АВГУСТовски мами 2018

  • 69 235
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 504
Здравейте! При мен още няма интересби симптоми. Появява се обонянието. Гади ми се от разни миризми, но е поносимо. До преди 2м кърмех и определено гърдите са ми ок, нито болят, нито сърбят. И аз ям по малко. Иначе ми става тежко и гадно.

# 76
  • Мнения: 366
Много тихичко се присъединявам към Вас. Вчера си направих тест и се оказа положителен, а днес ходих и на преглед и се видя бебе. Това ми е втора бременност. Имам момченце на почти 3 г. По калкулатор термина ми излиза 01.08.2018 г. Дано повече момичета се присъединят към нашата група и да имаме пухкави бебчета на финала.

# 77
  • Мнения: 973
Здравейте от още една августинка 2017. Първите месеци са най-трепетни, изживейте ги изцяло. Не се притеснявайте за нищо, изгледайте всички коледни филми, четете книги, излизайте с приятелки. Нека първото туптене на сърчицето на вашето бебе бъде изпълнено от вашия позитивизъм.
Пийте витамините си, движете се и хапвайте добре (ако не ви е лошо) 😁, обръщайте внимание на мъжете си (после ще ви липсват моментите сами).
Успех момичета, уважавайте се, чрез тази група срещнах едни от най - интересните жени и майки, безценно е 😗

# 78
  • Мнения: 62
Аз тези дни само си мисля дали сме готови за бебче.Много го искам определено, но и започвам да се притеснявам.Някой друг има ли такива притеснения?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Яна, за какво се притесняваш по точно, извинявай, че не разбрах, за бременността или за отглеждането на дете после. И за двете човек май никога не е напълно готов, никога няма най най точен и подходящ момент. И все пак всеки за себе си най добре знае преценя и усеща нещата. На колко години си, първа бременност ти е доколкото разбирам, партньорът как реагира и изобщо има много фактори, които могат да те наклонят към такива тревоги и притеснения, но те са по скоро моментни и субективни. Най важното според мен е какво ти подсказва сърцето.

# 80
  • Мнения: 62
Яна, за какво се притесняваш по точно, извинявай, че не разбрах, за бременността или за отглеждането на дете после. И за двете човек май никога не е напълно готов, никога няма най най точен и подходящ момент. И все пак всеки за себе си най добре знае преценя и усеща нещата. На колко години си, първа бременност ти е доколкото разбирам, партньорът как реагира и изобщо има много фактори, които могат да те наклонят към такива тревоги и притеснения, но те са по скоро моментни и субективни. Най важното според мен е какво ти подсказва сърцето.
Здравей, първа ми е да.На 27 години съм и не е било грешка или случайно а искано бебе.Мъжа ми е щастлив определено.Притеснява ме дали ще се справим с отглеждането, особено в началото.На нас няма кой да ни помага и ще ни е трудно.

# 81
  • Мнения: 80
Здравейте,бъдещи майчета.Присъединявам се към вас,без да съм успяла да прочета всичките ви постове по тази тема.И аз бих искала да останем заедно и да се подкрепяме в трудности и в радости през нашата(дай Боже)с добър край бременност и да открием много нови безценни приятели.
Всички ли сте от София или има майчици от различни градове?

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 127
Аз съм от София, но имаме момичета, които не са. От всякъде сме Simple Smile ти от къде си?

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Яна, чудесна възраст за първо детенце, в разцвета на силите си сте, няма какво отсега да мислиш, радвай се на момента, а после все някакси ще се справите. Има много семейства, които по една или друфа причина нямат баби, например много мои познати, които живеят в щатите, а до там не винаги логистиката е лесна, та си се справят чудесно и сами. Не се затормозявай с такива мисли, това да е дерта си кажи и продължаваме напреТ както се казва Simple Smile

# 84
  • Мнения: 80
Аз съм от София, но имаме момичета, които не са. От всякъде сме Simple Smile ти от къде си?
Велико Търново

# 85
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Яна, изобщо не се притеснявай. Както са ти казали - в прекрасна възраст си. Аз родих сина си на 37г., живеем в чужбина, няма на кого да разчитаме. Родих в България и стоях първите 6 месеца да гледам сина ни сама там, като същевременно постоянно ходех да помагам на майка ми и баща ми, чието здравословно състояние изобщо не беше добре. Когато човек иска, всичко е възможно. Наслаждавай се на бременността си и си мисли хубави неща Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 504
Аз съм на 28г и това ще ми е трето дете. Имам своите притеснения, но като цяло се радвам. Най-важното е ММ да ме подкрепя, а той определено ми е опора. Аз умишлено не желая помощ. Чудесно ми е сама.
За мен най-хубавата бременност ще си остане втората(26г). Много добре се чувствах тогава. Изживях си бременността напълно, две години се радвах на хлапето. С брат му все хвърчах на някъде.

# 87
  • Мнения: 147
Момичета, да ви се похваля - бавно но славно вече съм с леко до средно сутрешно гадене.. Почнаха и киселините. Надявам се по празниците да не съм развалина, ами да мога да посрещна първата ни семейна Коледа подобаващо Simple Smile
Вие как се чувствате?

# 88
  • Мнения: 80
Момичета,споделям Фейсбук група за всички майчета,които искат да споделят в едно по-затворено пространство,или да намерят приятели.Групата е абсолютно Тайна и никой няма как да разбере или види къде членувате.Само че първо трябва да ме откриете във Фейсбук,да ми пишете и аз ще ви добавя.Когато една група е тайна,няма как да бъде открита,ако не сте член..Чакаме ви, всички които не сте се включили.Ето и профила ми: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007245969364
Лека и успешна бременност,желая на всички от сърце,чакащи тяхното друго 💓 сърце през летния август..

Последна редакция: пт, 08 дек 2017, 13:44 от kas4as

# 89
  • Helsinki / Sofia
  • Мнения: 648
Момичета,споделям Фейсбук група за всички майчета,които искат да споделят в едно по-затворено пространство,или да намерят приятели:heart:
https://www.facebook.com/groups/1966136723658392/
Лека и успешна бременност,желая на всички от сърце,чакащи тяхното друго 💓 сърце през летния август..

И аз мислех да предложа да се направи група във ФБ, но нека групата да е тайна. Аз все още не бих искала да се разтръбява относно бременността ми.

Общи условия

Активация на акаунт