Звездни компромати - 344 част

  • 96 033
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 480
Сега разбирам, защо мама Роуз е платила титлата на миската - проектира себе си и своята нереализирана в младостта "хубост", та те са клонинги!

 Mr. Green

Тези двете май пак са те...

Скрит текст:








Самите те,миличките  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 91
  • Мнения: 1 318
Оф, аман с тия Мис-ки, аман с техните каузи и благотворителни идиотщини. Като чуя от тяхната уста думата "благотворителност" или "световен мир", просто ми иде да си прегриза вените. Тази пък философствала на тема социални медии... били реалност, а реалността е илюзия  Laughing
Но някой по-напред беше писал, че хубавите момичета не отиват по такива конкурси и затова такива крокодили ще дефилират гордо и ще се пъчат.
Била красива вътрешно... Господи.  ooooh!

# 92
  • Мнения: 11 499
Сега като е Мис България, нали ще я пратят на Мис Свят? Ще я видим до къде ще стигне с тази красота която ние не я виждаме Simple Smile

# 93
  • Мнения: 17 546
В тялото все пак "най-уфАтнА" е Тамара.
Мис ... какво беше... Бяла Слатина ли беше, е с най-хубаво тяло.

# 94
  • София
  • Мнения: 10 825
Сега като е Мис България, нали ще я пратят на Мис Свят? Ще я видим до къде ще стигне с тази красота която ние не я виждаме Simple Smile

Няма да я пратят на Мис Свят. Понеже са ни много красиви винаги представителките и има сериозен шанс все българки да стават мис Свят след официален протест на останалите държави България вече не е допускана до този конкурс.Stuck Out Tongue Winking Eye


На мис Планета ще ходи Тамара. Нe го знам какъв е този конкурс, до сега не го бях чувала


П.П. Много престижен бил според Дарик Миналата година дори българка го е спечелила

# 95
  • Мнения: X

На мис Планета ще ходи Тамара. НЕ го знам какъв е този конкурс, до сега не го бях чувала

Сега разбрах, че миналогодишната победителка в световния конкурс "Мис Планет 2016" е българката Марина Войкова, която е красавица

https://www.vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/bylgarka-stana-naj-kr … planetata-6058644

# 96
  • Мнения: 39 776
Извинявам се, но да си питам. Защо новата ни Мис не си е оперирала носа до сега. Имам чувството, че не е от безпаричие.

# 97
  • Мнения: X
Гледах Миската в някакво интервю. Носът ѝ не е основния проблем, та адмирирам, че не го е пипала.

# 98
  • Мнения: 39 776
Ама си е проблем.

# 99
  • Мнения: 2 114
Мис Бяла Слатина ми лъха на вулгарност. А и ми напомня на Славея Сиракова.

# 100
  • Мнения: 24 823
След толкова хейт ми стана жал за Мис Б-я. Може пък наистина да има красива душа Blush

# 101
  • Мнения: 39 776
Ще ти мине!

# 102
  • Мнения: 3 480
Мис е много важна особа в България. Къде останаха истинските звезди ...

# 103
  • Мнения: 2 883
Наистина ли сме изхвърлени от конкурса Мис Свят? Не беше ли този, в който миналата година 
Радост Тодорова  ни представяше и окуражи истинската победителка да излезе напред, след като стана ясно, че има грешка в обявявне на имената?

  Ето я пак

Истинска мис-ка

# 104

Общи условия

Активация на акаунт