AVON - Само за представители - 2017 & 2018 & 2019

  • 75 259
  • 763
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен успешни кампании аз съм мениджър екип зона 120 Русе

# 46
  • Русе
  • Мнения: 633
Благодаря, Ви, мисля си, че ако имаше - щеше да се появи и онлайн. Може нещо да е сбъркала клиентката. Wink

# 47
  • Мнения: 103
Онлайн магазина отваря ли ви се? От вчера ми дава грешка.

# 48
  • Мнения: 36
Аз нямам проблеми

# 49
  • Мнения: 103
Сега пробвах отново, отвори се, но като влезеш в профила си и сложиш нещо в кошницата излиза" Ууупс...... изглежда има грешка
Сайтът в момента не е достъпен.
Ще бъдем онлайн съвсем скоро."

# 50
  • Мнения: 13 664
Сега пробвах отново, отвори се, но като влезеш в профила си и сложиш нещо в кошницата излиза" Ууупс...... изглежда има грешка
Сайтът в момента не е достъпен.
Ще бъдем онлайн съвсем скоро."

Случва се много често. Аз обикновено изчаквам

# 51
  • Мнения: 154
Здравейте,днес си получих кашона от ейвън,но за първи път ми се случва да не ми изпратят каталог от кампания 2 и нетна оферта , а са ми сложили някакъв на чужд език от кампания 1  ..  Shocked На някой случвало ли се е подобно нещо?!  #Crazy

# 52
  • Мнения: 13 664
Здравейте,днес си получих кашона от ейвън,но за първи път ми се случва да не ми изпратят каталог от кампания 2 и нетна оферта , а са ми сложили някакъв на чужд език от кампания 1  ..  Shocked На някой случвало ли се е подобно нещо?!  #Crazy

Нетна нямаше и в к01. Случвало ми се е всички каталози да са на македонски...

# 53
  • София
  • Мнения: 4 176
Здравейте,днес си получих кашона от ейвън,но за първи път ми се случва да не ми изпратят каталог от кампания 2 и нетна оферта , а са ми сложили някакъв на чужд език от кампания 1  ..  Shocked На някой случвало ли се е подобно нещо?!  #Crazy

Нетна нямаше и в к01. Случвало ми се е всички каталози да са на македонски...

На мен ми бяха дошли на румънски

# 54
  • Мнения: 154
Хм,интересно какви са тези неща ?!!  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 36
Нетна оферта нямах и аз сега на 06.12 ми идва поръчка от к17 ще видим там

# 56
  • София
  • Мнения: 489
Здравейте. Мога ли да помоля за малко съдействие. От настоящият каталог 17, на стр. 264 има оферта за продукти, сред които е и тоалетната вода Soft Musk. Във фокус списанието също го има, но никъде не виждам код, а когато отворя онлайн брошурата, не ми излизат на тази страница кодовете на продуктите, както обикновено се случва. Не мога да си обясня, защо няма код за поръчка или може би аз не гледам където трябва? Или ще могат да се поръчат в следващия каталог, при изпълнени условия от този?

# 57
  • Мнения: 13 664
Здравейте. Мога ли да помоля за малко съдействие. От настоящият каталог 17, на стр. 264 има оферта за продукти, сред които е и тоалетната вода Soft Musk. Във фокус списанието също го има, но никъде не виждам код, а когато отворя онлайн брошурата, не ми излизат на тази страница кодовете на продуктите, както обикновено се случва. Не мога да си обясня, защо няма код за поръчка или може би аз не гледам където трябва? Или ще могат да се поръчат в следващия каталог, при изпълнени условия от този?

Това е за к01, при условия изпълнени в к 17

# 58
  • София
  • Мнения: 4 176
Мдаааа, най-интересните комплекти /ако може да се каже така, защото класацията е от предложеното, а не че са кой знае каква ценност/ за изпълнени точки вече не са налични. Направо да се чуди човек какво да вземе.
Предполагам, че и догодина ще е същото, защото разглеждайки нивата за първия куотър на 2018 виждам неща от тази година, които явно са залежали остатъчни количества и това ще се повтори.

# 59
  • Мнения: 154
Даа,в същото положение бях още първия ден от кампанията.Просто бяха в червено и накрая се чудих какво точно да поръчам.Всъщност кое ще го има?! ...  Close

Общи условия

Активация на акаунт