ОКТОМВРИйчета 2017

  • 35 535
  • 734
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 35 187
Аз разбирам, че има такива, дето го връзват на прахосмукачката..

https://ceumed.bg/nosko-nazalen-aspirator

# 631
  • Мнения: 267
Аз с уста ги дърпам, не с прахосмукачка

То това не се ли води прахосмукачка или аз пак не съм разбрала и си ги пиша със задните части ?
И аз това ползвам.Не, Жана, не е.Това за прахосмукачка е на същия принцип, само че вместо ти да дърпаш с уста, дърпа прахосмукачката. Ще взимам такова, след 2-3 месеца, сега още са малки май за прахосмука.Инак и аз бях скептична, но видях каква работа върши при племенницата ми .

# 632
  • Мнения: 1 639
Жана и аз така си го обяснявам, големия за първи път имаше суполи точно от настинка. Хахах Пийкок леле като го написа докато затопля че има някаква такава приставка и ти с уста само вакуума правиш си те представих как му захапваш носа и почваш да дърпаш хахахахха:) има такива за прахосмукачката се закачат, те са най-добри и става супер.лесно, после.като пораснат става трудно защото почват да се дърпат и е една борба:)

# 633
  • Мнения: X
  си те представих как му захапваш носа и почваш да дърпаш хаха

Хахах, това е мноУ яко Joy
Благодаря, момичета, значи аз нещо съм се объркАла. Сефте Laughing

# 634
  • Мнения: 35 187
Жанче, я кажи как се работи с нагревателя на Авент. Дадоха ми онзи ден ама не знам как да преценя на колко да топля за колко време

# 635
  • Мнения: X
Аз го правя на 3 , че става най-бързо. Наливам вода до малко по-малко от средата. Включвам, светва лампичката и започва да загрява. В това време разбърквам млякото и слагам шишето в нагревателя. След няколко минутки лампичката загасва и млякото е с умерена Т. Става за пиене ако бебето дава много зор.
Ако е спокоен обаче, изчаквам още едно включване и изгасване на лампичката (става за макс 2 минутки) и тогава вадя шишето и изключвам уреда от копчето отзад.
И мааницата започва Laughing

# 636
  • Мнения: 627
И нашият е със сополи от два дни. Педиатърката каза, че може и аз да съм му донесла нещо от лежането в МД, но татко му беше хремав също....дърпам ги с baby vac и въпреки че много ме притесняваше, усещам как детето се успокоява и хапва и заспива.

# 637
  • Мнения: 1 639
Хайде скачам аз на любимата ми трма Лайна:))) Попринцип не съм от майките които се вглежда в акитата на бебето ама днеска ми направи впечетление зашото акото му беше зелено и слузесто. Имаше като желе вътре, като супол и сега пак го забелязах. Възможно е да не е от днес но просто да не съм го забешязала. Самото зелено не ме притеснява, защото по някой път си ака зелено, според мен наистина е от колики защото чоне веднъб на ден си се изхожда с нормално жълто ако хахах какво ппдробности само и тогава не се и напъва и не пръцка, почне ли да се чекне и да подпръцква и да старада акото е зелено, но тази слуз ме притеснява въпреки че четох било нормално при кърмени бебета инв редки случаи индикирало проблем ма знам ли. На някоя от вас на бебетата да се  еслучвало? Ако е от храна нямам идея от коя ще е защото ям изключително разнообразно и ям много непрепоръчителби неща

# 638
  • Мнения: 18 674
Ема, според мен ако има проблем слузта няма да я намираш с ровене, ако ме разбираш, а ще бъде доста.

# 639
  • Мнения: 1 102
Аз реших да заредя с по-тежката артилерия - купих днес Colief, поръчах на една мацка Lefax, от вчера сме на HIPP Combiotic. Да видим как ще подействат.

# 640
  • Мнения: 35 187
Lizzy, и чай от копър

# 641
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, моето бебе започна да повръща след ядене като се оригне. На смесено хранене е и тива става след ам ( давам фризолак ха). Като се нахрани и започва едно бутане, свиване, гърчи се...и предполагам му се свива стомахчето и връща.

# 642
  • Мнения: 1 102
Ангела, моето момче така си прави постоянно.

Пийкок, пропуснах и възглавницата с черешови костилки. Simple Smile

# 643
  • Мнения: 1 872
И моят е същият. Даже и през носа връща понякога. Иначе не е кисел, даже веднъж се смееше точно след като беше излял доста.

Ако качват добре и нямат други признаци на дискоморт, не е притеснително (въпреки че си се шашкам всеки път като се излее повече). Би трябвало да премине като почне захранването.

# 644
  • Мнения: 766
Днес бяхме на консултация и тъй като за 1 месец е качила само 600 гр. ще се дохранваме. Аз мисля, че няма нужда детето е спокойно, ака за 24ч. 2 пълни памперси, оригва се, повръща по- малко. Купих Хипп Ха, че това ми препоръча педиатърката, но се чудя да я дохранваме ли с 30мл. както педи иска или не? На ръст от 50, вече сме 54см.

Общи условия

Активация на акаунт