Звездни компромати - 344 част

  • 95 890
  • 761
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Тази мис ми прилича на тази графична оптична илюзия, която търсих когато тя стяна Мис, защото още тогава ми заприлича, ама не намерих картинката.

Те са, ама на тези снимки Розата още не си е направила устата като човка и цялата и физиономия още не прилича като засмукана с вакум, както е сега.

# 76
  • Мнения: 5 435
https://www.dnes.bg/notifikacii/2017/11/21/banova-i-plevneliev-o … 9922,image7#photo

Ядосан българин постнал снимки на Плевнелиев и Банова. Предредили го на летището....

# 77
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Нито една от снимките на Бояна не ми се отваря. Rolling Eyes
И аз не ги отварям.

# 78
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Тази мис ми прилича на тази графична оптична илюзия, която търсих когато тя стяна Мис, защото още тогава ми заприлича, ама не намерих картинката.

Те са, ама на тези снимки Розата още не си е направила устата като човка и цялата и физиономия още не прилича като засмукана с вакум, както е сега.

хахахаха наистина  Mr. Green

# 79
  • Мнения: X
Фройд много неща би казал за Катя Роуз и сина ѝ. Grinning

# 80
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И аз това се замислих, малко извратено ми идва, че гаджето и майка му са си двойнички

# 81
  • Мнения: 2 114
Кратко видео от първото изобщо шоу на ВС:

https://instagram.com/p/BbuX2UrAXDk/

# 82
  • Мнения: X
Титлите на госпожа свекървата! Последната да затвори вратата:
Скрит текст:
Мисис България (2011 г.), Мисис Европа (2012 г.), Бизнес дама за последните 10 години, Бизнес дама благотворител, Мисис дама благотворител (2013 г.), Най-стилна бизнес дама (2014 г.), както и орден „Дамски кръст”, връчен от Великия (Старшия) магистър на имперския орден на св. Станислав.

# 83
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
В тялото все пак "най-уфАтнА" е Тамара. И мис Хасково (наистина, цветът на косата ѝ не ѝ подхожда).
Другите претендентки - кошмар! Коя късокрака, коя без талия, коя с грозна мутра...

# 84
  • До морето
  • Мнения: 7 128

Ми зуума й е виновен на Тамара, разбира се. Ето Росито колко отдалеко се е снимала, затова изглежда добре. Ако я бяха зумнали и нея, щяхте да видите вий.......
 bowuu bowuu bowuu

# 85
  • София
  • Мнения: 6 062
Хъши, за темата - bouquet

И от мен една Марго Роби с мъжа си

Скрит текст:

# 86
  • София
  • Мнения: 14 773
Ясно защо лорда се е хвърлил на амбразурата -свекито е от неговия континент застаряващи, но напиращи за медийно внимание бизнес дами.Яко с баданарката действа при тях Минч.

# 87
  • Мнения: 2 114
А Кендъл Дженър тази година не е от ангелите на Виктория. Вече рекламирала La perla

# 88
  • София
  • Мнения: 747
Започнали са снимките за "Черешката на тортата", пазаруват в Кауфланд Банишора, не можах обаче да позная дамата която пазаруваше...

# 89
  • Мнения: 14 502
Скрит текст:
Тази мис ми прилича на тази графична оптична илюзия, която търсих когато тя стяна Мис, защото още тогава ми заприлича, ама не намерих картинката.

Те са, ама на тези снимки Розата още не си е направила устата като човка и цялата и физиономия още не прилича като засмукана с вакум, както е сега.

Тази пък не беше ли гадже на сина на Искра Фидосова?

Общи условия

Активация на акаунт