Всичко за всички марки гел лакове - 14

  • 74 819
  • 744
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 10 332
Пиля Над и то до цвят,но с лаковете на Венелиса виждах зор с джъмбовския. Те са особени гадове  Laughing. Някой цветове се държат направо като гелова боя. Кодито ги сваля без особен зор. И аз се надявам да мина на белеща се база  Laughing.  В нашия Дъглас ме гледат като голям камък като ги питах за Striplac  Laughing.

То така всички течности работят, аз търся течност която разтваря без да пиля. Такава е тази на Супер Нейл.

# 106
  • Мнения: 105
Ето нещо зимно и от мен

Не се справих много добре но следващия път ще се постарая повече:blush:

Последна редакция: сб, 02 дек 2017, 23:23 от vileto09

# 107
  • Враца
  • Мнения: 800
Аз ползвам ацетона на Блускай, но запилявам топа (на ръка) и се разтваря с каре за 10 мин. И не е скъпа течността. Сега не съм гледала, но преди две години, когато я взимах беше 1 литър за 10 лв.

Амини, в предходната тема някоя от мацките беше писала и то два пъти, че си продава фрешер-а и ултрабонда на Коди, върни се и виж, дано не ги е продала, че са хубави.
За четките не се бях замисляла, понеже нали ползвам топ и база на Коди по 14 мл, те са в едни кутийки с широки гърла. Сега пробвах - бялата е по-дебела и не влиза в шишенцата, но жълтата става, аз даже точно нея ползвам за топа. Simple Smile

Вилето
, много добре ти се е получило. Simple Smile

# 108
  • София
  • Мнения: 3 414
Над изглежда страхотно маникюра.Аз също не нося класическото злато.
8 ден с белеща се база съм на ръцете/стрип лак/др седмица ще махам като имам време.
Свършва ми и на мен ацетона от джъмбо ще следя какво пишете и ще си взема,да има,за приятелките.

# 109
  • София
  • Мнения: 10 332
На дневна светлина и аз си го харесах или може би свикнах със златото  Laughing

# 110
  • Мнения: 639
Привет! Някои от последните ми работи Simple Smile



# 111
  • София
  • Мнения: 1 544
Момичета, дайте идея с какви лакове да направя подобен маникюр.  Розовата лъскавиня е чудна Heart.  

# 112
  • София
  • Мнения: 3 414
Веналиса имат такава брокатена.
Деси прелестни са.
Поръчах брокатен червен г.лак,мисля че за коледа в ръцете ще бъда като коледна елха 😅
Ще поръчам от бюти 1 течност за сваляне на г.лак съвети за нещо друго от там?
Да се пробвам ли на приятелка с белещата се база,страх ме е че тя мие на ръка чинии,чопли удря не се пази въобще.Съвети приемам,че ще има бонд ще има,друго нещо?

# 113
  • София
  • Мнения: 1 544
Веналиса имат такава брокатена.

Мерси, Поръчах.. bouquet

# 114
  • Мнения: 378
Много красиви, маникюри момичета, става ми все по-коледно и искам да си украся и аз ръчичките Simple Smile

# 115
  • Мнения: 378
Много красиви, маникюри момичета, става ми все по-коледно и искам да си украся и аз ръчичките Simple Smile

# 116
  • Мнения: 2 184
Момичета, дайте идея с какви лакове да направя подобен маникюр.  Розовата лъскавиня е чудна Heart.  


Аз поръчах Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/AnmQzeYv

И сега го чакам ...мисля ,че е това което търсиш Simple Smile

# 117
  • София
  • Мнения: 10 332
Веналиса имат такава брокатена.

Мерси, Поръчах.. bouquet

Мноооого си бърза, точно щях да кажа, че цялата серия Elite99 Platinum не е точно такава, но свети уникално.

# 118
  • Мнения: 3 199
Това трябва или да се сложи върху цветна основа или супер яко да се напласти. А така вероятността да се обели е голяма. Аз имам на Росалинд в червено, златно и сребристо, но от 1-2 пласта не се получава такава покривност. И тези са такива, вижте отзивите.

# 119
  • София
  • Мнения: 1 544

Мноооого си бърза, точно щях да кажа, че цялата серия Elite99 Platinum не е точно такава, но свети уникално.

Сега ги погледнах Наде, но доста по-ситен ми изглежда броката.
Я виж аз за каква циганийка говоря

Общи условия

Активация на акаунт