На какъв план сте? /мобилни оператори/

  • 177 907
  • 3 766
  •   2
Отговори
# 3 765
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 18 760
докато се обучат служителите в офисите, в банковите клонове , касиери в магазините  и те вземат, че напуснат.

# 3 766
  • Мнения: 29 624
Това за Санди с бутона.

Изключвам варианта да платя през сайта на вива.

Сутринта новата фактура вече беше на сайта на ерау и платих. Управителката се обади по - късно.

Общи условия

Активация на акаунт