На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 83 151
  • 2 110
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 175
Валидността на парите (кредита) е толкова. Пакетите с минути/МБ/СМС-и и т.н. се купуват от клиента по желание.
Влизате в информацията за "Стандартен предплатен план" и там са описани условията.

# 496
  • Мнения: 69 276
Аз намирам друго-че минутите се запазват до края на тяхната валидност.

Всички останали налични минути, в това число закупени допълнителни пакети, се запазват, като можете да ги използвате до изтичане на тяхната валидност.
 А тяхната валидност е 14 или 20 дена.
от тук..дребният шрифт
https://www.yettel.bg/bg/standard-prepaid-plan

Не се удължават.

Пак да уточня, говоря за използването на наличните минути.
Валидността на картата не ме интересува.

# 497
  • Мнения: 175
Говорим за различни неща. Аз говоря за кредит, а не за пакети с минути.
Пакетите с минути, за които говорите Вие са тези, които се получават при презареждане. На стандартния предплатен план нищо не се получава по план. Купуват се пакети с минути, които са с различни валидности.

# 498
  • Мнения: 69 276
Като клиент кредита не ме интересува хич.
Интересува ме колко дена ще мога да викам ало и да набирам.
Другото е прах в очите и кал в ушите...

Дамата която пита, я интересува с щото като мен, предполагам.

# 499
  • Мнения: 175
Като клиент кредита не ме интересува хич.
Интересува ме колко дена ще мога да викам ало и да набирам.
Другото е прах в очите и кал в ушите...

Дамата която пита, я интересува с щото като мен, предполагам.


Докато имате кредит в картата ще може да викате ало и да набирате. Това се опитвам да обясня. Също така, по повод запитването на дамата - дадох този вариант, защото тя и в момента използва същата карта (доколкото разбрах от нейното описание) и е доволна.

# 500
  • Мнения: 5 330
Докато имате кредит в картата ще може да викате ало и да набирате. Това се опитвам да обясня.
И аз това се опитвам да ѝ обясня, ама тя си знаете своето, че ѝ спори.

# 501
  • Мнения: 69 276
Споря, защото го играх.
Кредит какво е?
Минути и тяхна валидност, какво е?

# 502
  • Мнения: 5 330
Споря, защото го играх.
Кредит какво е?
Минути и тяхна валидност, какво е?
Нищо не си играла. Имам предплатени на трите мобилни оператора. При нито един не е така, както казваш.

Валидността на пакетите. Нямаш пакети с минути, но имаш кредит(кинти в картата) - провеждаш разговори, докато ти свършат мангизите. Така стана ли ясно?

Чак не мога да повярвам, че е нужно да го обяснявам.

# 503
  • Мнения: 69 276
Обяснявай на когото искаш.
На 15тия ден не можех да набирам, само входящи приемаше.
За йетел говоря, никога не съм писала за предплатени при другите два оператора..

# 504
  • Мнения: 5 330
Обяснявай на когото искаш.
Пише го ясно. Никъде не пише, че ти спират разговорите.
Проблемът е в теб, че НЕ разбираш написаното.

Редакция: Пропуснал съм така важната отрицателна частица "не".

Последна редакция: пн, 19 сеп 2022, 23:22 от ЧревоУгодник

# 505
  • София
  • Мнения: 16 199
Явно детето на Тета си е изразходвало парите в картата за да не може да се набира.
Иначе аз на всеки препоръчвам тази предплатена карта - https://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/mobilni-uslu … ena-karta/free2go
Всеки месец може да си избираш различни пакети с минути, нет или друго. А и не я спират в чужбина - седи си там от 06.2021 и все още поддържа  и интернет, и минути към всички.

# 506
  • Мнения: 5 330
A1 до края на месеца са пуснали много изгоден план. Може да се преподпише през сайта или да се заяви нов договор. В магазините също го предлагат.
Цената то 20.99лв. се запазва за 24 месеца.

Неограничени мегабайти
Скорост до 20Mbps(неограничена за първите 12 месеца)
Неограничени минути
Xplore TV GO mini(30 ТВ програми) за 24 месеца
1 позиция Select за 24 месеца


За скоростта - 20Mbps е достатъчно висока за почти всичко.

Пълните условия: https://media.a1.bg/newsite2018/private/pdf/terms_Unlimited_2022.pdf

# 507
  • Мнения: 3 221
Някой може ли да ми препоръча офис на А1 в София с нормални служители - да ме слушат и чуват какво искам и да го направят без опити да ми пробутват глупостите си?
Не съм влизала от 3 години в офис, изприщвам се при мисълта, че трябва да се въоръжавам с търпение

# 508
  • София
  • Мнения: 16 199
В офис не влизам. Всички промени правя по тел., че разговорите се записват. Договора и устройства получавам и връщам в куриерски офис.

# 509
  • Мнения: 5 330
Някой може ли да ми препоръча офис на А1 в София с нормални служители - да ме слушат и чуват какво искам и да го направят без опити да ми пробутват глупостите си?
Не съм влизала от 3 години в офис, изприщвам се при мисълта, че трябва да се въоръжавам с търпение
Забравяш за добрите обноски. Режеш ги още в началото и им казваш, че не се интересуваш и си дошла за конкретно нещо. Бързо млъкват.
Най-добре да отидеш в някой офис, където предполагаш, че са си изпълнили таргета за месеца и няма си дават зор да те убедят да подпишеш нов договор. Примерно в някой голям мол или около центъра.

Общи условия

Активация на акаунт