Звездни компромати- 345 част

  • 110 067
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Точно. Тва като наказанията до 9-то коляно в древността. Какви предатели, какви чудесии, може ли да държиш отговорни хора заради нещо, направено от прадедите им преди 200 години
Никого персонално не държа отговорен. Нито наказвам някого.  Определенията са насочени към общността на база факти.   Персонално,всеки, независимо какъв е, може сам да се самоопредели възоснова на това,което приема или отрича. Ако някой е роден помак, но не е съгласен с постъпката на дедите си може да се разграничи.


Кактус, смешно е в 21 век да се изказваш така. Дори не може да ти се ядоса човек.
Как ?
За мен родова памет и ценност са нещо. За който не е - нека подмине. Но да се вика на черното " бяло" няма смисъл, без значение кой какво гледище има и на какво държи.

# 736
  • при моите любими
  • Мнения: 2 569
Аз пък познавам евреи, които украсяват елха и празнуват Коледа с децата си. Що ли? Ще взема да ги питам. Или да ги линчувам.

# 737
  • Мнения: 3 677
 Комшията ми, гнусен атеист, ако знаете, че има най-светещата с коледни лампи къща в цялата околия. За Коледното му дръвче няма да говоря, че да не се разбере двусмислено...Много му е голямо.

# 738
  • София
  • Мнения: 4 328
Комшията ми, гнусен атеист, ако знаете, че има най-светещата с коледни лампи къща в цялата околия. За Коледното му дръвче няма да говоря, че да не се разбере двусмислено...Много му е голямо.
ох, бе, Мерки, ти ся на 50 страница подпалваш елхата, та барем изгори до новата тема, или пък... Laughing
 Hug

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Ми то и гнусните атеисти обичат да получават подаръци Simple Smile

# 740
  • Мнения: 9 710
"Летящ кактус" , ти "Вот так" ли си? Със сменен ник? Извинявам се за нахалното питане, но напоследък не следя мн редовно какво става и кой кой е.

# 741
  • Мнения: X
Летящ Кактус, бъркаш религия с патриотизъм. С тези снимки показвам, че към настоящия момент, помаците са много по-големи патриоти от масата българи. Гордеят се, че са българи - не се припознават нито с ДПС, нито с Турция, за разлика от българските турци. Не реват, че са им сменени имената, повечето си запазват българските имена след промените (говоря конкретно за област Смолян). Говорят майчин език български, а не турски. Пазят живи българските традиции, не се срамуват да обличат традиционните родопски народни носии на всеки един празник (всяка една детска градина или училище в общината разполага с носии), тъжните родопски песни се пеят във всяко семейство, а цялото родопско творчество и традиции се предават от поколение на поколение.




# 742
  • Мнения: 2 420
"Летящ кактус" , ти "Вот так" ли си? Със сменен ник? Извинявам се за нахалното питане, но напоследък не следя мн редовно какво става и кой кой е.

Летящ Кактус е агент на Ердо и се опитва да настройва едни срещу други хора, които от десетилетия живеят в мир и разбирателство.
И това ни оставаше само, да враждуваме с помаците.

# 743
  • София
  • Мнения: 2 063
"Летящ кактус" , ти "Вот так" ли си? Със сменен ник? Извинявам се за нахалното питане, но напоследък не следя мн редовно какво става и кой кой е.

Същата!

# 744
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Летящ Кактус,
Скрит текст:
бъркаш религия с патриотизъм. С тези снимки показвам, че към настоящия момент, помаците са много по-големи патриоти от масата българи. Гордеят се, че са българи - не се припознават нито с ДПС, нито с Турция, за разлика от българските турци. Не реват, че са им сменени имената, повечето си запазват българските имена след промените (говоря конкретно за област Смолян). Говорят майчин език български, а не турски. Пазят живи българските традиции, не се срамуват да обличат традиционните родопски народни носии на всеки един празник (всяка една детска градина или училище в общината разполага с носии), тъжните родопски песни се пеят във всяко семейство, а цялото родопско творчество и традиции се предават от поколение на поколение.
Самият факт,че се използва отделна дума за тези етнически българи,говори достатъчно. Разбирам проявите на патриотичност,не разбирам на отгоре на какво са.

"Летящ кактус" , ти "Вот так" ли си? Със сменен ник? Извинявам се за нахалното питане, но напоследък не следя мн редовно какво става и кой кой е.
Да, аз съм.
Като цяло не сменям аватар,подпис и ник едновременно,така че едва ли някой може да ме набеди,че се правя на "нов елемент" : )))

Скрит текст:
"Летящ кактус" , ти "Вот так" ли си? Със сменен ник? Извинявам се за нахалното питане, но напоследък не следя мн редовно какво става и кой кой е.

Летящ Кактус е агент на Ердо и се опитва да настройва едни срещу други хора, които от десетилетия живеят в мир и разбирателство.
И това ни оставаше само, да враждуваме с помаците.


Joy Joy
Ердо, Ердоган ли  трябва да е ? Joy 

Mirella_, звучиш ми като Вучков. Но не забравяй,че все пак той е професор!
Нямам намерение да враждувам с когото и да е,стига ми простичко да не се вика на черното "бяло".

# 745
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
Ако трябва безпристрастно да се проследи спора - ти си тази, която обвини съвременните хора от тази общност в липса на патриотизъм, на което съвсем черно на бяло ти доказаха със снимки, че грешиш.

С какво обвързваш ти лично патриотизма и как той се връзва с религията са си твои субективни усещания, които никой не е длъжен да споделя. За мен лично той не е пряко обвързан с религията и не виждам защо трябва да съм длъжна да избера определена религия, за да съм патриот. За протокола - християнка съм.

А че темата е абсурдна в наши дни е друг въпрос. Ако в днешни дни има по-малко хора като теб, които търсят за какво нещо, случило се преди ххх години да се заядат с някое поколение, светът щеше да е едно много по-добро място за живеене.

Ако мога да се върна на темата - разбра ли се коя е любовницата на Джей Зи? Имаше доста слухове през годините. И Бионсе пее за "Becky with the good hair". Някакви слухове има ли?

И друго се чудя - някъде четох, че Дженифър Лоурънс щяла да се оттегли от киното за известно време. Някак странно ми съвпада това нейно желание със скандала с HW, по доста коментари чета, че масово се счита за негова любовница и протеже. Има ли някакво по-сериозно потвърждение на това?

Последна редакция: сб, 09 дек 2017, 23:31 от NBM

# 746
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Не е ли била Риана официалната любовница на Зи ?? Щот той голям красавец и е имал цял харем 🤣
А Ририто сега си хапва по много, от любовна мъка по Аполона 😅

# 747
  • Мнения: X
 Евгени Минчев е в апогея си, коледни партита и благотворителни такива следват един след друг. Пак е събрал бизнес дами (стари муцуни) от родния "хайлайф".

Коя е бизнес дамата със сивия лъскав панталон и прозрачна риза?
Искам такова чанте като на адвокатката Crossing Arms

Скрит текст:










и мис България 2017 дава награда на Деница Сидерова

Скрит текст:









# 748
  • Мнения: 17 546
Коя е бизнес дамата със сивия лъскав панталон и прозрачна риза?
Искам такова чанте като на адвокатката Crossing Arms
Ни моъ, както се казва!

# 749
  • София
  • Мнения: 23 130
Ужас, пак ли тези гротески?! В началото се забавлявах с тях, но вече ми приличат на жалка група от тьотки, жадни за внимание и чесане на егото.

Общи условия

Активация на акаунт