Всичко за всички марки гел лакове - 14

  • 74 775
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 49
Благодаря много! За сведение прочетох не само 1-та страница на тази тема, а и доста назад, но това само помогна в главата ми да стане още по-голяма каша! Извинявам се отново!
Хубава вечер!

# 91
  • София
  • Мнения: 10 324
Ето какво сътворих, не ми харесва, не успях да съчетая цветовете.... добре че е на белеща се база, надявам се бързичко, сам да се отлепи  Mr. Green

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 15:48 от nad_tab

# 92
  • Враца
  • Мнения: 800
Иначе ползвам системата на Коди изцяло, а цветовете са ми всякакви "китайчета". База Блускай ползвам при декорации с водни стикери.
Самоцитирам се от първата страница. Това отговаря точно и конкретно на въпроса ти, не знам защо си се объркала. Както и да е, винаги гледаме да отговаряме на всички въпроси, просто понякога, когато отговорът е толкова близо назад аз се дразня малко. Извинявай ако съм те обидила, не ми е била тази целта. Hug

Над, екстра е, особено ако носиш златни бижута. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 13 937
Над, когато човек се надява бързо да се развали маникюра му, той се оказва вечен Laughing Средния по новата технология ли го направи, печат с пигмент?
ferriy забравих да те питам, дръжките на четките, които показа достатъчно тънки ли са за да влязат в шишенцата от лакове?

# 94
  • Мнения: 5 892
От къде мога да си взема истинска течност за сваляне на гел лак на Коди? В страницата на Коди Профешънъл е по-евтина отколкото в сайта им и това ме притеснява...

# 95
  • Варна
  • Мнения: 7 709
 Кам моята е от там  Laughing но гаранция Франция знаеш. Старнейлс нямат ли нали уж са официален вносител?

# 96
  • София
  • Мнения: 10 324
От къде мога да си взема истинска течност за сваляне на гел лак на Коди? В страницата на Коди Профешънъл е по-евтина отколкото в сайта им и това ме притеснява...

Аз си я взех от Олга, изобщо не ми харесва... тази сваля много по-добре.
http://www.beauty1bg.com/produkti/super-nail-progel-technost-za- … gel-lakove-473-ml

# 97
  • Мнения: 5 892
Старнеилс не знам да продават Коди, Старлет продават, но не са никакъв официален представител, а прекупвачи и им нямам особено доверия...

# 98
  • София
  • Мнения: 10 324
Старнеилс не знам да продават Коди, Старлет продават, но не са никакъв официален представител, а прекупвачи и им нямам особено доверия...

Дадох ти я като алтернатива. В БГ, няма официален представител.... много е зле тази течност, защо държиш на нея?


Над, екстра е, особено ако носиш златни бижута. Simple Smile

То е студено златно, не е толкова ангажиращо. Не нося жълто злато  Mr. Green

Над, когато човек се надява бързо да се развали маникюра му, той се оказва вечен Laughing Средния по новата технология ли го направи, печат с пигмент?
О не, бързах и заложих на стандартния печат. Направих педикюр и маникюр за 60мин. Не съм махала кожички и рязала нокти.

Последна редакция: сб, 02 дек 2017, 21:51 от nad_tab

# 99
  • Мнения: 5 892
Четох много хубави коментари за нея....

# 100
  • Мнения: 13 937
Аз онзи ден час и половина си "вапцах" ноктите (без декорации) и резултата беше плачевен...

# 101
  • Варна
  • Мнения: 7 709
 Аз пък харесвам течността на Коди. Сваля Коди без особени трудности и за разлика от Джъмбовския ацетон не ми пари и не изсушава кутикулите. Не съм ползвала други маркови скъпарски течности тъй,че не мога да сравня с тях. Факт е обаче,че ми сваля лака и от свободния край с ултрабонд,а тоя от джъмбо не може.

# 102
  • София
  • Мнения: 10 324
Аз пък харесвам течността на Коди. Сваля Коди без особени трудности и за разлика от Джъмбовския ацетон не ми пари и не изсушава кутикулите. Не съм ползвала други маркови скъпарски течности тъй,че не мога да сравня с тях. Факт е обаче,че ми сваля лака и от свободния край с ултрабонд,а тоя от джъмбо не може.

А изпиляваш ли топ-а? На мен течността на Коди, не ми разтваря гела за 15мин. тази на Супер Нейлс по-бързо маха.

Не, че ми трябва, от както Невена ме открехна на отлепващата база към обикновена не посягам. Дори педикюра направих днес с лаково каре и отлепваща база, да видим колко ще издържи Simple Smile

# 103
  • Варна
  • Мнения: 7 709
 Пиля Над и то до цвят,но с лаковете на Венелиса виждах зор с джъмбовския. Те са особени гадове  Laughing. Някой цветове се държат направо като гелова боя. Кодито ги сваля без особен зор. И аз се надявам да мина на белеща се база  Laughing.  В нашия Дъглас ме гледат като голям камък като ги питах за Striplac  Laughing.

# 104
  • Мнения: 13 937
Като казахте Стриплак, да ви питам в Сефора продава ли се ултрабонд? Въобще какви са ми вариантите, че не искам да правя поръчки само за такова нещо, предпочитам да си взема набързо от физически магазин.

Общи условия

Активация на акаунт