Всичко за всички марки гел лакове - 14

  • 74 753
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 892
аз рисувам с гел лакове, гелови бои имам само черна и бяла. И преди съм чувала, че бялото на Блускай не е хубаво. На Коди се надявам да е супер Simple Smile

# 721
  • Мнения: 18 477
Аз имам бяло на Блускай (80516), което е толкова гъсто, че едва го нанасям, за да се изпече и с лаково каре все имам щети. Даже като го отворих им звънях да ги питам защо е такъв лакът, този бил така. Още се съмнявам, че си е така, но наистина нямам друг такъв гъст техен лак. Между другото в Амазон лаковете им са по 5-6 паунда, даже съм срещала по намаления и за 2. Още не съм взимала обаче, защото ползвам 2-3 цвята, които не са ми втръснали.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 414
Камалия,виж за г.бои с лепкав слой в старлет,мисля че на EM.I са точно каквито търсиш.

# 723
  • София
  • Мнения: 10 310

И като стана въпрос за бял лак - някой знае ли все пак покривен - имам бял на Блускай и един на Борн Прити, който уж е one stroke, но и на двата им трябват поне 3 слоя.

Бялото на коди 33, покрива при желание и на 1 слой. Покривно и много лесно за нанасяне. Недостатък, не ми държи водните стикери  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 378
Когато си поръчвах на Блускай(80516), жената която обработваше поръчката ми каза, че било гъсто и трудно за нанасяне, предложи ми 80501, и аз го купих, но пак не съм доволна. Трябва да слагам три слоя и да го пека двойто.

Аз си купих боите на Коди(бяла и черна), харесват ми защото са плътни и лесно рисувам с тях, като объркам някоя чертичка мога да коригирам. Но те се свалят с пилене, както беше написала Принцесата преди време, макар че така или иначе запилваме топа..
Междудругото тези четки не зная колко ще издържат, но са много тънички и удобни. Пак бих си купила.

3Pcs UV Gel Brush Kit 7mm 9mm 11mm Painting Brush Liner Wooden Red Handle Nail Art Pen Set Drawing Tools Manicure UV Gel Polish
 http://s.aliexpress.com/rqmABjQB?fromSns=Копиране в буферната памет
(from AliExpress Android)

Принцес, за бъркането ми е интересно, защото моята приятелка като ми даваше съвети ми каза да не ги бъркам като обикновените лакове, защото ставал на балончета. Слагам шишенцето между двете ръце изправено и започвам да ги движа напред-назад, все едно си топля ръцете. И аз така действам, но дали е правилно. ...

Ками, тези бои от Старлет, стават ли за отливки?

Последна редакция: вт, 09 яну 2018, 09:52 от Daniela B.

# 725
  • София
  • Мнения: 120
И аз проучвах въпроса с рисуването. С гел лакове, ако не са гъсти и пигментирани не се получава. Гел бойчки е най-добрия вариант, но излиза соленичко да си събереш цяла палитра...Аз поръчах от Али основните цветове бяло и черно, да се пробвам ,а вече за останалите цветове ще ползвам акрилни бои. В Джъмбо си намерих за 12 цвята 6 лв. ибщв опитам с тях Simple Smile

# 726
  • Мнения: 2 179
За рисуването ползвам гел лак и акрилни бои,поръчала съм си и черна и бяла гел боя ,но още ги чакам.
Препоръчайте ми нюд (nude) цветове от али...трябват ми за индивидуално ползване и за френски .

# 727
  • София
  • Мнения: 3 414
Обичах,студен или топъл нюанс?На цвета на моята кожа подхожда студено нюд,на най добрата ми приятелка топло.Много е специфично,но от четенето до сега всички хвалят коди 69,нямам го,но чета суперлативи само.
Днес ще ми дойде бял Коди,Над какво му става на твоя че не държи?

# 728
  • Мнения: 2 179
Обичах,студен или топъл нюанс?На цвета на моята кожа подхожда студено нюд,на най добрата ми приятелка топло.Много е специфично,но от четенето до сега всички хвалят коди 69,нямам го,но чета суперлативи само.
Днес ще ми дойде бял Коди,Над какво му става на твоя че не държи?

И аз не знам Weary допадат ми такива ..не се ограничавам в нюанса




# 729
  • София
  • Мнения: 3 414
Първата и последната снимка много ми харесват показаните цветове,ако намериш сподели

# 730
  • Мнения: 2 179
Какво ми попадна на Venelisa цък

Ако намеря такъв цвят ще споделя,просто по снимки е трудна работа  Simple Smile

# 731
  • Враца
  • Мнения: 800
https://www.aliexpress.com/item/PVADCOL-Color-Nail-Gel-Lacquer-V … 042311.0.0.0OZmoo
Ето това си бях поръчала преди време, но чак днес го пробвах като основа за френски на една дружка. Витражен е (т.е. прозира) дори и на два слоя, както го нанесох аз. Иначе като извадиш четката от шишенцето много розовее (в студената гама, точно както е на картинката от линка за номер 6,  а не за 5), но за да излезе непрозрачно сигурно трябват поне 5 слоя, ахахахха.


И аз ще чакам някой да пише и за камуфлажен цвят подходящ за основа на френски. Независимо дали в студена или топла гама и от двата искам. Grin

# 732
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 482
Принцеса, Hug да, тресе ме циганията, особено зимъска. Laughing Но в случая бруталната комбинация брокатен лак със златист печат не беше умишлена. hahaha Печатът пристигна в 11ч и ме хвана неподготвена. Имах няколко часа до работа/тази седмица съм 2ра смяна, от 15.30ч/ за да го изпробвам. По спомен, печатът го бяха слагали на черен лак. Само че аз нямам чисто черен лак/май е пропуск?/, и този азур брокатеният ми е най-тъмният лак, който имам. Както и тъмносиният елит. После си мислех, че ще е по-добре на елита, ама вече беше късно. То отделно, че не ми се връзва златист печат със сребърната веналиса по някои от другите пръсти, ама карай, важното беше пробата. Цялостната концепция - друг път. Иначе като си разсъждавах отпосле си мисля, че може и на зелен лак да стои добре златистото, имам един тревисто зелен. Интересно, за какво съм мислела, докато си поръчвам цвета за печат? Оказва се, че нямам идея с какви цветове от моите да го комбинирам. Joy Е, аз честно казано се съмнявах дълбоко в успеха на тази мисия с печатите, затова не се бях задълбочавала много при покупките. Иначе съм си харесала още един сюреалистичен шаблон на прити, и го бях метнала в уиш лист, който май ще взема да си поръчам сега. Laughing
Да, Обичах, поле за изява са ми все още само крачетата. Сега с тези 2ри смени през седмица, много ме зачовърка дали да не наруша правилата...Ама какво да направиш, като не съм такъв човек. Simple Smile Нищо, още няколко месеца и ще дойде лятната отпуска. Mr. Green Hug
А вие какви красоти показвате...Плакна си очите тука. Hug
Страхотен, интересен маникюр, Ферий! Hug
Допълвам си поста. На Борн прити лаковете за печатане , сега ми направи впечатление, че на шишенцето не са с коронка, а с едно такова като листенце. Даже и този златистият, който имах и ползвах. Дали не са ментаци? Трябва ли да са с коронката-логото им на шишенцето, някой има ли представа?

Последна редакция: вт, 09 яну 2018, 15:10 от Мелина_3

# 733
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Абе коронки,пръстени,листа  Joy. Китайцете да се ментосват едни други  newsm78 за стотинки ме съмнява честно казано ама знае ли човек.

  Моите са е те тия и има някаква китка отпред  не коронка  https://ru.aliexpress.com/item/BORN-PRETTY-15ml-Candy-Colors-Nai … 042311.0.0.Vt5QbL от малките са. Ако не беше го споменала нямаше грам да обърна внимание. Не поръчах от магазина на Борн защото на всеки артикул начисляват отделна доставка,а аз поръчах 6 лака и 4 плочки,а нема нужда да им дам още 6$.
 Печатат си лаковете без грижи. Ох изписахме и тая тема хайде ще гледам да спретна нова ако не днес утре. Дайте идеи за въпрос за запис, и ако някой има идеи за промени на 1-ва страница да казва.

# 734
  • Мнения: 5 892
Уж ставали(геловите бои на Старлет). Една жена ги хвали в коментар, но към старлет имам резерва, предпочитам друг да ги похвали.
За рисуването са важни четките. На Макс са ми фаворит. Взех едни от Али по препоръка на дама от групата, но не стават.
Ето моята работа
https://www.facebook.com/lovenails.ruse/photos_all?lst=100000711 … 3782%3A1515519658

Общи условия

Активация на акаунт