Веднъж изневерител/ка, цял живот такъв/ава

  • 28 669
  • 314
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 24 839
Не намирам за редно да принуждаваш родителите си, които тъкмо са останали свободни да си обърнат внимание и да си позволят да щъкат насам- натам, да ти гледат детето и да се изчаквате пред тоалетната.

# 286
  • BG
  • Мнения: 892
Спокойно, те са си отживели-вече са на по 70, така че не ги мисли. Пенсионери са много отдавна, по цял ден четат вестници и гледат сериали, едно взимане от градина няма да си събори, да не говорим, че аз съм едно дете и моето дете им е единствно внуче.

# 287
  • Мнения: 6 964
Не намирам за редно да принуждаваш родителите си, които тъкмо са останали свободни да си обърнат внимание и да си позволят да щъкат насам- натам, да ти гледат детето и да се изчаквате пред тоалетната.
От една страна, да, от друга едва ли родителите биха се чувствали много по-спокойни, ако знаят, че е завряна при човек, който я прави на луда и й съсипва нервите, все пак им е дете.

# 288
  • Мнения: 112
Оооо, той не живее с нас, как си го помили Simple Smile Живее при техните, но понеже апартаментът ни е придобит след брака, той има дял и за да нямаме проблеми след бъдеща продажба на апартамента му плащам наем на неговата част. Иначе нашите ми помага само когато децата са болнички и няма ка да ходят на градина. Вечер след работа си ги взимам. Те са си мой ангажимент и е вярно не ми е удобно постоянно да нарушавам спокойствието им. Изборът да създам семейство и да имам деца е бил мой, никой не ми е виновен за грешката. Та аз ги щадя, чак ми се чудят приятели, как ми е неудобно да им искам помощ, ми така считам го за каприз и гледам да не ги натоварвам излишно, дори и да съм преуморена. Както казвам за всяко решение, човек трябва да има дупе и да си плати цената. Simple Smile

# 289
  • BG
  • Мнения: 892
ЗА съжаление не можах да си намеря работа, която да пасва с работното време на градината-от месеци търся, единственото място където ми се "отвори парашута" е на смени, уви. Иначе нямаше да се налага да разчитам на тях, но няма как-трябват пари.

# 290
  • Мнения: 112
Stronger, аз не те виня. Не ме разбирай погрешно. Помагат ти родителите зад теб са, браво..Достойни хора. Просто аз съм горделив човек, моите родители бяха против развода и дори се скарахме. Тъй като децата били малки, а и кой от родата се е развеждал, да пораснели. Тогава застанах срещу тях и им казах, това е моето решение аз в този ад не мога да живея. Грижете се за себе си и ако ви е по удобно казвайте, че дъщеря ви е някъде на далече, та да не ви посрамя. Имаше много тежки моменти, мога и да ти разкажа. Имаше такива в които падах на земята от душевна болка, по миналото, заради тях и заради всичко, но на следващия ден вдигах глава и само напред. Та тях не мога да променя, но и те мен не могат. Затова горе главата момиче, зад някой ъгъл те чака истинската любов, единствената разлика е, че ти ще знаеш какво търсиш и ще си два пъти по- силна.

# 291
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
А аз да попитам от кога има дума в българския като "изневерител"???

# 292
  • Мнения: 3 231
Откакто създадох темата.

# 293
  • пловдив
  • Мнения: 208
аз си мисля, че ако е имало паралелна връзка с чувства и ако се съберат след като се разделят с половинките си е доста вероятно да не си изневеряват . имаше едно изречение, което много ми хареса " ти си човека с който бих изневерила на всеки друг, но си единствения на който не бих изневерила с никой друг" е тук се говори за любов Simple Smile

# 294
  • Мнения: 3 231
аз си мисля, че ако е имало паралелна връзка с чувства и ако се съберат след като се разделят с половинките си е доста вероятно да не си изневеряват .
какво пречи малко по-късно, когато новата връзка влезе в релси и премахне ореола си на забраненост и потайност, рано или късно единият (или двамата) пак да им залипсва да си имат паралелна връзка? според мен хората, способни на паралелни връзки, са склонни и да повтарят тези ситуации, мисля, че им липсва и рано или късно пак се озовават там

# 295
  • пловдив
  • Мнения: 208
" ти си човека с който бих изневерила на всеки друг, но си единствения на който не бих изневерила с никой друг" е тук се говори за любов Simple Smile
ето за това.... пречи

# 296
  • Мнения: 3 231
много хора много пъти през живота си говорят за любов, не разбирам с какво повтореното изречение е уникално... това са просто думи. самият аз съм казвал значително по-красиви неща, за да хоризонтирам жени в живота си.

# 297
  • Мнения: 35 969
какво пречи малко по-късно, когато новата връзка влезе в релси и премахне ореола си на забраненост и потайност, рано или късно единият (или двамата) пак да им залипсва да си имат паралелна връзка? според мен хората, способни на паралелни връзки, са склонни и да повтарят тези ситуации, мисля, че им липсва и рано или късно пак се озовават там

нищо не пречи, но не мисля, че всички, които са имали паралелни връзки, търсят забраненост и потайност
някои просто са сгрешили с избора на партньор и в някакъв момент са намерили подходящия човек, но не могат веднага да заживеят с него - на новия може никога да не изневеряват
с което не оправдавам паралелните връзки
една връзка не е въпрос само на сладки думи и моментни сексуални пориви
хората се учат от грешките си /или поне интелигентните хора/ и с възрастта улягат - не е все едно дали паралелната връзка е когато си на 25 или на 45 г.

# 298
  • пловдив
  • Мнения: 208
какво пречи малко по-късно, когато новата връзка влезе в релси и премахне ореола си на забраненост и потайност, рано или късно единият (или двамата) пак да им залипсва да си имат паралелна връзка? според мен хората, способни на паралелни връзки, са склонни и да повтарят тези ситуации, мисля, че им липсва и рано или късно пак се озовават там

нищо не пречи, но не мисля, че всички, които са имали паралелни връзки, търсят забраненост и потайност
някои просто са сгрешили с избора на партньор и в някакъв момент са намерили подходящия човек, но не могат веднага да заживеят с него - на новия може никога да не изневеряват
с което не оправдавам паралелните връзки
една връзка не е въпрос само на сладки думи и моментни сексуални пориви
хората се учат от грешките си /или поне интелигентните хора/ и с възрастта улягат - не е все едно дали паралелната връзка е когато си на 25 или на 45 г.

точно това имам предвид,  че може да не са срещали подходящия човек ... и след като го срещнат да е невъзможно да са двамата ...да има някои от тях брак , деца....и ако се стигне до момента да се съберат според мен не биха си изневерили...

# 299
  • Мнения: 3 231
днес срещнали един, утре срещнали подходящ, вдругиден се събрали с подходящия, по-вдругиден намерили по-подходящ...

Общи условия

Активация на акаунт