Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 098
  • 843
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 269
Нещо чух, че казаха за някакъв предстоящ разговор между Алек и Валерия. Някой разбра ли какво по-точно, че тогава децата викаха около мен и не разбрах.

# 151
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, май щяла да му казва, чи ни гу обича, щяло да е много драматично, ама кога... не разбрах.

# 152
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Марина голяма е лисица. И аз не вярвам В-тата да са изпили цяла дамаджана вино. Вал май е казвала, че по принцип не пие, едва ли не Вили трябва да е изпила 3/4 от дамаджаната.
Алек пък с неговото "айде ставай да миеш чинии" направо ме заби Joy
Точно защото Гечо знае, че няма шанс на дуел срещу който и да е от останалите, постоянно повтаря, че той не би направил мъжки дуел. Явно се надява да добута до финала без да е ходил на арената.

Мухахахахахахаааа! Буба, ей тук някак си хем разбирам Валерийка как се е почувствала, хем не я разбирам, че си остана кротка и хладнокръвна под завивките. Трябваше рус тасманийски дявол в действие да видим. Но да приемем хипотетично, че все пак се събужда Жената с главно Ж в нея и, че е заложила на принципа: "Колкото по-късно, толкова по-мръсно".
Скрит текст:
Освен с традиционното "Чао, мило!" и целувка тази сутрин ме събудиха и мен с нещо като "Оправи малко къщата". При положение, че дадох максимума от себе си - три дни търчах с таксита, по дъждовете, лашках се по градския транспорт между онкологичната болница и вкъщи... не заради друго, а понеже по-силната половинка беше заета 2 дни с риболов и 1 ден в лежане, тенис, футбол и разпускане от риболова. На един от курсовете ми дори цели две двулитрови бири му снесох на крака, а не ми дават повече от 2 кила да вдигам... та ме буди той с думите "Оправи къщата"... Ще я оправя аз... само да си изпия кафенцето и почвам. Първо ъгълчето с рибарските му принадлежности ще оправя аз. От доста време ми е като трън в очите колко разхвърляно е това негово кътче, прашасало, нефункционално подредено... въобще пълна скръб... Има си нужда женска ръка там да пипне и женската ръка ще се намеси. След 3 дни лежане и угаждане да ми каже пак "Оправи малко къщата". В пепеляшка ще го превърна.

# 153
  • Мнения: 968
Не знам доколко извинението на Калоян беше искрено, но "прошката" на Алек никак не беше. Коко въобще не трябваше да се обяснява и да се унижава  ..............Дразни ме обаче Галя, че ѝ ходи по петите и намила "кажи му, кажи му". Не че не е права, но не е нейна работа.
Играта с чушките беше жестока........Марина е желязна, признах я. Грам емоция не се изписа на лицето ѝ, все едно си хапва тортичка. 
Калоян за мен постъпи благородно като се извини и дано се научи да не се меси в отношенията между мъж и жена.   Постъпи приятелски спрямо Вал , направи и добро и сега ще си носи последствията Smile да му е обица на ухото.
Галка я оправдавам за намесата , чухте ли какво каза: Имам син и не искам да постъпват така с него. Ами права е, това което виждаме е тотално подвеждане на Алек. И са на едно място за определено време, а в реалния живот може да продължи с години за някой.
Не оправдавам Алек , той е упорито и тесногръдо магаре, не изслуша думите на Вал за Марина , защото си е внушил, че Вили е злият гений на връзката му и веднага обвини нея. А дискредитирането на Маринка тръгна от друг.
Никак не съм възхитена от победата на Марина, всеки има различна чувствителност и издръжливост на люто.  Играта беше поредната тъпа идея , не е въпрос на умение, а на организъм, гени и т.н. На някой може да му спре дишането , да е алергичен или ако има гастрит, язва просто е изключен  от играта.
Обвинението към В-тата за изпитото вино ме разсмя, сетих се за "пием, пеем пушим, дамаджани сушим" Smile
Но едва ли е възможно за една вечер , може да са си заплюли една дамаджанка и за ден-два да са я изпразнили.
Добре, че го дадоха това та да избледнее малко ореола на "работната ранобудница". Не знам , тя ли ме дразни повече или Алек.Mask

# 154
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Тари, жестока беше битката с чушките, ама който не може - отказва се и губи. А Марина се е сетила как - не е допускала лютото да стигне до рецепторите за люто, тя си каза - гълтала е почти веднага, без да дъвче много.

# 155
  • Мнения: 14 840
Е, май щяла да му казва, чи ни гу обича, щяло да е много драматично, ама кога... не разбрах.
Да вземат да кажат кога та да се подготвим.Да сложа кофи, легени под телевизора че сигурно щее рев до преливане.
Спасителни екипи, гражданска защита да се уведомят че този път язовира със сигурност ще прелее.
Не шега работа тази ситуация.

# 156
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 932
И психоложката да е там, за да не се стигне до нещо по-сериозно

# 157
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Тари, жестока беше битката с чушките, ама който не може - отказва се и губи. А Марина се е сетила как - не е допускала лютото да стигне до рецепторите за люто, тя си каза - гълтала е почти веднага, без да дъвче много.

Да, така се прави ако искаш да заблудиш или по-скоро заобиколиш тези рецептори. Над стомаха си обаче Маринка надали има такъв контрол както над дъвкателно-преглътвателния си апарат от храносмилателната си система. Както каза Алек - ще и бъде истинско приключение на "митницата" ако тайничко не е повръщала след играта за имунитет. Дано жената няма здравословни проблеми, това въобще не беше безобидно количество, колкото и да и понася лютото и да умее да го поема и понася през устата чрез нужната техника на полудъвчене... въх... като си чета последното изречение... сякаш на садо-мазо мръсотии ме избива...

# 158
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Никой не я е карал Марина насила да изяжда чушките, ако са ѝ създали проблем,, никой не ѝ е крив, другите се отказаха. Айде и тя веднъж да се докопа до имунитета, без неуместни подмятания - "те са по-младички" - и то за някаква царевица... Simple Smile

# 159
  • Мнения: 968
Нека и е честит имунитета , нищо против нямам. Дори е добре, че тя спечели , за да видим как влюбеният ще постъпи, за пръв път Вал е без имунитет. Ще бъде ли справедлив на какъвто се прави и "който не е бил ратай , той да ходи".Или ще го играе майка орлица за пореден път. Ако я прати  ратай, дуела със сигурност ще е мъжки.
Казвам само, че играта с лютите чушки не поставя всички в еднакви условия . Ракия приемам, бръмбари , личинки и насекоми - също , но люто.....твърдо "нйе ".Smile
 

# 160
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Само дано Алек не е толкова прост, че да прати Виолета ратай (и дуелист) под влияние на Марина. Сигурно Елена ще е ратай, но мъжът кой ще е - идея нямам.

# 161
  • Мнения: 1 437
Алек каза, че обяснението на Калоян, който не е бил ратай да ходи, било тъпо. Нямам търпение да чуя неговите обяснения. В промото
Скрит текст:
май не виждам Калоян и си мисля, че той ще е ратай. И Алек пита Мустафа да послуша сърцето или разума и Мустафа казва разума, но понеже мисля че Алек няма такъв, ще избере Калоян и Виолета

# 162
  • София
  • Мнения: 23 075
Ако наистина Виолета е ратай и се  направи женски дуел, едва ли ще викне Валерия, така че Алек наистина може и да изгони жена.

# 163
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Е, няма да викне Валерия, я Марина, я Елена, няма и Дарина да е, че ще сложи 5 т. на алманаха. Simple Smile Много ще се зарадвам, ако Виолета измете Марина, каква съм гадна. Smiling Imp

# 164
  • Мнения: 4 690
И аз мисля, че ратаи ще са Калоян и Виолета. Алек в момента разсъждава съвсем първично, а те са му черни.

Галя, когато се появи в тази ферма, в мен витаеше едно настроение, че не я харесвам от миналото и участие, но не можех да се сетя защо, та по-късно ми проблесна 😁 Все даваше акъл, все нейният глас се чуваше, в кухнята, на дуел, при битка все дър-дър, изнервяше ме направо.

Общи условия

Активация на акаунт