Първи зъбчета напират, ДЕКЕМВРИйчетата се нервират

  • 10 748
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 915
Честит 1-ви юни на всички малки,големи и още по-големи деца!Нека да ни растат живи и здрави и много,много да ни радват! baloni
Честит ден-ден на всички порастващи с още един месец!
 smile3501 на Инето и на Салай за медиините им изяви и за това,че са се заели с нещо много важно за децата на България.Пожелавам на мамите които ще участват в протеста късмет!
Тане,Стилян е голям бонбон.Още един път гледах ваши снимки и мъжа ти ми прилича на един мой колега от МЕИ-то.Той се казва Тодор.Да не би случайно да става въпрос за един и същи човек,защото приликата е невероятна.
Правде,стискам палци да не се разболее малката сладурка.
mishelin, smile3501 и на Мони-бонбони за делата Grinning.Аз си мислех,че бебоците са ни още малки,а вече имаме бебоци с проходилки.Ех,как лети времето.
Сега ще приключвам,че с Дани ще ходим да му купувам подарък за първия му 1 юни.
Весел празник на всички  bouquet .

# 271
  • Мнения: 2 614
Здрявейте и от мен!
Калина все пак е малко болничка, от някъде е хванала вирусна инфекция, хрема и зо съжаление са и възпалени очичките, ходихме и на офталмолог и жената каза, че няма да избързва с етикета "Алергия" защото детето има хрема и е възможно от там да е проблема, но ако не се оправи до 2 дни - тогава вече ще вземем по-сериозни мерки!
И все пак бях на протеста - след като Калина заспа след прегледа!
За съжаление активността беше под всякаква критика - не откъм медии, а откъм мами Sad За щастие медиите го отразих, и искрено се надявам да има ефект.... Инето ще разкаже по-подробно за проявата.
Най-странното е, че Калина спи от даста време, а тя въобще не е почитател на съня... Много съм притеснена...
Ще пиша по-късничко, като се събуди детето и видя как се развива вируса #Cussing out
Честит празник на всички дечковци! ДА са здрави и много късмет!
Честит месец на празнуващите 5 месеца и на тези дето чукнаха 1/2 година!

# 272
  • Мнения: 82
     txtloves  bigdance2 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА  bigdance2 txtloves             bouquet ЧЕСТИТО И НА ПОРАСНАЛИТЕ С ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ БЕБОЦИ!  bouquet
    Мади много сладка булка си била(и сега си си готина Wink) Hug
    Браво на Слай и Инето smile3501
   Правде може гадното време да е възпрепятствало идването на много мами, не се коси  Peace Все пак доста мами са откликнали на инициативата с подписите си и съм сигурна, че следващият протест ще бъде по голям Peace Peace Peace
    kadrokosa няма кво да се чудиш - скачай в конкурсите с Борко.Гарантирам ти 100% успех Simple Smile Hug ( и аз се замислям, но още не съм решила, пък и съм си възрастна мамичка , младите по- ги тачат Simple Smile)
  При нас времето е лошо и няма да ходим на празник Cry, но ще си го отпразнуваме тук  Grinning с торта изненади за бебка и радост за нас newsm44
     Елси страхотен подарък за Стени Peace Само като си го представя в басейнчетоооо......разкош Hug Да направиш много снимки ще са супер Peace
     И аз много го харесах ама вече поръчах за Симоненцето ето това   http://www.family-bg.com/catalog/prX_1746.htm
    Приятен ден на всички !!!!

# 273
  • Мнения: 361
Здравейте мами   bouquet   
                                   
                                     ЧЕСТИТ ПАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!
                           ЧЕСТИТО НА ПОРАСНАЛИТЕ С ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ !!!
newsm18 Tada
Ох и ние бяхме на протеста ,какво да кажа ,останах леко разочарована  Confused, е поне се запознах  с Правда ,Алис и Салай  Hugа изказването какви колички караме просто ме  newsm29

# 274
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Zdraveite mili mami4ki az sa6to imam dekemvrii4e i mnogo bih iskala da se vklu4a pri vas.Moeto slantse e rodeno na 12.12.2005. i e sa6to tolkova prekrasno sazdanie kato va6ite.

# 275
  • Мнения: 4 978
Здравейте мами   bouquet   
                                   
                                     ЧЕСТИТ ПАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!
                           ЧЕСТИТО НА ПОРАСНАЛИТЕ С ОЩЕ ЕДИН МЕСЕЦ !!!
newsm18 Tada
Ох и ние бяхме на протеста ,какво да кажа ,останах леко разочарована  Confused, е поне се запознах  с Правда ,Алис и Салай  Hugа изказването какви колички караме просто ме  newsm29



А с мен защо не се запозна бе Маше?

# 276
  • София
  • Мнения: 531
Здравейте всички,

     и аз се замислям, но още не съм решила, пък и съм си възрастна мамичка , младите по- ги тачат

Леле, това не съм го прочела!!!   nnnuu Ама как може, бе мила Кокита, да говориш / мислиш / пишеш такива неща???  no Аз се имам за млада мама, нищо, че влагам и преносния смисъл Wink , ама ти???!!!
Никакви такива не се приемат!   People No Good Грабвай снимките и потвърди това, че декемврийчетата са родени късметлийчета!!!  newsm53

Най-странното е, че Калина спи от даста време, а тя въобще не е почитател на съня... Много съм притеснена...

Правде, сънят е най-доброто лекарство. Не се притеснявай, радвай се, че организмът на детето е избрал най-верният път!  newsm10 Стискам палци да прогоните вируса далече-далече!!!


Маша, за какво изказване говориш? Нима и това начинание се намери кой да изопачи???  smile3506

# 277
  • София
  • Мнения: 531
 doh

Добре дошла, Зехова!   bouquet

Да, при декемврийчетата нема лабаво, ама от постигна ти не се разбира дали твоето слънце е момченце или момиченце... Нали ще кажеш повечко следващия път?   Turn-l

# 278
  • Мнения: 3 760
Здравей Зехова! Добре дошла в нашия весел отбор!    bouquet
Пиши как се казва слънчицето ти и с какви мерки е дошло на бял свят  Sunglasses
Много ме е яд, че съм се разминала с алисс и маша...  Cry
а за ниската активност не ми се говори...
Чао!

# 279
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Честит празник мили деца! newsm51  bigdance2 baloni baloni
Весело и щастливо детство!

И понеже е почти утре честитя 6тия месец на всички порастнали!

Катя не ще да яде зеленчукови пюрета и оризова каша. На третата лъжица започва да и се гади  Sick
Как ще я караме не знам.

Понеже тук някои са печелили конкурси , а някои се борят да спечелят, ще ви помоля за малко подкрепа.
Яни със снимката на Жоро и Габи и аз със снимката на Борко сме доста напред в класацията на Пирински к … 85;ки,но няма да ни стигне времето да се преборим със собствени сили. Който има желание нека да ни помогне  PraynigТрябва обаче, да имате покана, за да гласувате за нас. Така че, някой ако иска, може да пише на мен или на ЯНИ за да ви поканим.
Яни има снимка 270 а аз 700.
Меси за подкрепата!

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте!
Не съм сложила мои снимки в албума ,щото ме е срам да се показвам ,откакто се е родило човечето нямам време за прически и тем подобни ,та не съм за пред хора ,обаче сега ще се покажем да кажете дали ви прилича на мене http://www.snimka.bg/album.php?album_id=40921
 Кокита,какви са тези приказки , я се стегни малко много си  си готина!аз не можах да видя какво сте поръчали на Симонка .
 Правде, и аз мисля ,че щом Калина спи си е добре.Дано да се оправи бързо!
 Мади, мъжът ми се казва Стоян,не е твоя колега ,но определено има двойник ,един път като още бяхме гаджета беше на работа ,а аз го "видях" с две мадами на Главната и чак като го приближих се оказа ,че не е той.
 Признавам си ,че за протеста мен ме спря лошото време.
  welcomeна мама Зехова чакаме подробности за бебчето!
  Аз сега се връщам от купон , за пръв път откакто се е родил Стилиян не го приспах аз ,но все пак не издържах и тъй като купона е у един съсед отскачах три пъти до в къщи , а сега се прибрах окончателно и оставих мъжо сам да се забавлява.
 Отивам си при детенцето ,че нещо се чувствам гузна ,все едно съм го изоставила.
 Лека нощ!
Мимито, и Стилиян не харесва купени зеленчукови ,но днес му направих в къщи и изяде цяло бурканче.Аз ще гласувам за Борко ,Габи и Жорко само кажете как.

 

# 281
  • София
  • Мнения: 531
Аз ще гласувам за Борко ,Габи и Жорко само кажете как.

И аз така.   bouquet

# 282
  • Габрово
  • Мнения: 336
А, така! А нова темичка има ли кой да пусне? Аз бих, ама не знам как става. Просто копираш всичко ли?  Thinking
А последната поправка на букета я качих на блога.

Правде, все едно говориш за Сашо. И той имаше хрема и от там тръгваха да текат и очичките. Очната лекарка каза, че за алергия(сенна хрема) не може да се говори, тя се проявявала около  тригодишна възраст. При нас мина за около 10 дена. През това време си поспиваше повечко.
Мими, Яни, пратете ми покана на този адрес
Здравей, Zechova! Не се притеснявай, пиши повече  newsm10
Кокита, какви ги говориш( пишеш де)? Каква "възрастна мамичка", какви пет лева? Не си ли чувала, че с дечицата се подмладяваме и понеже са ни чудесни и будни мъниците, следователно ние сме най-младите мами.  smile3521
На мен ми излиза надпис "Продукта не е намерен" на сайта. Давайте отзиви с Елс от басейните.
Днес за празника взех каката от детската градина на обед (някаква мода е при тях това и все иска така да е) и се разхождахме въпреки хладното време. После на площада ни имаше организиран купон и бяхме там. Ани спечели една книжка, защото танцуваше, но интересното беше, че и на Сашо дадоха подарък - кофичка - ей така водещата си го избра от публиката. Още едно доказателство, че са късметлийчета декемврийчета( може нещо такова да е заглавието на следващата темичка  newsm78 - Сладките декемврийчета са големи късметлийчета)
Това е засега от мен. Спокойна нощ!

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 01:20 от Nusha

# 283
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ето я новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт