MasterChef България сезон 4 - 1 тема ПРЕДСЕЗОННО

  • 89 907
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 848
И аз тук. От прочетеното до момента, тази година ще заложат на шоу. По - малко на кулинария. То не, че големи кулинарни върхове видях в предишните сезони, де. Но кот', тако'а. Ангелов ще ми липсва, а и от тримата той ми бе любимец. Лео не ме дразни, само спешно да изкара курс по български език.

# 16
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Разочарована съм от смяната в състава на журито. Съгласна съм изцяло с мнението на Аглая, Виктор Ангелов имаше водеща роля и звучеше сериозно и професионално, докато представянето на Лео, при все положителните ми чувства към него, свързвам с ..клоунада.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 340
Ангелов много ще липсва. На мен ми беше любимец Purple HeartPurple Heart

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Аз съм много разочарована от избора на Лео.Имаме много добри готвачи в България, които са се доказали и най-малкото биха стояли равностойно на мястото на Ангелов, рамо до рамо с Токев и Михалчев.Дори веднага се сещам за няколко, на които биха могли да предложат.Е не са популярни фигури като Лео, но те и останалите не бяха популярни извън тези среди/ и хората, които се интересуват от готвене/ преди старта на предаването.Несериозно ми е именно Лео да бъде жури.

# 19
  • Мнения: 5 741
Снощи даваха кратки интервюта с журито. Почти нищо не разбрах от изказването на Лео, имам чувството, че още по-зле е започнал да говори български. За мен това е абсолютно неуважение към страната която живееш. За толкова години, ако искаше щеше да говори езика, но явно не иска.

# 20
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Снощи даваха кратки интервюта с журито. Почти нищо не разбрах от изказването на Лео, имам чувството, че още по-зле е започнал да говори български. За мен това е абсолютно неуважение към страната която живееш. За толкова години, ако искаше щеше да говори езика, но явно не иска.

Това е явно много характерно за чужденците живеещи в БГ, колкото повече живеят, толкова по зле говорят. Като си представим Алфредо Торес например, който след 18г и 4 съпруги едва връзва по 3 думи.

# 21
  • Мнения: 5 741
Снощи даваха кратки интервюта с журито. Почти нищо не разбрах от изказването на Лео, имам чувството, че още по-зле е започнал да говори български. За мен това е абсолютно неуважение към страната която живееш. За толкова години, ако искаше щеше да говори езика, но явно не иска.

Това е явно много характерно за чужденците живеещи в БГ, колкото повече живеят, толкова по зле говорят. Като си представим Алфредо Торес например, който след 18г и 4 съпруги едва връзва по 3 думи.
Не за всички, имам познати - англичанин и испанка които го говорят чудесно. Може би за публичните личности важи това, които според мен се правят на интересни.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 340
А кога се очаква да започне?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Да сложат шеф Петров вместо шеф Ангелов и направо ще им се получи шоуто от раз! Mr. Green

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
На работа имахме две рускини, които живеят повече от 40 год. в България. Ами не искат да говорят български и това е. Вкарват по някоя дума и другото го сляпат на руски.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Петров вече сме го гледали в готварско предаване, не става да води изобщо.Иначе поне има познания в кулинарията, но и той не е на нивото точно на Мастършеф, нищо че много обича сам да хвали себе си.
От популярните Манчев напр. би бил чудесен водещ на мястото на Ангелов.Много е приказлив, много земен, освен че е професионалист.Имам удоволствието да го познавам, макар и не съвсем близко, но много приятно впечатление прави.

# 26
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Петров вече сме го гледали в готварско предаване, не става да води изобщо.Иначе поне има познания в кулинарията, но и той не е на нивото точно на Мастършеф, нищо че много обича сам да хвали себе си.
От популярните Манчев напр. би бил чудесен водещ на мястото на Ангелов.Много е приказлив, много земен, освен че е професионалист.Имам удоволствието да го познавам, макар и не съвсем близко, но много приятно впечатление прави.

Тук бих поспорила, като кулинар Шеф Петров е няколко нива над Манчев, кой става повече за шоу е отделен въпрос.  Naughty

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Петров вече сме го гледали в готварско предаване, не става да води изобщо.Иначе поне има познания в кулинарията, но и той не е на нивото точно на Мастършеф, нищо че много обича сам да хвали себе си.
От популярните Манчев напр. би бил чудесен водещ на мястото на Ангелов.Много е приказлив, много земен, освен че е професионалист.Имам удоволствието да го познавам, макар и не съвсем близко, но много приятно впечатление прави.

Тук бих поспорила, като кулинар Шеф Петров е няколко нива над Манчев, кой става повече за шоу е отделен въпрос.  Naughty
Не съм съгласна.Но дори да се абстрахираме от Манчев има поне още 10-на готвача с необходимия опит и доказали се при това, всички те са класи над Петров.В Биг Брадър падаше голямо изтъкване как бил най-добрия в България, но това изобщо не е вярно и лесно може да се провери кой как и с какво се е доказал.Отделно в гилдията не е особено тачен точно заради самохвалството му и самоизтъкването.

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Ако Манчев участваше в Мастъра, щеше да загуби две предавания - Кошмари в кухнята и Черешката на тортата.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 263
И това го има, аз не съм и очаквала де, нищо че ми се искаше.Все пак работи с друга телевизия.
Така или иначе трябва да свикваме с Лео.

Между другото наскоро видях реклама на Божана, която има вече свое предаване в 24kitchen.Не съм го гледала още, но се зарадвах за нея.

Общи условия

Активация на акаунт