън лудее!
Пролетта е вече тука, ДЕКЕМВРИЙЧЕ из градинките щъпука!

# 1
  • Мнения: 2 657
Хайде,честита ни нова темичка Joy

Я да ви питам-как сте с гърнето newsm78Ние не сме до никаде,като го сложа и по4ва един истери4ен рев Embarassedмисля днес да му купя ново гърне и да го пробвам,ама незнам дали ще има ефект newsm78 Embarassed

# 2
  • Мнения: 224
Здрaвейте мамчета и палави декемврийчета!  Hug  Hug  Hug

Беше ли ви мъчно за нас?  Mr. Green

Като гледам само 2 теми съм изпуснала, явно всички само скитате с децата, както и ние де  Sunglasses
Но край, вече съм на работа и ще се отдам на форума  Wink

# 3
  • Мнения: 6 390
Привет на всички бесни глави  Laughing
dani_l
ама ти къде изчезна  newsm78
Много ти готин аватара  Wink Hug

# 4
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Наистина с голямо удоволствие разглеждах снимките от срещата ви. Радвам се че сте си изкарали добре, останалите можем най-искренно да ви завиждаме и да се надяваме че на следващата сбирка ще се включим и ние. Laughing
Смайли, а пък Вики изобщо не иска да си играе с кукли, сега сме на вълна ключове и отключване на врати. Хубавото е че в продължение на няколко минути може да се заседи пред някоя врата играейки си. Мъчи се детето на пъхне ключа в ключалката, врътка го наляво, надясно и си повтаря "куч-куче", и въпреки че казва много хубаво куче на кучето продължава да вика "БАУ-БАУ".
Minimo и ние снощи бяхме със същата темп. дадох и панадол и введнага я свали, много ме беше страх през ноща да не ми прави номера, ообаче детето спа много спокойно и повече не е вдигала. Сега я чакам да се събуди и ще я водя на доктор.
Между другото като съм на тази вълна някои знае ли кога става смяната на личните доктори, този или другия месец, че твърдо съм решила да сменям джипито на Вики.
Ioana ние за сега се справяме добре с гърнето.Пикаме извън нега само когато сме навън, а за акането се е научила да стиска и да си го носи в къщи. Та на нас това ни е проблем, не е хубаво толкова малка да стиска, поне според мен. Сега се учим да се издържаме и да пикаме на тоалетната чиния. Но щом ти плаче по добре не го насилвай. Пробвайте да издържате играчките, дори и ти сядай на гърнето, знам ли.....Мойта Вики много обича някои да я целува и докато свикна винаги се пазаряхме, че ако пишка в гърнето ще я цункат мама, тати, баба, дядо, зайчетат, мецата.........Сега прилагаме същата тактика и за тоалетната чиния.
viki1 успя ли да се събере цялата сума за малката Виктория. Нямам време да чета другата тема. Ние успяхме да преведем колкото можахме на банковата сметка на таткото. Моля се от сърце детенцето да се оправи.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 605
Е, изчистих, изкъпах се и сега на чисто в новата тема - ПРИВЕТ!  Hug
Страхотни снимки, страхотна среща!!! Имали сте емоции през почивните дни!
Деси, надявам се и аз да ви подхвърлят откраднатите документи! Да се спука човек от яд при такава нелепа загуба!
Марси, на теб останаха ли ти живи рибки? Смени ли им праха за пране?  Wink
Криси, всеки ден се заканвам да се регистрирам в e-pay, но забравям първо да мина през банкомат. Надявам се, че има още време за парите на малката Вики! Гледах репортаж по Нова телевизия и душата ми се напълни! Ако кажете, че Алекс няма пръст в тази работа хич няма да ви повярвам  Wink
Смайли, ако по някакъв начин стане възможно записването на тези DVD-та бих ли могла да ви ангажирам да ми запишете и изпратите и на мен. Baby Mоzart го теглих повече от месец и просто вече нямам нерви... А и нали се усложниха нещата с даунлоуда. Ще съм безкрайно благодарна и разбира се ще покрия разходите   bouquet
Имах ли да казвам на някого още нещо  newsm78 Не мога да си събера мислите тези дни. Нали ще съм на бал другата седмица и то едни вълнения, едни организации... А и гладувам и това пряко ми влияе на мозъчната дейност. Диетата ми е принудителна (направих си пиърсинг на езика  Embarassed), но съвсем навременна - за 24-ти ще съм във форма!
Тази седмица и аз започвам да действам за яслата на Саня, макар че вътрешно усещам, че периодът никак не е подходящ. Тя непрекъснато ме търси и иска да е гушната в мен, не признава нито баща, нито баби... Ще бъде много мъчително, но нямам време - септември тръгвам на работа и до тогава трябва да е свикнала...
Като чета, колко много говорят останалите декемврийчета си давам сметка, че леко изоставаме. Саня има само 3-4 думички. Иначе разбира доста неща като й говоря. Например като й кажа "Дай да обуем крачетата", си търси обувките и ми ги носи. Знам, че вско дете се развива индивидуално и т.н. Баткото ни например проговори след втората година, а сега не млъква, на моменти чак ме дразни. И все пак чакам с трепет първите бебешки изречения.
По повод на любима играчка - ние си имаме войник, нещо като мъжки вариант на кукла Барби - рус, синеок, ръце, крака всичо се огъва в ставите, а и дрехите са избарани... голям пич е. Саня отдавна си го хареса и го отмъкна от батко си. Купихме й в петък бебешка количка и й слагах вътре кукли да ги вози, но тя вози само този войник Crazy
Та такива работи... Я да се възползвам аз от дневния сън на беба и да почина малко, чев днес направо се разбих.
Хубав ден на всички!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 493
Лелей... много пишете! Simple Smile
дани_л, велкъм бек. Wink Марио много се е разхубавил ... ще идваме до Дупница май май Wink

Аз май съм малко по-добре с кръста. Обаче сега ще видим следващите няколко дена като остана сама как ще се оправям (мартин заминава за морето да снима една уфсъ и ще си дойде в четвъртък...) Мисля да не си давам много зор.

Бях си запланувала днес следобед хубава разходка и сега хубавичко наваля и омокри всичко и много ме е яд Sad

Мая днес направи толкова много нови неща че чак свят ми се зави - на първо място цяла сутрин си игра с играчки... това не се е случвало от незнам си колко време. Все си играе с ключове, телефони обувки и т.н. ма не и играчки. Има една кукла, на която никога не е обръщала внимание, а днес цяла сутрин я разнася, гушка, храни, слага я да спи... абе същото каквото пишете! Simple Smile Явно са в някакъв такъв период...
От снощи имаме гърне най-накрая и днес сутринта я сложихме. Първо се смя много докато седеше, уж й дадохме разни играчки, но тя стана и почна да ги пуска вътре. После отидохме 2те в тоалетната да й показавам, ама тя избяга и отиде и се изпишка по средата на хола най-демонстративно... Сега я чакам да се събуди и пак ще я сложа... Скрила съм го да не си играе с него. И мисля да го вадя засега само като ще я слагам... Да видим Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 195
да мисля че с днешните преводи парите ще се съберат,копирам какво написа Роси преди малко в темата
 смятам ги грубо

5000 на родителите
5300 по банков път
1800 на Глобул,старото им дарение към нас,което ще преведа
2 200 от акцията
   100 ми даде панчо

13 4000 лв.са до тук налични.

Имам инфо от мои хора,че ще влязат поне 1 000 днес
и всички ваши познати............
Аз мисля,че да края на седмицата ще са събрани!!
ако Алекс има пръст в репортажа и си трае ще я обеса, а иначе имам много да я черпя тази жена, а пък и горя от желание най накрая да я срещна, събота и неделя ви чакам дружно в Южния парк - само да посмеете да не дойдете.
на девойките от срещата съм им леко обидена - мойто дете го снимахте най малко, не е честно, ама сте ми слабост и ще ме черпите по тоя повод Winkа иначе на мен ми беше невероятно приятно да се видим, беше ми адски домъчняло за всички ви, а децата ви са станали абсолютни уникати, явно в този месец се раждат само красиви и умни деца.хахахаха

# 8
  • Мнения: 987
криска, душата , не се сьрди  Hug . другият пьт обещавам , ще направя фотосесия на Вики. ма за сметка на него - тебе те има доста  Laughing

Marci , ама мартин я поддьржа тази температура вече втори ден. и нищо не помага. днес педито каза , че е от супер зачервено гьрло и ще я поддьржа таз температура още 24 часа някьде. да не спирам панадола и почнахме и мукосанастол. мартин днес е доста отпаднал , макар че се храни и пие доста течности. мрьнка един такьв и само ми се гуши. днес ще ни е ден за гушкане явно.

ние с гьрнето сме на приливи и отливи. ама майка му е виновна  Embarassed , щото този пьт не се занимавам сериозно с вьпроса , а го слагам когато се сетя и ми е на кеф. но иньче като цяло стои вече без да протестира. друг е вьпроса какво правим като седнам  Joy , но това е друга тема. от онзи ден почнах да му слагам любимата кукла и нея на гьрнето ( кукленското) , когато и той е там и доста се забавлява , че не е единствен   "заточен"  на гьрне.

# 9
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Подхвърлили са документите на мъжът ми.

Райка пърсинга не те ли боли. Имам чувството, че с това в устата е много гадно. Аз едвам свикнах с металокерамиката.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 493
minimo, няма изобщо да се  изненадам ако сте и утре с Т и после обрив... розеола.... мдаааа .Simple Smile дано да е това, а не нещо сериозно. Стискам палци да се оправяте! Питай педито дали е чувало и какво мисли по въпроса...

# 11
  • Мнения: 772
Криси, да, репортажът по Нова бе много добър и според мен, а явно и ефективен; а по моите снимки, които вече упсях да сваля от апарата, го има Вики, разбира се, но вероятно утре чак ще ги кача, а и без снимки той е незабравим, такъв сладур!

Дани_л, ако искаш, вярвай, но сутринта тъкмо си мислех да питам някой знае ли кога ще се появите отново, и ето ви пак сред нас! добре дошли! да, много готин е Марио на новата снимка, а и колко ми е познато това 'Аз се казвам Мами'  Wink

Смайли, мога да взема на заем външна двд-записвачка и да ти я донеса, ако ти се занимава със свалянето филмите на дискове, нататък ние ще сме ти много благодарани и сами ще си ги размножим? помисли си, вероятно преди сряда следобяд - четвъртък не бихме могли да се видим  Wink

лека нощ и оздравяване на Марто и ако има други кашлящи или с ожулени коленца, ама дано са малко!

# 12
  • Мнения: 224
Добро утро!
Вчера като първи работен ден ми се 'отели вола', скапаха ни от бачкане.

Янче, в Дупница не е толкова хубаво, но в Гоце Делчев - Дааааааааа, там е прекрасно, слънце, чист въздух, еко храна. Марио лудееше по цял ден, има много места за игра - паркове, градинки и естествено на двора, много си е хубаво да живееш в къща .... Доста думички започна да повтаря и най-вече имена.
Маймунка, радвам се че си се сетила за нас  Wink
Ето ви още малко документация:
http://img161.imageshack.us/img161/1306/mariogocedelchev0164jz.jpg http://img161.imageshack.us/img161/1548/mariogocedelchev0113ko.jpg http://img69.imageshack.us/img69/7492/mariogocedelchev0644cd.jpg http://img69.imageshack.us/img69/1931/mariogocedelchev1360js.jpg

Райче, защо не запишеш Боги на народни танци.

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 08:47 от dani_l

# 13
  • Мнения: 1 568
Маймунка, давай я насам тая записвачка! Идеята ти е супер! Ще запиша на всеки каквото иска! Нямам обаче празни DVD-дискове, но ще купя!
Дано да стане работата!

Райкаааа, ти ме Утрепа, душа! Пиърсинг!  Shocked На езика!  Shocked Кефиш ме!
Аз оня ден се заканвах, че ще пусна анкета тук в темата дали да си направя тату  Grinning А ти направо действаш  Wink
За сега съм се навила на временна татуировка. Видях, че в София ленд правят с къна и ми хареса много, но не разбрах колко издържат.

Мони, как е Марто днес?

Последна редакция: вт, 16 май 2006, 10:45 от Смайли

# 14
  • Мнения: 2 567
Добро утро набързо и от нас,  Hug
успявам да чета, макар и със 100 зора, форумът се отваря ужасно трудно.
Та, както и да е...Радвам се за срещата ви, много готини снимки, весело е било!
Диана пък се казва "тати"  hahaha Думи не знае много- обичайните мама, тати, баба, деди.....звуци на животни и тн.
И тя много си играе с 2 кукли- Ани и Шошо се казват, отделно има и едно бебе, дето все го храни  Simple Smile
Тук 2 седмици беше истинско лято и киснахме по цял ден по разни площадки. Много са красиви и е супер чистичко.
До скоро виждане!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт