Звездни компромати- 345 част

  • 110 081
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 6 062
Дамата в прозрачна блуза е Мирела Ненчова, собственичка на бижутерийни бутици SSG.

Сидерова без пола ли е?

# 751
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Скрит текст:
Ако трябва безпристрастно да се проследи спора - ти си тази, която обвини съвременните хора от тази общност в липса на патриотизъм, на което съвсем черно на бяло ти доказаха със снимки, че грешиш.

С какво обвързваш ти лично патриотизма и как той се връзва с религията са си твои субективни усещания, които никой не е длъжен да споделя. За мен лично той не е пряко обвързан с религията и не виждам защо трябва да съм длъжна да избера определена религия, за да съм патриот. За протокола - християнка съм.

А че темата е абсурдна в наши дни е друг въпрос. Ако в днешни дни има по-малко хора като теб, които търсят за какво нещо, случило се преди ххх години да се заядат с някое поколение, светът щеше да е едно много по-добро място за живеене.

Ако мога да се върна на темата - разбра ли се коя е любовницата на Джей Зи? Имаше доста слухове през годините. И Бионсе пее за "Becky with the good hair". Някакви слухове има ли?

И друго се чудя - някъде четох, че Дженифър Лоурънс щяла да се оттегли от киното за известно време. Някак странно ми съвпада това нейно желание със скандала с HW, по доста коментари чета, че масово се счита за негова любовница и протеже. Има ли някакво по-сериозно потвърждение на това?


:
Скрит текст:
Ако трябва да проследим спора,ще видим,че не съм обвинила помаците в липса на патриотизъм,а попитах първо какъв точно им е патриотизмът,а след това отново,отгоре на какво е.
Снимките  черно на бяло показват как хора държат портрета на Левски,а реално са от общност,която е доста далеч от светлия му пример.
Религия и етнос са две различни неща,но в този случай вярата е до толкова обвързана,че е равностойна на идентичност и от двете страни. Така,че не става дума за мои "субективни усещания" .
Не се заяждам и  нямам личен проблем с избора на помаците, стига да не се изопачава и извърта.

# 752
# 753
  • Мнения: 4 871
 
Евгени Минчев е в апогея си, коледни партита и благотворителни такива следват един след друг. Пак е събрал бизнес дами (стари муцуни) от родния "хайлайф".

Коя е бизнес дамата със сивия лъскав панталон и прозрачна риза?
Искам такова чанте като на адвокатката Crossing Arms

Скрит текст:


 
Ох, направо ми иде да припадна! Ама как може да идеш на официално събитие, облечена по този начин?! А и погледите им..... От кое село излязоха? С извинение към селяните. И това са бизнес дами?! #Crazy

# 754
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 483
Цитат
Искам такова чанте като на адвокатката Crossing Arms

А как се казва тази адвокатка,за първи път я виждам?

# 755
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Илияна Раева е при Лора Крумова и изглежда добре. На мен ми е симпатична.

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Илияна Раева е при Лора Крумова и изглежда добре. На мен ми е симпатична.
И на мен  Peace.Отива й тази слабост.Много добре изглежда,а и добре говори  Peace (за разлика от Лора Крумова  Tired)
Наталия Гуркова каква медена питка е станала  Rolling Eyes.Много я харесвах на младини...ех,застаряващи жени...
Радина Боршош-зашеметяваща и прекрасна,и красива,и естествена  Heart Eyes -в СЪбуди се.

# 757
  • Мнения: 9 266
Ужас, пак ли тези гротески?! В началото се забавлявах с тях, но вече ми приличат на жалка група от тьотки, жадни за внимание и чесане на егото.

те са си такива , не ви ли прави впечатление , че последно време се организират и се раздават награди за какво ли не ...ми то всички с призове- награди титли...само май АЗ останах просто човек (ми така е като дрема У форума Joy)

# 758
  • Мнения: 9 710
Станах, направих си кафе, отворих темата и ... си изплюх кафето! Joy

# 759
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Ужас, пак ли тези гротески?! В началото се забавлявах с тях, но вече ми приличат на жалка група от тьотки, жадни за внимание и чесане на егото.

И на мен са ми много гадни вече🤢
То, и от лицемерието на Лорд Минчев ми се гади! Има някаква смешна рубрика в съботния телеграф, където се надсмива и оригиналничи по повод някои смешни визии на Дзвиздити, а в същото време се възхищава на гротеските от партита си... Така е, ние сме прости, дааа, ядеме ги колците с все доматите, Лорде!
Забравих, и прости и завистливи сме, че и глигани отгоре на всичкото!

# 760
  • Мнения: 6 015
Ако може едно отклонение - този израз "глиган в анцуг" от къде дойде? От Минчев ли? Направо е пословичен тук и все съм се чудила.

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 23 963
Ако може едно отклонение - този израз "глиган в анцуг" от къде дойде? От Минчев ли? Направо е пословичен тук и все съм се чудила.
От съфорумката Шантал. Ша.

# 762
  • Мнения: 13 582
Kakви безнес дами са това, смехория не само на външен вид, Simple Smile Евгени Минчев такиви тьотки ще излъже да им вземе парите.

Деница Сидерова е с блейзър рокля, актуални са напоследък, но нещо ботушките и ризката не ми се връзват много с нея

# 763
  • Мнения: 6 015
Благодаря, Янтра.

Мая Манолова е в "Търси се".

# 764
  • Sofia
  • Мнения: 26 693
Адвокатката беше позаслабнала преди,май с диетата на Ваня Ч.

Общи условия

Активация на акаунт