АВГУСТовски мами 2018

  • 69 192
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Привет на всички новозаписани - успешна и лека бременност до финал. Аз също имам доста често болки в яйчниците. Пия естрофем и слагам кринон след пункцията. Другата седмица на 12ти съм на преглед, когато би следвало да се види плодно сакче.

# 61
  • Мнения: 34
Здравейте! Честито на видялите двете черти.



shine bright, мисля, че е било имплантационно, щом е спряло... Иначе болки леки като ПМС и аз имах първата седмица. Четох,че било нормално, заради имплантирането и разширяването на матката.

С прегледа и аз няма да бързам. След 20ти ще отида чак, вече направо за ЖК да ме запишат, живот и здраве Simple Smile

Аз се чудя какво да правя в работата. Не съм казала още, защото съм от 3 месеца там. Зная какви са законовите правила и все пак не искам да ме махат. Работата не е тежка, но съм нова и ме юркат, освен това карам и нощни. На последното нощно много ми се гадеше. Искам да си работя, но да се има предвид състоянието ми и ако ми се наложи да вдишам въздух или да поседна... Така че май ще им кажа


Здравей, с предната ми бременност бях като теб. Нова в новооткрит магазин  с още няколко служителя, казах им на 3тия месец, тогава бях даже в изпитателен срок. Пи принцип нямат право да те махнат, но ако си е изпитателен, всичко зависи от тях. Ако можеш изкарай още малко, можеш да излезеш в болничен 180 дни преди 45 дневения болничен. Това се пада около 3тия месец май но не съм напълно сигурна. Хубаво е да говориш със счетоводител. 

# 62
  • Мнения: 34
Здравейте отново, днес бях на преглед доктора каза че има бременност, видя плоден сак и на 18ти съм отново на преглед. Лека вечер на всички и се надявам след седмица две всички да имат сърчице! 😍

# 63
  • Мнения: 173
Nellytooo, здравей! Честит ти преглед  Grinning Зная за болничния, някъде от 3тия месец се излиза. Но аз си мисля в по-големите месеци да изляза, ако се чувствам добре.
Аз от доста време я чакам тази бременност и съм питала и разпитвала. Има право да ме махне и още как. Въпросът е дали ще го направи, ако кажа...

# 64
  • Мнения: 46
Добър вечер, момичета! Simple Smile
Утре влизам в 6-та седмица и от няколко дни имам леки "прибоцквания" в яйчниците. Пия си но-шпато иначе. Някоя от вас има ли подобно оплакване?
Аз им по-скоро като придърпване от време на време. Нормално е 😊

И аз го усещам този спазъм заболява ме и след малко отпуска, не пия лекарства. Моя преглед мина видя се ембриона и доктора каза, че виждал сърдечен ритъм, но мисля, че апаратурата му не  е много добра, защото съм чела, че на някой им пускат да чуят ... Термина ми е 5 Август.

# 65
  • София
  • Мнения: 504
Според мен е рано за пулсации и сърдечен ритъм. Моят термин е 01.08 и утре влизам в 6г.с. Някъде към 7-8г.с. може да се чуе сърце. Сега най-много пулсации и то с вагинален апарат и добра техника.
Мен корема често ме боли. И контракции имам. Пия НоШпа и лежа в очакване да ми мине. Тегава бременност се очертава, но какво да се прави.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 122
Според мен е рано за пулсации и сърдечен ритъм. Моят термин е 01.08 и утре влизам в 6г.с. Някъде към 7-8г.с. може да се чуе сърце. Сега най-много пулсации и то с вагинален апарат и добра техника.
Мен корема често ме боли. И контракции имам. Пия НоШпа и лежа в очакване да ми мине. Тегава бременност се очертава, но какво да се прави.

Аз също съм с термин 01.08 и имам чести болки ниско долу, които малко ме притесняват. Но виждам, че доста от момичетата ги имат в началото и това до някаква степен ме успокоява.
Леко бееменеене желая на всички Simple Smile

# 67
  • Мнения: 46
Според мен е рано за пулсации и сърдечен ритъм. Моят термин е 01.08 и утре влизам в 6г.с. Някъде към 7-8г.с. може да се чуе сърце. Сега най-много пулсации и то с вагинален апарат и добра техника.
Мен корема често ме боли. И контракции имам. Пия НоШпа и лежа в очакване да ми мине. Тегава бременност се очертава, но какво да се прави.

С вагинален видеозон ме преглежда да, ами не знам на мен не ми пусна да чуя, но той каза, че вижда сърдечна дейност как вижда не знам...

# 68
  • Мнения: 62
На мен ми дава по календарите 5г.с. и смятам 6-7 да отида на първия преглед.Иначе и аз имам болки в корема, първите дни бяха по-често, сега доста по рядко.Като са по силни пия Но Шпа

# 69
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Здравейте, някоя от вас има ли симптоми вече и ако да - какви?

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 38
Здравейте момичета😊
Много ми е приятно да се запиша и аз 😊
Видях двете чертички и тъй като имах леко зацапване ходих на лекар
Оказа се имплантационно и ме увериха че всичко е наред😊
Поканиха ме на 18.12 отново
Кръст ме боли и определено развивам страшно обоняние
Стискам палци на всички🤞

# 71
  • Silistra
  • Мнения: 125
Здравейте, някоя от вас има ли симптоми вече и ако да - какви?
Здравей, Дива 😊 освен, че гърдите много ме болят, ми се гади по всяко време на деня. И при предната бременност така започнаха много рано симптомите, та си откарах до петия месец почти в близки срещи с тоалетната 😊

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Здравейте пак и от мен, вчера малко екшън, защото получих леко кървене и веднага отидох в токуда, прегледа ме др Колева и каза, че не се вижда нищо все още, много е рано, защото даже няма закъснение. Каза ми след две седмици, че вече ще се види, ако има бременност и за болките да пия но шпа 3*1. Слава Богу спря течението, може би е било пак имплантанционно, ама се шашнах. Пия но шпа както ми каза и чакам, затова казват божа работа. Днес всъщност направих пак шуър чек и имаше вече по наситена втора черта, дано наистина всичко е ок. Иначе гърдите ми са чувствителни, чувствам се странно отнесено, апетит почти нямам, но ми става сякаш дупка в стомаха като не ям, та гледам да хапвам. И така, а кръст и корем сякаш колкото по не се движа и седя или лежа, повече ме болят, като се раздвижа е по добре.

# 73
  • Мнения: 147
Момичета благодаря за отговорите ви относно болките ниско долу! Heart
Относно симптомите, на мене зърната са ми доста потъмнели, гърдите разбира се са болезнени и големички. Най-неприятното е, че съм много раздразнителна... Ама много! Всичко ме ядосва.. И се усещам, че не трябва, но немога да контролирам емоциите си...
В момента съм с вирусна инфекция, която много ме напряга, и може би и това да е фактор.
Хубава вечер на всички! Nature Last Quarter Moon With Face

Последна редакция: вт, 05 дек 2017, 23:21 от oblache_m

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 127
Здравейте, някоя от вас има ли симптоми вече и ако да - какви?

Здравей, аз нямам симптоми, освен болки в гърдите  и това, че са доста по-едри. Нямам гадене за сега Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт