Намаления- зима 2017

  • 175 153
  • 750
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 351
Здравейте, момичета.
Детско само в Rezerved - Парадайс ли има?
В The Mall има, в Сердика също, но избора е по-малък, в Парк център. В The Mall според мен е най-добре заредено с детски дрешки.

# 241
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Някой знае ли кога почват намаленията в Некст-а? Предимно детско ме вълнува.

# 242
  • Мнения: 3 053
Още оня ден имаше намаление 15% при покупка над 40лв в Некста в Ринг мол.

# 243
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Още оня ден имаше намаление 15% при покупка над 40лв в Некста в Ринг мол.
Мерси за инфото, ще хвърля едно око утре или на 26ти!

# 244
  • софия
  • Мнения: 1 707
В Ринг мол още на 15 ти напазарувах.Влезах за подарък  клинове за 16лв ни направиха 10%.После влизах и за моето дете на 67лв ни направиха -20%.
Аз заветно чакам Индитекс (Зара ) на 26  и дано има номера 😢

# 245
  • Мнения: X
И аз напазарувах от h&m днес за мен дъщеря ми и за подаръци. Само мъжкото, както винаги, ме разочарова, там нищо нямаше, а и да има е само s, xs размер. В детското имаше памучни блузки по 3 лв., панталончета по 5, дънки 12 лв., якета 30 лв. Най - голямото ми попадение, обаче, е едно яке за мен от 109 на 34 лв. Позволиха ми да си ползвам и талоните.

Честита Коледа!
Може ли инфо в кой магазин са важали талоните? На мен в Дъ Мол ми казаха, че на намалени артикули не важат. А отзад на талоните също пише, че не се комбинират с други отстъпки. А миналата година си ги ползвах...

# 246
  • Мнения: X
В Дайхман има намаления. На определени модели между 30 и 50%.

# 247
  • Мнения: 1 397
И аз напазарувах от h&m днес за мен дъщеря ми и за подаръци. Само мъжкото, както винаги, ме разочарова, там нищо нямаше, а и да има е само s, xs размер. В детското имаше памучни блузки по 3 лв., панталончета по 5, дънки 12 лв., якета 30 лв. Най - голямото ми попадение, обаче, е едно яке за мен от 109 на 34 лв. Позволиха ми да си ползвам и талоните.

Честита Коледа!
Може ли инфо в кой магазин са важали талоните? На мен в Дъ Мол ми казаха, че на намалени артикули не важат. А отзад на талоните също пише, че не се комбинират с други отстъпки. А миналата година си ги ползвах...
Аз пазарувах в Мол София, а приятелка ми каза, че в този на Витошка също е ползвала талон.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
В онлайн сайта на зара в колко часа започват намаленията?

# 249
  • Мнения: 888
В 22:00 според сайта им.


В онлайн сайта на зара в колко часа започват намаленията?

# 250
  • Мнения: 1 523
Здравейте, В obuvki.bg виждам че има намаления.Как мислите дали януари февруари ще има по хубави намаления от сега на боти или да ги поръчам сега

# 251
  • Мнения: 1 570
Здравейте! Някой знае ли кога ще има намаление в "Ула Попкинс". Знам, че това е марка за по-нестандартни облекла, но ако има някой който я ползва моля ви споделете.

# 252
  • Мнения: 2 173
Бершка от днес ли е?

# 253
# 254
  • Мнения: 2 122
Благодаря и весели празници! 😊

Общи условия

Активация на акаунт