Веднъж изневерител/ка, цял живот такъв/ава

  • 28 738
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 112
Така е Google, във всичко се стараем, но все беше недоволен. Дори понякога ми е казвал, че съм била атрактивна и красива жена, пък той си падал по по невзрачни. Каквото и да направиш угодия няма. И да нищо няма да му паля, ни страсти, ни дяволи. Събуждам се един ден сутринта, оправям се и тръгвам към работа. То добре, ама на предното стъкло на колата 2 пръста лед. Звъня му, да съм се оправяла. Така ли, оправих се, помогна ми един мил господин на паркинга, ама после страсти и палежи от мен да не очаква.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Абе какъв отворен брак, те имат 3 малки деца и четвърто е на път. Не е добра идея тия деца да четат глупости по медиите. Пък и самата жена не ще никакви отворени бракове. Но й се е паднал мъж, който не може да бъде верен, а тя отказва да го приеме толкова години вече този факт. И всякакви маскаради се правят всеки път, вадят се кирливи ризи на всяка, с която се е заиграл, доказва се, че тя е подла разбивачка на семейства и всичко си продължава до следващата среща с подобна жена.
Жената (Колийн) не изглежда си смешна и жалка? То и той де, ама той поне си прави кефа.

# 242
  • BG
  • Мнения: 893
А на мен ми е чудно защо продължава да забременява от него? Хайде първото и второто-ок, излъгала се жената, ама трето и четвърто... newsm78 newsm78 newsm78

# 243
  • Мнения: 6 982
Така е Google, във всичко се стараем, но все беше недоволен. Дори понякога ми е казвал, че съм била атрактивна и красива жена, пък той си падал по по невзрачни. Каквото и да направиш угодия няма. И да нищо няма да му паля, ни страсти, ни дяволи. Събуждам се един ден сутринта, оправям се и тръгвам към работа. То добре, ама на предното стъкло на колата 2 пръста лед. Звъня му, да съм се оправяла. Така ли, оправих се, помогна ми един мил господин на паркинга, ама после страсти и палежи от мен да не очаква.
Това направо изби рибата. Ама наистина успяват да си намерят оправдание, нали? Все жената виновна - ако не е поддържана - не му е достатъчно привлекателна. Ако се поддържа - той си падал по невзрачни... Ужас.

# 244
  • Мнения: 18 924
Никоя от нас не е била на мястото на Колийн. На нея Уейн й е гадже още от гимназията. Отделно май е католичка и може да вярва в брака за цял живот, знае ли човек. Освен това Руни има много пари и жената иска да речем на всяка цена те да са за децата й и да не бъдат пръснати по други жени. Което неминуемо ще се случи при развод.

От друга страна, с всичките тия деца, тя ще бъде пребогато осигурена при развод и може да си живее царски, без да се занимава да дебне мъжа си и да се побърква. Почивки, глезотии, каквото си иска. Недоумявам защо, но тя си знае. Предпочита да стои женена за него и не се отказва.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Ама избора е неин. Сега е просто смешна и жалка.

# 246
  • Мнения: 18 924
Повечето жени на английските футболисти също са били в нейната ситуация и поне 90% си останаха с мъжете.

Джон Тери дори сглупи да кръшне с жената на свой приятел и въпреки това съпругата му остана с него.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1247042/John-Terry-Marri … gal-cover-up.html

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Добре, твоята теза каква е? Аз знам, че има такива жени, изобщо не споря по въпроса, че ги има. Няма нужда да ми показваш нагледно с примери, че ги има.

# 248
  • Monaco
  • Мнения: 374
Скъпа wishmaster, вместо да бълваш hate и да раздаваш правосъдие отиди и пий един валериян за успокоение. Познавам достатъчно мъже, дала съм два примера ( може да се дадът повече) и определено нещата стоят така. Проблемите тръгват от брака, не от любовницата. Казах че има и патологични кръшкачи и жените им си ги знаят много добре що за стока са. Стоя си зад думите независимо от това дали това се харесва или не.

# 249
  • Мнения: 18 924
Моята теза е, че и за изневерителите има шанс да са си семейни и да си изглеждат стабилни в обществото. Просто трябва да попаднат на подходящата за това жена Simple Smile Има жени, които наистина умират да стоят женени, на каквото и да ги подлагат и това е много удобно за някои палави мъже Wink Самите жени мисля, че намират утеха във факта, че те са официални половинки. Тоест - където и да ходи и каквото и да прави, всъщност си е с мен и децата. Това са си мои разсъждения.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Моята теза е, че и за изневерителите има шанс да са си семейни и да си изглеждат стабилни в обществото. Просто трябва да попаднат на подходящата за това жена Simple Smile Има жени, които наистина умират да стоят женени, на каквото и да ги подлагат и това е много удобно за някои палави мъже Wink Самите жени мисля, че намират утеха във факта, че те са официални половинки. Тоест - където и да ходи и каквото и да прави, всъщност си е с мен и децата. Това са си мои разсъждения.
Възможно е да си права. Тоест да, права си - има жени, които ще търпят подобни екземпляри. Моята теза е, че те са смешни и жалки с опитите си да изкарат жените, които правят секс със съпрузите им виновни. При условие, че те не са една и две, всички тия жени ли са виновни или мъжете им?

# 251
  • Мнения: 18 924
Е да, но ти самата не си се сблъсквала с тази ситуация. Може ако мъжът ти има милиони, да не си готова да се задоволиш само с част от тях, а да смяташ, че всичко трябва да е за децата ти и да се жертваш? Или да си израснала с мисълта, че развода е в пъти по-страшен от всичко друго?

Аз съм била, знам какво е и съм наясно със себе си. Но като не си бил...нищо не знаеш, или поне не знаеш всичко Simple Smile

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Чакай сега да напиша - била съм в ситуацията. Като прелъстителката. Преди много, много години, повече от 15. Не му пишеше на челото, че е женен. И никак не съм го сваляла. Доста се потруди.

Затова сега знам какво ще направя ако моят мъж ми изневери. Веднъж може и да преглътна, но стане ли серийно абсурд да се унижавам.

# 253
  • Monaco
  • Мнения: 374
Интересно обаче как те бликат изпод клавиатурата на (уж) млада и (уж) обрзована жена в 21 век.                                       Това особено ме развесели Grinning . Ми да млада съм уж на 29  Grinning   И да образована съм, знам 4 езика - немски, английски (още от Езиковата гимназия) и френски и италиански, защото мъжът ми е италианец и живеем във Франция. Завършила съм политология и определено моето "уж" образование си е на ниво. Така че не ми бери дертовете, моля!

# 254
  • Мнения: X
Скъпа wishmaster, вместо да бълваш hate и да раздаваш правосъдие отиди и пий един валериян за успокоение. Познавам достатъчно мъже, дала съм два примера ( може да се дадът повече) и определено нещата стоят така. Проблемите тръгват от брака, не от любовницата. Казах че има и патологични кръшкачи и жените им си ги знаят много добре що за стока са. Стоя си зад думите независимо от това дали това се харесва или не.
Защо реши, че раздавам правосъдие? Аз само се учудвам, че все още има жени, които по модела на прабаба ми намират другите жени виновни за всичко, а мъжете за невинни прелъстени малоумници. Иначе, съветът ти за валериан би бил полезен, само ако валерианът помагаше по-лесно да се понесе заобикалящата ни глупост. Уви, не помага. А виждам, че дори младостта и формалното образование също не са лек срещу вродената глупост.
Интересно обаче как те бликат изпод клавиатурата на (уж) млада и (уж) обрзована жена в 21 век.                                       Това особено ме развесели Grinning . Ми да млада съм уж на 29  Grinning   И да образована съм, знам 4 езика - немски, английски (още от Езиковата гимназия) и френски и италиански, защото мъжът ми е италианец и живеем във Франция. Завършила съм политология и определено моето "уж" образование си е на ниво. Така че не ми бери дертовете, моля!
Нямам спомен да съм се обръщала към теб. Интересно, че се разпозна.

Общи условия

Активация на акаунт