Луди, бесни сме глави - Козирози и Стрелци - ДЕКЕМВРИ 2004

  • 15 035
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 195
Ели честита годишнина, скоро предстои и нашата та много се вълнувам, за мен сватбата ни е много специален спомен - наистина бях щастлива на този ден, та дано и ти се чувстваш все още така - наздраве.
момичета Вики има проблем и съм супер ама супер уплашена - от близо две седмици е със много странни изпражнения, не разтройство, ама много кашави и понякога със лека слуз - по скоро нещо подобно на сополи, а и се изхожда доста по честичко - примерно между 3 и 5 пъти на ден, п-ри обикновенно 2 нормални до сега, пробвах със Смекта и диета но не стана, и днес го заведох на лекар - лошото е че тя веднага го свърза със глисти или недай боже тения, но можело и да е вирус, та утре ще даваме изследвания на акитата а аз съм се спекла жестоко, защото с неговотио постоянно ядене на пясък кой знае какви сме ги свършили сега и съм откачила, някой да казва някакво инфо че съм се поболяла,
 ssiiss във София специлано в бившата РТина Киркова има стафилококи в стените, това го знам от завеждащ отделение в нея и за това не раждах там - за да ги махнат трябва да я сринат до основи, всички които познавам родили там после имат проблем със стафилококи - на брат ми децата, на братовчедка ми, на няколко приятелки и знам че е нещо много упорито но за щастие лечимо и не толкова страшно, стискам палци всичко да е ок

# 31
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ssiiss[/b как разбраахте че имате, докторката ли ти предложи да и ввземат секрет? Това мойто от няколко седмици все е със сополи, а сутринта имаше и секрет и от очичките.

# 32
  • Мнения: 229
Марси да след като ДжиПито ни даде направление за очна, а очната за УНГ та УНГ-то не ни предписа нищо преди да види резултатите от Носен и гърлен секрет и антибиограма (евала му за това че, не изпраска веднага някакъв антибиотик затова вече все при него ще ходим) от изследванията се оказа че имаме стафилокок в носа и гъбички (които били от употребата на антибиотици). По странното ми беше че миналата пролет пак по това време (затова си мисля че има нещо алергично с цъфтежите) имаше секрет от носа и беше същия но за по кратко време, та тогава също правихме носен секрет но не откриха нищо. Замислям се че сигурно ги е имало но не са ги хванали (смотанато ХЕИ, хем си знам че не са им хубави пробите).

viki1 и аз чух такова нещо  #Crazy че затова правели основни ремонти на АГ-тата всяка година и дори къртели стените до тухла и обработвали местата и пак. Преди 5 години раждах каката в същото отделение, може би тогава ги е нямало ли  Thinking
Това което разбрах и ме учудва е че всеки човек ги носел, но не се активирали (или нещо подобно беше  newsm78) при Ванеса от какво се активираха гадинките ...

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
И ние сме със стафилококи в гърлото и носа.Никакви секрети не са ни текли,да чукам на дърво даже не сме боледували.Но се появиха едни пъпчици много упорити и седят вече 7-ми месец.Та от лекар на лекар най-после взехме секрет и антибиограма и се установи,че са стафилококи.Аз съм раждала в Шейново,та явно навсякъде ги има,не само в Тина Киркова.Виктория пие антибиотик,мажеме в носа и по бузките,но не с Бактробан,защото е спрян вноса му.
Стискам палци на всички болни дечица да се окаже нещо леко и не притеснително.
Честита годишнина на Ели!
Райка ,евала за смелостта!Аз не бих си пробила езика при никакви обстоятелства.А за тату се кумя вече трета година и все нещо се замотвам и два лятото и го отлагам за зимата,за да не ми пече слънцето татуто и пак отново.Даже и тема пусках в Клюто за препоръки и студио

# 34
  • Мнения: 224
Здравейте!

Криси и аз имам същите притеснения за Марио и съм решила да го водя на лекар. Той също започна да ака по-често и по-рядичко, при положение че досега е бил все със запек. Даже скърца и със зъбки, но слуз не съм забелязала. Други симптоми за глисти били сърбеж и спане по корем. За сърбежа как можем да разберем незнам, но една колежка ми каза, че като заспи детето глистите излизали на ануса и можело да се видят, не съм го правила и не знам дали е така.
Аз от скоро започнах да му давам чешмяна вода и може и затова да ака така, но за по сигурно - МАРШ на ДОКТОР. Дано опасенията ни се окажат фалшиви  Praynig

# 35
  • Мнения: 6 390
Привет мацки  Laughing
благодаря за хубавите пожелания, да ви се връща многократно  Wink Grinning Hug

тук е супер слънчев ден, утре до 29.градуса, а тати каза че до края на седмицата прогнозата е дъжт  Crazy
втасахме я ние  ooooh! от трън та на глог... вървиме след лошото време  Crossing Arms Mr. Green

я кажете моля ви някакви готини музики , ако намеря тук да си дръпна, че в чешко такива екстри нямаме  Party
сега свалих
JUANES - Mi Sangre
и го въртя 2х дена нон стоп  Party много ми харесва  Mr. Green

а иначе съм супер щастлива и от голяяяямата ми уловка
Adriano Celentano Mp3 Collection 2 CD
където са всички и стари хитове, не толкова известни в БГ от 1957г е първия албум в колекцията, а имаме една супер изтъркана касетка със такава стара негова колекция, и мнооооого сме я въртяли, та съм ХЕПИ че вече имам даже много повече на СД  Party Mr. Green
Mr. Green

# 36
  • Мнения: 987
Ели , честита ви годишнина и от мене.  Two Hearts

а какво стана с апарата . оправи ли го.  newsm78

мартин днес е сьс по ниска температура. ще го водя после до педито пак да го види. мисля , че почна да му минава.

сиска, кви са тез стафилококи бе човек. дано бьрзо се оправите

dani_l , как глисти .  #Crazy туй много гадно. аз имах като бях 3-4 годишна. от пьська в градината казаха , че сьм ги пипнала. никога няма да забравя какви гадни хапчета трябваше да смуча. това е единственият ми кошмарен спомен от детството.   smile3512

# 37
  • Мнения: 1 568
Ели, честита годишнина! Ама това 8 години е много бреее!  Heart Eyes

Лелеее настръхвам като ви чета  Shocked

Криси, и Дарата е с разстройство. Ака само по 1-2 пъти на ден, но е доста рядко, слузесто и миризливо. От вчера започнах да й давам ентерол, но без особен ефект. Говорих преди малко с педито по телефона и трябва да минем 3 дни на лечебна храна. Чакам Дара да се събуди и ще тичам в аптеката  ooooh!
Мисли за глисти ми се въртят от десетина дни в главата  Thinking Четох и аз за тях - дразнене в областта на ануса, разраняване на кожата и разчесване, неспокоен сън, плач, понякога скърцане със зъби, може да има и болки в корема. Неспокойния сън го имаме, но той не е от вчера ... Може да мина през лабораторията да й направя изследване все пак ... Уфффф! Тия пясъци, тия мърсотии! Спекла съм се яко!

И Дара е родена в Тина Киркова. Няма стафилококи /или поне не са се проявили до сега/ да чукна на дърво. Тия приказки със стените не ми звучат много правдоподобно, честно да ви кажа ... ама вие си знаете най-добре  Peace

# 38
  • Мнения: 2 657
Ели,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА  bouquetИ ВСЕ ТАКА ДА СЕ ОБИЧАТЕ Hug

Ох,докато ви про4ета и аз запо4нах да се сковавам Twisted Evil
Ние от седмица акаме пове4е от обикновенното SadИ при нас акото е като някаква каша,не е тамно,а е някакво жълтеникаво.Все някаде се по4ешва или по главата,или по ръцете или по дупето и така.Понякога по4ва един рев и като легне на земята по4ва да се мята като луд.почвам и аз да си мисля дали пък нямаме глисти след като ви из4етох писаниците Sad

# 39
  • Мнения: 381
Ели честита годишнина и от мен!
Ние едва ли ще изкараме дотолкова както се караме Wink
Малиии лоши работи чета глисти стафилококи SadИ Дани има пъпчици от край време по бузките и по тялото ама по скоро е като така наречената пилешка кожа,но докторката ни каза че била така щото му била много суха кожичката.А иначе и ние ровим от време навреме в пясъчника ,ама мисля да му купя един от Метро/пясъчник/ и да го сложа на терасата.Така поне ще знам че пясъка ми е чист.Дано се оправят всички дечица Praynig

# 40
  • Мнения: 772
да, и аз се постреснах покрай последните постинги, стискам палци всички проблеми да се изяснят и изчезнат скоро!

ние пък отново даваме малтофер, от 4 дни, ама не съм сигурна дали апетитът е покачен, но може би е рано за такива изводи...

Смайли, щом вземем записвачката, свиркам, но не мога да кажа нищо фиксирано, ама и аз искам да е скоро, във всеки случай преди вашето море  Wink

И не на последно място (макар така да се получи в постинга ми;-)): Ели, честита годишнина, сигурна съм, че като се върнете, ще го отпразнувате с татито, вие утре ли поемате? лек път!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 674
Ели, честита годишнина!

Аз тук май съм с най-дълъг стаж като бракувана и за това ти пожелавам да ни стигнеш, пък ние ще ти бягаме hahaha

На акльовците пожелавам да се окаже, че всичко е заради зъби, а не някакви гадни глисти. Виктор така ми има периоди когато свършва голямата работа по 3-4 пъти на ден. И накрая се оказва, че има нов зъб в устата.

Маймунка, все се каня да питам, Ежко защо така редовно пие желязо? Само заради апетита ли?
Ако да, има ли ефект?

За стафилококите и аз съм чувала, че болниците гъмжат от тях. Затова отвреме на време, през няколко години им правят основен ремонт, а иначе само боядисват. Някои хора са податливи, други си ги носят и не се проявяват. Бързо излекуване на всички   bouquet.

# 42
  • Мнения: 4 195
Асе Виктор си има всичките зъби в устата от отдаван, за това се притеснявам Sad
а иначе Смайли това че Дара ги няма незначи че в Тина Крикова ги няма душко, просто се радвай че ги няма, много гадно нещо са и аз знам че всеки ги има просто не всички боледуват от тях, абе много ми е сложна тая матреия- дано всички се оправите бързо и да се стагаме на път за Пловдивско майна Hug

# 43
  • Мнения: 203
Здравейте момичета, Честото на Ели, дано и ние те стигнем , оженихме се миналата година на 25 септември и Борко беше свидетел:), но без тържество, сега това предстои, искам и аз след време да се похваля с много години хубав брак, за сега нямам оплаквания:)

Днес ме скъсаха на шофьорски изпит, на листовките при това, сраммм, ужас, много ми е тъпо, гадно, направих 8 грешки, а не се знае какво ще е следващия път .... кофти работа. Най много да си купя сладолед....


Акльовци, дано всичко е наред, че ми настръхна косъма от думата "тения и глисти", дано са зъбчета.

Хайде , целуфцичи

# 44
  • София
  • Мнения: 3 674

Асе Виктор си има всичките зъби в устата от отдаван, за това се притеснявам Sad


Вярно ли, 20 зъба има в устата адаша  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт