Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №15

  • 54 217
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 615
Идеално върви!
Аз мислех, че е 9-10 ден.Аз също имах кървене, не се притеснявай.

# 31
  • Мнения: 99
Новините на crowned са прекрасни и дано доведат до един много пухкав финал ... или два ... !!!

Клео и всички други, благодаря ви за подкрепата. Много съм се шашнала .. за лапорото не трепнах, а сега съм кълбо от нерви ... Голяма паника ме е обзела! crowned много ме надъхва, но нервата не ме пуска. Искам просто да минава вече ..

Поздрави на всички! Днес имаме хубави новини в групата .. Много се радвам!

# 32
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Blisss-че, искам да си много спокойна за утре, всичко ще мине по план и знам, че ще има яйчица и за второто , и за третото бебе. Помни, че понякога лошото е за хубаво. Обещавааамм да ти бъда опора, както ти беше за мен вчера! Но въпреки това, знам че няма да ти потрябва, защото всичко ще е наред! Най-лошото мина , а най-хубавото предстои, точно както сме го изчислили! KK team for life! Heart 

# 33
  • Мнения: 436
 crowend тихичко честито и от мен

# 34
  • Мнения: 87
Crowned,честито и от мен!🏵
Лека и безпроблемна бременност до термин,и ЧХГ да се удвоява стремглаво 🙂
Блисче,всичко ще е ок.Паниката и притеснението не са добри приятели.С теб сме ,не се притеснявай до колкото е възможно 🤗

# 35
  • Мнения: 2 615
Blisss, вълнението преди пункция е напълно нормално.Аз също бях като кълбо от нерви на моята  .Трепнех да идва момента и да ме приспат за някоя минута, и после да дремя блажено след упойката Simple Smile. Всички ти стискаме палци и пращаме само позитивна енергия Heart

# 36
  • Мнения: 1 669
Crowned, честито! Hug Пожелавам ти пухкав финал с 2-3 пандишпанчета  bouquet Bliss, ти си следващата, не се тревожи - най-вълнуващите мигове предстоят! Всичко ще бъде наред! Simple Smile
Браво на вас, момичета! Темата е пълна със смели, устремени и интелигентни мамчета  Peace

# 37
  • Мнения: 369
Честито и от мен cowned 😘 много се радвам за тебе...пу пу да не са ти уруки 😘

# 38
  • Мнения: 166
crowned тихичко честито, знаех си аз, че теста ще ти е положителен. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременост до края.
Блис успех утре, всичко ще бъде наред и ще извадят хубави яйчица.
Прегръдки на всички ви!

# 39
  • Мнения: 402
crowned честито и от мен, безпроблемно до края

# 40
  • Мнения: 55
crowned честито и от мен!Много се радвам за страхотната новина!Пожелавам ти лек и пухкав финал!:heart:



# 41
  • Мнения: 2 570
П.С. чхг е 268 .... честито да ни е и да не спира да расте Heart


П.с. викааа 😃
Момичеееее , това трябва да е  начало на поста 😎
Ако има възможност да са двечки ще бъде прекрасно, но и едно няма да върнем 💗
Честито 🍀 До финал да е 😘

Blisss, с теб сме . Само бъди спокойна (ясно е , че е трудно )
Реално те е страх от упойката, но изобщо не я мисли.
Да я слагат и да броят много качествени яйчица 💗

Момичета, успех на всички на какъвто и етап да сте 🍀
На мен ми писна от тоя Ц ...Да си отива по-бързо и да продържаваме с опитите  докато си дочакам заповед ✌ Пъръчах една торба добавки  (ще се наложи да записвам ..червените - сутрин , сините -вечер 😃😃😃)

# 42
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Мерси, сладкиики Heart Eyes Hug
Ливче , мила не е първа, защото още много ме е страх и не искам да дърпам Дявола за опашката с тези болки и кървене. Иначе и аз тайно се надявам на двечки, но живи и здрави е по-важното. Ставрев ще каже колко са другата седмица. Колко има още до заповедта? Стискам палци да забременееш до тогава, питам , защото чух, че сега ставало много бързо, с новата разпоредба.
Миленка , как си момиче? Бебка продължава ли да не те оставя? Това детенце ще е много активно, дупе да ви е яко хихих Hug Kissing Heart
Искре , как беше прегледа? Какво каза тежкият съд? Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye

# 43
  • Мнения: 166
crowned стискам ти палци да са двечки, но с това чхг най вероятно са. Моето чхг на 12 ден беше 364 и Ставрев след седмица потвърди, че са две, но за съжаление в 7 г.с след обилно кървене остана само бебка. Пожелавам ти да са си двечките ембриончета до края. Само бъди спокойна, имай доверие на Ставрев. Всичко ще е наред. Знам какво ти е, аз бях на тръни седмици след кървенето, но слава богу всичко беше наред след това с бебка. Беше ми много гадно за другото ембрионче, но така е било писано.
Иначе бебка си е активна има дни, в който не чак толкова много, но има дни, в който в корема ми става карамбол. В четвъртък съм на преглед и ще видим колко е пораснала.

# 44
  • Мнения: 369

Искре , как беше прегледа? Какво каза тежкият съд? Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
[/quote]
Пуснах хормоните дадоха ми да пия хапчета, днес съм при Градинарска (Еми ме посъветва да отида след тези 3 неуспешни опита)...а на 17 съм при Ставрев,тогава ще ме прегледа и ще каже дали ще имам сега замръзен трансфер..

Общи условия

Активация на акаунт