На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 79 164
  • 2 038
  •   2
Отговори
# 465
  • Мнения: 19
Една сесия се таксува минимум еди си колко. При тази тарифа е минимум 1MB и така таксуването е на всеки 1MB. При всяко включване на нета се таксува минимум това количество данни. С минутите е лесно, защото ако ти прекъсне разговора, знаеш че започва нова сесия и си правиш сметката, докато с мобилния интернет това няма как да го знаеш.
"Универсал Плюс" като гледам само този план може да се възползва от допълнителни пакети, а те излизат далеч по-евтино от този план Free.

Благодаря за насоките. Наистина това изглежда като предимство на Универсален. Ще рискувам с Free и ще споделя резултата.

Колкото до меренето на сесия все още не ми е ясно. Какво е сесия от гледна точка на доставчика? В днешно време устройствата са постоянно във връзка с нета. Ще се пробвам отново да получа информация от съпорта и ще споделя тук, дано този път попадна на по-усложлив агент.

# 466
  • Мнения: 1 077
Здравейте! Искам да попитам 😁 основно клиенти на Виваком .Тъй  като моят договор изтича,виждам че онлайн са ми пратили оферта,естествено с по-висока такса. Само 1 опция разбира се Simple Smile. В офисите им -биха ли предложили нещо по-различно ? Имат ли някакви скрити "оферти"така да се каже? Преди при Глобул още доста често ми изкачаха с такива планове.В момента Вивата ми предлагат онлайн Unlimited 150-40.30лв.Аз съм на  Smart L+  около 32 лв някъде. Благодаря ☺

Преди почти 2 г преминах от Теленора на Вивата.Доволна съм за сега. Нищо общо нета им с Теленорският.Теленорският ми се изчерпваше бързо(основният),а после другите които бяха за фейсбуци и тн-буквално не се използваха.Бях с 2 карти при тях-

# 467
  • София
  • Мнения: 16 046
Не знам как е по офисите, не стъпвам там.  Но като наближи края на договора на ММ му се обаждаха по тел. с оферти. Той винаги даваше аз да говоря и на всички предложения казвах НЕ. Обяснявах, че имаме и друго предложение от конкурент. И така след 3 -4 разговора накрая скланят на сума с 1 -2 лв. по-ниска от досегашния абонамент. И телефон на изплащане на ниска цена дават. Те виждат, че номера е мигрирал от друг оператор и са на ясно, че може и тях да зарежем.
Иначе на моя близка с предплатена карта  и предложиха - неограничени минути и МБ за 17 лв + Самсунг 13. За детето и е офертата, доволни са и приеха.

# 468
  • Мнения: 1 077
Не знам как е по офисите, не стъпвам там.  Но като наближи края на договора на ММ му се обаждаха по тел. с оферти. Той винаги даваше аз да говоря и на всички предложения казвах НЕ. Обяснявах, че имаме и друго предложение от конкурент. И така след 3 -4 разговора накрая скланят на сума с 1 -2 лв. по-ниска от досегашния абонамент. И телефон на изплащане на ниска цена дават. Те виждат, че номера е мигрирал от друг оператор и са на ясно, че може и тях да зарежем.
Иначе на моя близка с предплатена карта  и предложиха - неограничени минути и МБ за 17 лв + Самсунг 13. За детето и е офертата, доволни са и приеха.

Ясно!Не са ми звъняли,мисля бях отказала тази опция,че са доста досадни.Но ще процедирам и аз по-същият начин.Не ми се плащат такси по 50 лв.

# 469
  • Мнения: 3 589
В момента Виваком предлагат най-изгодните анлогични планове и го знаят.
Наясно са какво предлага конкуренцията във всеки момент. Да ги блъфираш на този картелен пазар и някой да се върже, е бая оптимистичен сценарий. За съжаление.

# 470
  • Мнения: 68 671
Отдавна не минава блъфа с местенето. Още преди 3г ми казаха да, ваше право е.

Трудно клякат.

# 471
  • Мнения: 1 077
Отдавна не минава блъфа с местенето. Още преди 3г ми казаха да, ваше право е.

Трудно клякат.

Абсолютно,но все пак не ме кефи това ,че предлагат директно план с 10 лв отгоре. Всеки си е в правото да си се мести,като не му е ок. Ще отида до офис да видим 😁.Да кажеш 2-3 лв отгоре ок ама 10-12 вече...

# 472
  • Мнения: X
Тъй  като моят договор изтича,виждам че онлайн са ми пратили оферта,естествено с по-висока такса.
В магазин ще Ви предложат различни варианти. Тази оферта "специално за Вас" я игнорирайте

# 473
  • Мнения: 1 077
Тъй  като моят договор изтича,виждам че онлайн са ми пратили оферта,естествено с по-висока такса.
В магазин ще Ви предложат различни варианти. Тази оферта "специално за Вас" я игнорирайте

Да това ще направя.Докато казах,че не са ми звъняли 😂,днес ми звъннаха 😂.Пак с тази оферта😃😊

# 474
  • Мнения: X
Ами...в сайта им има U50 за 31 ако имате и друга услуга Grinning L+ си е точно 32 чиста

# 475
  • Мнения: 1 077
Ами...в сайта им има U50 за 31 ако имате и друга услуга Grinning L+ си е точно 32 чиста
Да него преподписах Simple Smile U50 Wink . А онлайн и по телефона само 150
ми предложиха Wink

# 476
  • Мнения: 12 067
От май месец бях взела на децата две предплатени карти на Виваком, въпреки че имаха абонаменти към А1. В края на юни от предплатена карта подписах договор за едното дете - 18,50лв + застраховка на телефона + Нокия G11 за 250лв в брой за неограничени минути и 6000 Интернет. За детето е идеално. На мен ми предлагаха и за 31лв неограничен  интернет и не помня вече относно минутите, ако от предплатена сключа договор, но за момента се въздържам.

# 477
  • Мнения: 373
Здравейте, моля за мнение за предплатена карта за дете, по специално за часовник, с минимум минути и интернет. Първоначалната цена видях, че се движи между 8 и 12 лева, но се оплетох във валидност на минути и мегабайти, а детето е още малко, и едва  ли ще я пускаме скоро сама, така че е по скоро за проба, и да не се хващаме от сега още на договор. Благодаря.

# 478
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Здравейте, моля за мнение за предплатена карта за дете, по специално за часовник, с минимум минути и интернет. Първоначалната цена видях, че се движи между 8 и 12 лева, но се оплетох във валидност на минути и мегабайти, а детето е още малко, и едва  ли ще я пускаме скоро сама, така че е по скоро за проба, и да не се хващаме от сега още на договор. Благодаря.
50 МВ стигат предостатъчно за локация. По наше време много се изнервих с този предплатена план защото ми бяха спести ли да споделят, че има срок от порядъка на 2м.(вече не помня). Факт е, че детето не си беше изразходило и грам минути, а се налага ше да презарежда отново и отново. Няма логика. Опитайте и ще прецените
Вчера, като плаща сметките ме шокираха.Имаю една карта, която не искам да закрива със 7ле.месечен абонамент. Йетел вече нямали да обслужват стари клиенти от този тип и трябвало да преподпиша. Това го имало някъде си написано, но така и не ми стана ясно къде. Определено се опитваха нещо да ме вържат, но им казах, че тяхната работа няма да стане без моя подпис.

# 479
  • Мнения: 5 259
Здравейте, моля за мнение за предплатена карта за дете, по специално за часовник, с минимум минути и интернет. Първоначалната цена видях, че се движи между 8 и 12 лева, но се оплетох във валидност на минути и мегабайти, а детето е още малко, и едва  ли ще я пускаме скоро сама, така че е по скоро за проба, и да не се хващаме от сега още на договор. Благодаря.
50 МВ стигат предостатъчно за локация.
Значи A1. Всеки месец, преди да изтече пакета, се купува нов пакет. Така се запазват не изразходените мегабайти и съответно започва да тече нов 30 дневен срок на валидност.

300MB - 30 дни - 2.99лв.
https://www.a1.bg/prepaid-dopalnitelni-paketi

Общи условия

Активация на акаунт