Фермата 3 - 2017 г. - Тема 11 (20.11. - 26.11.)

  • 55 147
  • 843
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 20 217
Емоцията и разума могат да се препокрият в този случай.Ако Алек е тръгнал да играе за финал, ще прати Станислав за дуелист, но ако играе за победа трябва да прати Калоян, колкото и да ми е неприятно да го кажа.Калоян в момента е най-големия фаворит за наградата и единствено Яни до някаква степен има шанс срещу него в крайната четворка.Докато Алек и Станислав са на кантар при евентуален финал с тяхно участие.Дори Станислав да го превъзхожда по зрителски вот, не ми се вярва да е с чак толкова много, и може гласовете на участниците и игрите на финала да изиграят решаваща роля.
Така е, но Алек няма откъде да знае нагласата на зрителите. Дори съм сигурна, че се смята за фаворит за спечелване на наградата.  Laughing
Валерия.... ох, не мога, хора, не издържам... В крайна сметка, като я гледам как се държи с Алек, смятам че й отърва да не го отрязва тотално - хем си гали егото, че някой тича след нея, хем и Пешо да види какво съкровище губи. Оплакванията й от Алек пред другите момичета също ми се струват поза - малко като хвалба, маскирана под формата на оплакване - "Пък вижте Алек колко е хлътнал, даже не ми позволява да говоря с другите мъже". Защото ако наистина я дразни поведението му, щеше с две-три думи да го сложи на място и да пресече желанието му да й казва с кого как да се държи. А тя му обяснява снощи как се отдалечавала от него, докато той я целува по врата. WTF?! Confused

# 166
  • София
  • Мнения: 23 159
Не знам дали сте обсъждали, аз сега изгледах интервюто с Гинчев, хареса ми, чака второ бебче.

# 167
  • Мнения: 3 160
Никой не ме дразни толкова, колкото Елена.  Искам тя да е ратай и дуелист.  Искам да я видя на арената,  колко е подготвена.  Такова мърдясване ,като неиното няма. Толкова е апатична , че май освен цигарките нищо не я вълнува. Снощи всички се събрали около мама Галя за РД радват се и се веселят, а Еленка се отделила и пуши.

# 168
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
И отиде при Мустафа, за да проучи настроенията при гостите.

# 169
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Мене ме дразни, че историята на Алек и Валерия, която беше в известно затишие, не само се поднови, а и трети човек се намесва - тъй загрижената мама Галя. ooooh! Обяснението, че имала син и не би искала някоя да "го разиграва така" , беше много тъпо. Ако е нейният син - какво, направо ще ходи да оскубе кокошката, която е дръзнала така да ѝ лъже момчето ли? hahaha Горкичкият Алек, да го ожали човек, много влюбен, ах недей. Тъповата е мама Галя за мене, не съм я гледала в нейния сезон, но тук ми направи впечатление на простоватичка още като попита Яни къде пипа (като Яни масажираше на Алек мазола  Mr. Green ). Все едно Валерия се е врекла в любофф и вярност на Алек. И дори да беше - коя е Галка, че ще се меси кой кого и как пипа. Joy

# 170
  • Мнения: 6 278
Почти съм сигурна ,че Казановата ще избере Калоян за ратай-само него не виждам от промото за тази вечер нито на реката ,нито в банята  Crossing Arms

# 171
  • София
  • Мнения: 20 217
Нищо чудно. Според мен съвсем привидно прие извинението на Калоян, не му е простил "провинението".

# 172
  • Мнения: 4 821
Иван и Андрей вчера казаха, че ще има неочкакван обрат в отношенията на Алек и Валерия. Нищо неочаквано не виждам в това тя да му каже най-накрая, че не го иска понеже ни подготвят за това от две седмици поне. Нещо друго е сигурно. Тя да не му признае преди да е решил кои са ратаи и той да я прати нея за ратай и дуелист Smiley

# 173
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Тя да не му признае преди да е решил кои са ратаи и той да я прати нея за ратай и дуелист Smiley
Ей това ще е забавно, ама не ми се вярва - той, влюбеният, казваше, че ще я обича и подкрепя, каквото и да направи тя. Crossing Arms Joy А това като отмъщение ми звучи - "кат не ме любиш, оди ратайка" Joy
Отмъстително същество е Алек, явно наистина Калоян ще е ратай, но за Вал - не вярвам. Сигурно Виолетка ще е ратай.

# 174
  • Мнения: 1 804
Дразни ме обаче Галя, че ѝ ходи по петите и намила "кажи му, кажи му". Не че не е права, но не е нейна работа.
Галка я оправдавам за намесата , чухте ли какво каза: Имам син и не искам да постъпват така с него. Ами права е, това което виждаме е тотално подвеждане на Алек. И са на едно място за определено време, а в реалния живот може да продължи с години за някой.
Тари, за мен това, че има син не ѝ дава право да си вре носа в хорските отношения. Разбирам Валерия да я беше помолила за съвет, но както виждаме тя предпочита сама да си троши главата, въпреки съветите на другите - кога поискани, кога непоискани. И да, всяка майка би искала да предпази детето си, но Алек не ѝ е дете, нито пък Валерия, че да ѝ издърпа ушите. А ако бяха навън и някоя постъпваше така със сина ѝ, майката (ако изобщо ще се намесва) би говорила първо със собственото си дете, за да му "отвори очите". Така поне биха постъпили 95% от майките, които познавам.

# 175
  • Мнения: 968
Мене ме дразни, че историята на Алек и Валерия, която беше в известно затишие, не само се поднови .....
Сценаристи...продуценти....рейтинг .... Mask
На мен пък друго ми е интересно , всички гледаме романтични филми, повечето са чели и романтични книги, да не споменавам така популярните турски сапунки (в които нереално романтични турци си късат ризите от либоф..) следени не само от пенсионерките  ... И изведнъж и тук  и във фейса масово не се приема държанието на Алек за романтично. Повечето мнения са от типа " писна ни" .
И сега какво да си мисля , че сме загрубели и не виждаме романтиката до нас  или сме толкова меркантилни , че виждаме и двамата като преследвачи на "изгода" от връзката.
Защо толкова негативи ( и от мен) обира тази реална история, а харесваме м-р Дарси ? Какво ни има ?
Ензим, Pup4i , Галка е точно простовата и досадно месеща се във всичко , но за сина я разбирам ,  както се казва "чукай на дърво" да не ти се случи в къщата  Smile
И защо да не са я накарали да води тези женски разговори , за да изцедят до край ситуацията или да я тласнат нанякъде. Иначе до края Бентлито ще вика пред другите (Вили, Калоян , Ели), че не иска да се задълбочава , а всеки ден е заровена в него. Не ми се вярва да не е по сценарий.  Mask

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 16:32 от Tary

# 176
  • Мнения: 1 804
Това за накарването си навре носа в отношенията им го писах вчера. Може и така да е, не помня миналата година да ми е била толкова досадна. По принцип 'ноу мразя да ми се дават непоискани съвети и реагирам като бик на червено. Rage

# 177
  • Другата България
  • Мнения: 37 834
...... Алек няма откъде да знае нагласата на зрителите. Дори съм сигурна, че се смята за фаворит за спечелване на наградата.  Laughing
Валерия.... ох, не мога, хора, не издържам... В крайна сметка, като я гледам как се държи с Алек, смятам че й отърва да не го отрязва тотално - хем си гали егото, че някой тича след нея, хем и Пешо да види какво съкровище губи. Оплакванията й от Алек пред другите момичета също ми се струват поза - малко като хвалба, маскирана под формата на оплакване - "Пък вижте Алек колко е хлътнал, даже не ми позволява да говоря с другите мъже". Защото ако наистина я дразни поведението му, щеше с две-три думи да го сложи на място и да пресече желанието му да й казва с кого как да се държи. А тя му обяснява снощи как се отдалечавала от него, докато той я целува по врата. WTF?! Confused
Съгласна за абсолютно всичко. Peace
Сега изгледах епизода. Много неща искам да кажа, повечето сте ги коментирали...
Знаех си за отношението на Алек към Виолета Grinning - не ме разочарова, той просто не може да преживее факта, че тя подкрепи Гинчев на дуела. Сега ще я "гони" до дупка, дано Бентлито не подаде, щото Алековите подбуди хич не са благородни, напротив. Ужасно голямо его има това момче, направо плашещо...
За Марина също все повече ми се затвърждава мнението, не мога да я харесам тази жена и това е. Така насоли Калоян пред старите, уж неволно, но едва ли не ако не са били те той е нямало да се справи Mr. Green, а всъщност много бързо забрави нейното "фермерство" и това, че ако не беше Владо Николов провалът ѝ съвсем щеше да е пълен. После тънко обработи на Алек мазола и той клъвна като поредното шаранче. С едно съм съгласна с Валерия - на Марина стратегиите бият тези на Елена по всички параграфи, с разликата, че чеченката знае как се прави. Много го иска този амулет, толкова ѝ личи, че повече няма накъде.
Спящите до обяд жени дори няма да ги и коментирам. Но ми направи впечатление, че далеч не са само трите "млади", а и Дарина не си дава много зор, тя също се надигаше от едното легло в този така "ранен" час. Laughing
Гечо...Гечо толкова го е страх от дуел, че е готов и кожата си да заложи. Laughing Sunglasses Не знам на какво е разчитал - само на гол труд ли, на пиперлив език ли, на чепат характер ли, но вече доста дразни с постоянното намилане на това как трябва да се чистят жените щото видиш ли другото не било мъжко...много "мъжко" поведение всъщност. Сега ако старите кучета от съжаление му дадат и амулет, просто нямам думи! Stop Всъщност смятам, че той и на това разчита.
За ратаи смятам Елена и Калоян. Изобщо не е простил Алек на Калоян, пак заради его - огромно его. Sunglasses Толкова много ме е яд, че Калоян не спечели този имунитет от ратайство....сигурна съм, че Алек няма да посмее да прати Станислав ратай и дуелист, убедена съм. Така Калоян няма да може да реди игрите и шанса му е само срещу Гечо. Което пък предвид възпитанието му и характера не знам дали ще направи - да предизвика Гечо на дуел. И...за жалост може и да отпадне това момче, много мрачни прогнози, дано не се сбъднат, но шанса е голям. Дано не съм лош пророк...

Последна редакция: вт, 21 ное 2017, 17:16 от Merri_An

# 178
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз не се притеснявам, че Калоян няма да извика Гечо на дуел, защото уважава по-възрастните. Мисля, че би го викнал на дуел без никакви угризения - Има с какво да обоснове избора си - Гечко искал да се изправят един срещу друг най-младият и най-старият. Simple Smile

# 179
  • Мнения: 4 821
Калоян със сигурност ще избере Гечо ако е първи дуелист. Гечо пък няма да го влачат до финала сега защото видиш ли било недостойно да го привикаш на дуел понеже бил стар. Влязъл е на равно с всички, стига толкова скатавки. И Дарина беше най-стара пък се доказа в два дуела вече.

Общи условия

Активация на акаунт