SUPERNATURAL: Империята на кайсиите

  • 56 154
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 454
13x07 "War of the Worlds" Promo:

# 61
  • Вестерос
  • Мнения: 39 443
Гледа ли някой? Аз чак в неделя ще мога

# 62
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 919
Аз да. Много хубава серия  Laughing И тази, и предишната. В новата повече ми хареса случая, въпреки, че гледах без субс и не разбрах всичко.
Скрит текст:
Сам Май усеща нещо за Кастиел, но го потиска, защото вижда колко е щастлив Дийн. Тук драмата ще е голяма  Grinning Ще ми се да имаше четвърти, за баланс (както бяха Боби и Краули) , щото Джак никакъв баланс не е, чист дисбаланс  hahaha Айде вече да се отделя, да среща Луци и да става лош, щото ми доскучава с тоя вид на ментално увреден. Оу, сега се сетих нещо - нали вече няколко пъти споменават, че в "нищото" отиват ангелите и демоните, когато умрат. Та като ходят да си забират истинския Кас от там, да подберат и Краули  Praynig  

Дженсън гладен няма да остане  Naughty

https://www.facebook.com/SexyDean615/videos/352535381842063/

Последна редакция: сб, 18 ное 2017, 10:49 от Г. Краули

# 63
  • Мнения: 41 719
И на мен ми хареса.
Тоя Кас  Joy Вал Килмър вика, че е  hahaha

Абе изглежда си като Кас, говори като Кас, има спомените на Кас, ами не е ли Кас?
А защо мислите, че  не е? Мислите, че е оня другия Кас ли? От празнотата.

# 64
  • София
  • Мнения: 993
Според мен си е Кас, онзи искаше само да го оставят на мира да спи, за чий ще се забие на Земята  Laughing

Много ми хареса епизода Simple Smile

# 65
  • Мнения: 116
И на мен много ми хареса серията.
А за Кас са ми най-големите притеснения.
Уж е Кас, ама не съвсем, малко дистанциран ми се вижда...
но може би се подвеждам по вашите твърдения, че е онзи другият.
Но това си е добра възможност за интрига, защо иначе да го създават изобщо другия образ...

# 66
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 919
Миша свива очите по един характерен начин, когато не играе Кас. Стори ми се, че и сега го прави, но нека Кастиелките да се изкажат, че си го познават повече. За Сам съм сигурна, че има някакви съмнения, пролича си като го прегърна, вкара един особен поглед.

# 67
# 68
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 919


  babyuu



 hahaha


Oooo  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 22:43 от Г. Краули

# 69
  • Мнения: 24 433
Любимото ми, езичета....Stuck Out Tongue Winking Eye
Не съм гледала епизода, сигурно края на седмицата, тъкмо с новия. Confused

# 70
  • Вестерос
  • Мнения: 39 443
И аз не съм Sad

# 71
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Страхотен епизод !  Дийн беше толкова щастлив, че чак и аз искрено му се зарадвах.  Heart Eyes

За Кас и аз не знам, не мога да твърдя със сигурност. Единственото ми съмнение, че може и да не е нашият Кас се появи, когато той дойде на Земята и започна доста странно да се оглежда, да пипа дрехите си, да оглежда шлифера си ...... Това беше само в първите минути. Но пък може и да е Кас, който се чуди дали наистина е върнат на Земята и " се опипва "  Joy, за да се увери. Но дори и да не е истинският Кас, все още не знаем със сигурност дали другият е зъл, нали ?  newsm78

# 72
  • Мнения: 116
1 час запис от конвенцията в Хавай
Дано намеря време да го изгледам тези дни Simple Smile

# 73
  • Мнения: 41 719
Малко окоплак за кастиелките  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 6 454
Изгледах най-накрая. Ами нищо особено не беше епизодът като история, имаше някой и друг забавен момент заради Дийн и каубойските му влечения Smile или когато лазеше в тунелите.
Пак ми стана жал за Джак - явно се размеквам с възрастта Joy . Разбирам защо избяга, ама защо трябваше да ги натръшка преди да изчезне?

График:
13.07 "War of the Worlds" - 23 ноември
13.08 "The Scorpion and the Frog" - 30 ноември
13.09 "The Bad Place"  - 07 декември
После следва почивка чак до януари.

Общи условия

Активация на акаунт